Skocz do zawartości
demisen

Wolcen Lords of Mayhem - dla fanów Diablo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no oczywiście, że normal mode. Przy 10k crita to on powinien zejść momentalnie. U mnie 3 faza dość długo trwała bo musiałem unikać jego ataków, Aoe i tych skoków i czekać, aż wylezie z tej "klatki". Ale cała walka poszła gładko.

 

W sumie jak z nim walczyłem to mało używałem Bleeding Edge bo mam jeszcze za słabo rozwinięte i mi zjada za dużo szału. Głównie go waliłem Bladestormem to moja główna i najczęściej używana umiejętność.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem kilku rzeczy żeby sprawdzić czy uda się wejść do Monolitu, a tu lipa. Postać do szkoda, kiedyś naprawią to da radę, chyba w tym nowym patchu ma być fix, jak coś pomoże to będzie cud. Jak nie to robię uninstall, bo szkoda czasu na bugi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bleeding edge jest zabugowane, tam jest jakis modyfikator ktory daje kosmiczny dps, bossowie padaja w sekundy, bez tego ci goscie nie byliby w stanie tluc potworow na tak wysokim levelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bleeding edge jest zabugowane, tam jest jakis modyfikator ktory daje kosmiczny dps, bossowie padaja w sekundy, bez tego ci goscie nie byliby w stanie tluc potworow na tak wysokim levelu.

Pytanie co nie jest zbugowane? 3 pasywki nie dają kompletnie block chance, jak dasz jedną to "brick" gry Ci robi i nawet jej nie odpalisz :E Broń potrafi zniknąć, itemy w skrzynce potrafią zniknąć, wiele pasywek nie działa tak jak powinno. I mimo wszystkich tych dolegliwości gra obecnie 80-100k osób :E Po wszystkich fixach i zbudowaniu fundamentu to gra może być solidną 7, ale najpierw muszą naprawić wiele bugów + zrobić jakiś balans, bo na razie 1H + Shield, Shield Block 100% i Eff ~80 to większość buildów.

 

Jak Wolcen doda sezony, ladder, system progresu jak w D3 to będzie murowanym numer 1.

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bleeding edge jest zabugowane, tam jest jakis modyfikator ktory daje kosmiczny dps, bossowie padaja w sekundy, bez tego ci goscie nie byliby w stanie tluc potworow na tak wysokim levelu.

 

Zobaczę w dalszej fazie gry jak rozwinę tą umiejętność i podciągnę build, u mnie wali tylko fajne crity teraz na 24 poziomie do ~3k, ale bardzo krótko działa i na dłuższą metę zdecydowanie lepszą sieczkę robię używając bladestorma bo mimo, że crity robi do ~800 to działa znacznie dłużej.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej wkurzaja bugi z mobami ktore spawnuja sie poza mapa w miejscach dla nas niedostepnych :E Ja tam gram na swoim wlasnym buildzie, nie mam wielkich obrazen, ale przyjemnie sie gra, imo granie z tymi zabugowanymi skillami to zwykle cheatowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie gram tym:

Brakuje mi jeszcze zejsc o 0.1sek CD na winter graspie i bedzie chyba tak samo :D ale nawet na 0.1 fajnie sie tym biega, przypomina mi się adhd wizz z D3 pod explosive blast+frost nova ;)

Przy dużej ilości mobów to już fps leci na łeb :D nawet tego w 4k już nie odpalam przy tym buildzie.

Przy tym buildzie trzeba Pamiętać by resetowac/relogowac sie co jakis czas, bo jak gralem teraz to pod koniec mialem tak 15-25 fps :D

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się wczytacie w patch notes nowego patcha to tam już jak pamiętam, jest fix na dmg od blocku, teraz nie będzie 50 multi a 0,5 będzie mnożyć. Bo tak pewnie miało być, a ktoś mógł się walnąć xD

 

Recenzja:

 

https://www.youtube.com/watch?v=4FuVfLqhUWU

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tydzień ma być patch z poprawkami. Teraz również siegebreaker maja naprawić. To ta pasywka z którą można stworzyć praktycznie nieśmiertelna postać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super potencjal, niestety sporo jej brakuje zeby dobrze pograc. Mam nadzieje ze jakos ja ogarna w pare miesiecy i ludzie szybko nie zapomna o niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ludzie masowych zwrotów nie będą robić, to finansowo raczej przyzwoicie będą stali. Mają w skrócie hajs, żeby dłubać teraz nad grą. Lepiej niech zrekrutują parę chłopa do pomocy nad tymi babolami, bo jak za długo im zejdzie, to dobrze na tym nie wyjdą.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł patch, niby ma "fix na wejście do Monolitu" ale dalej nie mogę wejść, dalej moja postać w menu jest "pokolorowana" ale w grze już nie mam żadnych dye ani skinów odblokowanych.

