Skocz do zawartości
demisen

Wolcen Lords of Mayhem - dla fanów Diablo

Rekomendowane odpowiedzi

Bo właśnie ma potencjał. Imho na pewno warto przejść single i kapkę liznąć end game. A później czekać na łatki i za jakiś czas sobie znowu połupać już na poważniej w end game.

 

Przy tej skali sprzedaży i popularności wątpię, aby porzucili grę, raczej będą nad nią cały czas pracować i naprawiać. Wielka strata by była jeśli by zmarnowali potencjał tego co już stworzyli.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas EA ta gra miała miej problemów i szybciej były łatane, niż po premierze, ale gra ma potencjał i jest jednym z niewielu H'n'S, który mi wizualnie i gameplayowo przypadł do gustu, a grałem chyba we wszystko co wyszło po D2 - Diablo 3, Torchlight, Path of Exile, Grim Dawn, Darksiders Genesis.

 

Studio jest małe i niedoświadczone, a i tak było wstanie stworzyć "lepsze D3" (dla mnie, nikt się z tym zgadzać nie musi) niż o wielki Blizzard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quin nie jest wyrocznią, ale robił buildy jak mniemam, grywa PoE, Diablo 3 na swoim kanale, czasem wejdę na chwilę zobaczyć co i jak.

 

 

Dokladnie tak - gosc ciosa (ciosał) w PoE i duzo w D3 gdzie naprawde ma leb na karku. Swojego czasu, wiele sezonow temu, w D3 - byl bardzo rozpoznawalny.

Ogolnie koles ma niezla rozkmine na wszelakie h&s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas EA ta gra miała miej problemów i szybciej były łatane, niż po premierze, ale gra ma potencjał i jest jednym z niewielu H'n'S, który mi wizualnie i gameplayowo przypadł do gustu, a grałem chyba we wszystko co wyszło po D2 - Diablo 3, Torchlight, Path of Exile, Grim Dawn, Darksiders Genesis.

 

Studio jest małe i niedoświadczone, a i tak było wstanie stworzyć "lepsze D3" (dla mnie, nikt się z tym zgadzać nie musi) niż o wielki Blizzard.

Nie zmienia to faktu że to D3 stało się prekursorem wielu rzeczy, afixy na riftach, rifty, lader, greaty pod czas co Wolcen bierze garśćmi i dodaje cos od siebie.

Lepiej się gra bo odrzuca cały hard-core PoE zachowując lvlowowanie skilli i możliwość resetu, grafika też in us.

 

Quina nie hejtujcie, gość jest topowym graczem hns, sam tworzy buildy a nie kopiuje z internetu, jak tylko wchodziły patche to pierwszy znalazł broken buildy czyszczące wszystko szybciej niż inni.

Potwierdził to premiera wolcena gdzie na offline przetestował Secret build.

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo właśnie ma potencjał. Imho na pewno warto przejść single i kapkę liznąć end game. A później czekać na łatki i za jakiś czas sobie znowu połupać już na poważniej w end game.

 

Przy tej skali sprzedaży i popularności wątpię, aby porzucili grę, raczej będą nad nią cały czas pracować i naprawiać. Wielka strata by była jeśli by zmarnowali potencjał tego co już stworzyli.

 

Jestem tego samego zdania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak - gosc ciosa (ciosał) w PoE i duzo w D3 gdzie naprawde ma leb na karku. Swojego czasu, wiele sezonow temu, w D3 - byl bardzo rozpoznawalny.

Ogolnie koles ma niezla rozkmine na wszelakie h&s

Pamiętam jak pokazał Cyklone Monka jak dla wielu nagle kopara opadła jakie obrażenia może robić Mnich solo w D3, bo wielu miało wątpliwości.

Gość ma talent do dłubania w mechanikach i szzukania bulidów, a jego recenzja Wolcena wcale nie jest taka totalnie zła, mam wrażenie że mało kto oglądał do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quina nie hejtujcie,

Nikt go nie hejtuje bo nikt typa (jak widać) nie zna no dobra Ty znasz :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt go nie hejtuje bo nikt typa (jak widać) nie zna no dobra Ty znasz :E

 

Po prostu gosc ma content dosc wasko zaadresowany. Glownie do graczy D3, PoE czy innych h&s. Jak ktos nie gra w to albo bawi sie casualowo to go nie zna

 

To tak jak np xQc czy Ninja - ludzie ktorych nie obchodza OW czy BRy - nie znaja ich choc sami streamerzy sa "sporych rozmiarow" :E

 

Mozesz nie znac Quin69 ale mozesz byc pewny, ze gosc ma pojecie o h&s (glownie D3 i PoE) wiec jak najbardziej jest kompenetna osoba do oceny Wolcena ;)

 

Jak dobrze pamietam - to wlasnie On odkryl i pokazal jak skutecznie wykorzystywac tzw. "Snapshot" w D3 na Monku ktory stal sie podstawa gry na kolejne kilka sezonow (dosc dawno to bylo)

Edytowane przez eNeSik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kwestionuje tego że się zna tylko rozbawił mnie tytuł sugerujący masowe refundy. Gra mimo tony problemów nadal się sprzedaje i nadal gra w nią 50-100K osób więc on swoje a gracze swoje ;).

