Skocz do zawartości
demisen

Wolcen Lords of Mayhem - dla fanów Diablo

Rekomendowane odpowiedzi

Bedzie wsparcie pod pada od x ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem przez argentynski vpn wyszlo jakies ... 32zł xD smiech na sali. Ale na moim lapku z HD 620 lagoza straszna :) nie da sie grać niestety musze czekac na powrot karrty z gwarancji :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Grę kupiło już ponad milion osób,więc nie taka martwa faktycznie ;)

No i większość z nich po przejściu fabuły i zrobieniu jakiegoś etapu w end game wywaliła negatywa, odłożyła grę na półkę i będzie czekać kilka miesięcy na naprawę gry. Miejmy nadzieję, że się doczekamy bo w tego typu grach jest totalna susza :E A sama gra ma potencjał, twórcy teraz też mają kasę więc mogą zatrudnić w końcu dodatkowych ludzi którzy doprowadzą grę do ładu, aby się nadawała na dłuższe wypady :D

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przeszliście? Czy gra jest lepsza albo na poziomie diablo 3 lub PoE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie dziwię, że dla ciebie nie ma co naprawiać, ale ty jesteś jednym z najmniej wymagających graczy na naszym forum. Więc nie ma co brać tego pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest na razie dla mnie jak takie demo, zależy jak to będą dalej naprawiać i rozwijać. W oczekiwaniu na Diablo 4, można pograć i tak, bo niczego innego jak dla mnie nie ma. Diablo 3 jest za łatwe, w 1 dzień można zebrać wszystkie potrzebne przedmioty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest na razie dla mnie jak takie demo, zależy jak to będą dalej naprawiać i rozwijać. W oczekiwaniu na Diablo 4, można pograć i tak, bo niczego innego jak dla mnie nie ma. Diablo 3 jest za łatwe, w 1 dzień można zebrać wszystkie potrzebne przedmioty.

 

Zle to porównujesz, jak w D3 dodali rifty to zobacz ile sezonów zajeło dobicie max 150 na solo.

Tutaj masz max 187 (powiedzmy to takie rifty bardzo do tych z D3 podobne) ludzie w mienij niz tydzien robili juz max.

Diablo obecnie ma takie byc by szybko sie ubrac i robic wiecej niz sezon poprzedni, kiedy za czasow 'vanili" to bylo dlugie farmienie.

Musza tutaj dodac cos na wzor lig/sezonow i stopniowo zwiekszac moc buildow by czuc proges.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba sobie zamowie jakiegos 1660TI zeby pograć :D oddam za 2 tygodnie i tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra jest na razie dla mnie jak takie demo, zależy jak to będą dalej naprawiać i rozwijać. W oczekiwaniu na Diablo 4, można pograć i tak, bo niczego innego jak dla mnie nie ma. Diablo 3 jest za łatwe, w 1 dzień można zebrać wszystkie potrzebne przedmioty.

No niezłe demo skoro ja gram już 20 godzin a kończę dopiero 2/3.

 

chyba sobie zamowie jakiegos 1660TI zeby pograć :D oddam za 2 tygodnie i tyle :P

Co w tym śmiesznego? Sklep to nie wypożyczalnia sprzętu! Narażasz ich tylko na koszty związane z wysyłką i obniżeniem wartości produktu. Poza tym po co się tym chwalisz?

Edytowane przez SebastianFM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wy pokonaliście tą demonicę Lamba coś tam?

 

Od dawna nie miałem ochoty roztrzaskać myszki i klawiatury... mam wrażenie, że ta walke tworzył jakiś pryszczaty wieprzowaty nastolalatek.

 

Pierwszą część walki ogarnąłem... chociaż do tej pory nie rozumiem, czemu raz jak raz gram to stworzy wychodzą z kokonów i muszę rozbijać je, a w drugim ten element w ogóle nie występuje. Pewnie bug... jeden z wielu...

 

Za to druga część... o ja pierdziele... co to ma być?

Rozgryzłem wszystkie mechaniki:

1. Zawężający się zielony krąg... trzeba w nim być bo zginiemy

2. Kulki czerowne... wiadomo... bolą

3. Paski czerwone... unikać i najlepiej do boku, bo w środku parzy.

4. Pojawianie się niemilców tych grubych... do 5 sztuk.

 

Ja już pomijam czy da się w ogóle tą walkę przejść jak notorycznie zielony okrąg ląduje na czerwonym bąblu... I w ogóle czasem przez te stwory nic nie widać co się dzieje na ziemi... gdzie zielony, czerwony itd.

 

Po kolejnym niepowodzeniu (a są 3 zmarchwywstania) opracowałem taktykę.

 

Bije niemilca bez skilli... unikam obrażeń... a jak pojawiają się niemilcy to nakładam sobie ta tarcze na obrażenia i rozpoczynam wirować. Prosta ale mozolna taktyka. Nawet bez smierci zbiłem mu pół paska... aż nagle... moja postać przestała reagować na próby spokojnego obijania bossa tylko młotem dwuręcznym... zero reakcji... da sie tylko skillem.

