Skocz do zawartości
Inwestor93

Bardzo cicha klawiatura do 60 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

tak jak w temacie, poszukuję bardzo cichej klawiatury w niewielkiej cenie (tak do 50-60 zł). Wiem, że takich tematów jest mnóstwo, natomiast niejednokrotnie są one już dość wiekowe i znalezienie polecanych tam klawiatur jest trudne, ze względu na to, że nie są one już produkowane, jednak do sedna.

Od klawiatury w tej cenie wymagam, żeby była cicha, możliwie jak najcichsza no i żeby.. można było na niej pisać. W gry nie gram, więc wszystkie opcje gamingowe raczej odpadają, zresztą za to i tak trzeba płacić chyba więcej :)

Z wiedzy, którą zaczerpnąłem to w grę wchodzą raczej tylko membranowki, scyzorykowe są raczej droższe.

Z opinii, które wyczytałem to natec medusa 2 jest podobno cicha oraz modecom mc800. Okazję miałem również podotykac rapoo n7000, jednak trochę przeraziły mnie jej opinie.

Obecnie posiadam natec jellyfish, jednak w moim odczuciu nieco głośno ją słychać.

Dziękuję za wszystkie propozycje.

PS. Nie interesują mnie klawiatury silikonowe, te takie zwijane :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema,

jest dokładnie tak jak wydedukowałeś. Klawiatury z mechanizmem nożycowym powinny sprawdzić się najlepiej. Kiedyś nawet tutaj na forum robiłem porównania. Medusa się mieści w budżecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dell KB216-B QuietKey - mieści się w budżecie. Jest bardzo cicha ;) Można do niej dokupić podpórek pod nadgarstki (standardowo nie ma go w pakiecie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może macie porównanie, która z tych dwóch medusa, czy Dell jest cichsza? Ta pierwsza jest u mnie w mieście w media Markt więc mogę ją "wymagać" jakkolwiek to brzmi :D Druga musiałbym zamawiać, dlatego pytam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W budżecie mieści ci się kilka naprawdę fajnych nisko profilowych klawiatur :) Z tych dwóch brałbym tego DELLa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi