Skocz do zawartości
azgan

A Plague Tale: Innocence - The Last of Us w średniowieczu?

Rekomendowane odpowiedzi

A Plague Tale: Innocence 2 może być kolejnym EX'm Microsoftu po przejęciu studia :D

 

Asobo Studio obecnie robi Microsoft Flight Simulator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłoby cudownie bo gra niewątpliwie mnie urzekła fabuła, gameplayem i grafika. Kiedyś to jeszcze raz sobie przejdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc pewnie masz grę z Windows store?

 

 

Nie. Steam. Ta gierka jest technicznie popsuta po prostu. Chociaż zdaję sobie sprawę, że 95% ciamajd nawet tych stop klatek nie widzi. Zakład dalej stoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gierka jest technicznie popsuta po prostu. Chociaż zdaję sobie sprawę, że 95% ciamajd nawet tych stop klatek nie widzi.

Posłuchaj uważnie. Gra jest dobra, a ty masz po prostu słaby komputer. Musisz zmniejszyć ustawienia jakości (skalowanie rozdzielczości) i wszystko będzie dobrze.

U mnie było ciągle 60 fps. Idealna płynność. Żadnych stop klatek.

Byłoby cudownie bo gra niewątpliwie mnie urzekła fabuła, gameplayem i grafika. Kiedyś to jeszcze raz sobie przejdę.

Zdecydowanie wyjątkowa gra. Oprócz "The Last of Us" nic podobnego nie ma, a na PC to jedyna gra takiego rodzaju.

Klimacik tej gry jest niepowtarzalny. Nie grasz w nią tylko po to żeby przejść, ale ma w sobie coś wpływającego na emocje, a większość gier tego nie posiada.

Edytowane przez misticzx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zakończenie równie słabe co w Tlou.

Jednak ostatnia walka była świetna i naprawdę wymagająca.

Samo zakończenie czyli epilog ma pewien klimat i tak naprawdę można je potraktować jako zamknięte lub otwarte zakończenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ misticzx

 

Kup Pan sobie okulary, lub podejmij rękawicę zakładu. 10000 filmików na yt również się myli jak ja. Kompa mam wystarczająco mocnego pod każdą grę w 1440p. Po prostu A Plague Tale: Innocence jest słabo zoptymalizowane.

Edytowane przez pepe06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też działało bez zarzutu, nie licząc frameratu spadającego do poziomu 40 klatek, ale to jeszcze za czasu gdy miałem stare i5 i GTXa 1660.

 

Jak dla mnie jedna z najlepszych gier zeszłego roku. Właściwie od pierwszej zapowiedzi mnie kupili i cieszę się, że się nie zawiodłem. Nie obraziłbym się, gdyby jeszcze w tym roku ogłosili sequel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.06.2020 o 20:29, pepe06 napisał:

Po prostu A Plague Tale: Innocence jest słabo zoptymalizowane.

Nie mówię że jest świetnie zoptymalizowane, ale u mnie działało płynnie przy 60 fps. Nie było żadnych zacięć.

W dniu 26.06.2020 o 22:17, B3rCik napisał:

nie licząc frameratu spadającego do poziomu 40 klatek

Do 40 klatek spadało głównie w I misji jak ustawiłeś zbyt wysokie skalowanie rozdzielczości. W tej grze wyjątkowo wymagający dla grafiki był las.

W dniu 26.06.2020 o 22:17, B3rCik napisał:

Jak dla mnie jedna z najlepszych gier zeszłego roku. Właściwie od pierwszej zapowiedzi mnie kupili i cieszę się, że się nie zawiodłem.

Ja prawdę mówiąc dowiedziałem się o tej grze przypadkowo. Był taki ranking najkrótszych, a zarazem najlepszych gier.

Chociaż ta gra wcale taka krótka nie była. Sądziłem że będzie o połowę mniej misji.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad milion sprzedanych kopii:
 

W zupełności zasłużone! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż byłaby jeszcze większa gdyby więcej graczy po prostu wiedziało o tej grze. Mnóstwo osób by ją z chęcią kupiło, bo jest naprawdę świetna, oryginalna i klimatyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj zacząłem przygodę z tą produkcją choć słyszałem już wcześniej, że jest bardzo dobra - potwierdzam ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, ODIN85 napisał:

Do 9 rozdziału jest tylko bardzo dobrze,potem spadek formyg

Powiedziałbym, że  cała gra trzyma poziom, ale po zakończeniu był pewien niedosyt i to mimo epilogu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się nad tym rozpływacie - To chyba znaczy,że warto kupić - obecnie jest dość fajne promo na Steam

Kurcze, a ja jeszcze cisnę RE2(hardcore S+), a gdzieś tam w kolejce RE3 - może sobie zrobię przerwę.. Jeśli to taka dobra opowieść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zhao napisał:

Tak się nad tym rozpływacie - To chyba znaczy,że warto kupić - obecnie jest dość fajne promo na Steam

