Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tzn. jak już się uda go uruchomić to działa ale słowo klucz to "uda się uruchomić". Mnie już to na tyle nerwy szarpało ze zrezygnowałem z grania w HDR całkowicie. I nie ciągnie mnie do tego. OLED w SDR już gniecie beret i nic więcej do szczęścia mi nie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram już w tak dużo tytułów, ale ostatnio, tzn. przez rok problemów z hdrem na PC nie miałem. Te od M$ na pewno działają lux.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poza jakimiś zwalonymi sterownikami to było chyba z ~1.5 roku temu nie mam problemów z odpalaniem HDR. Jak gra z automatu nie wykrywa to wystarczy włączyć najpierw w windzie, jeden klik.

A odkąd mam Oleda to chyba wszystkie największe gry z najfajniejszym HDR na PC jeszcze raz sobie przypominałem. Wcześniej na momentum też grałem z HDR.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużym plusem z przesiadki na c9 u mnie jest to, że nawet pulpit wygląda ok w hdr. Nie wiem czy to przez TV czy coś zmienili w windowsie, ale na poprzednim TV pod systemem obraz w hdr wyglądał bardzo słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LCD za mocno podświetla tło na pulpicie(nawet 400 stref to mało), białe nazwy ikonek etc. i robi się przez to mdło. Oled wszystko robi oddzielnie dla każdego pixela

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.07.2020 o 20:32, SPYCHCIO napisał:

Ja biorę XSX i PS5. Przynajmniej ogram wszystko co wyjdzie na jedną i drugą konsole. Nikt nie powiedział, że można grać tylko na jednym sprzęcie ;)

Ja jeszcze sam nie zdecydowałem co chcę i cały cas się zastanawiam czy brać PS5 + inwestować dalej w PC czy zrobić całkowicie przesiadkę na konsole (PS5 + XSX).

W dniu 10.07.2020 o 21:45, Elvis79 napisał:

Jak ktoś nie jest entuzjastą PC, zbokiem max grafiki i nie ładuje kasy co jakiś czas w zmianę proca karty graficznej, ramu(jak ja), to XSX idealna opcja, siedzę na gtx 780ti i7-4770k, taniej mnie wyjdzie kupic konsolę niż zrobić upgrade kompa, na którym wolę i tak zagrać tylko w Football Managera CoD Battlefield i koniec, reszta lepiej rozwalić się na kanapie z padem w ręku, nie pierdzielić się z ustawieniami, czy taki RdR2 sie odpali czy nie :boink:, żeby nie było PS5 dla exów łykam na premierę :)

Mi starczy taka grafika jak jest teraz w grach aby były tylko ciekawa fabuła

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.07.2020 o 19:34, lukadd napisał:

 2499pln i 2999 to możliwe ceny. Aczkolwiek ta druga opcja to drogo jak na toster.

 

Pasowała by mi taka cena, akurat kupił bym nowe PlayStation 5 za tyle za ile udało mi się sprzedać PS4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bez gier. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.07.2020 o 23:41, kadajo napisał:

Jasne. HDR na PC jest mówiąc delikatnie spierdolony.

I to przeokrutnie spier....y; Kupiłem sobie pod peceta nowy TV z HDR. Zawiodłem się. To był jeden z wielu czynników odpowiadających za sprzedaż peceta. Wydałem na peceta tyle, że mógłbym za niego kupić dwie konsole. Więc sprzedałem. kupiłem konsole i jestem zachwycony. Mimo tych 30fps to jestem wniebowzięty.  

Pecet do pracy jest niestety potrzebny. Dlatego kolejnym i chyba największym czynnikiem odpowiadającym za zmianę sprzętu był ten cholerny Windows. Jest to tak g.... system operacyjny.  Pracuje w domu. Grafka, programowanie etc. Kupiłem Mini Mac i jestem zakochany. MacOS to system idealny. Windows nie dorasta mu do pięt. Pecet nadaje się wyłącznie do grania i nic więcej. Chyba, że ktoś postawi na nim linuxa. To jeszcze jest jakowe rozwiązanie. 

Mac + konsole + tv = zestaw idealny dla chyba każdego osobnika. Na Macu można również pograć. Wystarczy usługa w chmurze i viola. Kto by przypuszczał, ze na integrowanej grafice mogę pograć w ultra w Wiedzmina czy w GTA. 

