Skocz do zawartości
demisen

Wolcen Lords of Mayhem - dla fanów Diablo

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie po tym całym nerfie bleeding edge to zero przyjemności z gry...na wyższych poziomach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilkunastu dniach od premiery mogę śmiało stwierdzić że gra mnie nie porwała. Doceniam klimat, gameplay i grafikę bo to obecnie najładniejszy H&S, ale niestety ubogi content bije po oczach. Trochę casus Diablo 3, kampania do przejścia w 4 godziny i endgame bez pomysłu w postaci robienia ciągłych ekspedycji do zarzygania z dropem, który w 90% jest bezużyteczny. Nie jest to gra niestety na setki godzin, a czego bym oczekiwał po H&S. Ogólnie gra fajna, ale do każualowego grania, jak Diablo 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprocz BE znerfili rowniez wszystkie buildy ktore bazowaly na critach. Moj mag wczoraj przebiegal po 155+ bez problemu, po nerfie zajmuje to kilkukrotnie wiecej czasu, gra przez to stala sie monotonna i nudna, to juz nie jest dynamiczna rozwalka tylko irytujace wleczenie sie do przodu w slimaczym tempie i spamowanie skilli az palce bola :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie odpuszczam. Jak gra ma mieć zawartość na poziomie D3, albo nawet gorszą to szkoda pieniędzy. Ale może rozwinie się z czasem, w przeciwieństwie do gry Blizza. lol2.gif

 

To tylko moje wrażenie, czy z H&S na rynku gier jest straszna bieda? Bo co mamy do wyboru z tych bardziej solidnych i dopracowanych produkcji? Kojarzę tylko PoE. Pamiętam jak oglądałem jeszcze zapowiedzi Lost Ark. Nie jest to taki typowy H&S, a bardziej połączenie MMORPG i H&S, ale wyglądało fajnie. Tyle że minęło tyle lat, a nadal nie wyszedł w Europie, więc nawet już na niego nie czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie po tym całym nerfie bleeding edge to zero przyjemności z gry...na wyższych poziomach.

Dobrze czytam, że dali 10sekund CD na BE? :E

To, żaden nerf, to totalne lenistwo twórców.

Zamiast optymalizować i balansowac skille to oni idą po najmniejszej linii oporu.

 

Teraz jak na to patrzę to zaczynam wątpić, że oni,z takim podejściem kiedykolwiek ogarnia ta grę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie odpuszczam. Jak gra ma mieć zawartość na poziomie D3, albo nawet gorszą to szkoda pieniędzy. Ale może rozwinie się z czasem, w przeciwieństwie do gry Blizza. lol2.gif

Nie wiem na jakim etapie się zatrzymałeś w D3, ale dodatek Reaper of Souls jest całkiem ciekawy i wchłania na bardzo długo, a samo Diablo cały czas jest rozwijane. Powoli kończy się sezon 19.

 

Aktualnie po tym całym nerfie bleeding edge to zero przyjemności z gry...na wyższych poziomach.

A ja myślałem, że pomyliłeś gry. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakim etapie się zatrzymałeś w D3, ale dodatek Reaper of Souls jest całkiem ciekawy i wchłania na bardzo długo, a samo Diablo cały czas jest rozwijane. Powoli kończy się sezon 19.

Grałem w Reaper of Souls, rzeczywiście był spoko, chyba nawet lepszy od podstawki. Ale po nim gra nie była już prawie w ogóle rozwijana, w przeciwieństwie do darmowego PoE, które obecnie przytłacza D3 swoją zawartością. A ten dodatek z nekromantą po tylu latach to jak naplucie fanom Diablo w twarz. Chociaż nie, napluciem było bardziej Diablo Immortal i "Do you guys not have phones?". lol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim to niby sposobem? Nie mów że nie wydałeś żadnego punktu w drzewko :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim to niby sposobem? Nie mów że nie wydałeś żadnego punktu w drzewko :E

Jeśli gra nie ma trudnego poziomu, to trzeba go sobie zrobić samemu. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie sam zrobiłem, ale to też przecież build. Drzewko jest na prawdę fajnie rozbudowane, tylko szkoda, że część passywek z drzewka jest zwalona :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też build tylko pewnie słaby :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Reaper of Souls, rzeczywiście był spoko, chyba nawet lepszy od podstawki. Ale po nim gra nie była już prawie w ogóle rozwijana, w przeciwieństwie do darmowego PoE, które obecnie przytłacza D3 swoją zawartością. A ten dodatek z nekromantą po tylu latach to jak naplucie fanom Diablo w twarz. Chociaż nie, napluciem było bardziej Diablo Immortal i "Do you guys not have phones?". lol2.gif

Dyskusja na dłuższy temat, w dodatku byłby mega off-topic, ale niestety muszę się nie zgodzić. Nie przytłacza, tylko marnie kopiuje - GRy, mapy, affixy, RNG, sezony (wszystko jest zamienne ale cel podobny). Brakuje jeszcze ladderów i z PoE będzie D3, szkoda tylko że są w tyle o jakieś 2-3 lat, mimo 7 lat rozwoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Dyskusja na dłuższy temat, w dodatku byłby mega off-topic, ale niestety muszę się nie zgodzić. Nie przytłacza, tylko marnie kopiuje - GRy, mapy, affixy, RNG, sezony (wszystko jest zamienne ale cel podobny). Brakuje jeszcze ladderów i z PoE będzie D3, szkoda tylko że są w tyle o jakieś 2-3 lat, mimo 7 lat rozwoju.

