Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Porucznik Urwijajew

Recenzja wkrętaka automatycznego top tools.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym zrecenzować wkrętak automatyczny 39D175 renomowanej marki Top Tools.

 

Cena ~~3zł

Dostępność: krytycznie niska

waga: letki

kolor:żółto-srebrno-czarny

 

Przeglądając śrubowkręty ujrzałem ten wyżej opisywany i postanowiłem kupić z racji na niską cenę.

 

Po odpakowaniu rzuca się w oczy niskiej jakości wykonanie - wszystko jest plastikowe.

 

Mamy odkręcany tyłek w którym mamy 6 bitów do wkrętaka w wersji podłużnej a nie takie krótkie sześciokątne więc raczej będą miały mniejszy zakres zastosowania niż takie typowe bity do wkrętarek/wkrętaków.

 

Jest tam przełącznik wkręcania w lewo,prawo lub blokady całkowitej tego systemu sprężynkowego.Aby nałożyć bita trzeba odciągnąć główkę(analogicznie do odciągania napletka) i wtedy wcisnąć docisnąć i puścić główkę aż złapie.

 

Sam pomysł jest ciekawy bo nie trzeba kręcić śrubokrętem tylko wystarczy go pchać jak drzwi takim ruchem posuwistym co znacznie przyśpiesza wkręcanie gdy nasza wkrętarka sie popsuje.

Nadaje się do nisko-średniego wkręcania bo z dużymi grubymi śrubami może być problem jednakże za 3zł jest to produkt wart polecenia.

Bity są kiepskiej jakości ale obstawiam stal CRV, do delikatnego wkręcania posłużą na długo.

 

Dostać go można tutaj: https://www.budujesz.pl/top-tools-wkretak-automatyczny-39d175-3067192/

 

polecam i rekomenduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Topex(top tools) to, żadna renomowana marka :E Co najwyżej przeciętna :lol2:

Imho szkoda kasy na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 3zł możesz mieć jeden wkrętak zazwyczaj z jedną główką a tutaj nawet jak padnie mechanizm wkręcania to masz 6 główek na wymianę ( krzyżaki,płaskie,mały krzyżak,mały płaski i jeszcze jakiś jeden) do tego kieszonka na te bity pod ręką.

 

 

Zły interes to nie jest a jak ktoś kolekcjonuje narzędzia to jest to taki mega ubogi prototyp starych super wkrętaków.

 

http://allegro.pl/wkretak-spiralny-automatyczny-srubokret-hit-i5630776753.html dla porównania patrzcie ile kosztuje taki z zagranicy na jedynych dwóch aukcjach, niczym się nie różni.

 

https://www.olx.pl/oferta/kunz-wkretak-automatyczny-srubokret-spiralny-udarowy-wkretarka-CID628-IDovpBs.html to jest już bogata wersja która dużo lepiej się sprawdza z racji długiej końcówki i solidnego wykonania, wystarczy raz nabić śrubkę i wykonać jeden ruch do przodu po czym mamy od razu wkręconą śrubę.

 

tutaj trzeba zrobić w tym tooptoolsie kilka szybkich ruchów do przodu i tyłu ale i tak nadal wygodniej niż kręcić w prawo lub w lewo.

 

Renomowana to znaczy że pod jakimś logo, jakby to był typowy chinol bez marki to nie napisałbym nic ale skoro jest w sklepie i występuje pod marką to można go nazwać jako tako renomowanym co prawda tandet ale jednak.

 

Pistolety do kleju na gorąco za 10zł mają dość ok, niczym nie ustępują castoramowskim po 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • i jak ta gra chodzi faktycznie słabo nawet na 4090?
    • @leven Tak, masz sporo racji co do tego Vram'u. Mam już za sobą ponad 50 godzin gry i grając w 1080p na "słabeuszu" RTX'ie 2060 w wersji 12GB nie odczułem żadnych spadków w żadnym momencie. Nie muszę przy tym resetować gry ani nic. Mogę grę włączyć i przez całą sesję grania (2-4h) mam identyczną wydajność. Po prostu do 1080p na wysokich + tekstury na bardzo wysokie + anizo x16 wystarcza właśnie 12GB Vram'u oraz odpalony DLSS. Vram w porywach potrzebuje niecałych 10GB, ale przeważnie oscyluje w okolicach 8600 - 9000MB, czyli przy 8GB często robiłby się problem i taki RTX 3060TI/RTX 3070 będzie cierpiał z tego powodu. Być może właśnie to jest głównym powodem spadków u @luk21pl Ustawienia na jakich gram na RTX'ie 2060 12GB: ... Chwilę temu przetestowałem na szybko GTX'a 1080 i chociaż w teorii wydajnościowo jest to bardzo podobna karta do RTX'a 2060, to nic powyżej ustawień średnich nie wchodziło w grę. Brak DLSS'a oraz tylko 8GB skutecznie ograniczyły potencjał tej karty. System, sterowniki oraz wersja gry była ta sama. Osobiście mnie to zaskoczyło jak wielki przeskok w wydajności/jakości jest możliwy właśnie dzięki nowszej technologii oraz pojemniejszej pamięci na karcie. Ustawienia na GTX 1080: (wizualnie oraz wydajnościowo jak najbardziej zbliżone do tych z RTX'a 2060, aby przyjemnie i bez spadków dało się grać) Pierwotnie gra zaproponowała AMD FSR 2.2, ale jakościowo była to kupa w porównaniu do DLSS'a, który i tak przez większość czasu wygląda u mnie jak rozdzielczość natywna. Dodać muszę jeszcze fakt, że RTX 2060 zadowolił się poborem ~120W, gdzie GTX wciągał 150W w tych samych miejscach testowych. Oba GPU dobijały do 100% obciążenia.
    • Dobra zobaczymy jak to lata...
    • Lotnisko uziemić bardzo łatwo, nikt nie będzie ryzykować lądowania w miejscu pod ostrzałem, wystarczy raz na kilka tygodni żeby je wyłączyć.
    • Dzisiaj złożyłem koła do kupy, auto oddane do lakiernika.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...