Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

narciarz668

Deja Vu i7-2600K Sandy Bridge

Rekomendowane odpowiedzi

Co byście powiedzieli na nówkę sztukę i7-2600K ? Jeszcze zapakowany fabrycznie :-)

Właśnie do mnie dotarł jeden taki. Potrzebuję drugi komp biurowy, więc z sentymentu kupiłem nowy zamiast jakiejś używki na z allegro.

Pierwszy taki, dokładnie kupiłem w styczniu 2011 r. bigsmile.gif Latał na 5.2Ghz na maxa, a normalnie na 4.5Ghz bez podnoszenia napięcia dzień w dzień od 2011 do 2017 r. Z powodu tego, że padł mi Asrock Z77 Extreme4 zmieniłem platformę na i7-8700K.

Drugi komp mi potrzebny do zadań tylko 2D więc używany Asrock Z77 kupiony, ram Crucial Ballistix Tactical 1600 CL8 też. Czekam na zasilacz i zobaczę ile da się wykręcić z tego egzemplarza.

O dziwo proc według sprzedawcy ma 12m-c gwarancji. Co ciekawe po wpisaniu numerów seryjnych na stronie intela wyświetla się info, że gwarancja skończyła się w 2014 lol2.gif

Czuje się jak w 2011 tongue.gif

 

 

 

fhLB9kA.jpg

ilBpgG1.jpg

 

gPlsM5F.jpg

 

lt2uaBM.jpg

 

CAi6foO.jpg

 

RhoUtoQ.jpg

 

4hCAnhZ.jpg

 

qrr7BPv.jpg

 

IbjuGgd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O dziwo proc według sprzedawcy ma 12m-c gwarancji. Co ciekawe po wpisaniu numerów seryjnych na stronie intela wyświetla się info, że gwarancja skończyła się w 2014 Dodaj obrazek

Co w tym niezwykłego? :E

Sprzedawca jako firma daje gwarancję i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w tym niezwykłego? :E

Sprzedawca jako firma daje gwarancję i tyle

 

Dla mnie to nic niezwykłego. Już kupiłem kilkanaście rzeczy w Chinach i tylko dwa razy korzystałem z gwarancji. Za każdym razem zwrot pełnej kasy, nikt tam się nie bawi w naprawy ani oddawanie nowego towaru.

Niezwykłe jest to, że po 7 latach są jeszcze te procki do kupienia w stanie fabrycznym smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Niezwykłe jest to, że po 7 latach są jeszcze te procki do kupienia w stanie fabrycznym smile.gif

Tu się zgodzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by to był jakiś Intel 486 w fabrycznym opakowaniu to jeszcze, ale i7, nie wiem co takiego tknęło autora żeby założyć ten bezsensowny temat i zaśmiecać forum treścią która nie ma żadnej wartości ani merytorycznej, ani pytania, tylko chwalić się zdjęciem pudełka :hmm::lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zostawił i za 20-30 lat sprzedał kolekcjonerowi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by to był jakiś Intel 486 w fabrycznym opakowaniu to jeszcze, ale i7, nie wiem co takiego tknęło autora żeby założyć ten bezsensowny temat i zaśmiecać forum treścią która nie ma żadnej wartości ani merytorycznej, ani pytania, tylko chwalić się zdjęciem pudełka :hmm::lol2:

 

Z tego co pamiętam z tamtych lat 486 nie sprzedawano w BOXowych opakowaniach. Jak Ci nie pasuje ten wątek nie czytaj. Za kilka dni wrzucę screeny z osiągów. Nie było wątku już o sandy, bo proc ma 7 lat, więc założyłem nowy. Czemu zawsze znajdzie się jakiś malkontent kwasny.gif

 

 

Ja bym zostawił i za 20-30 lat sprzedał kolekcjonerowi :E

 

U sklepikarza zostało jeszcze takich 25 sztuk smile.gif także można zarobić za 20-30lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przynajmniej napisz w opisie tematu że chodzi Ci o przedstawienie pudełka procesora i testów który każdy zna, wie jak wygląda, nie każdy misi klikać w ten temat żeby 3 mb transferu marnować na takie jałowe tematy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przynajmniej napisz w opisie tematu że chodzi Ci o przedstawienie pudełka procesora i testów który każdy zna, wie jak wygląda, nie każdy misi klikać w ten temat żeby 3 mb transferu marnować na takie jałowe tematy.

