Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko. Podbije się rozdziałkę, doda jakieś nowe dildo do machania i okrzyknie rewolucją. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna branża, która nadal czeka na zielone światło od Sony. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież dopiero pojawił się pro i xonex i już by mieli cisnąć w górę? moc obecnych konsol jeszcze nie została wykorzystana. no i "niedaleka przyszłosć" gdy mowa o Navi. coś to średnio wygląda chyba ze amd w trybie ekspersowym pracuje nad specjalnymi czpiami dla konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiak ma już prawie 1.5 roku :E Czas leci. Jak będą się teraz trzymać ~3 letniego planu wydawniczego to na święta 2019. Mi by tak pasowało 3 lata na jedną konsolę to idealny okres czasu i później mocniejsza wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robienie konsoli z myślą o VR, ciekawe kto jest gotów zabulić dodatkowe 300$ za możliwość zagrania w 3 gry w VR, nie wiem jak wy, ale ja już rzucam portfelem w monitor. Ktoś ma bardzo kijowe dane odnośnie popularności VR. To w ciągu dalszym jest gadżet dla ludzi, którzy nie mają co z pieniędzmi robić. Niech konsole skupią się na uzyskaniu 60fps w JEDNEJ rozdzielczości, a później niech się skupią na renderowaniu wszystkiego dwa razy.

 

A tutaj to pełna zgoda. Też leje na ten cały VR i wole grać na OLED TV. Oby były tańsze zestawy bez gogli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna branża, która nadal czeka na zielone światło od Sony. :E

I w ramach programu partnerskiego dwa filmy miesięcznie w plusie. Do tego pokusiłbym się o połączenie kont i "aktywności" z fejsbukiem, w końcu trzeba rozwijać social media i chwalić się między znajomymi.

To by mogło wypalić :D. Do tego nowsza wersja ps move, wiadomo jaka :E.

 

Na premierę w tym roku raczej nie ma co liczyć, sony musiałoby już coś przebąkiwać, byłyby jakieś przecieki z foxconna, coś.

Pokażą na e3 i premiera za pół roku? Może na początku 2019, ale to już nie 2018 (chyba że fiskalny).

Na upartego pewnie daliby radę coś sklecić. Ja jestem ciekaw co zaproponują w magazynowaniu danych. 2TB wydało by się musowe, ale z drugiej strony szkoda byłoby ograniczać się do dysków magnetycznych podczas gdy ssd jest już "wszędzie".

 

Zresztą pies ich trącał, nic mnie już nie zdziwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, by SSD tak potaniało nawet do 2020 roku, by jakikolwiek producent konsol dał radę wcisnąć go do swojego sprzętu. Chociaż nie powiem, że bardzo by się to przydało, bo posiadając 4 SSD w kompie i używając ich już normalnie do magazynowania danych, po włączeniu konsoli i oglądaniu ładowania mam nieodpartą ochotę rzucić padem.

 

A co do VR, to z perspektywy Sony jest istotne, by to ciągnąć. Będzie nowszy sprzęt, będzie wyższa jakość, będzie więcej klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mam bekę z ludzi którzy wierzą w premierę konsoli na rok 2019 już bym obstawiał końcówka 2020 albo 2021 roku kiedy wyjdą nowe procki zen 2 a w tej generacji jeszcze jeszcze sporo da wycisnąć jeżeli chodzi o nowe gry czy remastery.

 

A co do VR ja nadal nie rozumiem fenomenu tej technologii która gameplayowo jest bardzo ograniczona (oprócz RE7) i jeszcze grać takie po pierdółki z rodem gier mobilnych to już wole żeby dalej fizyke itp rozwijali bo od czasu hl2 czy bfa bc2 stanęło w miejscu.

 

Wiec w segmencie gier AAA jest nadal wiele do zrobienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak wydaje mi się, że przeciętny gracz prędzej rzuci kasą za VR niż za 60fps.

Może matematyka mnie okłamuje, ale łatwiej osiągnąć 1080p/60fpsów niż obraz pod 120Hz w bodajże 960x1080 per oko czyli 2x po 960x1080 :hmm: PS VR będzie jak Kinect, Sony właduje kase tylko po to, żeby po latach uświadomić sobie, że w sumie nikt tego nie chce, bo raz że nikt nie chce wydawać dodatkowych pieniędzy, dwa ludzie mieszkają w tak małych domach, że nie ma miejsca na VR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja przewiduję, że PS5 pojawi się za rok - gdzieś w 2019r. Jeśli tak będzie to pewnie wówczas zrobią jakieś wydanie z The Last of Us 2. Mimo to jeśli konsola się pojawi do końca 2019r to poczekam z zakupem ps4 pro. Nie ma sensu.. Detroit poczeka ;) I tak to szybko zleci..

