Skocz do zawartości
demisen

Wolcen Lords of Mayhem - dla fanów Diablo

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie bardzo fajny, cały czas po trochę gram, lepszy klimat jak dla mnie niż np Diablo III.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grim, w porządku, jak grałeś w Titan Questa, to ci sami twórcy to zrobili. Zawartości jest sporo, dużo więcej niż w Wolcenie, nie wiem jak end game, chyba dodali też jakieś szczeliny, ale sama kampania, dodatki, jest tego sporo i jest to jeden z ciekawszych hns. Sam do niego wróciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w Wolcenie cały czas nie pasuje ta mechanika pierdyliarda czerwonych okręgów itd.

 

Dosyć, że to mało czytelne to jest tego za dużo... jakieś moździerzo-stwory rzucaja co chwila czerwone kwadraty... tam jakiś okręg czerwony i pasek czerwony... nie wiadomo od kogo nawet. (te mozdzieżo-żółwie? to z jakiejs chorej odleglosci ostrzeliwuja)

 

I jak sie zdarzy ze wszystko jest w tym samym miejscu to ani tarcza nie pomoze (chodzi o skilla), ani zwiekszenie zdrowia do sporej wartosci... jeden strzal i zgon.

 

Chyba po prostu ja nie umieju... Titan Quest, Grim Dawn, Torchlighty ograne... ale Wolcen mnie zaczyna meczyc tymi mechanikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie chwilę czasu trzeba spędzić, aby zrobić jakiś sensowny build, dobrać pod niego odpowiednie skille i patrzeć na gear aby staty miały ręce i nogi. Wtedy spokojnie można brać po kilka grupek mobów znacznie wyższych poziomem na klatę i nawet specjalnie nie zwracać uwagi na ich ataki. Wysysanie życia czy jakieś bloki etc. robią swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z neta jakiś ściągnąłem.

 

Koleś wszystko władował w zawziętość (to od krytyków).

Potem skille z drzewka dobrane pod krytyki.

 

Zrobiłem to samo i jakoś tak nie było kolorowo... głownie przez te śmierci z D. Bo akurat wlazłem na kilka czerwonych rejonów, których nawet nie widziałem :E

 

Ale w sumie nie widzę innego wyjscia... bo jak zrobilem ultimate tanka to jest to samo... tylko słabiej bije :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość buildow z neta już nie działa bo nie zrobili updejtu z nerfami, ewentualnie zrobili I buildy nie działają tak dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dokładnie jak coś szukać po necie to należy zwracać uwagę aby było aktualne, do tego jak się bierze od kogoś build end game to on może się nie sprawdzić w początkowych etapach gry, sama kolejność rozdawania punktów jest ważna i posiadany gear, a biorąc np. build na obrażenia materialne można sobie bez odpowiedniego gearu tylko wszystko popsuć.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ten na maga (link zamieściłem na poprzedniej stronie) działa bardzo dobrze. Wiadomo, że nie można niczego robić na pałę tylko trzeba trochę samemu pomyśleć. Build uwzględnia Life Leech od czarów. Ja skupiłem się na tym, żeby czary zadawały jak najwięcej obrażeń. Zwiększyłem obrażenia od ognia. W czarach wybrałem takie właściwości, aby zadawały właśnie takie obrażenia. Dodatkowo jeszcze użyłem kilku kamieni dających dodatkowe Life Leech.

Edytowane przez SebastianFM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja przeszedłem grę bez builda,ładowałem co mi się podobało.

Raczej przeszedłeś fabułę to dopiero wstęp do gry. Ja też nic nie zmieniałem w fabule i leciałem jak mi się podoba z rozdawaniem punktów. To styknie, jeśli nie popełni się jakichś rażących błędów z rozdawaniem punktów. Dopiero jak robię end game to się bawię w resety i testowanie innych opcji w buildzie.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Świetne wyniki sprzedaży gra odnosi spory sukces mimo problemów

 

kWUBYoi.jpg

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przeszedłem grę bez builda,ładowałem co mi się podobało.

Zacznijmy od tego że ty w to na serio jeszcze nie zacząłeś grać więc o czym tutaj rozmawiamy. Już parę razy w tym temacie się wygłupiłeś i lepiej żeby ludzie omijali twoje komentarze bo na H'n'S nie znasz się kompletnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal w to gram... W sumie jak mam takie 40 minut to uda się spokojnie zrobić całego Dungeona (3 poziomy).