Im dłużej gram tym więcej bugów, do tego ten z wejściem do Monolitu uniemożliwia skończenie gry. :lol2:

 

Aktualna ocena 1/10 bo pełno bugów, jak coś ogarną to będzie 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie dmg ze 150k na 8k :E Idę sobie popłakać...xd

Edytowane przez Stillo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, dałem tryb gry online na publiczny i Monolit odblokowany. Teraz może już nic nie będzie przeszkadzać w ubiciu tego bossa, czytałem, że pełno bugów.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby to szybko ogarnęli jeżeli w ogóle, tam jest bug na bugu. Dzisiaj, ot banalna czynność usunięcie postaci, potwierdzam, i zwis totalny.

Praktycznie nie ma żadnego elementu/części gry, który nie byłby w większym lub mniejszym stopniu zabugowany. Pracują nad tym tyle lat i tak wygląda premiera? nawet Torchlight jest lata świetlne przed tym bugfestem (pomijając grafikę ofc).

Oczywiście życzę jak najlepiej bo gra ma ogromny potencjał, bądź co bądź zarobili trochę kasy więc może się uda, ale to co widzę dzisiaj nie napawa zbytnim optymizmem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny bug, otworzyłem skrzynkę i nie mogę jej zamknąć, mogę z nią podróżować :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: to już nie jest śmieszne, a żałosne...

 

R4JQDi6.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem używać, jakbyś czytał co pisałem, że straciłem barwniki i skiny :P Teraz je nie dodałem, bo myślałem, że wrócą xD ale nici z tego. Skinów nie mam z 1-2 aktu, tylko z 3 aktu które poleciały. a dyes-barwniki mam tylko 2 zwykłe chyba domyślne :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zero bugów i crasy oprócz tego co wcześniej pisałem a liżę każdą ścianę i loch.

I jak smakuje?

 

Zrobiłem Edrica. Coraz bardziej mi się podoba jak ta gierka się rozkręca :E

 

Gratki :)

 

 

No i co daje radę czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj mi się z tą skrzynią parę razy zrobiło.

 

O co chodzi z grami publicznymi? Też są zbugowane?

 

Za każdym razem zakładam grę publiczną i do nikogo mnie nie dołącza, gram sam i też nikt potem nie dochodzi. Chyba tak to nie powinno działać. Czyli czy offline czy online, nie ma znaczenia w sumie, jak to ma tak działać, to jest single-player.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny bug... walka finałowa z bossem... boss stoi z 50% hp i nic nie robi.. wydaje się łatwa walka kilka hitów brakowało i było by po walce, a tak to lipa przez bugi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, robiąc postać offline nazwałem ją Val, nie wiedząc oczywiście, że moja siostra to też Val xD Czuję się, jakbym w przerywnikach mówił do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko.. tylko mam obawy co do samego "endgejmu"; czuję, że szybko się znudzi, jak nie dodadzą czegoś nowego.

I takie pytanie - można, jak chociażby w D3, dołączyć do kogoś randomowo? Bo, owszem, publiczną grę założyć można, ale dołączyć do kogoś przypadkowego? Nie widzę takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak poczekam z kupnem gry bo z tego co piszecie to nie ma sensu jeszcze . Wychodzi na to , że płaciliście za open bete .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak poczekam z kupnem gry bo z tego co piszecie to nie ma sensu jeszcze . Wychodzi na to , że płaciliście za open bete .

 

Czyli praktycznie jak sporo innych teraz gier na premierę :E. RDR2 na PC coś Ci mówi ;) ? Albo taki słynny port Batman: Arkham Knight na komputery. ANTHEM też był dobry i Mafia III.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...