Skocz do zawartości
demisen

Wolcen Lords of Mayhem - dla fanów Diablo

Rekomendowane odpowiedzi

A grał ktoś z was może w Warhammera 40 Inkwizytor Martyr? Bo jak przejdę Wolcena to zastanawiam się czy nie spróbować ale nie jestem pewien czy warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zaś mam buga. Nie mam odblokowanego veterana przy ekspedycjach. Na steamie piszą że jest od samego początku i nie trzeba nic odblokować. A u mnie mam same kłódki i szary niedostępny przycisk.

Wczoraj cały wieczór robiłem Adepty i zlecenia, ze szczelin nic prawie dobrego nie leci bo jest na niższy lvl 40-41 a mam już ponad 50. Jedynie fajna broń.

 

Edit

Tak kilka razy zrobiłem adepta do końca. Jeśli za 3 portale na Adepcie ma się odblokować Veteran a u mnie nadal zablokowany.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pracują ostro teraz cały czas nad tymi bugami z racji tego , że gra ma potencjał i nie chcą tego zmarnować a jak wiadomo liczy się też pierwsze wrażenie a w tym przypadku było pozytywnie odebrane. Niestety praca nad taką masą bugów jest bardzo ciężka . Nie będę kupować gry za 140 zł ale dziś zamówię jednak z allegro w postaci gifta na steam. Wiem , że to " ryzykowne " i można dostać bana ale cóż najwyżej stracę te 60 zł :)

Na prawdę mogą za to zbanować? Ja pierwszy raz kupiłem grę w ten sposób. W aukcji nie było żadnego ostrzeżenia, na tej jednej 200 osób kupiło grę w postaci ruskiego gifta.

Swoją drogą to dlaczego ta gra w Rosji jest aż o 100 zł tańsza niż u nas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zaś mam buga. Nie mam odblokowanego veterana przy ekspedycjach. Na steamie piszą że jest od samego początku i nie trzeba nic odblokować. A u mnie mam same kłódki i szary niedostępny przycisk.

Wczoraj cały wieczór robiłem Adepty i zlecenia, ze szczelin nic prawie dobrego nie leci bo jest na niższy lvl 40-41 a mam już ponad 50. Jedynie fajna broń.

 

Edit

Tak kilka razy zrobiłem adepta do końca. Jeśli za 3 portale na Adepcie ma się odblokować Veteran a u mnie nadal zablokowany.

 

U mnie odblokowuja się kolejne dopiero jak zrobię całe 3 poziomy. W ten sposób robię już "zadania" na 101 poziom.

Nie wiem czy modyfikacje mają wpływ, na pewno z mapami kolejne się nie odblokują

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że gift nie jest niedozwolony, ale korzystanie z obejścia regionu, by kupić, aktywować grę z pomocą VPN już tak, można stracić konto, a w najlepszym przypadku samą grę. Jak kupisz grę z rosyjskiego sklepu, która nie wymaga korzystania z VPN przy wklepaniu seriala w steamie to nic się nie stanie, mam kilka gierek kupionych np z Brazylii- ale ta strona już to zablokowała. To nie Rockstar gdzie kupiłeś z Ukrainy czy z Rosji RDR2 i raczej nie banowali- nic mi o tym nie wiadomo- sam też tak kupiłem.

 

Działa Veteran, to moje niedopatrzenie :P Bo trzeba było kliknąć wpierw w przycisk, a ja czekałem na kłódki. :hmm:

Ten bug z twarzą co widać, to skojarzył mi się z AC Unity, gdzie gracze mieli to samo :lol2:

Dodam, że dodało mi samemu gracza, pierwszy raz się z tym spotkałem.

 

9lLpDwu.png

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o tym nie wiedziałem. Duża ilość sprzedanych w ten sposób kopii gry uśpiła chyba moją czujność. Sprzedający nie miał negatywów. Po zakupie otrzymałem instrukcję, aby użyć VPN, zmienić w ustawieniach Steam kraj sklepu na Rosję, wysłać link do profilu i czekać na gift. Czy jest duża szansa, że zablokują mi za to konto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o tym nie wiedziałem. Duża ilość sprzedanych w ten sposób kopii gry uśpiła chyba moją czujność. Sprzedający nie miał negatywów. Po zakupie otrzymałem instrukcję, aby użyć VPN, zmienić w ustawieniach Steam kraj sklepu na Rosję, wysłać link do profilu i czekać na gift. Czy jest duża szansa, że zablokują mi za to konto?

Moim zdaniem zerowa. Czytaliście aby komukolwiek zablokowali konto lub usunęli grę z biblioteki bo została kupiona z VPNem?

