Skocz do zawartości
demisen

Wolcen Lords of Mayhem - dla fanów Diablo

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś build na luka? :P 52 lvl ciężko idzie ale słaby gear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cofanie postępu po wyłączeniu gry to bug czy tak ma być?

bo drugi raz się przebijam z farm do jaskiń w 1 akcie i to trochę nudne przymusowo zwiedzać kolejny raz ta sama lokacje ... (cos robię złe?)

 

 

ciekawe rzeczy robi ta gra pod Process Monitorem; próbuje otworach pliki debugowe (.dbg - symbole dla debuggera ...) [silnik w kompilacji debug?]

 

ciekawie że w folderze z gra jest renderer OpenGL (CryRenderOpenGL.dll) i NULL renderer (CryRenderNULL.dll) służący do debugowania ...

 

generalnie to implementacja okien dialogowych jest do chrzanu bo klikniecie przycisku powodu ruch postaci (jest przekazywane poza okno dialogowe)

strażnicy na farmie nie maja żadnego AI (i prawdopodobnie nie są dla grze NPC'ami; static mesh?) w monecie zwabienia do ich obozu potworów stoją jak wryci ...

(widać że zespól ma zbyt mało zasobów ludzkich)

no i tradycyjnie prześladuje mnie glicz z lewitującą teksturą pnia...

jak na razie krytycznych błędów w nie oznaczono

 

save'y w są doprawdy interesujące; czysty jsos (human-readable) bez cienia jakiejkolwiek kompresji

nawet edytora nie trzeba :P

 

wersja tej gry nie powinna być 1.0.8 tylko 0.9.8 i jeszcze jakiś czas spędziła w fazie bety

(chociaż wydanie jej w sezonie ogórkowym jest dobrym posunięciem)

 

tak to bardzo przyjemna młócka i intrygujący scenariusz, chociaż prolog kiczowaty ...

 

dziwne jest chodzenie ctrl i myszką zamiast diablowego wsad lub kursorów ...

Edytowane przez Namonaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe rzeczy robi ta gra pod Process Monitorem; próbuje otworach pliki debugowe (.dbg - symbole dla debuggera ...) [silnik w kompilacji debug?]

 

ciekawie że w folderze z gra jest renderer OpenGL (CryRenderOpenGL.dll) i NULL renderer (CryRenderNULL.dll) służący do debugowania ...

Jeśli tak to jest duża wtopa. :E

 

Miałem ochotę na fajnego H&S, ale PoE mi jakoś niepodchodzi, a Diablo 3 jest praktycznie porzucone przez jego tworców. Wolcen wyglądał fajnie jedynie na gameplayach, ale jak czytam opinie tu na forum, czy w innych miejscach to bardzo się zniechęciłem do zakupu tej gry. Nie dość że jest mocno niedorobiona pod względem technicznym, to jeszcze pod względem zawartości Diablo 3 nie przebija. Czyli naprawdę słabo.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziwię trochę tym negatywnym opiniom. Może tak oceniają tą grę osoby, które miały inne oczekiwania. Ja wcześniej się nią nie interesowałem. W ogóle dawno nie grałem w grę tego typu. Diablo 3 pominąłem. Wolcen wciągnął mnie bardzo. Jestem już dosłownie na samym końcu 3 aktu i już zastanawiam się jak tworzyć postać przy kolejnym przechodzeniu gry. Te spostrzeżenia Namonaki to są pierdółki, tak naprawdę nie mające wpływu na rozgrywkę i na pewno nie takie, żeby na ich podstawie oceniać stopień ukończenia gry na fazę beta. Steam naliczył mi 37 godzin gry. W tym czasie gra ani razu się nie zawiesiła czy wysypała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skopany tzn? Wbiłem 68 lvl powoli zbieram gear rozbudowuje "miasto" ogólnie to taki typowy grind. Trochę bezcelowy ale chyba tak jest w tego typu grach.

