Skocz do zawartości
azgan

A Plague Tale: Innocence - The Last of Us w średniowieczu?

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie zaraz info, że Epic exclusive? Muszę brać preorder? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z Anno, chcesz na Steamie, masz czas do końca kwietnia :E

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie zaraz info, że Epic exclusive? Muszę brać preorder? :lol2:

 

Póki co gra dostępna jest normalnie na STEAM :E

 

RLnPy7R.jpg

 

ale nie wykluczone że za chwilę Epic zainteresuje się tym tytułem. Gra ma też pojawić się na konsolach.

 

Za 39 dni premiera to się dowiemy co i jak ;)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Anno już wziąłem. Kto by pomyślał, że mój pierwszy preorder będzie przez Chińczyków. :lol2::E

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Whooah, wygląda kapitalnie. Ta paleta barw, mgła, mrok i klimat. Coś czego nie ma żadna gra AAA, żadna. A dlaczego? Bo sprzedają się tylko kolorowiutkie gry. Ostatnią grą, która swoim designem i klimatem wywarła na mnie duże wrażenie było Hellblade, no i przypadek - niezależna gra nie-AAA. Do tego ciężka osobista historia zwykłych ludzi (żadni tam super herosi ratujący świat), widać że gra będzie chciała zagrać na emocjach mam nadzieję, że to się uda.

 

Gra zapewne będzie krótka (obstawiam jakieś 4-5h) i już po trailerze widać, że sterowanie i poruszanie się postaci nieco sztywne i generalnie proste. No tego się nie da uniknąć z takim budżetem.

 

Dużo już było takich gier nie-AAA, które się świetnie zapowiadały ale położyło je niedopracowanie, nudny gameplay i masa innych problemów. Dlatego nie nastawiam się za bardzo ale na pewno sprawdzę po premierze, bo jak wypali to może być jedna z lepszych gier 2019. Bo w tym roku w sumie poza Days Gone (liczę na ciekawą i poważną historię) i TLoU 2 czy Ghosts of Tsushima, które pewnie nawet w tym roku nie wyjdą, to nie mam na co czekać.

 

Fajnie, że gra otrzyma polskie napisy :thumbup:

Edytowane przez Ard'aenye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresował mnie tym tytułem kolega @azgan. Widać klimat jest, temat niebanalny, warto mieć gierkę na oku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledzę od dłuższego czasu. Jak na razie zapowiada się bardzo dobrze.

 

nawet nie wiedziałem, że coś takiego jest w produkcji, rzadko mi się zdarza żebym po samym trailerze i krótkim gameplayu wręcz napalił się na grę :D

 

Whooah, wygląda kapitalnie.

 

to może być jedna z lepszych gier 2019.

 

Widać klimat jest, temat niebanalny, warto mieć gierkę na oku.

 

Tez mam w obserwowanych ;)

 

Wygląda zacnie, nie powinna być z tego kaszana. Mogę powiedzieć, że czekam na premierę i chcę zobaczyć co z tego wyjdzie

 

Tak jak piszecie Panowie - jest klimacik i warto mieć ten tytuł na oku. Może być miła niespodzianka 2019 roku której nikt się nie spodziewał ;)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat mega ale widac ze troche animacje nie z tej epoki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyka z tego dzisiaj wrzuconego trailera gniecie. :)

 

Rewelacyjny kawałek :thumbup:

 

Sami posłuchacie - Tutaj jest cały utwór do odsłuchu.

 

https://www.youtube.com/watch?v=geQtv5z1QBY

 

Postarali się :)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki azgan za cynk :thumbup: Gierka wygląda i zapowiada się zacnie :) Nie przejdę obok tytułu obojętnie ;) Tylko żeby nie było jak wyżej crush pisze,że podkupi Epic :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Anno już wziąłem. Kto by pomyślał, że mój pierwszy preorder będzie przez Chińczyków. :lol2::E

A to wersja na uplay też bodzie :E

 

Sam Plague kupię dopiero po premierze po recenzjach graczy, nie będzie na steam to kupie na epicu, jedno i drugie to wypożyczalnia. A steam i tak bardziej nie lubię niż innych bo to od niego się zaczęło wypożyczanie gier na PC :E

 

Edit: Ale gdyby ktoś chciał robić preorder to w https://2game.com/eu/a-plague-tale-innocence?ref=allkeyshop&utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

jest w całkiem dobrej cenie za ~33euro z kodem rabatowym allkeyshop.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto miec ta gre na uwadze,zreszta ja juz mam ją na uwadze odkad zobaczylem pierwszy trailer :thumbup:

 

pozatym,ile takich gier jest czy bedzie? no nie bedzie ,bo dzis albo battleroyal albo farma w grach i nic innego.

