Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rortrand

Dlaczego usuwacie zwykły wątek bez powiadomienia?

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego usunęliście mi wątek, który był w odpowiednim dziale? Ani be, ani me, ani kukuryku, jaki powód był tego usunięcia?

Lepiej zróbcie opcje Usuń Konto, sam odejdę z takiego forum zarządzanego w tak chamski sposób, forum związane z onetem i wszystko jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym prosił o utemperowanie tego nowego, nadgorliwego moderatorka o nicku BlindObserver, który lata po dziale Off-topic i bezsensownie zamyka tematy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BlindObserver jest nowy? A, to pewnie dlatego jest taki hop-do-przodu. Chce się chłopak wykazać przed kolegami :) Jak się do nowej roli przyzwyczai, to mu przejdzie.

Tak przy okazji, jakieś krótkie info na PM w przypadku banomłotków czy tak jak w przypadku OP, usuwania tematów, by się przydało. Strzeliłem dłuższego posta w odpowiedzi na problem zagubionej duszyczki, a tu błąd, że nie mam uprawnień do pisania. Potem trzeba było dopiero wejść na profil i sprawdzić, kto też wykazał się cechą gorszą od faszyzmu, jak mawia stare powiedzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest od 2014 roku, ale jakoś wcześniej go tu nigdy nie widziałem, a już tym bardziej nie kojarzę go z roli moderatora, więc jako moderator jest raczej nowy i chyba rzeczywiście na siłę próbuje się wykazać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będąc modem nawet słowem nie tłumaczyłbym się ze swoich decyzji. Forum nie jest państwowe. To własność prywatna. Jeśli tu ktoś jest, to znaczy, że akceptuje (co potwierdził klikając regulamin przy zakładaniu konta) warunki funkcjonowania na tym forum.

Jest regulamin. Można go czytać i stosować się do niego. Proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym prosił o utemperowanie tego nowego, nadgorliwego moderatorka o nicku BlindObserver, który lata po dziale Off-topic i bezsensownie zamyka tematy.

Zamyka bezsensowne i głupie tematy co mi się osobiście podoba

 

@Makavcio2

 

Nie żal się że dostałeś za nic ten zakaz bo dostałeś go słusznie za obrażanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dział jak sama nazwa wskazuje Off-topic, jest właśnie od takich głupich tematów, które nie pasują do innych działów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od takich tematów jest śmietnik. Offtop to przede wszystkim tematy niezwiązane bezpośrednio z tematyką portalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to fakt moderatorem powinien zostawać ktoś tak jak wyżej jest Bono kto jest na forum ~20 lat i zna to forum jak własną kieszeń no i panujący na nim klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
' date='09 Luty 2018 - 16:45' timestamp='1518191130' post='14994168']

Od takich tematów jest śmietnik. Offtop to przede wszystkim tematy niezwiązane bezpośrednio z tematyką portalu.

Tyle, że on zamknął już kilka normalnie toczących się dyskusji tylko dlatego, że mu się najwidoczniej nie podobały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
' date='10 Luty 2018 - 03:24' timestamp='1518229462' post='14994866']

Jakiś przykład?

 

Mam nadzieję, że ten durny wątek o "januszowaniu morele" nie stanie się przykładem o który prosisz. Fajnie jak wątek na forum rozwija się i po jakimś czasie dyskusji jego twórca zaczyna rozumieć, jak działają pewne mechanizmy i logistyka instytucji/firm o działaniu których wie tylko tyle, że "został przez nie pokrzywdzony i są bee"

 

Ten wątek do takich nie należał. Ociekał ignorancją, flejmem i dobrze, że ucięto mu łeb. Wydaje mi się, że tylko za jego pomocą można powiązać przedmiotowego moderatora z zamknięciem. Po prostu wyjaśnił powód w ostatnim poście po czym zablokował wątek.

 

Serio będziemy o tym gadać? Sa ciekawsze rzeczy... Panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego jest forum, a w nim dział off-topic, żeby sobie właśnie luźno podyskutować na rożne tematy i to wcale niekoniecznie mądre i rzeczowe. Od rzeczowych tematów są inne działy. A jak się komuś dyskusja nie podoba, to nie musi do niej dołączać, nie ma takiego przymusu, niech sobie wejdzie w inny, ciekawszy dla niego temat. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flejm, chamstwo i wulgaryzmy mają podobać się w dyskusji na forum o tej tematyce? Wydaje mi się, że tutaj nie chodzi już o żadne upodobania i sens danej dyskusji tylko zwykły standard jakości i kultury wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego jest forum, a w nim dział off-topic, żeby sobie właśnie luźno podyskutować na rożne tematy i to wcale niekoniecznie mądre i rzeczowe. Od rzeczowych tematów są inne działy. A jak się komuś dyskusja nie podoba, to nie musi do niej dołączać, nie ma takiego przymusu, niech sobie wejdzie w inny, ciekawszy dla niego temat. ;)