Dochodzą oczywiscie kolejne minusy tzn słaby balans są 2-4 buildy ktore pozwalaja robic end game na ostatnim lvl, słaby balanas postaci jest z 4-5 map online troche słąbo no i odpływ niemiłosierny, widać że był to przerywnik między sezonami POE i D3

Edytowane przez martingg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić? w diablo 2 dużo grane, w 3 ponad 2k godzin. Poe mi się nie podoba. A brakuje mi farmienia itemow ulepszania eq itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie, dobiłem do 70 lvl i potem taka Qpa troche ... brak kompletnie balansu wszyscy jadą na Bleeding Edge skillu 3-4 buildy godne uwagi i to w sumie tyle end game 4-5 map które się w kółko powtarzają biednie ogólnie gra fajna z potencjałem ale po osiągnieciu 60 lvl to tylko grind grind grind taki bezcelowy kompletnie to juz jak kto woli :) jest m.in boss którego nie da sie pokonać bo się sam leczy na maksa, mało ludzi gra cięzko znaleźć party ogólnie duzy zjazd w dół względem tego co było na początku ludzie wrocili do D3 i POE

Edytowane przez martingg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dobiłem do 63 poziomu.

 

Nie wiem czy chce mi sie to dalej ciągnąć... tymbardziej, że mam postać offline i nie pogram se nią online.

 

A mam problemy z kilkoma bossami w dungeonach. Dopiero odblokowałem Mistrzowskie na 70 poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tja, grać trzeba online od początku ;) plus napewno taki przewagi nad D3 ze jest 1 postać i możesz sobie zrobić reset skilli i drzewka jednej chwili jestes berserkerem a zaraz łucznikiem kwestia wylevelowania skilli ale to idzie wzglednie szybko. To taki jeden plus. łucznika nie polecam. Fajnyt do 65 lvl potem qpa :)

Edytowane przez martingg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość ulepszania skilli tych koksów z form apokaliptycznych?

 

Jeszcze co jakiś czas sobie pogram... teraz 66 poziom. Nadal nagminny problem z bossami na koniec levelu. Które skille w przypadku broni dwuręcznej zadają największe obrażenia pojedyńczemu celowi? Bo ja póki co to jaki taki zamach toporem stosuje i zadaje to takie średnie obrażenia. Zatrzymałem się na 73 poziomie Dungeonów. Legendarne lecą jak krew z nosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LEgendarne sie krafruje zdaje sie w kuzni? Nie pamietam :) musisz ja zbudowac wrzucasz tam zloty item, robisz dungeona i sie zmienia w legendarny :)

 

wszyscy lataja na Bleeding Edge skillu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem to... używałem, ale bez kluczowych modyfikatorów.

 

Bez sensu ten skill... totalnie OP. Teraz gra sama się przechodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem to... używałem, ale bez kluczowych modyfikatorów.

 

Bez sensu ten skill... totalnie OP. Teraz gra sama się przechodzi.

 

Wszyscy tego używają. Taka gra. Każdy build się na tym opiera.

 

Jest już obsługa pada?

 

1,5 tygodnia temu nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wolcen poza Steam jest dostępny? Cena na Steam spora, za grim dawn z dodatkami dałem mniej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniasz sklep na argentyński kupujesz kody 2x 5$ na g2a np, odpalasz vpn na Argentynę ładujesz kody i wychodzi ci 30 zł za grę i jeszcze 250 na koncie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

większych bugów nie widziałem w tej grze, ale jej ograniczenia względem builda nadal są duże. Stety niestety chyba lepiej pograc w D3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nabite 45 godzin i 69 poziom... udało się jakieś 53% osiągnięć zdobyć.

 

Dungeon mam odblokowany na 91 poziomie.

 

I chyba mi wystarczy, bo cała gra polega na zbieraniu wydajności w podziemiach... ciągle te same lokacje, ciągle te same skille.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka gra ;) zresztą jak każda tego typu po przejściu bezcelowy grind.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka gra ;) zresztą jak każda tego typu po przejściu bezcelowy grind.

Tak tylko tutaj ten Grind polega na używaniu jednego skilla, który jest OP, bo w przeciwnym razie pada się często i gęsto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety wyszło jak zwykle. W takich grach liczy się przede wszystkim ilość contentu i ciekawy endgame, którcyh Wolcen niestety nie ma. Gra broni się wyłącznie graficznie i gameplayowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby mieli seozony albo jakąś ligę to bym z chęcią sobie pograł, ale w momencie jak mam postać wymaksowaną to nie chce mi się już bezcelowo biegać. W dodatku nadal jest problem z duplikowaniem, więc jakakolwiek ekonomia w tej grze nie istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polatali to cos czy dalej nie warto zawracac sobie glowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grywalna jakos nie przekonuje :E Z tego co widzialem sporo ludzi narzeka na mase bugow wiec dlateg pytam jak to stoi teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...