 

Mam 50 poziom. Paru rzeczy ciągle nie kumam, także słuchojcie mnie :E

 

1. Dungeon poziom Adept to poziomy stworów 40-42. Jak to wygląda jak odpale Weterana?

2. Udało mi się jedną mapę wydropić... potem to wrzuciłem i jedyne co było to jakiś kiepski boss do pokonania... to zawsze tak kieprawo będzie wyglądać?

3. Gra ktoś rasowym Tankiem? Da się wtedy nie przejmować czerwonymi punktami na ziemii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile dali?

7/10 recenzje dopiero przeczytam później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal w to gram... W sumie jak mam takie 40 minut to uda się spokojnie zrobić całego Dungeona (3 poziomy).

 

Mam 50 poziom. Paru rzeczy ciągle nie kumam, także słuchojcie mnie :E

 

1. Dungeon poziom Adept to poziomy stworów 40-42. Jak to wygląda jak odpale Weterana?

2. Udało mi się jedną mapę wydropić... potem to wrzuciłem i jedyne co było to jakiś kiepski boss do pokonania... to zawsze tak kieprawo będzie wyglądać?

3. Gra ktoś rasowym Tankiem? Da się wtedy nie przejmować czerwonymi punktami na ziemii?

1. Potem masz weteran, i są to wyższe poziomy, potem champion itd. aż do max 187 poziomu. Przedmioty dropią na 40 poziom, 50 i 60 poziom, ale każdy przedmiot potem ma poziom (item lvl) szczeliny jakiej robisz, czyli np wymaga 60lvl postaci, ale item lvl to 187, czy 70, zależy na jakim dungeonie dropniesz.

 

2. Mapy są różne, są też złote mapy bossów, do solo może być ciężko, polazłem na takiego, to wyglądał jak "raid", że tak nazwę. Są mapy które zwiększają ilość skrzynek, ilość "goblinów" itd. ale mapy bossowe to raczej boss do ubicia na danym poziomie dungu, możesz je przetrzymać i przejść na wyższym poziomie, mi raz po ubiciu bossa z niego nic nie wyleciało- brak legendy, ale w nagrodę w mieście miałem do wybrania legendę.

 

3. Nie gram tankiem, ale mam pasywkę, która zwiększa regen HP, praktycznie must have w każdym buildzie na wyższych poziomach, nie wszystko ubija na hita, mnie jeszcze te czerwone punkty nie zabiły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal w to gram... W sumie jak mam takie 40 minut to uda się spokojnie zrobić całego Dungeona (3 poziomy).

 

Mam 50 poziom. Paru rzeczy ciągle nie kumam, także słuchojcie mnie :E

 

1. Dungeon poziom Adept to poziomy stworów 40-42. Jak to wygląda jak odpale Weterana?

2. Udało mi się jedną mapę wydropić... potem to wrzuciłem i jedyne co było to jakiś kiepski boss do pokonania... to zawsze tak kieprawo będzie wyglądać?

3. Gra ktoś rasowym Tankiem? Da się wtedy nie przejmować czerwonymi punktami na ziemii?

 

Odblokowujesz i grasz dalej na wyższych poziomach zbierając lepszy gear.

 

Z tymi mapami to jest chyba z 3 rodzaje czy jakoś więcej, tak średniawo, są małe mapki tylko z jednym bosem i nagroda, jakieś mapki z większą ilością tych złotych robali, z większą ilością skrzynek etc.

 

Nie grałem tankiem, od początku gram warkiem 2h, teraz wróciłem do gry i coś próbuję kombinować, jestem na 70lvlu, a robię dopiero 85poziom Mistrza i wczoraj ostatni boss mnie posłał na glębę w 3 runie :E

 

mając build na blok z punktami twierdzy i możliwość blokowania 2h, punkty dogmatu zmniejszające obrażenia i opóźnione zadawanie obrażeń po 1 sekundzie spokojnie olewam czerwone pola przy braniu kilka grupek mobów, przy najmocniejszych bosach czasami muszę gdzieś odskoczyć.