 

Jeśli będzie dopiero po 2020r wówczas cięzko będzie mi wytrzymać gdy na ludziska będą zagrywac w the last of us 2 ;). No nic zobaczymy jak to będzie..

 

Jeszcze się okaże że najlepsze eksluzywy będą miały opóżnienia i wyjdzie na to, że lepiej poczekać na ps5 ;P.

 

U mnie też prosiak odlatuje :E. W grach szczególnie "4k" tak jak teraz gram np. w FC5 jest jednak głośniej niż stary ps4 fat. Chyba też się pokuszę od zmianę pasty.

 

Ps4 pro jest okrutnie głośny - to jedna z najgłośniejszych urządzeń jakie miałem ;). XOX jest przy niej niesłyszalny nawet w stresie :).

 

Ja uważam, że ps4 pro wyszło za szybko i było to niepotrzebne. Fakt jest szybsza od ps4 ale nie zrobiła żadnej furory. Sony tu dało plamę.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś wyszperałem w internetach :E

 

kvO16Im.jpg

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękności :E. Gra po ciemku musiała by być cudowna.

 

W sumie gdyby wydali piątkę w tym roku... Byłoby ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za te porty USB to ktoś powinien dostać batem po plecach, cokolwiek co nie jest kablem lub naprawdę standardowym pendrive nie da się pod takie coś podłączyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Semiaccurate sugeruje. :lol2: Na tym można chyba zakończyć dyskusję.

SemiAccurate to specyficzny serwis. Ogólnie nazwa mówi wszystko (na wpół trafnie :)). Charlie ma ogromną wiedzę techniczną, ale lubi pajacować i kręcić sensację. Nieraz wygrzebywał smakowite kąski, więc nie można tego od razu traktować jak bzdury. Możliwe np. że ta specyfikacja to jakaś wstępna propozycja od AMD i się zmieni. Albo jest prawdziwa. SemiAccurate :)

 

Oby ten sprzęt pojawił się jak najpóźniej i oby te ploteczki o VR się nie sprawdziły, bo to jest żart. Nie mam kompletnie żadnego ciśnienia na nowe pudło i pitolenie o teraflopsach, rozdzielczościach, klatkach. Na prosiaku czy nawet zwykłym PS4 gry wyglądają świetnie, wolałbym aby skupić się na fizyce choćby czy interakcji z otoczeniem, zamiast ładować wszystko w teksturki.

Pełna zgoda. Taki mocny sprzęt (tak obliczeniowo patrząc, że się da złożyć znacznie mocniejszego PC to swoją drogą), a gry wyglądają jakby fizyka była 10 lat za grafiką. Ale ludzie kupują oczami, więc trudno się dziwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grampl już w pocie czoła przepisuje info od semiaccurate :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może matematyka mnie okłamuje, ale łatwiej osiągnąć 1080p/60fpsów niż obraz pod 120Hz w bodajże 960x1080 per oko czyli 2x po 960x1080 :hmm: PS VR będzie jak Kinect, Sony właduje kase tylko po to, żeby po latach uświadomić sobie, że w sumie nikt tego nie chce, bo raz że nikt nie chce wydawać dodatkowych pieniędzy, dwa ludzie mieszkają w tak małych domach, że nie ma miejsca na VR.

Nie, nie... Nie miałem na myśli tego co się da łatwiej osiągnąć tylko podejście przeciętnego, niedzielnego gracza.

Lepiej wziąć nowe, "wypasione gogle VR" - nową technologię, niż jakieś 60 klatek.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą chcieli znowu przebić Microsoft ;)

Ale oni nikogo nie muszą przebijać. MS jest daleko w tyle za Sony w tej generacji, tutaj się już nic nie odmieni. Nawet premiera XOX niewiele zmieniła. Microsoft już od kilku lat nie udostępnia nawet publicznie wyników sprzedaży swoich konsol przecież, aby uniknąć bezpośrednich porównań. W sumie dysonans jest tak duży w tej kwestii w porównaniu z Sony, że wcale im się nie dziwię :E Za jakiś czas to ich Nintendo przegoni. Z PS4 Sony może wycisnąć jeszcze wiele gotówki, a i technicznie sprzęt jeszcze trochę wytrzyma. W tej chwili nic nie zapowiada rychłej premiery PS5, nie wiem czym się tutaj podniecać.

 

Poszukałem sobie tego newsa w sieci na stronach growych i przeraża mnie, jak łatwo można wkręcić taką bzdurą tak dużą grupę ludzi.