 

Ograłem singla offline i nie widzę powodów żeby robić zwrot. Czekam na kolejne aktualizacje i wracam do gry online.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowy clickbait, pomijajac bledy to z perspektywy normalnego gracza gra wyglada zupelnie inaczej, bo normalny gracz nie dojechal do konca endgame'u cheatujac na broken buildzie, zwyklemu graczowi pewnie z rok to zajmie.

Edytowane przez ditmd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowy clickbait, pomijajac bledy to z perspektywy normalnego gracza gra wyglada zupelnie inaczej, bo normalny gracz nie dojechal do konca endgame'u cheatujac na broken buildzie, zwyklemu graczowi pewnie z rok to zajmie.

On też nie dojechał do końca endgame'u. 90 lvl to endgame i powinny być poziomy ponad 187 lvl. Nie cheatował, nie robił duplikatów itemów, kasy, reagentów, tylko wykorzystał build który był w drzewku, wina deva że nie zrobił ani soft ani hard capów. Ja zrobiłem podobny build tylko pod crit chance i crit dmg i jestem na ~100 poziomie :E Buildy nie wymagają nawet jeszcze itemków, a to czy dodasz do ferocity/agility/wisdom nie ma sensu bo dostajesz bonus % multiplayer od ilości wpakowanej staty, więc lepiej pakować wszystko w wytrzymałość. Jeśli ja po 25 godzinach gry mogłem dojść do 100 poziomu, no to zwykły gracz też nie powinien mieć problemów.

 

Nawet po nerfie jego build działa, tylko czyści może 30 sekund wolniej :E

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Exploit – program mający na celu wykorzystanie istniejących błędów w oprogramowaniu."

https://pl.wikipedia.org/wiki/Exploit

 

a potem Ci to zwyczajnie znerfią i po kłopocie

 

jak tak gadacie o tej grze to mam ochotę się przekonać jak jest naprawdę ...

Edytowane przez Namonaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czasem zbalansują lepiej skille, ale nie ma co ukrywać w tego typu grach wszystko polega na dobraniu odpowiednich umiejętności i buildu aby kosić. W diablo 3 też nie ma problemu, aby totalnie spartolić build i stanąć w miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja początkowo grałem powoli i lizałem ściany, ale teraz jak siadłem to już przebiegłem drugą część drugiego aktu i przebiegam 3. Na początku fajnie zaglądać w każdy kąt zapoznać się z drzewkiem pasywek i umiejętnościami, a później już przynajmniej mi chce się tylko lecieć do celu i robić zadymę :E

 

Jedynie co mnie chwilowo rozprasza i zmusza do zastanawiania to w co iść przy następnym levelu :E drzewko jest świetnie rozbudowane.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a to czy dodasz do ferocity/agility/wisdom nie ma sensu bo dostajesz bonus % multiplayer od ilości wpakowanej staty, więc lepiej pakować wszystko w wytrzymałość.

 

Też to zauważyłem, rozdane staty nie mają większego znaczenia (skoro od każdego mamy bonus do dmg).

W zasadzie jedynie wytrzymałość jest jakoś tam przydatna, przynajmniej w początkowej fazie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś różnice są. Wszystkie coś dodają do średniego DMG. Ale 1 punkt w przypadku wydania go w Zaciekłość daje 3x więcej średniego dmg niż jak go damy w Wytrzymałość.

 

W przypadku obrażeń od samej broni już inaczej to się skaluje bo z tego co widziałem dostajemy ~80% więcej DMG za wydane punkty ładując w Zaciekłość niż w Wytrzymałość.

 

I tu jeśli idziemy np. w krwawiące ostrza(bleeding edge) które bazują na obrażeniach fizycznych od broni imho warto dawać w Zaciekłość bo różnice są widoczne.

 

Ja mam aktualnie 427 zaciekłości i 127 wytrzymałości na 43 poziomie. Co daje mi wraz z itemami ~8k HP i 1k osłony. Ogólnie styka jak na razie spokojnie, ale trzeba być czujnym bo chwila nieuwagi i można zaliczyć glebę :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On też nie dojechał do końca endgame'u. 90 lvl to endgame i powinny być poziomy ponad 187 lvl. Nie cheatował, nie robił duplikatów itemów, kasy, reagentów, tylko wykorzystał build który był w drzewku, wina deva że nie zrobił ani soft ani hard capów. Ja zrobiłem podobny build tylko pod crit chance i crit dmg i jestem na ~100 poziomie :E Buildy nie wymagają nawet jeszcze itemków, a to czy dodasz do ferocity/agility/wisdom nie ma sensu bo dostajesz bonus % multiplayer od ilości wpakowanej staty, więc lepiej pakować wszystko w wytrzymałość. Jeśli ja po 25 godzinach gry mogłem dojść do 100 poziomu, no to zwykły gracz też nie powinien mieć problemów.

