Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wielka szkoda, bardzo liczyłem na jakiś pokaz mocy w wykonaniu Ready at Dawn.

Sony już dawno powinno ich kupić... ale lipa.

Szkoda - The Order 2 mogło być sporo lepszą grą a klimat i potencjał był wystarczyło rozwinąć skrzydła

W 2013 roku zapowiedź tej gry wgniatała w fotel to było mocne wejście nowego PlayStation

Wspominamy

Przeciętne oceny, przeciętna sprzedaż. Studio samo w sobie nie wydało niczego większego poza Orderem.

To było raczej do przewidzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koniec generacji? Gdzie tu sens?

Największy - ogrywasz wszystkie AAA taśmowo z patchami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co twierdzą że exy nie wpływają na sprzedaż.

 

GSD - top 10 sprzedaży gier w Polsce*:

 

1. FIFA 20

2. Spider-Man

3. Grand Theft Auto V

4. Days Gone

5. The Last of Us: Remastered

6. The Sims 4

7. Project CARS 2

8. Uncharted: The Lost Legacy

9. Need for Speed: Heat

10.Gran Turismo Sport

 

* okres od 3 do 9 czerwca.

 

gol

Edytowane przez kanon7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Według informatora, który ujawnił prawidłową datę premiery The Last of Us 2 przed oficjalnym komunikatem, PS5 zadebiutuje 20 listopada 2020 roku. Dopóki producent nie ujawni szczegółów, wieść należy jednak uznawać za niepewną.

 

Eurogamer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ODIN

 

Wg różnych plotek/przecieków XsX może w tym samym terminie wystartować - listopad 2020, więc kto wie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie trzeba być specem informatorem, aby wiedzieć, że 20 listopada piątek kilka dni przed świętem dziękczynienia jest bardzo prawdopodobnym terminem.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się większa batalia niż na premierę PS4

 

Jeśli planujecie kupić PlayStation 5 podczas premiery, to prawdopodobnie będziecie musieli przygotować się na ostrą walkę. Według najnowszego nowego raportu, Sony ograniczy początkową produkcję konsoli nowej generacji, co oznacza, że ​​w momencie premiery będzie mniej dostępnych sztuk, niż PlayStation 4 w 2013 roku. Jak donosi Bloomberg, który powołuje się na  swoje anonimowe źródła zaznajomione ze sprawą, ograniczony cykl produkcyjny nie jest wynikiem zakłóceń wywołanych Covid-19 - co jest pierwszym skojarzeniem w tej sytuacji. Mówi się, że faktyczną przyczyną ograniczonej produkcji, jest cena nowych konsol.

 

ithardware

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co twierdzą że exy nie wpływają na sprzedaż.

 

GSD - top 10 sprzedaży gier w Polsce*:

 

1. FIFA 20

2. Spider-Man

3. Grand Theft Auto V

4. Days Gone

5. The Last of Us: Remastered

6. The Sims 4

7. Project CARS 2

8. Uncharted: The Lost Legacy

9. Need for Speed: Heat

10.Gran Turismo Sport

 

* okres od 3 do 9 czerwca.

 

gol

No bo nie wpływają a jeżeli już to minimalnie, najlepiej wypada z tej listy TlouR 12mln, nie sądzę by jakiś znaczny % kupował konsole właśnie dla remastera. Równie dobrze można napisać, że to cod, fifa i gta sprzedały konsole. Patrząc na osiągane wyniki.