Jeszcze z SemmiAccurate, od psychopaty Charliego. A bekowe jest też to, że w newsach pojawia się info, że on coś wcześniej poprawnie przewidział :lol2: To polecam przeczytać, co sam pisał o specyfikacji PS4, bo to jest beczka śmiechu. A Xbox One miał mieć procesor PowerPC. No w uj wiarygodne źródło.

Najlepsze jest to, ze już pół internetu go cytuje, jakby to były jakieś mega pewne i potwierdzone informacje. Straszne trochę, jak środki masowego przekazu potrafią zrobić coś z niczego.

 

Za te porty USB to ktoś powinien dostać batem po plecach, cokolwiek co nie jest kablem lub naprawdę standardowym pendrive nie da się pod takie coś podłączyć

To są otwory wentylacyjne. Porty USB są na osobnej przedłużce. Widziałem rendery :thumbup::E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą odnoszę wrażenie patrząc na te różne rendery które pojawiają się przy okazji plotek, że ludziom generalnie chyba się taki odpustowy styl podoba skoro to tworzą. Gdzie wszystko jest na wysoki połysk, napchane świecidełkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2019 to może jakąś zapowiedź zobaczymy. PS4 wciąż się świetnie sprzedaje i wg mnie bez sensu by było wyskakiwać z nową konsolą. SONY pozamiatało tą generację i "mocarny" XOX nic nie zmienił w tym aspekcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gry gry i jeszcze raz gry. jak microsoft nie pokaze na E3 jakis exow konkretnych to nic sie nie zmieni. sprzedalem sowjego xboxa i zostawilem ps4 bo generalnie gram tylko w exy i ew cos sie zdarzy innego a ta wieksza moc na odgrzewanie starych gier bez pokazywania nowych to wdg mnie krok w tyl dla microsoftu. odpalilem wchoraj uncharted 4 i kopara mi opadla, od grafiki po fabule a na x klocku tylko zachwycaja sie cyferkami 4k i 60fps w grach ktore mnie srednio interesuja badz sa na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, ze już pół internetu go cytuje, jakby to były jakieś mega pewne i potwierdzone informacje. Straszne trochę, jak środki masowego przekazu potrafią zrobić coś z niczego.

 

Ja sam mam tak, że staram się nie pisać newsów na podstawie informacji, w które nie wierzę (albo nie jestem w stanie uwierzyć). :E Niestety z innymi redaktorami jest inaczej, a z tymi z serwisów growych (a już szczególnie konsolowych, bo tam wiedza na temat sprzętu jest na poziomie wiedzy jaką posiada mój ojciec, który nie potrafi dobrze obsługiwać wyszukiwarki) to już w ogóle dramat. Problem w tym, że jak się interesujesz sprzętem, to wiesz kto to jest Charlie i możesz kojarzyć jego wcześniejsze wypowiedzi. A jak się nie interesujesz to wystarczy, że ktoś powie, że to dobre źródło i już można wciskać do newsa pierdoły o jakiejś tam wiarygodności. A że na stronach, których redaktorzy nie mają pojęcia o sprzęcie większość czytelników też tego pojęcia nie ma, to ludzie łykają każde gunwo jak młode pelikany.

 

@Phoenixsuple

Microsoft nie pokaże żadnych exów na konsolę. Nigdy. Każda gra wyjdzie i na kloca, i PC, bo to pozwala im sprzedać więcej kopii. Walkę w tej generacji przegrali i żadną ekskluzywnością przewagi nie zdobędą. Poza tym te ich "exy" to są ostatnio mega średnie, szczególnie nowe marki. Nie ma im kto zrobić nic ciekawego poza Forzą, Gearsami i śmiesznym Halo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Phoenixsuple

Microsoft nie pokaże żadnych exów na konsolę. Nigdy. Każda gra wyjdzie i na kloca, i PC, bo to pozwala im sprzedać więcej kopii. Walkę w tej generacji przegrali i żadną ekskluzywnością przewagi nie zdobędą. Poza tym te ich "exy" to są ostatnio mega średnie, szczególnie nowe marki. Nie ma im kto zrobić nic ciekawego poza Forzą, Gearsami i śmiesznym Halo.

 

Halo przestało być ekscytujące i zupełnie nie widać po ostatnich grach tej ekskluzywności więc powiedziałbym że raczej tylko Forza i Gearsy ;)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam mam tak, że staram się nie pisać newsów na podstawie informacji, w które nie wierzę (albo nie jestem w stanie uwierzyć). :E Niestety z innymi redaktorami jest inaczej, a z tymi z serwisów growych

Bo liczą się clickbaity i odsłony, nikt nie potrzebuje już faktów, witamy w XXI wieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...