Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jeff Grubb podaje, że Sony do 13 lipca ma ujawnić cene PS5, w dniu podania cen mają też ruszyć Pre-Ordery.

 

Edit, info podał Roberto Sorrano w odp na posta Jeffa :D

Edytowane przez SPYCHCIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ODIN85 napisał:

Ale na cenie straciłeś:E

Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłoby idealnie gdyby Sony podalo cene do 13 lipca, wtedy M$ bankowo podałby cene XSX 23 lipca na swojej imprezie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

500 euro jak nic za pelna wersje. Biore wersje z napedem, bo znajac tych cymbalow gry beda po 80 euro.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dokładnie Winter, ja tak samo. Zawsze mogę sprzedać i sporo kasy się zwróci. Zwłaszcza na początku gdy gry będą po 299/329zł.

Edytowane przez SPYCHCIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, SPYCHCIO napisał:

Jeff Grubb podaje, że Sony do 13 lipca ma ujawnić cene PS5, w dniu podania cen mają też ruszyć Pre-Ordery.

 

Edit, info podał Roberto Sorrano w odp na posta Jeffa :D

A kim są Jeff Grubb i Roberto Sorrano?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze na starcie generacji ceny są 50zł+ do tego co mamy teraz.

Teraz, YasiuSpacerowicz napisał:

A kim są Jeff Grubb i Roberto Sorrano?

Serrano znam mniej, ale Jeff ma bardzo dobre dojścia, ostatnia konferencja Sony odbyła się tak jak pisał. Lepsze info od nich niż żadne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, .winter. napisał:

500 euro jak nic za pelna wersje. Biore wersje z napedem, bo znajac tych cymbalow gry beda po 80 euro.

Może być więcej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS5 i XBSX gry o 10$ droższe, przygotujcie portfele na ceny rzędu ~300zł za grę czy 69$, na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Już lecę do sklepu :E Co jak co ale taką kwotę jestem w stanie zapłacić za bardzo niewiele gier.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Ci się tylko wydaje, przy takiej cenie gier będzie ona spadać jeszcze szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ceny gier mają być wysokie, to pewnie odbije się to również na przecenach. Albo będziemy długo czekać na konkretną przecenę albo nie przekroczą pewnego poziomu. U mnie pudełka się nie sprawdziły, część gier w pudełkach pożyczyłem i wróciły do mnie po dłuższym okresie (albo wcale), a jak kupiłem RDR2 aby szybko przejść i szybko sprzedać to się okazało, że wymęczyłem ją prawie w 10 miechów i odzyskałem tylko stówkę ? Ja nigdy nie miałem ciśnienia na gry, więc mogę poczekać na elektroniczną wersję tak za 50-80 pln (bo takie ceny preferuję, nie licząc gier multi w które gram kilkaset godzin). Już teraz mnie śmieszą rozszerzone wersje gier na psn store za 399 lub więcej. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ceny gier nie pójdą do góry, ponieważ deweloperzy mają mieć teraz "łatwiej", a wszędzie wchodzą abonamenty i promocja wersji digital.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, ghostdog napisał:

Jeśli ceny gier mają być wysokie, to pewnie odbije się to również na przecenach. Albo będziemy długo czekać na konkretną przecenę albo nie przekroczą pewnego poziomu. U mnie pudełka się nie sprawdziły, część gier w pudełkach pożyczyłem i wróciły do mnie po dłuższym okresie (albo wcale), a jak kupiłem RDR2 aby szybko przejść i szybko sprzedać to się okazało, że wymęczyłem ją prawie w 10 miechów i odzyskałem tylko stówkę ? Ja nigdy nie miałem ciśnienia na gry, więc mogę poczekać na elektroniczną wersję tak za 50-80 pln (bo takie ceny preferuję, nie licząc gier multi w które gram kilkaset godzin). Już teraz mnie śmieszą rozszerzone wersje gier na psn store za 399 lub więcej. 

Elektroniczna wersja za 50-80pln? Powodzenia z czekaniem przy PS5 i jedynym słusznym PS Store :E

Edytowane przez Kris194
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, lukadd napisał:

A Ps5 Hashi kupuje?  Jak tam jego plazma? Dalej na niej siedzi? 

Plazma działa i hdr na niej również :E. Ps5 zapewne przy premierze Horizona 2, czyli jak u wielu osób.

4 godziny temu, Kris194 napisał:

Już lecę do sklepu :E Co jak co ale taką kwotę jestem w stanie zapłacić za bardzo niewiele gier.

Dla mnie żadna gra nie jest tyle warta, więc tym bardziej poczekam aż "januszowe" nie będzie wymagane na każdej płaszczyźnie bo "nowe konsole".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ghostdog napisał:

Jeśli ceny gier mają być wysokie, to pewnie odbije się to również na przecenach. Albo będziemy długo czekać na konkretną przecenę albo nie przekroczą pewnego poziomu. U mnie pudełka się nie sprawdziły, część gier w pudełkach pożyczyłem i wróciły do mnie po dłuższym okresie (albo wcale), a jak kupiłem RDR2 aby szybko przejść i szybko sprzedać to się okazało, że wymęczyłem ją prawie w 10 miechów i odzyskałem tylko stówkę ? Ja nigdy nie miałem ciśnienia na gry, więc mogę poczekać na elektroniczną wersję tak za 50-80 pln (bo takie ceny preferuję, nie licząc gier multi w które gram kilkaset godzin). Już teraz mnie śmieszą rozszerzone wersje gier na psn store za 399 lub więcej. 

