Skocz do zawartości
demisen

Wolcen Lords of Mayhem - dla fanów Diablo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałem żadnych co by mi nie dały skończyć gry.

Zrozumialem juz za pierwszym razem, moze nie sprecyzowalem.

 

Czy pomniejsze i irytujace bugi zostaly juz poprawione, w tym duplikowanie przedmiotow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ! :) jak tam gra ? Widzę cisza nieziemska. Większość graczy przestała grac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, może ktoś wie.

Gdy w statystykach postaci klikniemy pokaż detale (show details) rozwijają się dodatkowe informacje i jest tam rubryka ailments, a w niej np "burn chance", "bleed chance", "poison chance" i tak dalej. Nawet jak nie mam żadnej broni ani żadnego przedmiotu, to pokazuje mi że na każdej z nich mam około 5% szans na damage 70-100. Czy to oznacza że jak mam broń która zadaje tylko obrażania fizyczne to i tak mam szansę na "burn" które będzie zadawać przez 3s co 0,6s obrażenia 70 (tak napisane)?

Edytowane przez qrek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbowałem wrócić do tej gry, ale sterowanie, system lootingu i rozbudowa postaci jak była debila tak jest.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie z innej beczki jak podnieść poziom miasta ?? Chodzi mi ten poziom w lewym górnym rogu bo za cholerę nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest dodatek, Bloodtrail. Zmian jest bardzo dużo. Nie jest to jednak taki klasyczny dodatek jak np. do Wiedźmin 3 a raczej ulepszona wersja gry. Jest kilka nowych lokacji, jakieś nowe potwory i dużo usprawnień. Według opisu poprawione AI przeciwników. ;) Fabuła ta sama. Trzeba rozpocząć nową grę nową postacią. Ja dopiero zacząłem więc jeszcze nie mogę ocenić zmian.

Edytowane przez SebastianFM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to już można ten dodatek odpalić?

Może wróce do tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na Steam jest promocja za 100. Zastanawiam się czy po Grim Dawn sięgnąć po Wolcen..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, larry.bigl napisał:

Widzę, że na Steam jest promocja za 100. Zastanawiam się czy po Grim Dawn sięgnąć po Wolcen..

Grim Dawn i Path of Exile to obecnie absolutny top hack’n’slash, potem jest cała reszta np. Diablo3, Torchlight 2 czy nawet Titan Quest, a Wolcen? No cóż, gdzieś daleko na dnie ledwo grywalnych śmieci.

No ale co kto lubi... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zacząłem grać.Lubie melee 2H grać ogolnie ale zauważyłem że 2h i 1h mają taki sam DMG tylko że 2h jest dużo wolniejsza co jest kompletnie bez sensu i eliminuje bronie dwuręczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Kandelabros napisał:

Grim Dawn i Path of Exile to obecnie absolutny top hack’n’slash, potem jest cała reszta np. Diablo3, Torchlight 2 czy nawet Titan Quest, a Wolcen? No cóż, gdzieś daleko na dnie ledwo grywalnych śmieci.

No ale co kto lubi... ;)

Grim Dawn az tyle lepsze? Ogółem GD mi się podobało ale czegoś mi w tej grze brakowało. Zaskoczony jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grim Dawn (że o PoE już nie wspomnę) ma świetne mechaniki, itemizację, rozwój postaci, ilość grywalnych buildów czyli to co najważniejsze w H&S. Wolcen ma jedynie... grafikę, reszta leży i kwiczy w morzu bugów i glitchy.

No ale jak ktoś gra w hack’n’slash po to żeby przejść "fabułę" to nie mam więcej pytań. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie (najprawdopodobniej) zakończyłem swoje drugie podejście do tej gry, pierwszym razem odbiłem się po jakichś 4 godzinach, grałem wtedy jeszcze na starym kompie z GTX-em 970, teraz na nowym kompie postanowiłem dać tej grze jeszcze jedną szansę, skończyłem pierwszy akt i wywaliłem. Grafika fajna, ale grywalność, możliwości, modyfikacje przedmiotów, nawet sama fabuła (Diablo 3 mnie o wiele bardziej wkręciło fabularnie) tutaj mi zdecydowanie nie podeszły. Także do 3 razy sztuka raczej nie będzie. Zdecydowanie nie jest to poziom PoE, czy nawet Diablo 3. W tych grach czułem, że rozwalanie wszystkiego i wszystkich do czegoś mnie prowadzi, widziałem postęp fabularny i swojego bohatera, a tutaj jakoś nie potrafiłem się wczuć w ten klimat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi się fajnie gra w wolcen. Główny problem, że kompletnie nie rozumiem tych mechanik. Jakoś to nieprzejrzyście jest opisane ile jakich tych obrażeń będę zadawał i dlaczego jedne mają być lepsze inne gorsze i na jakiego przeciwnika które lepsze więc właściwie gra w ciemno co się opłaca brać a co nie.

W dniu 12.02.2021 o 16:12, Kandelabros napisał:

Grim Dawn i Path of Exile to obecnie absolutny top hack’n’slash, potem jest cała reszta np. Diablo3, Torchlight 2 czy nawet Titan Quest, a Wolcen? No cóż, gdzieś daleko na dnie ledwo grywalnych śmieci.

Wolcen to zupełnie inny typ gry niż PoE czy grim dawn. Wolcen to jest gra zręcznościowa z rozbudowanymi elementami budowanie postaci. W PoE i grim dawn jest odwrotnie. Tam liczy się budowanie postaci, a element zręcznościowy jest praktycznie mało istotny.

Edytowane przez qrek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...