Jak pomyślę o kartach graficznych do blaszaków. to mnie na sranie bierze. Cholernie nieopłacalny zakup. 2-300zł za samą grafikę. Masakra.

Edytowane przez Qdłaty_Obywatel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Qdłaty_Obywatel napisał:

Cholernie nieopłacalny zakup. 2-300zł za samą grafikę.

Bo jak wiadomo, nie ma na rynku tańszych xD

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

Ja jeszcze sam nie zdecydowałem co chcę i cały cas się zastanawiam czy brać PS5 + inwestować dalej w PC czy zrobić całkowicie przesiadkę na konsole (PS5 + XSX).

 

Haha ? mam ten sam dylemat azgan? Poczekam do końca roku, na wszystkie TOPowe GPU od Nviddi i AMD oraz recenzje konsol (XSX i PS5). Wtedy będę wybierał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waga może być z pudełkiem, albo Sony zainwestowało w końcu w plastik dobre jakości :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak będzie. I nie kupisz PS5 i świat się zawali. Kurtyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera przełożona na przyszły rok. Śpij dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, BlindObserver napisał:

Bo jak wiadomo, nie ma na rynku tańszych xD

No nie ma i na PC nie da się grać wg tego usera. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli plotka o podaniu cen i pre-orderach najdalej do 13.07 była fejkowa. Czekamy dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ODIN85 napisał:

Link.

Tak, ten z The Legend of Zelda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ruszą preordery? Czy ceny w sklepach typu MediaMarkt / Euro / X-Kom będą równe?

Pytam, gdyż posiadam karty prezentowe MM i zamierzam pokryć nimi część wartości PS5.
Z tym, że jedna z kart jest do 10.12.2020, więc muszę celować w preorder, żeby nie było wtopy z brakiem dostępności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną to nikt nic nie wie... Nikt też Ci nie powie nic odnośnie ceny, kiedy ona przecież nawet nie jest znana. 

Trzeba czekać, czasu na ujawnienie tych informacji Sony z każdym dniem ma coraz mniej (tak samo jak konkurencja), więc za jakiś czas wszystko powinno się wyjaśnić. 

Nikt tylko nie wie kiedy :E

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kszyrztow napisał:

Na chwilę obecną to nikt nic nie wie... Nikt też Ci nie powie nic odnośnie ceny, kiedy ona przecież nawet nie jest znana. 

Trzeba czekać, czasu na ujawnienie tych informacji Sony z każdym dniem ma coraz mniej (tak samo jak konkurencja), więc za jakiś czas wszystko powinno się wyjaśnić. 

Nikt tylko nie wie kiedy :E

W obecnej dynamicznie zmieniającej się sytuacji z wirusem w tle to chyba nic nie jest do końca pewne. Cierpliwie czekam na dalszy rozwój sytuacji i liczę na to że uda się kupić jeszcze w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, azgan napisał:

W obecnej dynamicznie zmieniającej się sytuacji z wirusem w tle to chyba nic nie jest do końca pewne. Cierpliwie czekam na dalszy rozwój sytuacji i liczę na to że uda się kupić jeszcze w tym roku.

Jeśli statki dopłyną :): https://next.gazeta.pl/next/7,151243,26129675,sony-podwoi-produkcje-playstation-5-bo-w-czasie-pandemii-lubimy.html#a=88&c=145&s=BoxBizLink

"Największym wyzwaniem, przed którym stanie Sony, może okazać się natomiast dostarczenie konsoli do graczy. Produkcja PlayStation 5 odbywa się przede wszystkim w Chinach, a - jak zauważa Bloomberg - morski transport urządzeń do USA i Europy może trwać miesiącami.

Boleśnie przekonało się o tym Nintendo. W ostatnich miesiącach ze sklepowych półek w USA zniknęły niemal wszystkie egzemplarze konsoli Switch, która bardzo szybko stała się towarem deficytowym, a na internetowych aukcjach zaczęła osiągać zawrotne ceny".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jest szansa, że nie będzie teraz biznesowych Januszy. Kupi 4 szt. na premiere i wystawi zaraz na allegro za 500zł więcej. Tylko dlatego, że jest deficyt konsol na rynku.

Zapotrzebowanie może być faktycznie spore. PS4 ma już swoje lata. Kolejne pokolenie graczy jest już dorosłe i stać je na samodzielne kupienie konsoli. Dodatkowo koronawirus sprawił większe zapotrzebowanie na sprzęt do grania.

Edytowane przez SPYCHCIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...