Skocz do zawartości
demisen

Wolcen Lords of Mayhem - dla fanów Diablo

Rekomendowane odpowiedzi

Osiągnie we wrześniu :)

In September 2018, we will officially move into version 0.9 of Wolcen: Lords of Mayhem, meaning: Beta! For this update, all characters and stashes will be wiped, and you will have a whole new game to explore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może wypowiedzieć się ktoś jak wypada grafika i rozgrywka w porównaniu do Path of Exile? Mam na myśli najwyższe detale bo gierka wygląda ciekawie. Można ją w ogóle w mniejszym lub większym stopniu przyrównać do POE? Poe items to coś co jest w cenie ostatnimi dni. Gra w klimacie wikingów z naprawdę aktywną społecznością i żywym marketem to byłoby coś pięknego, marzenie.

Edytowane przez dobron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osiągnie we wrześniu :)

 

Do tej pory istniała wyłącznie w wersji Alfa, ostatnie aktualizacje doprowadziły do zmiany statusu jako Beta.

 

Nowy Trailer z nową zawartością

 

https://www.youtube.com/watch?v=yWQQaodRJ0E

 

Dla zainteresowanych tym tytułem:

 

Jest to action RPG w stylu Diablo – z tą różnicą, że nie będzie tutaj ograniczenia klasowego. Wraz z rozwojem postaci, nie będziemy mieli wykluczających się drzewek.

 

Rozgrywka może odbywać się solo, jak i w kooperacji do czterech graczy w jednej sesji online.

 

Wolcen wyróżnia się systemem kombosów, a każdy z oręży wiąże się z odrębnym stylem walki. Łącznie jest ich aż 14. Zdobywanie poziomów doświadczenia odbywa się kontekstowo, z walki – różnego typu modyfikatory możemy następnie ze sobą łączyć i odblokowywać nowe kombinacje. Ponadto do dyspozycji oddany będzie też system rotacji pasywnych umiejętności, a elementy pancerza można zakładać asymetrycznie.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto wydać te 30zł? Na ile h jest beta?

 

Za 30 zł kupujesz dostęp do pełnej wersj gry a nie tylko Bety to raz a dwa w wersji Alfa miałem tyle

 

uoEUnYY.jpg

 

gra od tamtej pory urosła więc powinno być lepiej. Liczę na to że premiera pełnej wersji będzie jeszcze w tym roku.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona wyglądała zacnie już w 2015 roku jak zbierali pieniądze na Kickstarterze i nazywała się Umbra, nawet nie wiedziałem, że nazwę zmienili, trzeba będzie zagrać.

 

https://www.youtube.com/watch?v=dpQBiHuUe74

 

Ładny kawał czasu już ta gra powstaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i skończy jak Tarkov.

 

Taka sama produkcja jak Kingdom Come: Deliverance który jednak ukazał się po wielu latach prac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Diablo III grałeś przez 20 godzin w singla? To jest looter ODIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W D3 mam ponad tysiąc godzin.

 

Ale spędzonych nie na ogrywaniu singla tylko zbieraniu lepszego lootu i walce (gadając o pierdołach ze znajomymi)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czysta gra.

 

No i na czym polegała ta czysta gra jak nie na zbieraniu lootu i wybijaniu demonów? Chcesz mi powiedzieć że tyle czasu zajmowało Ci ogranie singla :E ? Wolcen Lords of Mayhem to jest taki sam typ gry i założenia są identyczne tylko że lepsza grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czysta gra a nie gra i gadanie o pierdołach.

 

Do Ciebie można pisać a efekt i tak jak grochem o ścianę.

 

Co było trudnego w zrozumieniu pytania?

 

na czym polegała ta czysta gra jak nie na zbieraniu lootu i wybijaniu demonów?

 

kończę dyskusję z Tobą bo nie ma ona sensu jeśli ma być dalej na takim poziomie

 

Tutaj trochę wiecej co i kiedy ma wyjsć; Mój link

To nie jest gra do przejścia na raz w 20h....

 

Dzięki :thumbup:

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma potencjal,teraz troche zostala obcieta(nie ma open worlda) robimy zlecenia i rifty jak w diablo 3.

Ale sam nie wiem ,jest troche bledow ,choc jest poprawa wzgledem wczesniejszej wersji.Grafika cudo,najladniejszy aRPG napewno.

Obcieto troche drzewo skili.

choc na dzis to nieiwiadomo co z nią,ale na premire w tym roku czy nawet w nastepnym to bym sie nie nastawial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba każdy wie co tam się robi.

 

Robi GR i gada o pierdołach, nad D3 nie można się za bardzo skupiać bo można ogłupieć ;)

Gra ładnie wygląda ale chodzi tragicznie.

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bliżej temu do Diablo czy PoE?

 

Do Diablo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od miejscówki jest pełno mrocznych i podobnych klimatem do Diablo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma potencjal,teraz troche zostala obcieta(nie ma open worlda) robimy zlecenia i rifty jak w diablo 3.

Ale sam nie wiem ,jest troche bledow ,choc jest poprawa wzgledem wczesniejszej wersji.Grafika cudo,najladniejszy aRPG napewno.

Obcieto troche drzewo skili.

 

Zgadza się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bliżej temu do Diablo czy PoE?

 

twitch->wolcen.

wystarczy popatrzec by zobaczyc, jak jest kolorowo to zawsze mozna sie kolorami pobawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mroczne to były w D2.

Hahaha, a ja pamiętam, że jak wyszedł D2 to było wielkie ajwaj, że za kolorowo i w ogóle nie ma klimatu jedynki. Jak to czas zmienia percepcję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolcen ma duze szanse ,ale na dzis? jest masa do poprawy ,mamy kupic dac 100zl za pobiciu w pare godzin potworow....troche to słabe w majtkach.Z tym ze przy zakupie tworcy pisza i informuja o tych bieda zawartosciach.+ za szczerosc

Do POE ktorego bezdyskujsynie uwazam za najlepszego hack'and'slasha droga daleka, ale mysle ze moze cos z tego kiedys byc,za jakis czas.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolcen: Lords of Mayhem w finalnej wersji premiera zaplanowana na 30 stycznia 2020r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno sprawdzę bo mam to już od ok 2 lat i czekam na pełną wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dalej brak infa o wsparciu pada

 

ja tam pamietam Umbre i gre ktora mial byc pozniejszy Wolcen czyli Arpg(byly tam nawet jazdy na plechach potworów) cos w stylu Darksaiders Genesis,troche szkoda ze z Wolcena zrobiono na dzis zwykly hack n slash

 

ciekawa cena na steam 74 zl,do 2 stycznia potem moze byc drozej,warto kupic ale nie grac,poczekac na premeire zobaczyc ile zrobiono z zapowiedzi i potem w 2 h przetestowac finalna zawartosc,bo jednak gra została spłycana przez te 2 lata.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak 13.02

 

Hahaha, jakby nie było chociażby jednego poślizgu to nie byłby Wolcen. Ciekawe czy to ostatni, bo patrząc co odwalali do tej pory to może się jeszcze okazać, że zdecydowali się jednak zmienić cały system walki na inny i premiera będzie w lutym ale 2021 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...