Dlatego takie tytuly to łykam jak syrop na kaszel od razu i jak najwiecej. :thumbup:

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka Azgan! Gra z miejsca wskakuje na listę oczekiwanych tytułów. Wygląda bardzo klimatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda fajnie, ma ciekawy czas i miejsce akcji, tylko oprawa graficzna jest trochę plastikowa + nie ma w niej akcji, tzn. walki. Cena też wysoka, już prawie nie ma gier poniżej 200 zł ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Azgan za cynk cool.gif

 

Trailer jest klimatyczny oby w praktyce robiła tak samo dobre wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer jest klimatyczny oby w praktyce robiła tak samo dobre wrażenie.

 

Też na to liczę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta zajawka pokazuje, jak bardzo przenikają się dziś media film / gra.

Oglądając materiał czuję się, jak bym oglądał zajawkę czegoś nadchodzącego na HBO albo Netflix ;)

thumbup.gif

 

 

 

Tak jak piszecie Panowie - jest klimacik i warto mieć ten tytuł na oku. Może być miła niespodzianka 2019 roku której nikt się nie spodziewał ;)

Zajawki z morzem szczurów pojawiały się jakiś czas temu w zbitkach - graficzne gry roku Xx.

Tytuł zatem znany, tylko wiatru wokół niego niewiele.

Warto śledzić.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu kolejny tytuł bez zbytniego wiatru.

Szkoda, że graficznie zestarzeje się zanim wyjdzie (bo już wygląda średnio), ale narracja taka troszkę jak Hellblade ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Asobo Studio podobno chrapkę ma Microsoft, więc nie zdziwiłbym się, gdyby na E3 albo gamescomie ogłosili jego przejęcie.

Deweloper być może zwleka z decyzją do premiery A Plague Tale, żeby zobaczyć, czy gra odniesie sukces.

Tytuł wydaje się intrygujący już od pierwszej zapowiedzi, ale do tej pory robili głównie pierdoły, więc trudno powiedzieć, co z tego wyjdzie.

Ale dobrze, że chociaż próbują zapełnić rynek gier AA. Potrzeba więcej tytułów pokroju Hellblade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta zajawka pokazuje, jak bardzo przenikają się dziś media film / gra.

Oglądając materiał czuję się, jak bym oglądał zajawkę czegoś nadchodzącego na HBO albo Netflix ;)

thumbup.gif

Bardzo dobre podsumowanie to samo sobie pomyślałem :thumbup:

 

Na Asobo Studio podobno chrapkę ma Microsoft, więc nie zdziwiłbym się, gdyby na E3 albo gamescomie ogłosili jego przejęcie.

Jeśli będą robić takie gry jak ta tylko większe to jestem za :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Plague Tale: Innocence prawdopodobnie z dodatkowymi bajerami NVIDII - wersja PC znów najładniejsza?

 

Imponująca ilość szczórów taplajacych się w błocie i krwi

 

https://www.youtube.com/watch?v=B-uddQocTg4

 

Twórcy wspołpracują blisko z NVIDIA dzięki czemu oprawa wizualna produkcji może doczekać się kilku usprawnień graficznych.

 

Gra powstaje w oparciu o technologię Unreal Engine 4 podobnie jak Hellblade: Senua's Sacrifice.

 

EDIT:

 

Tutaj klimatyczny art

 

vb8qcp5.jpg

 

ciekawe czy będzie cały art book

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie jakbym widział jakąś wariację nawiązujacą do mechaniki z Tomb Raider. Mamy klimatyczne lokacje i różne opcje przejścia dalej, trzeba kombinować aby przeżyć i w wymyślny sposób eliminować przeciwników. Do tego historia wydaje się ciekawa, bo nie przypominam sobie, aby była gdzieś tak przedstawiona.

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że na POC nie będzie, chyba wersji pudełkowej, tylko cyfrówka na Steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...