Skocz do zawartości
ciastkiewicz

Film o cheatach

Rekomendowane odpowiedzi

Waldek to największy rak polskiej sceny CS'a. Powinien już dawno siedzieć w mamrze za tworzenie oprogramowania pozwalającego na oszukiwanie innych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldek to największy rak polskiej sceny CS'a. Powinien już dawno siedzieć w mamrze za tworzenie oprogramowania pozwalającego na oszukiwanie innych graczy.

 

problemem nie jest "Wladek" ale nieodkochane mamisynki którzy potrzebują się w jakiś sposób dowartościować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Chinach elegancko sobie z tym poradzili :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy jak sobie poradzili ??? Aczkolwiek ostatnio już dłuższy czas na MM nie spotkałem haxa, za to na DZ pełno....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System antycheaterski w cs go nie istnieje, grałem na kolesia ze spinbotem i aimem rok temu ponad juz, i do tej pory bana nie dostał także Valve to jest gowno nie wydawca ;) na overwatchu na pewno widać że jest cheaterem bo ogladałem demo z meczu a bana nie dostał.. To jest chore, a druga sprawa ban VAC powiinen być na HW ID plus ip tak jak jest na faceicie, a nie że kupują nastepne konto i leca dalej, ale VALVE SPRZEDAJE WLASNĄ DUPE i nie zrobi tak nigdy bo cheaterzy daja im hajs za nowe konta. Poza tym, czy aby na pewno gracze prime graja tylko na graczy prime ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...