 

Nawet po nerfie jego build działa, tylko czyści może 30 sekund wolniej :E

Gdyby nie exploit to by tak daleko nie doszedl, wiekszosc ludzi jedzie na bleeding edge bo ten skill jest op, nic innego blisko do tego nie podchodzi, jestes na 100 na czym? Melee i BE? Ile ci zajmie zrobienie takiego dmg bez BE, grajac np magiem ktory jest niezle w tyle za reszta? Ja jako mag znajduje topory i miecze po kilkaset obrazen, gdy mi leca kijki 78-114 :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quina nie hejtujcie

Widzę, że sporo tutaj widzów/fanów quina się wypowiada, to tak tylko wkleję, może przeoczyliście ostatnio jak wypowiadał się na temat Polski i Polaków. :E

Streamer z Nowej Zelandii i pseudonimie Quin69 naraził się polskiej społeczności Twitcha. W trakcie swoich transmisji wielokrotnie obrażał Polaków i kłamał na temat naszego kraju. „Fuck Poland” to jedno z najlżejszych przewinień.
W trakcie jednej z ostatnich transmisji stwierdził, że Polska leży obok Szwecji i w zasadzie jest u nas tak samo jak w Rosji. Po chwili dodał, że łatwo być tutaj dźgniętym nożem.
Stwierdził też, że Polacy zabijali Żydów i obozy koncentracyjne były Polskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie exploit to by tak daleko nie doszedl, wiekszosc ludzi jedzie na bleeding edge bo ten skill jest op, nic innego blisko do tego nie podchodzi, jestes na 100 na czym? Melee i BE? Ile ci zajmie zrobienie takiego dmg bez BE, grajac np magiem ktory jest niezle w tyle za reszta? Ja jako mag znajduje topory i miecze po kilkaset obrazen, gdy mi leca kijki 78-114 :lol2:

Znalazłem staffa silniejszego niż mój 2H już parę razy :E W D3 też masz buildy które ledwo robią GRy ~120, a masz takie które robią 150, a kolejny GRy to prawie x2 trudność.

100 poziom mobów/itemów. BE jest bugnięty tylko pod ailments, normalny BE pod DMG/crit którego używam działa normalnie.

Widzę, że sporo tutaj widzów/fanów quina się wypowiada, to tak tylko wkleję, może przeoczyliście ostatnio jak wypowiadał się na temat Polski i Polaków. :E

Połowa jego wypowiedzi to był naturalny trolling i śmianie się prosto w twarz twitch chatu. Ale chyba wypok podchwycił temat i zrobił inbę :E Wielka mi rzecz zwracać uwagę na pusty trolling.

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam opisuje tylko moje doswiadczenia, i jeszcze nie widzialem kostura ktory bylby mocniejszy od 2h mieczy, toporow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni boss jest zabugowany i w losowych momentach blokuje się przez to nie można mu odebrać życia, myślałem nawet, że to takie ficzur próbując go odczarować ale niestety po pięciu podejściach przekonałem się, że jednak nie a poziom szału po mojej stronie był większy niż ten u mojego berserkera zadającego ciosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie poradniki mi nie potrzebne ale endgame pewnie i tak nie ruszę.

Wrócę jak akt dadzą.

 

Dokładnie. Też czekam na nowe akty (mają być darmowe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni boss jest zabugowany i w losowych momentach blokuje się przez to nie można mu odebrać życia, myślałem nawet, że to takie ficzur próbując go odczarować ale niestety po pięciu podejściach przekonałem się, że jednak nie a poziom szału po mojej stronie był większy niż ten u mojego berserkera zadającego ciosy.

Ja jakieś pół godzinki temu skończyłem na 44 lvlu fabułę.

 

U mnie nie wydawał się zabugowany, ale za pierwszym razem jak z nim walczyłem to poszedłem na żywioł bo myślałem, że będzie łatwo i mnie praktycznie na szota wziął :E. Drugie podejście już zrobiłem już z rozwagą i go ubiłem powolutku.

 

A taki toporek znalazłem jakoś pod koniec 2 aktu i z nim skończyłem fabułę.

P0HNlQR.png

 

BE jest bugnięty tylko pod ailments, normalny BE pod DMG/crit którego używam działa normalnie.

 

Też tak lecę, a pod dolegliwości nawet nie sprawdzałem jak działa ten zbugowany build. W sumie to od początku gry ani razu nie zmieniłem buildu przez całą fabułę. Jakoś udało się w miarę sensownie rozdać pasywki. Teraz połupię end game i z czasem pomyślę czy warto coś zmieniać.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie takie toporki się znajduję? Przeczesałem każdy kąt i ani razu nie wypadł mi żaden unikat :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie pamiętam, chyba jakoś losowo. Później jeszcze gdzieś w 3 akcie wypadł mi taki hełm na 35lvl. A toporek wyżej jest na 15lvl.

kUp3hoZ.png

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...