Skocz do zawartości
demisen

Wolcen Lords of Mayhem - dla fanów Diablo

Rekomendowane odpowiedzi

A ty Odin przeszedłeś w końcu ten prolog/fabułę?

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku negatywnie odebrałem te nerfy, ale teraz przekonuje się że może wyjść to na dobre. Devsi uregulują buildy, dzięki czemu będą mogli powoli wprowadzać itemizacje postaci i min-maksowanie postaci, BE ma 10s CD, ale jeśli dodadzą item który odblokuję BE pre-nerf da to potrzebnego "power spike" żeby przejść ponad obecne limity pozomiu map a doda potrzebę farmienia dla typowego H'n'S. Teraz wszystko zależy czy zauwazyli mozliwy potencjał w tym rozwiązaniu czy dali nerfa na razie żeby po prostu dać.

 

Przynajmniej dali buffa do summona, ale i tak mało ciekawy jest to gameplay.

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. Ja też ograłem na premierę i mimo wszystko się spoko zapowiadało. Tyle, że fabuła to zaledwie prolog do gry, po jej skończeniu zacząłem sobie robić end game i teraz po tych patchach klejonych na kolanie odechciewa się dalszej gry :E

 

 

Ogólnie to nie mam ochoty co kilka dni robić nowego buildu czy zmieniać postaci, chciałem pograć warkiem z 2h, ale tak się nie da, więc co mam przeskoczyć na maga :E bo tam jeszcze działają sensownie buildy i da się coś stworzyć. Normalnie paranoja :E

dziwisz się, teraz życia Ci nie starczy żeby przejść do end game :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma od premiery lagi? Mimo niskiego pingu po ataku wrogowie otrzymują obrażenia sekunde później , dodatkowo mikstury działają z opóźnieniem co jest okropne podczas starć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też mikstury działają z opóźnieniem, to chyba tak ma być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez znikające moby oraz ich brak na mapach w ekspedycjach nie jestem w stanie przejść 90 poziomu szczeliny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No obecnie właśnie przez te mikstury odechciewa mi się w to grać. Ciosy postacie otrzymują z opóźnieniem 0.5-1 sekundy do animacji co zabija dla mnie H&S do tego mikstury gdzie nauczony w Diablo klikam na styk a tutaj 90% śmierci spowodowane jest tym że się mikstura nie aktywowała. Gra ma duży potencjał i liczę że sporo naprawią a do tego momentu wracam do serii Diablo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Life leech tez jest jakis uposledzony :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Warto było się cieszyć tą grą w okolicach premiery :E. Teraz już widać, że twórcy tej gry sami nie ogarniają do końca mechanik tej gry i zamiast ją poprawiać to jeszcze psują.

 

Coraz bardziej wątpię, że oni będą w stanie tą grę postawić na nogi :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez w to watpie, za duzo jest rzeczy do zmiany, zbalansowania, a jak na razie to jedynie co robia to wszystko nerfia, przed patchem o wiele lepiej sie gralo niz teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedyny, sensowny sposób gry teraz to pod "ailments", a jaką klasą bez znaczenia.

Oczywiście nie testowałem wszystkiego, zresztą już mi się nie chcę, gra leci na półkę "może kiedyś".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

End game to klepanie mobów jak D3. Szczeliny aktualnie max 187.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odnośnie Wolcena, to jest wywiad na gamestar po niemiecku. Tutaj wklejam to co jest na reddit opisane:

Link do reddita:

 

German Gamestar had an interesting interview with the devs that you can only watch when you are a subscriber: https://www.gamestar.de/videos/wolcen-entwickler-ueber-pannen-launch-das-lief-schief-und-so-gehts-weiter,100305.html

 

In it they basically explained a bit more about what went wrong at launch, they could not delay the game any longer because after the first delay of Beta was announced they faced a huge shitstorm... they were very afraid, and in no mood to face one again - but at the same time did not expect the server issues and server bugs, not prepared properly. And they really underestimated the demand of over 100.000 players wanting to get in :D

 

In terms of new content and polishing: The next 4 months will focus on polishing, fixing bugs and implementing more comfort features like changing the left mouse button to force move. There was a first content update / DLC planed for the first 4 months but it is pushed back until the game is smoothed out and balanced properly.

 

After that period we can expect a first content update to expand the endgame, and also the city building experience. They also teased a 4th story chapter and something along seasons for multiplayer (similiar to D3 or PoE leagues) but did not say any release date, so this might not be within the next 4 months... just to settle your expectations :)

 

There is also an ingame shop on the horizon, but it has no priority. As you might have seen on some widescreen screenshots, the transmog system features more bonus slots for capes etc... to change your look. There will be a monetizing ingame shop, but it is basically far away as all the above has higher priority. All content updates / DLCs are planed to be completely free updates though!

