Skocz do zawartości
Gabrielo25

[Zamknięty]Hyperx Cloud

Rekomendowane odpowiedzi

Google nie boli... Są bardzo dobrej jakosci, super grają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• P14 silent przy 950rpm - Maksymalny przepływ powietrza - 29,8 CFM przecież to jest jakiś dramat według opisu to jest o połowę mniej niż mają moje silent wings 2 140mm przy tych samych obrotach na 12v więc jak to wieje tak szczerze ?  bo widzę że sporo z was kupuje je do obudowy zamiast typowo na radiator/chłodnicę, z opisu wynika że dopiero od 1500rpm zaczynają coś wiać obliczając sobie w głowie skoro wersja bez dopisku silent (mająca 1700rpm) ma 72cfm
    • To może biało-czarna obudowa z oknem i uchwytami do przenoszenia: ASUS TUF Gaming GT501 White Edition - https://www.asus.com/Gaming-Case/TUF-Gaming-GT501-White-Edition/
    • xmp masz taktowane 3733mhz to jakim cudem jedziesz na 3600mhz ? :E Pokaż jakie masz napięcia VDDG SOC i VDDP skoro ci 3733  nie chce chodzić to trzeba poprawić napięcia bo wątpie aby sam CPU nie ogarnął 1867/3733 to nie 1900/3800 :D
    • Witam wszystkich, Postanowiłem do końca roku nadrobić zaległości z wiedzy na temat elektroniki. Z pomocą forum wybrałem sobie nowy telefon, a także pogłębiłem wiedzę na ich temat. Myślę, że jak przyjdzie mi zakupić kolejny to już sobie poradzę i będę wiedział na co zwracać uwagę. Teraz z kolei potrzebuje laptopa, bo stary leci na dniach do kosza, swoje i tak wytrzymał, ale z tego tematu jestem cienki jak barszcz. Daje sobie miesiąc na optymalny wybór i proszę Was o pomoc. Może rozpiszę w punktach, by było dla Was czytelniej. 1. Budżet niestety nie powala+-2000zł 2. Laptop ma służyć głównie do nauki, a że studia mam techniczne to fajnie by było jakby programy w miarę bez zacinania działały 3. Może być używany(słyszałem o takich jak poleasingowe, ale nawet nie wiem gdzie takich szukać, proszę nakierujcie mnie) 4. Dodatkowy atut to gry, fajnie by było móc zagrać w te nowsze, ale nie wiem czy da radę w tej cenie  Z góry dziękuje za wszystkie porady i pozdrawiam
    • Zachód wyprowadza swój kapitał i te wspaniałe Chiny rozpadają się, jak domek z kart. Zachód przy okazji też.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...