 

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze czytam, że dali 10sekund CD na BE? :E

To, żaden nerf, to totalne lenistwo twórców.

Zamiast optymalizować i balansowac skille to oni idą po najmniejszej linii oporu.

 

Teraz jak na to patrzę to zaczynam wątpić, że oni,z takim podejściem kiedykolwiek ogarnia ta grę :E

 

To jest więcej niż pewne że wszystkiego nie ogarną ale niech poprawiają co się da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze czytam, że dali 10sekund CD na BE? :E

To, żaden nerf, to totalne lenistwo twórców.

Zamiast optymalizować i balansowac skille to oni idą po najmniejszej linii oporu.

 

Nie na całe Bleeding Edge tylko na modyfikację Unstoppable Momentum.

Kompletnie bez sensu bo teraz jest to nieużywalne całkowicie, równie dobrze mogli zlikwidować Unstoppable Momentum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest więcej niż pewne że wszystkiego nie ogarną ale niech poprawiają co się da.

 

Tylko, że z takim podejściem to oni bardziej tą grę psują niż naprawiają. Naprawianie skilli na szybko przez lenistwo i niezaradność to jest najgorsze co może być.

 

W tym momencie popsuli buildy 2h, oni nawet się nie zastanawiają co robią. BE był OP głównie przez dolegliwości, a oni znerfili teraz to plus crita i dali 10 sekund CD na BE :E Przecież to amatorka po całości, zero poprawiania gry, tylko bez zastanowienia losowo sobie zmieniają staty przy okazji niszcząc możliwość grania w jakimś rozsądnym buildzie pod 2h, która to broń jak wiadomo jest strasznie wolna i musi mieć jakieś dobre skille czy crita dla równowagi.

 

Osobiście odechciało mi się wbijania kolejnych poziomów w tej grze i jestem razem z graczami którzy chcą od steama możliwości zwracania gier nie zależnie od przegranego czasu bo tutaj w najważniejszym aspekcie tej gry czyli end-game twórcy jeszcze bardziej psują grę zamiast ją poprawiać.

 

Po tym ostatnim patchu dzisiaj jest ponad 2x więcej negatywnych ocen gry względem tych pozytywnych. Tak źle to jeszcze od premiery nie było :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po tym ostatnim patchu dzisiaj jest ponad 2x więcej negatywnych ocen gry względem tych pozytywnych. Tak źle to jeszcze od premiery nie było :E

 

 

To dobrze że ograłem na premierę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz kolejny patch 107. Kolejny nerf xD

 

Ja tam dalej ogrywam, nie korzystałem z Bleeding Edge, więc nerfa nie odczułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze że ograłem na premierę

Dobrze. Ja też ograłem na premierę i mimo wszystko się spoko zapowiadało. Tyle, że fabuła to zaledwie prolog do gry, po jej skończeniu zacząłem sobie robić end game i teraz po tych patchach klejonych na kolanie odechciewa się dalszej gry :E

 

 

Ogólnie to nie mam ochoty co kilka dni robić nowego buildu czy zmieniać postaci, chciałem pograć warkiem z 2h, ale tak się nie da, więc co mam przeskoczyć na maga :E bo tam jeszcze działają sensownie buildy i da się coś stworzyć. Normalnie paranoja :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to po polsku za umiejętność?

 

Przecież świetnie sobie radzisz z ENG jakiś problem ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to po polsku za umiejętność?

Krwawiąca Krawędź? :E eee tam nie ma co się przejmować i tak zbugowane i nie zdatne do użytku.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem Bleeding Edge bo to był jedyny dobry skill melee. Ciężko oceniać czy był OP sam w sobie a reszta jest ok czy BE jest ok a reszta była słaba.

Nie wiem jak balans mają twórcy w planie dla tej gry.

 

Problem w tym że zainwestowałem kupę czasu w ten build i teraz po nerfie właściwie nie ma sensu nim grać.

10 sec CD to duża lipa :(

 

No i co teraz? Re-roll na coś innego? Czy mi się chce? Nie bardzo, tym bardziej że nie mam gearu.

Czekam na nowy sezon Path of Exile który zapowiada się rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BE to nadal jest najmocniejszy skill w grze, nawet po nerfie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up, ale oni nie tylko znerfili BE w sumie popsuli dając 10sek CD :E, również crity poleciały i teraz gra 2h jest bez sensu. Ja grałem pod crita i mi to pasowało z BE, teraz chwilę próbowałem coś po modzić i nie chce mi się. W obecnej sytuacji nie widzę sensu się bawić w inne buildy, skille itd.

 

U mnie gra poleciała z dysku. Miałem w planach jeszcze pofarmić, ale przy tym stanie gry i podejściu twórców nie widzę sensu myśleć nad nową postacią, zbierać nowego gearu, gdzie przy tej ilości spamu randomowymi itemami wypadającymi wszędzie na około, aż momentami rzygać się chce podczas sprawdzania w tym śmietniku co chwilę czy może w końcu wypadło coś lepszego niż aktualnie mam i kombinować nad nowym buildem, aby za kilka dni znowu robić to samo :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem co oni znerfili, bo odczulem to na wlasnej skorze, moj dps polecial o polowe w dol, gra jest powolna i nudna teraz, przechodzisz od jednego do drugiego specjalisty, championa w tempie rannego zolwia. Boss na 150+ jest prawie nie do ubicia, zajmuje to zbyt duzo czasu, a jak ma regeneracje to mozna sobie od razu darowac i wyjsc do menu :lol2:

Edytowane przez ditmd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...