Kurcze, a ja jeszcze cisnę RE2(hardcore S+), a gdzieś tam w kolejce RE3 - może sobie zrobię przerwę.. Jeśli to taka dobra opowieść

Gra jest absolutnie genialna. Zrób sobie odskocznie i zagraj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ketiw555 Wczoraj przeszedłem - zostały mi znajdźki do zdobycia. Gierka rzeczywiście nie taka zła - jedyny minus to zakończenie takie nijakie... Widać,że coś ucięto(no i sama fabuła pod koniec zaleciała matrixem:szczerbaty: w wersji szczurej xD)     

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Zhao napisał:

@ketiw555 Wczoraj przeszedłem - zostały mi znajdźki do zdobycia. Gierka rzeczywiście nie taka zła - jedyny minus to zakończenie takie nijakie... Widać,że coś ucięto(no i sama fabuła pod koniec zaleciała matrixem:szczerbaty: w wersji szczurej xD)     

Tak zakończenie to trochę takie dziwne ale może twórcy zostawili sobie jakąś furtkę. Ja oceniam tytuł bardzo, bardzo wysoko ?

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, john_007 napisał:

Polecam grać z francuskim dubbingiem !!!!!

To kwestia przyzwyczajenia, ale ja bym tego nie polecał. Angielskie głosy były bardzo dobre.

To nie Final Fantasy gdzie japońskie (oryginalne)  głosy są dużo lepsze od angielskich.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, ODIN85 napisał:

Ja również.

Też grałem z Francuskimi i całkiem dobrze to ze sobą współgrało.

Zresztą akcja dzieje się we Francji.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.08.2020 o 21:47, misticzx napisał:

To kwestia przyzwyczajenia, ale ja bym tego nie polecał. Angielskie głosy były bardzo dobre.

To nie Final Fantasy gdzie japońskie (oryginalne)  głosy są dużo lepsze od angielskich.

Chodzi o klimat, immersję i miejsce akcji, gra dzieje się we Francji w 1349r. Podczas jednej z największych epidemii.To tak jakbyś w serie Metro grał z angielskim zamiast rosyjskiego ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.08.2020 o 04:34, ODIN85 napisał:

Ja również.

 

8 godzin temu, skunRace napisał:

Chodzi o klimat, immersję i miejsce akcji, gra dzieje się we Francji w 1349r. Podczas jednej z największych epidemii.To tak jakbyś w serie Metro grał z angielskim zamiast rosyjskiego ;)

Nie wiem czy to zauważyliście, ale ta dziewczyna która podstawiała angielski głos za główną bohaterkę stosowała francuski akcent (mówiła że w szkole się nauczyła), co wyszło wprost rewelacyjnie.

Za to ogromny plus. Mimo angielskiego języka, to  francuski akcent tworzył świetny klimat i wyraźnie pokazywał, że główna bohaterka jest Francuską.

Dlatego tym bardziej nie warto grać z francuskim dubbingiem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, skunRace napisał:

Chodzi o klimat, immersję i miejsce akcji, gra dzieje się we Francji w 1349r. Podczas jednej z największych epidemii.To tak jakbyś w serie Metro grał z angielskim zamiast rosyjskiego ;)

Coś jak grać w Wiedźmina z niemieckim dubbingiem :P 

Edytowane przez kamilos69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, kamilos69 napisał:

Coś jak grać w Wiedźmina z niemieckim dubbingiem :P 

Bardziej jak grać w wiedźmin z hiszpańskim dubbingiem ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to postanowiłem i ja obadać to w Game Passie..

Cóż, grafika, klimat, głosy i wygląd postaci - klasa!
Ale game-play z czasem staje się coraz bardziej nużący i taki jakiś "meh", przy czym paradoksalnie ten przerysowany rój szczurów jest chyba lepszy niż etapy z żołdakami... 

Generalnie dla klimatu, prawdopodobnie historii, a na pewno poziomu narracji - jak na gry -  oraz wyglądu raczej warto tego doświadczyć. Chociaż wolałbym chyba obejrzeć jakiś dobry mini-serial albo film. Nie wiem, czy kupię na własność, czy przejdę w GP, o ile grę skończę.

Dodatkowo optymalizacja tutaj chyba nie istnieje. Nie to, że 2060s ma problemy z 60 kl/s w FHD, ale grać to się tak nie da, zegary cały czas na full, karta dobija do 67 st. C przy wentylatorach na 55%, The Division śmiga przy tym całkiem całkiem, o takim AC: Origins nie wspomnę.. A to tylko mała korytarzówka przecież... Na szczęście zejście na medium-low ze wszystkim poza mapą cieni i teksturami niespecjalnie psuje grafikę, a nieco poprawia sytuację - w mniej otwartym terenie GPU jest mniej ciśnięte i ma szansę zejść na te 1500-1600 MHz co bardzo dobrze wpływa na temp.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...