Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A ja właśnie tutaj widzę rozstrzał między 1/10 randoma / noname, a 10/10 redakcji.

Noname może wyrazić swoją opinię i mogą go cmoknąć.

Jeżeli jakiś "poważny" recenzent ośmieliłby się dać 7/10, to nikt nie uwierzy w jego wersję uczciwej oceny gry,

tylko IMO wrzucą go (a nie daj Boże całą redakcję!) do wora antyLGBT i wtedy mają ciacho. Tak to widzę. ;)

Gra skazana na sukces dla spętanych poprawnością i rypana przez nonameów. ;)

Ja jak najbardziej rozumiem 10, sam jak narazie daje 7-8/10, ale jeszcze gram.

Osobiscie sie lgbt nie doszukuje, i tak na to nie patrze. Ot opowiesc o les, co z tego? Czy ze cos przedstawia tak historie to juz znaczy ze to parcie na poprawnosc? Niektorzy widze zapedzaja sie w rog antypoprawnosci i we wszystkim sie doszukuja problemu, sami nie widzac ze robia z siebie zaslepionych ignorantow.

Czy naprawde jak cos nie opowiada o odpowiedniku tradycyjnej polskiej rodziny to juz zle?

@Odin85 nie wiem czy to sarkazm, ale jesli nie to ci powiem ze jak dla mnie to tez ta pierwsza mocna akcja jest swietna, totalny szok, mocne zagranie, na mnie zadzialalo.

A idioci niech placza bo "tak mialo nie byc"....

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CD Projekt RED ostatecznie potwierdził wsteczną kompatybilność swojej nadchodzącej produkcji na obu next-genowych konsolach w momencie ich premiery.

 

Co jednak istotniejsze, nie tylko na Xboksie, ale i na PS5 właściciele „starych” kopii doczekają się darmowej aktualizacji wykorzystującej potencjał techniczny nowych urządzeń.

 

CD-Action.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

dODW7sv.jpg

 

 

Fajne :cool:

A ten całkiem po prawej, to z jakiej gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sony musi to zatwierdzić.

Sony dalo wolna reke wydawcom w tej kwestii, jakos ostatnio to oglosili.

@kanon7 to z tlou2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kanon7 to z tlou2

Dzięki :thumbup:

Edytowane przez kanon7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fake jak nic, tu jest jakis kwadratowy ten panel. Poza tym co to zmienia? Jakieś foto Japończyków z kawałkiem plastiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co byś chciał żeby zmieniło, nic nie zmienia. Ot ciekawostka, z plastikiem o dużych rozmiarach, o ile prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A PlayStation vice president confirms that there will be several PS5 special editions when the console launches later this year. Sony has officially confirmed two version of the console, with one of these being the PS5 Digital Edition, but it seems that fans will have much more than that to choose from.

 

Ciekawe, jeszcze więcej wersji PS5 prawdopodobnie się pojawi.

 

PS5 is bigger so it will stay cooler, PlayStation VP confirms

 

It looks like PS5 is going to be a big console, and the main reason it needs all that space is heat.

 

One commenter asked why PS5 needed to be "bigger and bulkier" than PS4. "Thermals," MacLaurin answered. "This gen is little supercomputers. While the 7nm process delivers amazing heat performance for the power, the power is very extreme."

 

 

MacLaurin's comments about "the 7nm process" refers to the ever-shrinking semiconductor technology that allows tech companies to fit higher performing components into the same amount of space. The other half of the equation is making sure those new components don't overheat. If your PS4 has ever started to sound like a bayou airboat, you know that ventilation has been a problem for Sony's current generation.

 

Aside from being a big fella, PS5 also has a distinct look about it. MacLaurin was willing to share some thoughts about that too in response to commenters.

 

"I understand it's not for everyone, but no good art is," Maclaurin said. "Still, I think it's refined enough to tuck away quietly. The editions are going to be lit."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola będzie leżeć. W pionie będzie za wysoka. Pewnie wielu będzie narzekać, że za szeroka półkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wielu też, że za wysoka na półke na " szafce/komodzie"

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

U NVIDII samo chłodzenie wycenili na 150$ jak tutaj będzie podobnie a muszą schłodzić też CPU to 3000 PLN może okazać się realne.

