Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Darecki_93

Co lepiej kupić ryzen 5 1600x czy Intel i5 8600k

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, inwestowanie w dobrą płytę pod FX to fatalny pomysł. Już lepiej sprzedać to w pierony i kupić 2200G + B350.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kręcił na tym co masz, jak się spali to przynajmniej nie będziesz miał nad czym się zastanawiać :E

 

BTW, jaka to płyta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

A bajdurzeniami BloodyStorma bym się nie przejmował, to ślepo zapatrzony w AMD fanatyczny wojownik. Za czasów FX-ów bronił Buldożerów jak opętany 8:E.

 

Ja wiem, że żyjemy w dobie internetu i można bezkarnie obrzucać kogoś błotem, ale fanbojem to ja nie jestem. Mam nadzieję, że masz taką odwagę w życiu realnym, żeby kogoś publicznie obrażać, ale zapomniałem, że jesteśmy w internecie. A jeżeli chodzi o bronienie FX to jeżeli już, to broniłem Vishery, a nie Buldożerów, dla twojej wiadomości, no chyba, że nie widzisz różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się bawił w archeologię i wykopywał postów sprzed kilku lat. Ale sporo osób pamięta, jak fanatycznie broniłeś FX-ów w czasach, kiedy były fatalnym wyborem dla użytkownika domowego. Dla Ciebie wszystko, co jest od AMD, będzie lepsze od Intela i racjonalne argumenty często nie docierają niestety. Co nie zmienia faktu, że Ryzeny są dobrymi procesorami, ale też nie aż tak dobrymi, jak to często głosisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzić to co kolega tomcug piszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Nie będę się bawił w archeologię i wykopywał postów sprzed kilku lat. Ale sporo osób pamięta, jak fanatycznie broniłeś FX-ów w czasach, kiedy były fatalnym wyborem dla użytkownika domowego. Dla Ciebie wszystko, co jest od AMD, będzie lepsze od Intela i racjonalne argumenty często nie docierają niestety. Co nie zmienia faktu, że Ryzeny są dobrymi procesorami, ale też nie aż tak dobrymi, jak to często głosisz.

 

Czekam kłamco na te wypowiedzi, w których to niby wychwalam Ryzeny i twierdzę, że wszędzie są lepsze od Intela. Przyczepiłem się w temacie tylko i wyłącznie tego, że został wrzucony test w którym Ryzeny mają dużo niższe wyniki niż na pclabie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz się dosłownie wszystkiego, nawet prostych faktów jak to, że Ryzeny 3 to proce w grach niewiele mocniejsze od Pentiaka G4600. A wyniki Ryzenów na PPC wcale nie są dużo niższe niż tutaj. Jak sobie uśrednisz wyniki z całego pakietu gier, to wyjdzie +- to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale fanbojem to ja nie jestem.

 

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

 

Przyczepiłem się w temacie tylko i wyłącznie tego, że został wrzucony test w którym Ryzeny mają dużo niższe wyniki niż na pclabie.

 

To teraz PClab jest dobry? W innych tematach, gdy linkowałem testy Laba, pisałeś coś aka "Testy z pclaba phi!" i linkowałeś wygodne tobie testy z Kambodży, lub innej czeluści świata, byle tylko wyszło na Twoje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

To teraz PClab jest dobry?

 

Jak ci pclab nie odpowiada to wiesz gdzie są drzwi...

 

W innych tematach, gdy linkowałem testy Laba, pisałeś coś aka "Testy z pclaba phi!" i linkowałeś wygodne tobie testy z Kambodży, lub innej czeluści świata, byle tylko wyszło na Twoje...

 

Czekam aż zacytujesz te wypowiedzi. Czy tak jak tomcug zarzucisz mi wychwalanie ryzenów, a potem uciekniesz z podkulonym ogonem, bo nie będziesz mieć argumentów na te oszczerstwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci pclab nie odpowiada to wiesz gdzie są drzwi...