To PS5 długo nie kupisz pewnie, bo te wyprzedaże u Sony to trochę słabe są. Szczególnie w EU. Ostatnio zrobili promo na 12 mies PS+ w EU i było u mnie po 42 euro. W USA za 25 $.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, ODIN85 napisał:

Po ile? Skąd to info?

"NBA 2K21 na PS5 i Xbox Series X droższe o 10 dolarów niż wersje PS4/XOne" 

Gol. 

Zawsze tak było na początku nowej generacji, że gry na nowe konsole były 10$ droższe. Było tak przez pierwsze 6-12 miesięcy. 

U nas w PL też odpowiednio w przeszlosci podnosili cenę pudełka gry o 30-50 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Kris194 napisał:

Elektroniczna wersja za 50-80pln? Powodzenia z czekaniem przy PS5 i jedynym słusznym PS Store :E

Mi tam zawsze się nie śpieszyło, do tej pory jeszcze nie ograłem hitów z PS4, a już od jakiegoś czasu są po 50-60 pln. Ja moge nawet poczekać te 2-3 lata od premiery. Zawsze znajdzie się coś innego do ogrania. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola za 3000 zł, abonamenty żeby grać online, gry po 300 zł, nie no fajnie, takie nie za drogie to granie na konsolach. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz nie płacz. Konsole kupujesz na pre wiosen a gierki mozesz opchnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile nie wpadną na pomysł by powiązać gry z daną konsolą ;)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ketiw555 napisał:

Konsola za 3000 zł, abonamenty żeby grać online, gry po 300 zł, nie no fajnie, takie nie za drogie to granie na konsolach. 

Gry za 75 Euro ~ 330 zł w Europie, to już potwierdzone, do tego mikro-transakcje, DLC wycięte z gry itd. :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, robson241 napisał:

juz nie płacz. Konsole kupujesz na pre wiosen a gierki mozesz opchnac.

Ale coś za coś. Większość gier AAA w 30fps, prawie zero możliwości personalizacji, więc jesteś zmuszany do grania z film grain, aberacjami i innymi nieprzyjemnymi postprocesami. Do tego musisz płacić wcale nie niskie abo za możliwość łączenia się w necie. W skali generacji nazbiera się ładna sumka :E do tego zmiana na prosiaka bo podstawka po 3 latach nie będzie dawać rady dotrzymać rynkowych standardów.

U mnie nowa generacja raczej nic nie zmieni w światopoglądzie :E, konsola dalej pozostanie tylko dodatkiem do PC. Oczywiście ciekawym dodatkiem pod warunkiem, że  exy sony na nową generację spełnią oczekiwania.

17 minut temu, Stjepan napisał:

Gry za 75 Euro ~ 330 zł w Europie, to już potwierdzone, do tego mikro-transakcje, DLC wycięte z gry itd. :)

To mniej wincyj tak samo jak było do tej pory. DLC wycięte i dodane za dodatkową opłatą, a gry AAA od kilku lat na premię przynajmniej jeśli chodzi o duże markety w EU typu np. Saturn w Niemczech  to cena 69.99 euro :E
Oczywiście w sklepach online czy mniejszych marketach można kupić zdecydowanie taniej.

Edytowane przez lukadd
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, lukadd napisał:

Ale coś za coś. Większość gier AAA w 30fps, prawie zero możliwości personalizacji, więc jesteś zmuszany do grania z film grain, aberacjami i innymi nieprzyjemnymi postprocesami. Do tego musisz płacić wcale nie niskie abo za możliwość łączenia się w necie. W skali generacji nazbiera się ładna sumka :E do tego zmiana na prosiaka bo podstawka po 3 latach nie będzie dawać rady dotrzymać rynkowych standardów.

U mnie nowa generacja raczej nic nie zmieni w światopoglądzie :E, konsola dalej pozostanie tylko dodatkiem do PC. Oczywiście ciekawym dodatkiem pod warunkiem, że  exy sony na nową generację spełnią oczekiwania.

 

Nie wiem dlaczego wychodzisz z załozenia, ze ktos jest do czegos zmuszany. Jak kupujesz konsole to chyba rzecz jasna, ze z jej uposledzenia sprawe powinienes sobie zdawac. To tylko Twoj wybor czy grasz na piecu czy na plejce czy moze na obu. 

Tak po cichu sie przyznam, ze przy premierze tlou2 sie zastanawialem czy nie zabawic sie w Kuzniara i nie pozyczyc plejki z allegro a pozniej oddac :E:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...