 

A no i jeszcze korzystam z tej tarczy skill niszczycielska siła jak się robi gorąco. I wysysanie życia, więc będąc w wirze walki ciężko jest, aby HP zbyt mocno spadało.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grim, w porządku, jak grałeś w Titan Questa, to ci sami twórcy to zrobili. Zawartości jest sporo, dużo więcej niż w Wolcenie, nie wiem jak end game, chyba dodali też jakieś szczeliny, ale sama kampania, dodatki, jest tego sporo i jest to jeden z ciekawszych hns. Sam do niego wróciłem.

Przy TQ się bawiłem dobrze. Widzę że GRIM drogi nie jest..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy TQ się bawiłem dobrze. Widzę że GRIM drogi nie jest..

Podstawka nie jest droga, ale 2 duże dodatki już tak, ja mam tylko ten pierwszy dodatek - Ashes of Malmouth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może innych też endgame nie interesuje?

Fabuła jest w pełni grywalna.

To tak jak kupować samochód żeby sobie stał, może jeżdżenie ich nie interesuje :E :E Pokazujesz tylko ujemne IQ, przestań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Diablo 3 przegrałem ponad 1000h i co?

Wyszedł patch i caly ekwipunek do kosza.

Już mnie to nie bawi,granie od patch do patcha.

Jak Ci to odpowiada graj i baw się dobrze mi starczy singiel w tego typu grach.

Za to Division to nie granie od patcha do patcha :E :E W sumie tobie singiel wystarczy w każdym typie gry, nawet w typie który nie został stworzony do tego, zero wymagań od twórców, od siebie. Nie zdziwiłbym się gdyby każda gra według ciebie była 9-10/10. No bo czego wymagać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kopiłem 1660s MSI Gaming tymczasowo i całkiem fajny ten Wolcen dopiero 7 lvl :) zwiedzam eksploruje wszystko zacząłem łucznikiem faktycznie nie ma co się przejmować klasa bo w każdej chwili można zamienić takiego łucznika na Maga itp także spoko rozwiązanie. Gra cóż ... wytrawnym i nałogowym graczem nie jestem bo nie te lata i nie ta ilość wolnego czasu już ale jak dla mnie to po prostu D3 w innej grafice także dla mnie bdb bo nie pamietam kiedy mnie jakas gra wciągnęła jak D3 pożyjemy zobaczymy oby naprawiali te błędy jak najszybciej i bedzie ok.

 

brakuje imo jednak obsługi pada wtedy można fajniej skillami operować ciężko grać łucznikiem trzymać lewy shift i jeszcze operować od 1 do 5 skillami ale może sie da to zmienić potem popatrzę i kamera mogłaby być trochę bardziej oddalona

 

Jakieś tips n trick dla początkującego? :D

Edytowane przez martingg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mapa jest od razu odkryta można się zgubić już tak raz zrobiłem zamiast skręcić w lewo poszedłem prosto i zrobiłem mape drugi raz :) brak też strzałki orientacyjnie gdzie iść w D3 było pod tym lepiej

 

 

Ogólnie im dłużej gram tym fajniej gra to takie D3.5 z mroczniejszym klimatem

 

I faktycznie przydałaby się obsługa pada grałoby się miodnie na padzie :)

Edytowane przez martingg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak z optymalizacją tej gry, ktoś ma podobny pc do mojego i może powiedzieć czy na FHD wyciągnie non stop 60 fps?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wqhd 1660s 50-60 FPS

 

Na telefonie nie widzą jaki masz pc. Optymalizacja podobno bdb gdzieś widziałem 1070 lub 1070ti fhd 80-130 fps

Edytowane przez martingg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak z optymalizacją tej gry, ktoś ma podobny pc do mojego i może powiedzieć czy na FHD wyciągnie non stop 60 fps?

Gra jest bardzo dobrze zoptymalizowana, będziesz miał o wiele więcej niż te 60 FPS. Zrobiłem dla ciebie test. W UEFI zmniejszyłem ilość rdzeni procesora do 4 a częstotliwość ustawiłem na 4 GHz. Obniżyłem też taktowanie RTX 2070 o kilkaset MHz. W grze zmniejszyłem rozdzielczość do 1920 x 1080 i zmieniłem ustawienia z bardzo wysokich na wysokie. Podczas końcówki 2 aktu, przy nawet większej zadymie FPS'y nie spadały poniżej 80. Ja gram w rozdzielczości QHD na ustawieniach bardzo wysokich i jak już naprawdę dużo się dzieje na ekranie to i tak mam ponad 70 FPS.

Edytowane przez SebastianFM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...