 

Macie jakieś sposoby? Coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wirujące ostrza z leczeniem i dużo skakać.

Z leczeniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba tylko 4 skoki.

Mogę skakać tylko jak pojawiają się czerwone prostokąty i tylko wtedy, żeby się odnowiło skakanie. Zresztą jak zablokują mnie potwory to nie ma skakania. Czesto sie zdarza jak akcja z zielonym okregiem wchodzi.

 

Po raz pierwszy się w h'n's zaciąłem.

 

Trochę mnie zaczyna drażnić to, że motłoch załatwiam w max 5 sekund, a bossowie mnie rozwalają czasem w mniej niż sekundę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to turlanie,atak włócznią z wyskoku.

Zaraz spróbuje. Mam na jakimś tam poziomie tą włócznie. Ale jak nie bedzie mi działać zwykłe atakowanie na bosie to i tak będzie kiepsko.

A ta postać apokaliptyczna to już w ogóle beznadzieja straszna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto mieć odpowiednią ilość życia aby nie zejść na strzała, tak samo jego regen na przyzwoitym poziomie. Poza tym przyzwoity DPS i bosowie raczej padają łatwo. Tyle, że trochę trzeba się oskakać unikając tych wszystkich aoe i ataków.

 

Ogólnie u mnie nie było żadnego większego problemu wartego odnotowania w tej grze w walce z bosami, ale w np. takim Moonlighter to już czasami się pociłem z wnerwa :E tam zdecydowanie trzeba szybciej reagować na ataki bossów niż tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie padł, ale tak na styk.

 

Ale miałem legalnie jedno podejście, gdzie praktycznie zawsze jednocześnie miałem okręg zielony bezpieczny i na nim czerwoną bulwę. Extra... kto to wymyślił?

 

Po walce tak dla odmiany kupiłem u Handlarza Unikatowy Topór dostępny od poziomu 40. Właśnie wbiłem 40 poziom, założyłem i zamiast 1200 obrażeń zadaje 3800. Eee może by się przydał jakiś balans tak trochę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem powrót do Titan Quest... poprzechodziłem dodatki i zdecydowanie Wolcen to coś odmiennego. W Titan Quest mozolnie zbija się moba po mobie... a tutaj chaos i rozpierducha. Jeszcze się też nie odnalazłem w skillach i współczynnikach.

Ten 3 akt jest długi? Potem zostaje już cykliczne walenie Dungeonów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie rozwaliłem Lambach. Właśnie się do tego przymierzam. Mam 35 poziom. Znalazłem poradnik na build dla maga, zresetowałem więc drzewko umiejętności i według niego rozdzieliłem około 30 punktów. Dodatkowo zwiększyłem obrażenia od ognia a w dwóch czarach, których głównie używam, Bleeding Edge i Tear of Etheliel włączyłem modyfikacje zmieniające obrażenia na właśnie te od ognia. Ruszam do walki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia. Ja jeszcze z finalnym bossem się trochę męczyłem... Niestety ale walki z bossami bywają irytujące.

Gra u mnie pykła w jakieś 18 godzin. Wyczyściłem wszystko... każdy zakamarek. Teraz odpaliłem jakiś tryb Chempiona... musze obadac o co tam chodzi... na pierwszy rzut oka mozna robic misje i dungeony, zeby wydropic surowce na robienie jakis budowli. Powtarzalne to, ale pewnie od czasu do czasu sobie walnę jak mnie najdzie ochota na siekanie stworów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja jeszcze nie rozwaliłem Lambach. Właśnie się do tego przymierzam. Mam 35 poziom. Znalazłem poradnik na build dla maga, zresetowałem więc drzewko umiejętności i według niego rozdzieliłem około 30 punktów. Dodatkowo zwiększyłem obrażenia od ognia a w dwóch czarach, których głównie używam, Bleeding Edge i Tear of Etheliel włączyłem modyfikacje zmieniające obrażenia na właśnie te od ognia. Ruszam do walki. :)

35 poziom to może być kapkę ciężko, ja to chyba robiłem jakoś na edit 42 39-40 z tego co pamiętam i poszło dość easy. Na 44 poziomie zrobiłem ostatniego bossa.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam ochotę na jakiś H&S i zastanawiam się czy warto wykładać 140 zlociszy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 140 złotych nie warto. Tak ja to widzę.

 

Ginę w tych dungeonach często dosyć. W szczególności mnie jakiś boss z dwoma snajperami klepie. Ilość czerwonych elementów na ziemii poraża.

 

Ciekawe czy jakbym zrobił Tanka to by się coś zmieniło. No bo fajnie świruje z tymi mieczykami moby, ale balansuje na granicy przeżycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam ochotę na jakiś H&S i zastanawiam się czy warto wykładać 140 zlociszy..

 

kupilem z argentyny przez VPN wyszło jakieś 30 zł ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam ochotę na jakiś H&S i zastanawiam się czy warto wykładać 140 zlociszy..

 

Też miałem brać Wolcena ale drogo jak na razie dla mnie i wziąłem Grim Dawna i jest spoko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie jak Grim? Też mnie ta gra ciekawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...