Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BlindObserver

Solidna obudowa do 700 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, poszukuję dobrej, przestronnej budy, która zastąpi Phanteksa Enthoo Pro. Chciałbym, by nowy nabytek oferował w środku nieco więcej miejsca, a całość była na tyle przewiewna, by spokojnie radzić sobie z GTX 1080 Ti i i7-8700. Obudowa musi mieć zwykły, pełny panel boczny, nie chcę jakiegokolwiek okna. Dobrze by było, gdyby była odpowiednio wyciszona, choć już w tym moim Enthoo Pro jest całkiem dobrze. Kolejne wymaganie to wyprowadzenie złączy na panel górny, a nie z przodu jak w Enthoo. Nie byłoby też źle, gdyby w budzie dało się zamontować wentylator 200 mm, bo mam takie dwa i szkoda się ich pozbywać. No chyba, że buda będzie miała zainstalowane dobrej klasy 140-stki. Wygląd jak najbardziej prosty, im mniej krzywizn i jakichś ledów, tym lepiej. Na zakup chcę przeznaczyć do 700 zł, choć oczywiście z radością przyjmę w okolicach 500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o Define R6, ale może jeszcze coś mniej oczywistego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bym zasugerował coś z CM MasterCase 5, ale te lepsze znów mają okno.

 

To zdecyduj czy chcesz wyciszenie czy wentylację. Sito nie będzie wyciszone. Wyciszona znów nie da dobrej wentylacji. Imo jak weźmiesz budę wyciszoną, to znów będziesz żałować ze względu na wyższe temperatury niż w obecnej budzie.

 

Chyba, że masz na myśli to typowe buczenie, to wtedy chyba tylko custom budy, bo to niweluje tylko gruba blacha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej, nie chcę, by było głośniej niż w Enthoo Pro. Może być sito, bo w końcu obecnie je mam, pozostaje kwestia, jak duże różnice w temperaturze mogą być na Define 6. Bo jeśli niewielkie, to w sumie nie będzie to miało dla mnie znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co można dostrzec w testach, to będzie minimalnie gorzej ale bez tragedii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

ja tam bardziej bym się zastanawiał nad R5 niż R6.

Poszukał używki w dobrym stanie na allegro/olx za te 300zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem R5 i ze swojej strony tej budy polecić nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje, obejrzałem kilka materiałów wideo o tym Define R6 i naprawdę mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dB robią wentyle nie obudowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

im bardziej wygłuszona tym wyższe RPM na wentylach i temperatury

 

z GTX 1080 Ti i i7-8700. - to jest sprzęt lubiący przewiew :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...