Skocz do zawartości
demisen

Wolcen Lords of Mayhem - dla fanów Diablo

Rekomendowane odpowiedzi

W RDR były crashe i tak ja nie miałem(znaczy miałem jeden czy dwa na ~300h odpalonej gry :E) drobne glicze trafiają się w każdej grze i tego nie ma co brać pod uwagę.

 

A w Wolcenie każdy jeden gracz ma bugi bez wyjątku ze względu na niedopracowanie gry, to jest fakt. I to nie są byle jakie bugi bo np. część pasywnych zdolności nie działa prawidłowo i tak jak powinno :E Mnożenie golda wystarczy połączyć dwa kryształy w jeden stack i już nawet nieświadomie sobie mnożymy ich wartość i nabijamy golda :E itd.

 

Ale dalej mimo tych bugów gra się w to przyjemnie tylko trzeba uważać co się robi i jaki build się tworzy bo można stworzyć zgliczowany op build, albo zbugowany do tego stopnia, że nie będziesz w stanie przejść gry.

 

 

Edit: Ale wtopa mój pierwszy zgon :E

 

Zrobiłem alt+tab, aby coś popatrzeć na pclabie, wracam do gry i trup :lol2:

 

Nie upewniłem się wystarczająco dobrze, czy nie ma przeciwników w okolicy :kwasny:

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kużwa :kwasny: dałem alt tab, a tam mimo, że nie widziałem mobów, coś mnie ubiło... lipa nie będzie achiv bez deda za 3akt :( Na razie 1akt i 2akt zaliczony bez deda. Trudno najwyżej offline przejdę ten 3 akt bez deda, bo tam już mam podobny build do online, jednak się sprawdza i "lightsabers" wymiatają :lol2:

 

Ten mój 1st build pod porażenie sucks co gram offline, bo miałem z nią problem- "0 dmg" na bossie 2 aktu, na wersji online gram postacią z innym buildem i tam na luzie ubity boss, tylko 1 token wzięty.

 

Pasywki dane w obrażenia od magii i eter dla skilla pod myszką, a reszta w obrażenia krytyczne i w czerwone drzewka. Takimi skillami ubiłem bossa 2aktu. Sztylet + katalizator

dGrtFxA.jpg

 

 

edit:

 

Edit: Ale wtopa mój pierwszy zgon :E

 

Zrobiłem alt+tab, aby coś popatrzeć na pclabie, wracam do gry i trup :lol2:

 

Nie upewniłem się wystarczająco dobrze, czy nie ma przeciwników w okolicy

 

@lukadd

To samo miałem, poszedłem zobaczyć początek 3aktu, ubiłem moby i ok, dałem alt tab bo się mecz zaczął Ligi Mistrzów, a tu lipa, wracam i pisze, że dead. A tak się fajnie zanosiło na przejście online bez deda xD

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz robię teleport przed alt+tab :E Czasami są moby na granicy widocznego ekranu i może się wydawać, że jest czysto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest w tych misjach "dunegonach" ale gralem dzisiaj z kumplem, ja padlem i nie byl w stanie mnie podniesc, po chwilo on padl i ja moglem dac respawn i grac dalej ale solo, jak ja zginalem to kumpel mogl dac resa i dalej czyscic poziom, znowu on padl i ja moglem wstac i tak do momentu jak obaj padlismy w krotkim odstepnie czasu i nam nie zaliczylo poziomu. Nie wiem czy to tak ma byc ale cos chyba nie halo ;)

Dac 9.5 i nie pograc dobrze end-gamu to jak ocenic mecz pilki po 5min XD dobre dobre. jest to mega miarodajna ocena :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw czy takie oczywiste rżnięcie z warhammera zostanie bez konsekwencji.

 

Fakt sporo tego "Warhammera" tam upchali :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czas męczyć się z 2h z Heimlockiem :E :E Masa bugów przy jego walce jest niestety :/

 

E: Nie było tak źle, tylko 1.5h :E

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alek dał ostatecznie 9.5 więc jednak pierwszy hit tego roku :thumbup:

"Zaskoczenie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up pierwsze 2-3h to wstęp, zabawa zaczyna się po 3h jak już mamy kilka umiejętności i trochę punktów w drzewko wpakowanych. Ale bez lizniecia end game to nawet nie ma co oceniać tego typu gry :E

 

Na forach coś piszą aby nie używać kuźni ani jej nie ulepszać do transmutowania itemów bo można sobie całkowicie grę uwalić.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w II akcie nie zapisuje zdobytych punktów kontrolnych, sama postać i przedmioty zostają. Nie ma sensu dalej grać, bo cały czas od nowa się zaczyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przedmioty ze skrytki wyparowały :kwasny:

 

Czyli tak jak pisalem - gra warta lizniecia i pewnie dobrze sie bede bawil ale ... za jakis min. miesiac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dac 9.5 i nie pograc dobrze end-gamu to jak ocenic mecz pilki po 5min XD dobre dobre. jest to mega miarodajna ocena :D

 

Ja bym więcej niż 7/10 w obecnej formie nie dał mimo że gra mi się podobała i była dobra sieka.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak pisalem - gra warta lizniecia i pewnie dobrze sie bede bawil ale ... za jakis min. miesiac ;)

W miesiąc tego nie ogarnią. Ludzie co grali w w "betę" piszą że wiele problemów już dawno było zgłaszanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W miesiąc tego nie ogarnią. Ludzie co grali w w "betę" piszą że wiele problemów już dawno było zgłaszanych.

A ja mogę to nawet potwierdzić bo grałem od wersji Alpha

 

 

CaZA9PB.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz też nie ma co się za bardzo napalać przez te błędy ze skillami/pasywkami, jak to ogarną to będzie trzeba nowe buildy robić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytalem to ta alfa o wiele lepiej sie zapowiadala, mozliwe ze po prostu zabraklo im kasy, albo ktos podjal decyzje ze nie bedziemy sie z tym meczyc jeszcze pare lat i wydajemy to w takim stanie jakim mamy, usuneli co sie dalo, reszte uproscili i mamy tego rezultat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytalem to ta alfa o wiele lepiej sie zapowiadala

 

Coś w tym jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie, ze ludzie ktorym gra sie podoba i chca jej sprobowac - zasiadajac teraz i trafiajac na liczne bugi i problemy - zniecheca sie do tego stopnia, ze nie beda chcieli wrocic nawet gdy gre połataja (np. ja) :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo wolcen dopiero wyszlo z cienia a juz ma mega problemy. ta gra nawet nie zdazy sie rozrosnac tak jak diablo czy poe. imo path of exile jest najlepsza gra z tego gatunku.

rzuccie okiem na te infografiki chociaz, super!

0pReq3u.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

ale zajechalo kiepską reklamą :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Path of Exile jest tak "świetny" że nawet za darmo nie chcę mi się w to grać :lol2:.

 

Już wole ograć ponownie Diablo II z dodatkiem.

 

@up

 

ale zajechalo kiepską reklamą :E

 

Zabrakło tylko linka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też robiłem jakieś podejścia do PoE. Całkowicie do mnie nie trafia ta gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanem H&S od ponad 20 lat i PoE uważam za grę mega przeciętną, może nawet i słabą :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale lepsze od D3.

Ja nadal kocham Diablo 1 + Hellfire, mam przegrane w tą grę 1000h+ ale dla mnie to cały czas najlepszy H&S na świecie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...