 

Ciekawe ile wyjdzie razem za dopakowany zestaw z większym dyskiem, pilotem do filmów i seriali, 2 x padzik, lepsza ładowarka, specialne słuchawki 3D pod dźwięk z PS5? 6000 PLN?

 

q8KbMYl.jpg

 

Kamerkę pomijam bo to bajer dla stremerów

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wielu też na cenę :E

 

Pewnie tak, 90% z niezadowolonych to będą że za drogo i 10% znajdzie się, że za tanio bo jak taniocha to musi być słaby sprzęt szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie te kształty tej konsoli fikuśne. Ciężko będzie serwetkę na niej ładnie ułożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie te kształty tej konsoli fikuśne. Ciężko będzie serwetkę na niej ładnie ułożyć.

Ta. I flakon ze sztucznymi kwiatami może spadowywać z tego ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie środek dupy nie urywa.

w porownaniu do obecnych pc vs ps4 do pc z 2013 to urywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie te kształty tej konsoli fikuśne. Ciężko będzie serwetkę na niej ładnie ułożyć.

104626275_1694422920726814_2022643081746930607_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=eTChZntW1ikAX9yzsUo&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=1178bfc89d1f4dccd36f59ba8631917f&oe=5F165A91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dziamanie. Ludzie kupują w sieciówkach komputery z 80 GB RAM GF 1050 super hiper gaming za 3 klocki a potem płacz. Na konsolę nie wydadzą 3 tys? Wg mnie bez problemu, a że w Polandeszu luxzi nie stać to raczej Sony nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wystarczy poziom GoW w każdej nowej grze na Ps5.

 

Słabo jak na nextgena. W GoW mimo wszystko widać sporo sztuczek i przycięć. Czas na lepszej jakości textury, cieniowanie, oświetlenie, fizykę. itd.

 

Ale dziamanie. Ludzie kupują w sieciówkach komputery z 80 GB RAM GF 1050 super hiper gaming za 3 klocki a potem płacz. Na konsolę nie wydadzą 3 tys? Wg mnie bez problemu, a że w Polandeszu luxzi nie stać to raczej Sony nie interesuje.

Laptop to uniwerslne urządzenie, do wielu zastosowań. Konsola to tylko do grania.

 

Na cenę nie tylko będą marudzić w Polsce. Hamburgery jak będzie więcej jak 499$ też będą płakać, a jak więcej jak 599$ to już w ogóle. Konsola jest dla ludu, a lud lubi tanio :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo jak na nextgena. W GoW mimo wszystko widać sporo sztuczek i przycięć. Czas na lepszej jakości textury, cieniowanie, oświetlenie, fizykę. itd.

 

 

Laptop to uniwerslne urządzenie, do wielu zastosowań. Konsola to tylko do grania.

 

Na cenę nie tylko będą marudzić w Polsce. Hamburgery jak będzie więcej jak 499$ też będą płakać, a jak więcej jak 599$ to już w ogóle. Konsola jest dla ludu, a lud lubi tanio :E

Tylko Ci się wydaje. U mnie w NL były braki Switcha i cwaniaki sklepowe podniosły cenę na 400 e a i tak schodziły. 400 euro za konsolkę rodem z ps3. To 500 euro nie dadzą na ps5? Nawet i za 700 euro pójdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Switch to inna bajka, ma świetne swoje exy i jest przenośny. Ja mojego kupiłem chyba za ~330, ale ceny były różne, na premierę nie pamiętam.

 

 

499$ ok za PS5 jak dadzą więcej czyli mam na myśli np. 599$ to obstawiam już poziom od którego zacznie się marudzenie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Switch to inna bajka, ma świetne swoje exy i jest przenośny. Ja mojego kupiłem chyba za ~330, ale ceny były różne, na premierę nie pamiętam.

 

 

499$ ok za PS5 jak dadzą więcej czyli mam na myśli np. 599$ to obstawiam już poziom od którego zacznie się marudzenie :E

Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale u mnie byle gówniarz chodzi w spodniach G-Star za 500 euro, każdy ma najnowszego iPhone'a, a gotowanie w domu to przeżytek. Wydatek 500-600 e to nic. Ja niewiele mniej wydaję na pizzę w ciągu miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...