Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

narciarz668

Deja Vu i7-2600K Sandy Bridge

Rekomendowane odpowiedzi

Co byście powiedzieli na nówkę sztukę i7-2600K ? Jeszcze zapakowany fabrycznie :-)

Właśnie do mnie dotarł jeden taki. Potrzebuję drugi komp biurowy, więc z sentymentu kupiłem nowy zamiast jakiejś używki na z allegro.

Pierwszy taki, dokładnie kupiłem w styczniu 2011 r. bigsmile.gif Latał na 5.2Ghz na maxa, a normalnie na 4.5Ghz bez podnoszenia napięcia dzień w dzień od 2011 do 2017 r. Z powodu tego, że padł mi Asrock Z77 Extreme4 zmieniłem platformę na i7-8700K.

Drugi komp mi potrzebny do zadań tylko 2D więc używany Asrock Z77 kupiony, ram Crucial Ballistix Tactical 1600 CL8 też. Czekam na zasilacz i zobaczę ile da się wykręcić z tego egzemplarza.

O dziwo proc według sprzedawcy ma 12m-c gwarancji. Co ciekawe po wpisaniu numerów seryjnych na stronie intela wyświetla się info, że gwarancja skończyła się w 2014 lol2.gif

Czuje się jak w 2011 tongue.gif

 

 

 

fhLB9kA.jpg

ilBpgG1.jpg

 

gPlsM5F.jpg

 

lt2uaBM.jpg

 

CAi6foO.jpg

 

RhoUtoQ.jpg

 

4hCAnhZ.jpg

 

qrr7BPv.jpg

 

IbjuGgd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O dziwo proc według sprzedawcy ma 12m-c gwarancji. Co ciekawe po wpisaniu numerów seryjnych na stronie intela wyświetla się info, że gwarancja skończyła się w 2014 Dodaj obrazek

Co w tym niezwykłego? :E

Sprzedawca jako firma daje gwarancję i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w tym niezwykłego? :E

Sprzedawca jako firma daje gwarancję i tyle

 

Dla mnie to nic niezwykłego. Już kupiłem kilkanaście rzeczy w Chinach i tylko dwa razy korzystałem z gwarancji. Za każdym razem zwrot pełnej kasy, nikt tam się nie bawi w naprawy ani oddawanie nowego towaru.

Niezwykłe jest to, że po 7 latach są jeszcze te procki do kupienia w stanie fabrycznym smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Niezwykłe jest to, że po 7 latach są jeszcze te procki do kupienia w stanie fabrycznym smile.gif

Tu się zgodzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by to był jakiś Intel 486 w fabrycznym opakowaniu to jeszcze, ale i7, nie wiem co takiego tknęło autora żeby założyć ten bezsensowny temat i zaśmiecać forum treścią która nie ma żadnej wartości ani merytorycznej, ani pytania, tylko chwalić się zdjęciem pudełka :hmm::lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zostawił i za 20-30 lat sprzedał kolekcjonerowi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by to był jakiś Intel 486 w fabrycznym opakowaniu to jeszcze, ale i7, nie wiem co takiego tknęło autora żeby założyć ten bezsensowny temat i zaśmiecać forum treścią która nie ma żadnej wartości ani merytorycznej, ani pytania, tylko chwalić się zdjęciem pudełka :hmm::lol2:

 

Z tego co pamiętam z tamtych lat 486 nie sprzedawano w BOXowych opakowaniach. Jak Ci nie pasuje ten wątek nie czytaj. Za kilka dni wrzucę screeny z osiągów. Nie było wątku już o sandy, bo proc ma 7 lat, więc założyłem nowy. Czemu zawsze znajdzie się jakiś malkontent kwasny.gif

 

 

Ja bym zostawił i za 20-30 lat sprzedał kolekcjonerowi :E

 

U sklepikarza zostało jeszcze takich 25 sztuk smile.gif także można zarobić za 20-30lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przynajmniej napisz w opisie tematu że chodzi Ci o przedstawienie pudełka procesora i testów który każdy zna, wie jak wygląda, nie każdy misi klikać w ten temat żeby 3 mb transferu marnować na takie jałowe tematy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przynajmniej napisz w opisie tematu że chodzi Ci o przedstawienie pudełka procesora i testów który każdy zna, wie jak wygląda, nie każdy misi klikać w ten temat żeby 3 mb transferu marnować na takie jałowe tematy.

