Skocz do zawartości
matten

Głośnik bluetooth do laptopa za 100 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Szukam głośnika bezprzewodowego w cenie do 100 zł. Głośnik będzie współpracował z laptopem, na którym oglądam filmy. Nie będę słuchał na nim muzyki, więc dźwięk nie musi być wybitny, zależy mi jednak na tym, aby zagrał trochę głośniej, niż laptopowe pierdziawki i miał ciut więcej basu. Ze względu na niewielki budżet skłaniam się ku używkom.

Zastanawiam się nad:

• Creative Airwave
  • Creative Muvo 2c
  • HP S9500
  • JBL GO
  • Pioneer XW-BTSP1
  • Sony SRS-XB10
  • Xiaomi Bluetooth 4.0 Box Speaker
  • Xiaomi Square Box Bluetooth Speaker
  • Zoee Tree S1

Osobiście skłaniam się ku JBL GO, który wydaje się być bardzo popularnym wyborem. Dużo dobrego słyszałem też o głośnikach marki Xiaomi, ale wychodzą trochę ponad budżet... a wy co polecacie?

Dziękuję za zainteresowanie i pozdrawiam.

Edit:

Jakby to kogoś interesowało to zdecydowałem się na Zoee S1, bo nie chciało mi się czekać miesiąc na przesyłkę Xiaomi :P

Edytowane przez matten

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za link, widziałem już tę stronkę, ale w moim wypadku na niewiele mi się zda, bo jak pisałem w temacie głośniki mają służyć tylko do filmów, a nie do muzyki :P

Na ten moment waham się pomiędzy nowym Creative MUVO 1c za 80 zł i używanym Xiaomi Bluetooth 4.0 Box Speaker za 130 zł, warto dopłacać do tego drugiego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za link, widziałem już tę stronkę, ale w moim wypadku na niewiele mi się zda, bo jak pisałem w temacie głośniki mają służyć tylko do filmów, a nie do muzyki :P

Na ten moment waham się pomiędzy nowym Creative MUVO 1c za 80 zł i używanym Xiaomi Bluetooth 4.0 Box Speaker za 130 zł, warto dopłacać do tego drugiego?

Jak już na PW pisałem, Xiaomi sprowadzisz za ok. 90 zł z Chin. Wersja chińska jest ze slotem na kartę i chińskimi powiadomieniami. Wersja global jest po angielsku i bez slotu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi