Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem po co w ogole brac ta konsole na start? Do premiery zaledwie kilka miesiecy, a nie ma zadnego info o grach wartych kupna. Pewnie dadza Knacka 3 na start i przez rok nic ciekawego, a po roku wyjdzie wersja z lepszym chlodzeniem i dopiero jakies gry warte zagrania.

 

Oczywiście że tak będzie (za każdym razem tak jest),

ale "biere na premiere" robi się nie po to żeby grać, tylko żeby się kolegom z podwórka pochwalić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to dobrze. Ktoś musi beta testy porobić, zrobić burzę i zmusić ich do nowych rewizji. Wtedy reszta może bezpiecznie kupić. :E

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to dobrze. Ktoś musi beta testy porobić, zrobić burzę i zmusić ich do nowych rewizji. Wtedy reszta może bezpiecznie kupić. :E

 

Tak jak wspominałem z PS5 tak może właśnie być... GPU 2.23GHz :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Muszą dać coś mocnego na start, chyba uczą się na błędach. Killzone SF, Infamous SS i Knack na starcie PS4 można zaliczyć do lekkiej wtopy, The Order też nie pomógł. Dopiero BloodBorne pozamiatał. Ja jestem ciekawe jakie pierwsze wypusty dadzą niebiescy i zieloni, o ile będą mieli jakieś konkretne EXy.

 

Jak narazie mamy chyba tylko Halo Infinite (grafika na trailerach wyglada bardzo ladnie, bardzo "plastyczny" shader), bo nie przypominam sobie zeby Sony cokolwiek pokazywalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pokazało, bo nie było jeszcze okazji.

E3 jest odwołane, ma być coś w sieci i może wtedy pokażą nowe gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Microsoft i Sony będą czekać do czerwca z konferencjami skoro E3 odwołane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to dobrze. Ktoś musi beta testy porobić, zrobić burzę i zmusić ich do nowych rewizji. Wtedy reszta może bezpiecznie kupić. :E

 

Racja - napremierowcy są pożyteczni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na premierę PS5 mogą dać "Horizon Zero Dawn 2" bo od premiery oryginału minie wtedy trzy i pół roku i to jest prawdopodobne. Na pewno będą nowości od Ubi: "Gods and Monsters", "Watch Dogs Legion" i nowy Assassyn, a może i nowy "Prince of Persia"? Może Warner wyda nową grę z Gackiem i kontynuację "Shadows of Mordor" / "Shadows of War" Na pewno będzie "Cyberpunk 2077", "Marvel's Avengers" i exy Sony z końcówki PS4, nowy CoD i "Biomutant". Ja liczę na jakąś niespodziankę, jak własnie nowy PoP, nowy Batman, czy nowy Raiman.

Cyberpunka na 100% nie bedzie na premiere na nowe konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyberpunka na 100% nie bedzie na premiere na nowe konsole.

Dlaczego?

 

 

Zaczynam wierzyc, ze Sony rzeczywiscie ma problem z chlodzeniem. Microsoft pokazal wyglad, bebechy pochwalil sie cyferkami itd. Sony jedyne co zrobilo to podalo nazwe i pokazali nowego pada, gdyby mieli gotowa obudowe to smialo zrobili by to samo, ale jesli nie maja chlodzeniato obudowy nie bedzie. Oczywiscie moge sie mylic ale widac ze cos jest na rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?

 

 

Zaczynam wierzyc, ze Sony rzeczywiscie ma problem z chlodzeniem. Microsoft pokazal wyglad, bebechy pochwalil sie cyferkami itd. Sony jedyne co zrobilo to podalo nazwe i pokazali nowego pada, gdyby mieli gotowa obudowe to smialo zrobili by to samo, ale jesli nie maja chlodzeniato obudowy nie bedzie. Oczywiscie moge sie mylic ale widac ze cos jest na rzeczy.

 

Bo Redzi sami mówili, że na nową generację gra wyjdzie później. Nowe konsole to nie był priorytet.

 

Poza tym, nie wiem dlaczego dopiero można zaczynać wierzyć w problem z chłodzeniem w PS. Wystarczy spojrzeć na taktowania dedykowanych kart graficznych do komputerów i jakie one same mają rozbudowane chłodzenie. A Sony dowaliło jeszcze wyższe zegary i układ w konsoli to nie samo GPU.

Edytowane przez Pawelek6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że PS5 to może być przekombinowana konsola. XSX sprawia wrażenie lepiej przemyślanego projektu i składa się go jak z klocków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?

 

 

Zaczynam wierzyc, ze Sony rzeczywiscie ma problem z chlodzeniem. Microsoft pokazal wyglad, bebechy pochwalil sie cyferkami itd. Sony jedyne co zrobilo to podalo nazwe i pokazali nowego pada, gdyby mieli gotowa obudowe to smialo zrobili by to samo, ale jesli nie maja chlodzeniato obudowy nie bedzie. Oczywiscie moge sie mylic ale widac ze cos jest na rzeczy.

Lub czekaja na ujawnienie wygladu wraz z prawidlowa prezentacja sprzetu (czyli wraz z demami gier) bo ta ostatnia to faktycznie marketingowo cieniutko. Wbrew pozorom taktyka sony ma jakis sens po tweety loga ps5 i pada dostaly chyba wiecej lajkow niz ujawnienie calej specyfikacji xsx i jego wygladu :E

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Redzi sami mówili, że na nową generację gra wyjdzie później. Nowe konsole to nie był priorytet.

Z tego co ja widzialem, to oficjalna wypowiedz redow mowi o tym, ze na chwile obecna konsola jest nawet nie zapowiedziana i oni nie moga tym samym zapowiedziec gry na nia.

Poza tym, nie wiem dlaczego dopiero można zaczynać wierzyć w problem z chłodzeniem w PS. Wystarczy spojrzeć na taktowania dedykowanych kart graficznych do komputerów i jakie one same mają rozbudowane chłodzenie. A Sony dowaliło jeszcze wyższe zegary i układ w konsoli to nie samo GPU.

Taktowanie taktowaniem, microsoft sobie poradzil z obudowa i chlodzeniem(przynajmniej z ich obietnic to tak wyglada)

 

Lub czekaja na ujawnienie wygladu wraz z prawidlowa prezentacja sprzetu (czyli wraz z demami gier) bo ta ostatnia to faktycznie marketingowo cieniutko. Wbrew pozorom taktyka sony ma jakis sens po tweety loga ps5 i pada dostaly chyba wiecej lajkow niz ujawnienie calej specyfikacji xsx i jego wygladu :E

Wieksza ilosc fanow, sonyu pracowalo ostro na to przez lata, teraz microsoft stara sie nadrabiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiecej lajkow niz ujawnienie calej specyfikacji xsx i jego wygladu :E
Który to wygląd dostał masę dislajków (tak jak pomysł blokady gier używanych dla Xbox One - milowy kamień porażki X1).

 

Tu też XSX mocno przegrywa na starcie wyglądem, ale wątpię czy głupota ludzka może wygrać, oni nie rozumieją, że tak wydajny sprzęt o tak wysokich zegarach (miażdżąco rekordowych na konsolach) trzeba chłodzić pecetowo (a nie laptopowo). Tak więc Sony pewnie dalej cuduje z wyglądem, co tym bardziej utrudniło oszustwo z teraflopami. Zechcą to wepchnąć do konsoli wyglądającej normalnie, ale to się nie uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja widzialem, to oficjalna wypowiedz redow mowi o tym, ze na chwile obecna konsola jest nawet nie zapowiedziana i oni nie moga tym samym zapowiedziec gry na nia.

Bardziej chodziło o to, że nie mogą komentować, czy wersja na PS4 będzie działać na PS5, dopóki Sony oficjalnie nie ujawni szczegółów dotyczących systemu wstecznej kompatybilności. Na nowym Xboxie będziesz mógł zagrać na grze z Xboxa One, ale jeśli chodzi o pełnoprawną wersje na next-geny, to mówili, że wyjdzie później.

 

„Jeśli chodzi o konsolę Microsoftu, jak już mówiłem, oficjalnie potwierdziliśmy zarówno aktualizację, jak i dostępność cross-genową, co oznacza, że będziecie mogli grać w produkcję od razu na konsolach nowej generacji" - stwierdził Michał Nowakowski, prezentując wyniki finansowe CD Projekt w czasie sesji Q&A. „Jeśli chodzi o właściwą, pełnoprawną wersję dla next-genów, to pojawi się ona później, nie ogłosiliśmy kiedy i nie posiadam w tym temacie nowego komentarza”

 

Tekst z ithardware.pl

 

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/full-next-gen-cyberpunk-2077-wont-be-a-launch-game/

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taktowanie taktowaniem, microsoft sobie poradzil z obudowa i chlodzeniem(przynajmniej z ich obietnic to tak wyglada)

Porównuj 1,825 GHz XSX w dużej budzie, do 2,23 GHz w PS5 (wiele plotek mówiło że obudowa miała być standardowa, smukła) - powodzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taktowanie taktowaniem, microsoft sobie poradzil z obudowa i chlodzeniem(przynajmniej z ich obietnic to tak wyglada)

 

A porównaj sobie chociaż zegary GPU PS5 z XSX czy dedykowanymi kartami graficznymi, wtedy może dostrzeżesz różnicę.

 

Nie ma co na siłę bronić Sony, kiedy to ewidentnie dali d... Oni w ostatnim momencie tak wysoko podnieśli taktowania aby nadrobić choć częściowo stratę do MS. Tylko pytanie co dalej z tym fantem po zapowiedzi zrobić, już chyba nikt nie pomyślał. XO było słabsze od PS4, a teraz będzie PS5 słabsze od XSX. Tylko z tą różnicą, że Xbox wtedy miał i teraz pewnie dalej będzie miał przyzwoitą kulturę pracy, a Sony? No cóż...

Edytowane przez Pawelek6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest oczywiste, że Sony wyda syf. Jak zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest oczywiste, że Sony wyda syf. Jak zawsze.

 

TV i aparaty robili dobre :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybać każdy może, trochę lepiej trochę gorzej. Prawda jest taka ze nic nie wiemy na temat tego czy sony ma problem z chłodzeniem i czy tak wysokie zegary były planem sony niezależnym od gpu xboxa. Nawet jeśli jeszcze sony dopracowuje chłodzenie nie powinno się tego nazywać problemem bo wtedy wszystko co było stworzone nawet przez xbox było problemem puki nie zostało zrobione do końca. Chłodzenie w ps5 jest pewnie gotowe ale mogą jeszcze kombinować jak uzyskać jeszcze mniej stopni albo mniejszy hałas.

A kogo to zapasowe konto tym razem :Up_to_s::E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV i aparaty robili dobre :E

 

A kogo to zapasowe konto tym razem :Up_to_s::E

Charlie na 99%. Dlatego trzeba gonić Sony żeby fanboj miał chwilę zwątpienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lub czekaja na ujawnienie wygladu wraz z prawidlowa prezentacja sprzetu (czyli wraz z demami gier) bo ta ostatnia to faktycznie marketingowo cieniutko. Wbrew pozorom taktyka sony ma jakis sens po tweety loga ps5 i pada dostaly chyba wiecej lajkow niz ujawnienie calej specyfikacji xsx i jego wygladu :E

No dostały więcej bo ich kanały w mediach społecznościowych śledzi zdecydowanie więcej osób. To akurat nic dziwnego.

 

Charlie na 99%. Dlatego trzeba gonić Sony żeby fanboj miał chwilę zwątpienia.

Konto xawierdull to był on, wszystko jest wypisane w pasku ostrzeżeń :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Charlie jeszcze przynajmniej grzeczny jest w miarę, najlepszy to jest ten, co od razu jedzie z grubej rury i już chyba 3 konta zakładał.

 

@edit up

 

A na czym tu się skupiać jak pierdoły piszesz ;)

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło o to, że nie mogą komentować, czy wersja na PS4 będzie działać na PS5, dopóki Sony oficjalnie nie ujawni szczegółów dotyczących systemu wstecznej kompatybilności. Na nowym Xboxie będziesz mógł zagrać na grze z Xboxa One, ale jeśli chodzi o pełnoprawną wersje na next-geny, to mówili, że wyjdzie później.

 

„Jeśli chodzi o konsolę Microsoftu, jak już mówiłem, oficjalnie potwierdziliśmy zarówno aktualizację, jak i dostępność cross-genową, co oznacza, że będziecie mogli grać w produkcję od razu na konsolach nowej generacji" - stwierdził Michał Nowakowski, prezentując wyniki finansowe CD Projekt w czasie sesji Q&A. „Jeśli chodzi o właściwą, pełnoprawną wersję dla next-genów, to pojawi się ona później, nie ogłosiliśmy kiedy i nie posiadam w tym temacie nowego komentarza”

 

Tekst z ithardware.pl

 

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/full-next-gen-cyberpunk-2077-wont-be-a-launch-game/

No to bedzie na premiere na next genach.

 

A porównaj sobie chociaż zegary GPU PS5 z XSX czy dedykowanymi kartami graficznymi, wtedy może dostrzeżesz różnicę.

 

 

Oj juz nie zgrywaj takiego uber pro, wiem jaka jest predkosc jednego i drugiego gpu. Problem masz z tym, ze zalozyles swoja racje jako jedyna sluszna wiec nie atakuj bo ktos ma odrobine odmienne zdanie.

 

Nie ma co na siłę bronić Sony, kiedy to ewidentnie dali d... Oni w ostatnim momencie tak wysoko podnieśli taktowania aby nadrobić choć częściowo stratę do MS. Tylko pytanie co dalej z tym fantem po zapowiedzi zrobić, już chyba nikt nie pomyślał. XO było słabsze od PS4, a teraz będzie PS5 słabsze od XSX. Tylko z tą różnicą, że Xbox wtedy miał i teraz pewnie dalej będzie miał przyzwoitą kulturę pracy, a Sony? No cóż...

 

To chyba nie do mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

Atakuje? Serio? Po prostu myślę realistycznie. Poza tym, chyba nie tylko ja podobnie pisałem.

Nara lol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...