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie drogo i będzie walka o te "bieda" konsole - powodzenia przy zakupie :E

 

Wychodzi na to że bez Pre-Ordera kupienie na spokojnie PS5 to będzie wyczyn jeśli ktoś chciałby mieć ten sprzęt jeszcze w 2020 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki plan zgonie z pakietem exów za 2 koła i dołożę kafla i kpię sobie rtx'a 3080 :E No chyba, że nshitia odpłynie i 3080 będzie po 5k zł to ftedy walić łyknę sobie 2070 super i hp reverba g2

 

a ps5 wezmę jak już będzie wiadomo, że chińczyki nie sabotowały produkcji

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uj tam z RTX'ami jak i tak konsole dyktują warunki na rynku - szybsze premiery, czasowa wyłączność, możliwość kupowania gier na płytach i ich łatwe odsprzedanie a teraz nawet grafika będzie na zbliżonym poziomie. Wydać 3-4K na samo GPU żeby grać w konsolowe porty :E. Ja wolę powalczyć o nowiutkie PS5 ale dobrze wiedzieć im mniej chętnych tym lepiej dla mnie :P.

 

 

a ps5 wezmę jak już będzie wiadomo, że chińczyki nie sabotowały produkcji

 

A RTX'y składane też w Chinach to już nie będą sabotowane :]?

 

Tutaj też na premierę bierzesz w ciemno sprzęt składany w kwarantannie ;).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba przeczekam z zakupem konsoli z rok, dwa lata, a tu chyba myślę o zmianie grafy na 2060S albo 2070S, albo 3060.

Nie wszystko ograłem na ps4, za wolno gram :kwasny:

 

edit:

Co do sabotowania, to raczej prędzej mogą być problemy z "FAT" jak to czasem chyba miało miejsce, ale chyba nie powinno być stricte sabotowania :E

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uj tam z RTX'ami jak i tak konsole dyktują warunki na rynku - szybsze premiery, czasowa wyłączność, możliwość kupowania gier na płytach i ich łatwe odsprzedanie a teraz nawet grafika będzie na zbliżonym poziomie. Wydać 3-4K na samo GPU żeby grać w konsolowe porty :E. Ja wolę powalczyć o nowiutkie PS5 ale dobrze wiedzieć im mniej chętnych tym lepiej dla mnie :P.

 

 

 

A RTX'y składane też w Chinach to już nie będą sabotowane :]?

 

Tutaj też na premierę bierzesz w ciemno sprzęt składany w kwarantannie ;).

Nvidio ufam tobie :E zwyczajnie moje 1070ti po crossflashu z zaplikowanym kryonautem kupiona jako dziewica z koparki coś się nie wybiera na tamten świat a 4k to w najbardziej wymagających tytułach wypluwa po oc 30 fps na wysokich. Myślę więc o upgradzie który pozwoli ewentualnie ogrywać max na jakiś goglach z 4k jak właśnie reverb. Znowu jeśli preorder nie będzie droższy od msrp o 50% to staje do wyścigu ale jak krzykną 4k zł to niech sami kupują. Znowu wybierać się do sklepu na premierę z kastetem do walki w zwarciu i palką teleskopową do trzymania ludzi na dystans jak już będę biegł do kasy z zakrwawionym pudełkiem konsoli to mi się nie uśmiecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiam we wszystkich elektromarketach za pobraniem i odbiorę tylko od pierwszego kuriera.

 

Może też tak będę musiał zrobić. Zapowiada się sroga batalia o ten sprzęt więc wątpię żeby bez Pre-Ordera się udało zdobyć PS5. Nowa partia to pewnie z 2 kolejne miechy czekania. Ceny pewnie po 3000 PLN jak nie lepiej za sam "router" a gdzie cała reszta?

 

Minimu to ta lepsza ładowarka i dwa pady chciałabym też większy dysk. Słuchawki już mam, kamerka nie jest mi potrzebna.

 

Ciekawe ile zawołają za taki zestaw?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Troche smutne, ze u nas pewnie janusze wszystko wykupia i pojdzie na Allegro za 2x cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się większa batalia niż na premierę PS4

 

 

 

ithardware

marketing level hard. Nawet ludzie z forum łyknęli bez popity :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche smutne, ze u nas pewnie janusze wszystko wykupia i pojdzie na Allegro za 2x cene.

 

No nic będzie trzeba zrobić Pre-Order i zdać się na gwarancję producenta. Oby SONY nie dało ciała z premierą PS5 bo jak ma to być droga zabawka to trochę szkoda hajsu na bubla. Do listopada mam czas żeby się zastanawiać ;).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największy - ogrywasz wszystkie AAA taśmowo z patchami.

