Skocz do zawartości
rortrand

Youtube okropna cenzura

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jak mi nie pozwolą w kościele głosić, że Boga nie ma to naruszają wolność słowa?

 

 

Od głoszenia kazania w kościele (katolickim) jest ksiądz. Jak ktoś chce głosić, że Boga nie ma, ale są krasnale, niech sobie założy własny kościół.

Lecz jak ktoś argumentuje na jakimś forum katolickim, że Boga nie ma, to nie powinien dostawać za to bluzgów, a następnie bana. To jednak częsta sytuacja w sieci: jest władza, ale nie ma argumentów w dyskusji, to rozdaje się bany/kasuje wpisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od głoszenia kazania w kościele (katolickim) jest ksiądz. Jak ktoś chce głosić, że Boga nie ma, ale są krasnale, niech sobie założy własny kościół.

Nie dostrzegłbyś ironii w tym stwierdzeniu nawet jeżeli uderzyłaby cię w twarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Od głoszenia kazania w kościele (katolickim) jest ksiądz. Jak ktoś chce głosić, że Boga nie ma, ale są krasnale, niech sobie założy własny kościół.

Lecz jak ktoś argumentuje na jakimś forum katolickim, że Boga nie ma, to nie powinien dostawać za to bluzgów, a następnie bana. To jednak częsta sytuacja w sieci: jest władza, ale nie ma argumentów w dyskusji, to rozdaje się bany/kasuje wpisy.

Forum kościoła (w sensie głoszenie w kościele) jest takie samo jak internetowe forum katolickie.

Żadna różnica.

 

Jedyna różnica to twoje nieracjonalne podejście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam nowy wątek do tematu. Powiem tak. Jeśli chodzi o usuwanie moich komentarzy na cudzych kanałach, to uważam że powinien być wprowadzony ustawą obowiązek uzasadniania przez administratora portalu każdego bana drogą mailową, z możliwością odwołania. Tak samo dla usuwanych treści. Jednak do póki takiej ustawy nie ma, na swoich kanałach ludzie mogą sobie kasować co chcą i jak chcą i nie robię dymu jak ktoś usuwa moje treści na jego kanale. Takie jego prawo. Natomiast mój problem jest inny. Mam kanał na YouTube - niszowy - praktycznie martwy. Na moim własnym kanale ktoś napisał obraźliwy dla mnie komentarz.  Bez powodu zwyzywał mnie, obraził wulgaryzmami. Jego komentarz wisi, nie został usunięty. Kiedy ja chcę mu odpowiedzieć w ten sam sposób moje komentarze, na moim kanale, pod moim filmem natychmiast znikają. Nawet te niewulgarne (choć chamskie) w stylu "powieś się za jaja prostaku". Ok wiem że to niemiłe i niekulturalne, nie kwestionuje wątpliwej moralności mojej wypowiedzi. Ale to jest mój kanał, ja nim zarządzam, ktoś tam wchodzi i mi ubliża a kiedy ja chcę mu odpowiedzieć w ten sam sposób to youtubowy bot mnie knebluje i  usuwa wszystko co piszę i to jest w porządku? Dlaczego w takim razie moje komentarze usuwa z automatu a jego nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, piotr147 napisał:

Pewnie dla tego, że on ma odpowiednią umowę na pisanie komentarzy.

Możesz rozwinąć temat? O jakiej umowie na pisanie komentarzy mówisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, piotr147 napisał:

Niektórym się płaci za pisanie komentarzy.

Były artykuły o najemnych hejterach.

No dobra ale to raczej nie YouTube im płaci tylko jakaś firma czy partia polityczna, a YouTube raczej takie komentarze usuwa w pierwszej kolejności więc nijak mi to nie pasuje do mojej sytuacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to moderacja na FB, czy to moderacja na YT, ich moderacja jest znana z tego że jest głupia, a zajmują się nią osoby kompletnie niekompetentne. Do tego każde takie korpo ma swoje standardy których chętnie i ślepo używa w losowych sytuacjach. W dodatku swego czasu taką moderacją na YT zajmowały się głównie boty. Mogło być tak, że zwyczajnie bot zareagował po słowach kluczowych tylko na Twoją wypowiedź po zgłoszeniu komentarza przez drugą stronę.

Zawsze możesz odpowiadać w pierwszej wersji co chcesz, a potem wiadomości edytować. Pierwsza wersja zawsze wyświetli się na mailu i w powiadomieniach YT, ale nie w moderacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem w czym problem. Klikasz Remove przy komentarzu i on nie znika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...