Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

alkoholik14

Słuchawki do 200 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kilka dni temu niestety uszkodzeniu uległy moje niezawodne creative aurvana live. Służyły mi naprawde długo ale widocznie czas na zmianę. Moglibyście mi polecić jakieś dobre słuchawki do maksymalnie 200 zł? Zależy mi głównie na tym by w jakimś sensownym stopniu tłumiły dźwięk otoczenia, miały podbity bas ponieważ uwielbiam muzyke klubową oraz by muszlę był dość duże, nie muszą być kolosalnych rozmiarów ala typowe gamingowe słuchawki ale dobrze by było jakby swój rozmiar miały.

 

Korzystam już z PClab kilka lat i zawsze można rozwiązać tu wszystkie problem tak wiec bardzo bym prosił o pomoc poraz kolejny.

 

Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym jednak nowe słuchawki a nie używki :)

 

Znalazłem taki model:

encore rockmaster oe

 

Jak myślicie opłaca się? Lepsze niż te Superluxy? A może jeszcze jakiś model ciekawszy znacie w tym przedziale cenowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Ja miałem ten sam dylemat i kupiłem HyperX Cloud Stinger. Bardzo dobry mikrofon i jakość dźwięku, w dodatku materiał w padach się nie odkształca, bo jest w tym modelu zastosowana pianka z tych droższych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie zamieniam hyperx cloudy na somic v2, bo do fpsów wolę otwartą konstrukcję

 

dla ciebie bym polecił encore lub hyperxy, superluxy na dłuższe sesje nie są wygodne i głowa potrafi się pocić, czego nie doświadczyłem w cloudach (również zamknięta konstrukcja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...