 

That was basically it... really nice interview, I kinda appreciate the guys a bit more now - they are in it with heart and soul and suffer as well as we do with all the annoying bugs and critical errors - but they just had no choice.

 

I just hope they will improve in terms of communication as I have not seen these insights and info anywhere else...

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic zaskakującego, najpierw naprawimy bajzel co mamy a potem zaczniemy dodawac nowe rzeczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pisałem na róznych forach o wsparcie pada,ale dziady kalwaryjskie milczą ,takze na razie sobie czekam.Kurna do tego doszło że nie umiem już grać w gry bez pada :E

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem odpalę, ale aktualnie nie gram w nic, bo grafa mi padła. A, że sklep "martwy" to zostałem bez grafy, MSI umywa ręce, mają wywalone.

 

Sporo ludzi jeszcze gra, nie jest taka całkiem martwa ta gra. Choć bugi, nie działające jak powinny drzewka, talenty itp mogą irytować, do tego bossowie, czasem nie wiedząc czemu mogą hitnąć, obojętnie ile masz HP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie dobrze :) gra wyglada zacnie myslalem czy kupic, ale wlasnie w recenzjach bylo pelno informacji o bugach, padajacych serverach itp czyli raczej zostaje czekac

Edytowane przez martingg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również bacznie się przyglądam Wolcenowi i niestety póki co nie jest dobrze. Wiadomo , że wydanie gry to jedno a dopięcie szczegółów to druga sprawa a jak wiadomo wiele rzeczy dopiero wychodzi podczas puszczenia gry w obieg i taką ilością graczy . Zawsze znajdą się bugi czy coś nagle przestaje działać. Tutaj jest tylko namiastka o bugach ale na innych forach jest tego cała masa i zastanawiam się czy oni sobie poradzą. Pamiętajmy , że nie tylko same bugi mają na głowie a ludzie też po jakimś czasie zaczną oczekiwać nowej zawartości tak jak to jest np. w POE . Ja już raz grę miałem kupować ale stwierdziłem , że zagram sobie teraz w poe bo nowa liga startuje za tydzień a po nowej lidze w path of exile zobaczę jak będzie funkcjonował Wolcen i w tedy jeśli będzie w miarę ok to zakupię i będzie czas na testowanie bo obecnie szkoda mi pieniędzy na grę w której wiele rzeczy nie działa jak powinno. Ktoś powie , że trzeba wspierać twórców i dołożyć cegiełkę aby finanse pozwoliły na rozwiązanie problemów. Ja jestem tego zdania , że jak za coś płacę to oczekuje tego aby to dobrze funkcjonowało. Tutaj ktoś może wspomnieć o bugach w path of exile. Owszem też są bugi i wiele skarg ale jednak poe jest darmową grą i to czy kupimy coś zależy od nas . Ja wbiłem pierwszy swój 95 lv bez kupowania zakładek i innych bajerów a więc się da .

 

Oczywiście nie neguje Wolcena bo tak jak wyżej ludzie pisali gra ma potencjał ale niestety może być i tak , że twórców przerośnie to wszystko i będzie ciężko wyjść na prostą aczkolwiek życzę im jak najlepiej bo brakuje tego typu dobrych gier. Diablo 3 nie biorę pod uwagę bo jest dla zbyt szablonowe i proste i w ogóle nie przypadło mi do gustu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem wczoraj i całkiem fajnie się w to gra.

 

Ale jeszcze nie rozkminiłem o co chodzi w skillach itd. Dzisiaj pewnie będę resetował wszystko, bo coś często padam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kogoś chyba lekko poniosło z tym, że ta gra jest martwa. :) Ona miała niedawno premierę. Liczba graczy będzie raczej rosnąć niż maleć.

 

Ja już jestem na 30 poziomie, mniej więcej w połowie gry. Było już kilka małych update'ów. Do tej pory nie miałem żadnego błędu. Na razie gram tylko offline. Jak dla mnie super. Pisałem już wcześniej, jednak powtórzę, że gra jest bardzo wciągająca. Dobrze, że w grze wyświetlany jest aktualny czas. :)

Edytowane przez SebastianFM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sama fabuła to tylko prolog. Drugie przejście jak już znasz mechaniki i nie oglądasz widoczków to na 5-6h czystego grania :E

 

Dopiero po tym zaczyna się prawdziwe granie, a tutaj już znacznie częściej wychodzą różne niedoróbki i na pewno zanim tą grę doprowadzą do ładu to miną miesiące.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem wieczorem gramy we 3 jakies rady czym zaczac jaka postacia? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór postaci na początku to tylko pierwsze poziomy z bronią i z jednym skillem. To czym chcesz grać sam zdecydujesz.

Możesz wziąć maga na początek a grać wojem z tarczą. Na to nie patrz. Tylko potem jak przejdziesz ten "samouczek" to musisz zdecydować w co iść.

 

Testuj, można do woli resetować póki się ma zasoby do zresetowania statów czy drzewka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...