 

Specjalnie dla Ciebie dopisałem tytuł. Całe 3MB transferu lol2.gif 15 lat temu to jeszcze ale dziś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale na takie :kupa: tematy to szkoda nawet bajtów na wczytanie liter z opisu.

Znowu jestem bardziej stratny, niż przed otwarciem tematu, chyba jest ogólny temat o sandy bridge?

 

edit

O proszę, jest http://forum.pclab.p.../page__st__5860

 

Poproś moderatora o przeniesienie tego tematu do tamtego wątku, bo za chwilę zbankrutujesz, jak jeszcze raz tu wejdziesz bigsmile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
    • Witam Proszę o ocenę zestawu do grania w 1440p i ewentualne propozycje zmian, chciałabym żeby wszystko zamknęło się w 7tys. Preferuję połączenie Intel/Nvidia, najlepiej jak najmniej RGB, dyski już posiadam (2 SSD Sata). Procesor i5 14600KF Karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC 12GB Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WIFI lub MSI MAG B760 Tomahawk WIFI (wcześniej rozważałam również Gigabyte B760 Gaming X AX) Zasilacz Seasonic Focus GX - 750W Lexar Ares RGB 32GB 6400MHz CL32 Obudowa Genesis Irid 505F Z chłodzeniem mam problem, ponieważ chciałam zakupić Deepcool'a AK620, jednak nie jest dostępny w sklepie komputronika (sklep wybrałam ze względu możliwości odbioru komputera w moim mieście). Niestety ten ma dość ograniczony wybór chłodzeń. Tak samo jak widać mocno zastanawiam się nad płytą główną, jestem otwarta na propozycje.
    • https://www.rtings.com/monitor/learn/research/vrr-flicker  
    • Ja czego nie rozumiem? No ja rozumiem jaka jest różnica pomiędzy odbiornikiem prądu a generatorem. Z tego co widzę hybrydy się zgłasza. Czy Ci się to podoba czy nie. To nie jest offgrid.  Tak samo jak magazyn energii. Mimo iż ludzie używają je wewnątrz domu, to muszą być zgłaszane.  To że chińczyk mówi, że falownik nie wysyła nadmiaru energii poza sieć nie ma żadnego znaczenia jeśli podepniesz to do sieci.  Czy na rondo nie ma liczników? Na enmasz umowy tam z energetyka? Nie da się zamontować normalnej instalacji? Co powiedział Ci dostawca prądu? Jeśli sąsiada z działki wywali choćby radio na drugi tydzień po montażu Twojego lewego PV, to spodziewaj się problemów.  Jak udowodnił aż że Twój chiński szajs jest przekozak wówczas? Będziesz miał na to jakieś papiery?  Ze specyfiki pracy jaką oczekujesz. Ta sama zasada działania Cię interesuje. Będziesz szukał paneli gruntowych? A czym różnią się takie od paneli dachowych albo balkonowych? Zestaw balkonowy to jest to co szukać powinieneś. Bo zestawów RODo nie robi a raczej?  Zacznijmy od tego, że zacząłeś od złej strony, bo zamiast falownika i budowania hybrydy, podpina się takie rzeczy prosto w panele. Pompa na prąd stały o szerokim napięciu działania pyrka sobie jak ma napięcie i tyle. 
    • 40 powinno na górkę styknąć. I to na luzie jako dodatkowe.  Ewentualnie powinieneś pomyśleć nad jakimiś listwami przypodlogowymi z systemem dowolnego dodawania gniazdek.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...