 

Specjalnie dla Ciebie dopisałem tytuł. Całe 3MB transferu lol2.gif 15 lat temu to jeszcze ale dziś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale na takie :kupa: tematy to szkoda nawet bajtów na wczytanie liter z opisu.

Znowu jestem bardziej stratny, niż przed otwarciem tematu, chyba jest ogólny temat o sandy bridge?

 

edit

O proszę, jest http://forum.pclab.p.../page__st__5860

 

Poproś moderatora o przeniesienie tego tematu do tamtego wątku, bo za chwilę zbankrutujesz, jak jeszcze raz tu wejdziesz bigsmile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • To jest 120mm wentylator Dla pewności zmierz jeden bok i napisz. Jeżeli jest to jak pisałem 120mm to masz wybór, tylko napisz jakie jest napięcie na obecnym wentylatorze, gdy zasilacz jest w idle - wystarczy go uruchomić na stole z zwartymi zielonym i obojętnie jakimś czarnym. Ta zworka uruchomi zasilanie.
    • kupujesz najtańszy Arctic Cooling F12 bez PWM, rozcinasz wtyczkę, lutujesz i gotowe.
    • No i już widać że kompletnie nie zrozumiałeś co napisałem. Napisałem, że te wykresy zostały później skorygowane. Oba które przytoczyłeś są i były niekompletne i niedokładne już w dniu ich publikacji. Pierwszy wykres w zasadzie jest drugim wykresem ale ze zmienionym liczeniem dokładności i wywaloną częścią danych, które ktoś uznał za mało szczegółowe (bo w zasadzie nie pasowały do wyliczeń by osiągnąć 95% dokładność w ujęciu statystyczno-metrologicznym modelu, nie myl tego z dokładnością danych bo to nie to samo).   Jak chcesz patrzeć w szerszej perspektywie to zainteresuj się czym było MWP (średniowieczny okres cieplny) i co było jego przyczyną. Trwał od około 1000 do 1300 roku. Napisałem, zestaw to sobie z danymi aktywności wulkanicznej (podpowiedź - była znacznie niższa niż wcześniej) oraz z promieniowaniem słonecznym, które było wyższe. Natomiast do małej epoki lodowcowej która zaczęła się około 1600 roku a skończyła około 1900 roku spowodował bardzo duży wzrost aktywności wulkanicznej w konsekwencji zmniejszone promieniowanie słoneczne. Co ciekawe nie zawsze duża aktywność wulkaniczna działa globalnie czego dowodzi wybuch Pektu-San (góra Paektu) w okolicy 946 roku którego erupcja była większa niż inne powodujące zmiany globalne, a jednak wpłynęła tylko lokalnie na Półwyspie Koreańskim.  Co na to wpłynęło? Mógł to być choćby korzystny w tej sytuacji układ prądów powietrza w okresie erupcji. To co piszesz ogólnie świadczy o tym, że nie ogarniasz jak to wszystko jest połączone i jak zmiana kilku elementów może wpłynąć na pozostałe. Stąd właśnie teksty typu:     Gdzie widać jak na dłoni, że nie ogarniasz dlaczego analizuje się tempo zmian głównie w okresie po 1900 roku.  Odpowiedz sobie sam na pytanie jaki przemysł miał człowiek w latach 800-1300 który mógłby globalnie wpłynąć na temperatury, żeby nie mówić o tym, że wtedy było to zjawisko naturalne. Zestaw to sobie teraz właśnie z tempem wzrostu temperatury i zmian w układzie klimatycznym na Ziemi w ostatnich 100 latach. Może znajdziesz odpowiedź, a nie wysiądziesz z racji tego że Cię to przerosło.  
    • Co to za gówniany monitor ten Aorus 😄 3 strony rozprawek o tym jak włączyć tryb, a co powinno być w instrukcji na wierzchu
    • Albo USA postawiło warunek w zamian za zabawki i pieniądze  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...