Steam od lat pozwala na handel dostępem do kont za kilka złotych, a mógłby to łatwo ukrócić.

Edytowane przez Luqart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie uspokoiłeś. :)

 

Odnośnie samej gry to po dwóch dniach mam 16 poziom. Gra jest strasznie wciągająca, według mnie to chyba jedyna jej wada. W moim przypadku może to dlatego, że ostatnią grą z tego gatunku w którą grałem było Diablo II.

Gram na razie offline i do tej pory nie zauważyłem żadnych błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno itemy takie se. Są tam jakieś grube legendy z ciekawymi bonusami, czy tylko jak rzadkie z jednym więcej affixem typu +15% kryta :E?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinia Quin'a o Wolcenie.

W skrócie gra jest "broken" ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie świerzbi by coś tu wkleić z tagu @braciapier**lec, ale to może być za mocne na laba :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocenili lepiej niż ja. Dawałem 7/10.

 

OYzTpNo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając błędy te 8 można by dać na początek, ale tak to ledwo 5 bym dał :D mimo że 70lev już wbity :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może mi wytłumaczyć mi jak build pod Ailment działa? :E Bo nie rozumiem. Ailment to rozumiem toxic/rend/lightning/aether dmg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, i jest pasywka, która dodaje 5% dmg za każdego zabitego moba który miał an sobie Ailment, czyli jakąś dolegliwość po polsku. Do tego można zastosować więcej niż jeden tak status na mobku. Do tego 50% szansy na nałożenie dodatkowych 2 statusów, więc praktycznie masz kilka na raz na mobie.

 

Np tutaj masz filmik przykładowy, i nad paskiem życia jest w.w bonus do obrażeń. Każdy kryształ to inny żywioł.

 

 

Nie wiem ja kto ma działać, ale tak na chłopski rozum... i z tego co sam widziałem po filmikach.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tych refundów na STEAM nie widać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta rezencja odbije się na graczach. Nie ma refundu bo 2h spędzili na tworzeniu gry online i walkach z bugami :E Raczej przełoży się na przyszła sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak masa ludzi próbowała zrobić refund po kilku h graniach. Bot steam z automatu odrzuca takie zgłoszenia :E

 

Ale tak na prawdę da się zrobić refund, ale ludzie nie wiedzą jak :E. Jak się do tej pory nie nadużywało się polityki zwrotów steam i zagada się z supportem i realną osobą pracującą w steam, sensownie uzasadniając powód to jest spora szansa, że przyjmą zwrot nawet po kilku h gry.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ten Quin to jakaś wyrocznia dla co poniektórych. A ja o kolesiu pierwszy raz słyszę. Doradźcie mi. Po tym jak on zjechał tą grę to mogę jeszcze przyznawać się znajomym, że w nią gram czy już nie wypada. :E

 

A tak na poważnie, to ja po prostu pobrałem wersję demo, żeby samemu wyrobić sobie opinię o tej grze. Kupiłem ją następnego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ten Quin to jakaś wyrocznia dla co poniektórych. A ja o kolesiu pierwszy raz słyszę.

 

Ja też typa nie kojarzę :E.

 

Tak masa ludzi próbowała zrobić refund po kilku h graniach. Bot steam z automatu odrzuca takie zgłoszenia :E

 

Zwłaszcza Ci co pisali że się dobrze bawią mimo problemów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quin nie jest wyrocznią, ale robił buildy jak mniemam, grywa PoE, Diablo 3 na swoim kanale, czasem wejdę na chwilę zobaczyć co i jak.

 

Ja raczej już odpuszczam granie w eng game. Wywalam z dysku, kiedyś wrócę jak poprawią to i owo, bo aktualnie z problemami, jak z znikającymi rzeczami w skrzynce, nie działające pasywki, 4 mapy ma krzyż, bugi na bossach itd.

 

Aktualnie gra zasługuje na max 3+, plus jak i trója na zachętę, a po uporaniu się problemów być może 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza Ci co pisali że się dobrze bawią mimo problemów ;)

 

Ja się dobrze bawię bo walka jest soczysta i widoczki piękne. Ale zgadzam się z ludźmi, gdzie blisko ~50% posiadaczy tej gry wystawia negatywną ocenę. Gra w obecnym stanie jest tak niedopracowana i zbugowana, że na dłuższą metę w endgame nie nadaję się do łupania.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się też z tym zgadzam ale jak sam widzisz (też wiedziałeś o problemach) gra się mimo tego sprzedaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...