Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tomasko

Żywotnosc Noki lumi 535

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam telefon nokia lumie 535 ma ją nie cały rok i już zaczyna czasami coś się zacinać.

Nie znam nikogo kto by miał dłużej niż 3-4 lata.

Czy wszystkie smartfony nie wytrzymują więcej jak 3-4 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczejz tego powodu że się nudzi albo czas na nowy model . W szufladzie mam 15 dumbfonów Nokii i działają po 10 latach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W szufladzie mam 15 dumbfonów Nokii i działają po 10 latach .

Co to za dumbfony?

 

PS.

Te zacięcia w mojej noki to brak dostępu do Skype kombinowałem na różne sposoby i nic i Viber już dwa razy zamarzł i pomogło dopiero odinstalowanie go i zainstalowanie od nowa.

Bateria już dwa razy jak zeszła do mniej jak 10% to nie ma żadnej możliwości naładować ją.Wkładałem drugą baterię i drugą ładowarkę i nic...po paru godzinach kombinowania zaczyna się sama ładować...sama w sensie bez mojego kombinowania :)

Wejście na słuchawki coś czasami nie łączy i zatrzymuje film co parę sekund.

To takie poważniejsze co pamiętam.

Telefon ma 8 miesięcy.

Miałem pecha. Czy ten typ tak ma czasami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak Ci się dzieje, to oddaj go na gwarancję i nie ma co kombinować. Może to wada egzemplarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak Ci się dzieje, to oddaj go na gwarancję i nie ma co kombinować. Może to wada egzemplarza.

To mi się nie uda bo nie wiem gdzie wsadziłem paragon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś stacjonarnie? Jeżeli zamawiałeś przez neta to nie powinieneś mieć problemu z uzyskaniem duplikatu dokumentu zakupu od sprzedającego. Co do Lumii 535 mam taki smartfon w domu już 2,5 roku, i faktycznie po około 2 latach łapie freezy co w połączeniu z gasnącym w oczach wsparciem sprawia, że nie będzie raczej smartfonem na kolejne pół roku, czy rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy Smartphone po 2 latach się psuje. Mija okres gwarancji i bach siada procek i cała reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ;). LG G3 służył mi 2,5 roku, potem przez rok używał go tata, w tym miesiącu znowu był na chodzie, a ma cztery latka na karku i dalej działa, a według "prognoz" internetowych i wątków z problemem z zimnymi lutami na forach to już pewnie dawno powinien być na złomie :E. Mam w domu jeszcze 6-letnie HTC (na fabrycznej, niespuchniętej baterii), 4,5-letniego G2 Mini i G3s, 5-letniego G Pada 8.3... Nawet Nexus 7 wytrzymał ponad 6 lat (a sam model jako taki miał wadę fabryczną pamięci)... Widziałam w rodzinie nawet Lumię na chodzie i z niewypalonym AMOLED-em :). Nie do końca wierzę, że to tylko kwestia szczęścia ;). Także tyle w temacie pod tytułem "każdy się psuje zaraz po gwarancji" :E.

 

PS Skąd pomysł na odkop tak starych tematów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...