 

 

 

Czekam aż zacytujesz te wypowiedzi. Czy tak jak tomcug zarzucisz mi wychwalanie ryzenów, a potem uciekniesz z podkulonym ogonem, bo nie będziesz mieć argumentów na te oszczerstwa?

 

200 osób patrzy na choinkę, wszyscy mówią, że jest zielona.... BloodStorm mówi, że jest czerwona i żąda podania argumentów świadczących o jej zielonej barwie.

 

Może masz rację, powinienem tak jak inni śmiać się z Ciebie przed monitorem, nie odpisując nic.

 

Znajdź coś dla siebie, bo widzę, że już cieniutko z deklem:

 

https://www.google.pl/search?q=najlepsze+specjalistyczne+przychodnie+psychiatryczne&oq=najlepsze+specjalistyczne+przychodnie+psychiatryczne&aqs=chrome..69i57.14376j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

200 osób patrzy na choinkę, wszyscy mówią, że jest zielona.... BloodStorm mówi, że jest czerwona i żąda podania argumentów świadczących o jej zielonej barwie.

 

Może masz rację, powinienem tak jak inni śmiać się z Ciebie przed monitorem, nie odpisując nic.

 

Znajdź coś dla siebie, bo widzę, że już cieniutko z deklem:

 

https://www.google.pl/search?q=najlepsze+specjalistyczne+przychodnie+psychiatryczne&oq=najlepsze+specjalistyczne+przychodnie+psychiatryczne&aqs=chrome..69i57.14376j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 

Czyli argumentów brak. Nie mam ochoty przekomarzać się z mentalnym 15 latkiem. Poleciał ignore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli argumentów brak. Nie mam ochoty przekomarzać się z mentalnym 15 latkiem. Poleciał ignore.

 

Już nie raz próbowałem z Tobą rozmawiać na argumenty - jak grochem o ścianę.

Także fajnie, że już milczysz. W końcu i tak nie masz nic sensownego do powiedzenia.

 

No to tak tytułem zakończenia, Twoje rozumowanie:

 

bloodypng_qnnaspx.png

 

Prześmiewczy, zaczepliwy stosunek, do wypowiedzi, która jest w 100% prawdą - nie fanboj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to jest mocne:

 

bloody-2p_qnnaspn.png

 

No nie psychoza? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schizofrenia albo może rozdwojenie jaźni, kto go tam wie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kręcił na tym co masz, jak się spali to przynajmniej nie będziesz miał nad czym się zastanawiać :E

 

BTW, jaka to płyta?

Płyta to gigabyte gigabyte 970a-ds3p nie jestem pewny co do końcówki nazwy. Można kręcić?

Jak tak to ile bo jeszcze tego nie robiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko bedzie podkrecic fx8350 na tej plycie. Zbyt slaba sekcja zasilania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko bedzie podkrecic fx8350 na tej plycie. Zbyt slaba sekcja zasilania.

A opłaca się kupić lepsza i podkrecic czy już sobie to wszystko odpuścić i poczekać na niższe ceny procesorów i płyt głównych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie po co będziesz dokładał do interesu jak myślisz o zmianie całej platformy to poczekaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest teraz Płyta główna Gigabyte Z370 AORUS Gaming K3 za 420zl. Myślicie żeby teraz kupić pod Intela i5 8600k. Czy jeszcze się wstrzymać i poczekać na jakieś promocje (jeszcze nic nie kupiłem jak coś)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie taka promocja? Bo 420 zł to świetna cena za Z370 w niezłym wydaniu. Brać i nie czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ?

 

I5 pyka na tej mobo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie taka promocja? Bo 420 zł to świetna cena za Z370 w niezłym wydaniu. Brać i nie czekać.

Co masz na myśli "niezłym wydaniu"? Przecież Gigusie na Z370 to jedne z gorszych płytek pod OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...