Naprawdę w 2018r ktos moze odczuwac jakiś niedosyt miejsc gdzie jest zalew gownotematow, gownopostow, patologi?Tak bardzo ci tego brakuje, ze koniecznie chcesz to mieć jeszcze na Pclabie. Ja to bym ten caly dzial off topic kompletnie wywalil w kosmos. Miejsc na pier@#dolenie glupot w internecie jest teraz zdecydowanie za duzo a nie za malo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym napisał, że działy sprzętowe na pclabie w 2018 roku to szajs, patologia wypierdów postów dzieciaków, które bez końca klepią te same bzdury o kolorach płyt głównych w komputerach do gierek.

Jest tego zdecydowanie za dużo.

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę w 2018r ktos moze odczuwac jakiś niedosyt miejsc gdzie jest zalew gownotematow, gownopostow, patologi?Tak bardzo ci tego brakuje, ze koniecznie chcesz to mieć jeszcze na Pclabie. Ja to bym ten caly dzial off topic kompletnie wywalil w kosmos. Miejsc na pier@#dolenie glupot w internecie jest teraz zdecydowanie za duzo a nie za malo.

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę w 2018r ktos moze odczuwac jakiś niedosyt miejsc gdzie jest zalew gownotematow, gownopostow, patologi?Tak bardzo ci tego brakuje, ze koniecznie chcesz to mieć jeszcze na Pclabie. Ja to bym ten caly dzial off topic kompletnie wywalil w kosmos. Miejsc na pier@#dolenie glupot w internecie jest teraz zdecydowanie za duzo a nie za malo.

Nie odczuwam żadnego niedosytu. Jak mi się jakiś temat nie podoba, to po prostu go opuszczam i więcej w niego nie wchodzę, a jak ktoś chce sobie pier.... głupoty w dziale off-topic, to niech sobie pier...., od tego jest forum i takie właśnie działy na nich. No jasne, najlepiej to całkiem zamknąć to forum i nie będzie problemu, że jakiś tam temat się komuś nie podoba. Zresztą, to forum bez działu off-topic i tak długo by nie pociągnęło, bo to jedyny dział, który je jeszcze trzyma przy życiu. Inne tematy typowo sprzętowe to jest tak jak Jagular już wyżej napisał:

 

A ja bym napisał, że działy sprzętowe na pclabie w 2018 roku to szajs, patologia wypierdów postów dzieciaków, które bez końca klepią te same bzdury o kolorach płyt głównych w komputerach do gierek.

Jest tego zdecydowanie za dużo.

 

:E

I z roku na rok coraz mniej ludzi tam zagląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale Shadow zerknij, że 3/4 offtopu to takie właśnie tematy o jakich piszesz. Takie, Które ludzi nie obchodzą, bo są głupie i niezajmujące. Zamykają się w 1/2 stronach i "umierają". Spadają sobie na 2 stronę i czekają, aż jakiś archeolog je odkopie za 12 lat :)

 

Natomiast jeśli w co 2 poście jest atak personalny (niestety często uzasadniony i logiczny, bo jak walczyć z tezą człowieka, który zakłada tak idiotyczne tematy, bez zwrócenia uwagi, czy taki oto człowiek jest w ogóle wart, by poświęcać mu czas na dyskusję? ) i po krótkim czasie wątek nieubłaganie zaczyna się staczać i przypominać bagno...

 

Jak dla mnie to są dwie odrębne rzeczy. Słaby wątek, który sam z siebie szybko umrze, a wątek chamski i przepełniony kwasem, który lepiej po prostu zamknąć zanim więcej osób straci cierpliwość. Po cholerę się wyzywać na forum internetowym i karmić trolle, które takim syfem właśnie żyją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym napisał, że działy sprzętowe na pclabie w 2018 roku to szajs, patologia wypierdów postów dzieciaków, które bez końca klepią te same bzdury o kolorach płyt głównych w komputerach do gierek.

Jest tego zdecydowanie za dużo.

 

:E

Daj spokój, przecież "co kupić, już, TERAZ!!!111" i tyrady na 200 stron z "argumentacją" o 2 fpsy, to są sprawy życia i śmierci :o

 

Od off-opa :banan: się. Zawsze był i będzie, bo Lab bez tematów o ufo, spisków, porad medycznych i sercowych, to nie będzie już Lab ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...