Płacąc pełną cenę za konsolę? No interes życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płacąc pełną cenę za konsolę? No interes życia.

A kto ci każe płacić pełną cenę za konsole? Można sobie używkę kupić. Swoją drogą póki nie mamy jasnej informacji o bc na ps5 to aktualnie jest to interes życia bo kupujesz coś co ma już grubą bibliotekę i jak nie miałeś jeszcze okazji tego ograć to masz na rok spokojnego grania, a granie na prosiaku jakoś szczególnie nie kaleczy oczu. Mi na ten przykład graficznie bardzo odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płacąc pełną cenę za konsolę? No interes życia.

Jaką pełną? PS4 do kupienia jest za grosze, używki PS4 Pro też, z resztą nówka też tańsza niż w czasie premiery. Sam kupiłem PS4 Pro półtora roku temu i się jeszcze nie wygrzebałem z gier, a wszystkie exy są teraz do kupienia za grosze, jedynie jeszcze czekam na Days Gone za ~50-60 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze taka elektronika nie powstała, żeby nie dało się zaspokoić zapotrzebowania. Nawet jak nie uda ci się kupić pierwszego dnia po nocnym koczowaniu w namiocie, to za góra miesiąc kupisz. Przecież i tak nie będzie w co grać na tym sprzęcie, - nie ogarniam. I tak kupisz zanim wyjdzie coś sensownego. To jest celowe puszczanie takich newsów z firmy do prasy/portali od "zaufanych i wtajemniczonych" żeby nakręcić sprzedaż. A coś trzeba zrobić bo murzynem pająkiem ciężko będzie sprzedać konsolę.

Jeżeli Sony powtórzy swój kalendarz wydawniczy z czasów PS4 to konsolę będzie się opłacało kupić NAJWCZEŚNIEJ 2-3 lata po debiucie.

To by tłumaczyło nakręcanie hajpu na kupno tu i teraz "bo braknie" hahahahah

Edytowane przez Legoman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno da :E

 

Nie ma co szczerzyć kłów bo już dawali

 

5uick5M.jpg

 

to teraz jak jest jeszcze dodatkowo "jazda" z COVID-19 a w Chinach mają mocny rygor może być "ciekawie"

 

Trochę nie fajnie jak nową konsolę musiałbym słać w krótkim czasie na serwis

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze taka elektronika nie powstała, żeby nie dało się zaspokoić zapotrzebowania. Nawet jak nie uda ci się kupić pierwszego dnia po nocnym koczowaniu w namiocie, to za góra miesiąc kupisz. Przecież i tak nie będzie w co grać na tym sprzęcie, - nie ogarniam. I tak kupisz zanim wyjdzie coś sensownego. To jest celowe puszczanie takich newsów z firmy do prasy/portali od "zaufanych i wtajemniczonych" żeby nakręcić sprzedaż. A coś trzeba zrobić bo murzynem pająkiem ciężko będzie sprzedać konsolę.

Jeżeli Sony powtórzy swój kalendarz wydawniczy z czasów PS4 to konsolę będzie się opłacało kupić NAJWCZEŚNIEJ 2-3 lata po debiucie.

To by tłumaczyło nakręcanie hajpu na kupno tu i teraz "bo braknie" hahahahah

 

Tylko że z PS4 te problemy z dostępnością ciągnęły się dłużej to nie była kwestia miesiąca

 

PlayStation 4 rozebrane na części. Problem z dostępnością konsoli w Polsce

 

https://pclab.pl/news55423.html

 

Jeśli chodzi o gry to ja będę miał w co grać bo zostawiłem sobie TLOS2 i Ghosta już z myślą o PS5 więc nie tylko pająk, będzie też nowy Crash Bandicoot 4: It’s About Time a na 2021 zapowiedziany jest już HZD2.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...