Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

medykxjestem

Słuchawki nowe, a jedna nie gra

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszły dzisiaj do mnie zamówione w niedzielę słuchawki Creative Aurvana live!2 Jednak prawa słuchawka nie gra. Sprawdzałem na 2 telefonach i komputerze. Mam je od razu odesłać na gwarancje? Powinienem coś sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dokonałem lekkiego testu i jeśli kabel jest niedopięty do końca to słychać tylko prawą, a jeśli dopięty tylko lewą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winny zapewne jest kabel z wtykiem 4-polowym. Potrzebujesz standardowy wtyk 3-polowy, więc potrzebny będzie rozdzielacz, a te są w różnych standardach, mają różnie polutowane piny. Coś takiego:

 

996de33b553ab42ae7cc0aca2d4fc47a.jpg

 

Edycja: ten na pewno będzie kompatybilny z Twoimi słuchawkami: http://pl.creative.com/p/sound-blaster/sound-blaster-audio-mic-splitter-adapter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co o nich czytałem są dedykowane raczej do telefonu, więc czy nie powinny działać obie jeśli są podpięte do telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w telefonie jest gniazdo typu combo, które akceptuje wtyki 4 pinowe, to tak. Jeśli nie, to wtedy ta przejściówka z linku powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak sprzęt uszkodzony - słać na gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...