Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, .winter. napisał:

Jeśli w USA sytuacja jest kiepska to i w Europie będzie jeszcze gorzej. W Polsce już zaczęło się zwalnianie ludzi.

Nie doceniasz ludzi. Kiedyś były statystki jak dużo chwilówek u nas się bierze i gdzie one zazwyczaj trafiają. Patusy zachlane ale nowy telewizor jest bo jakoś to będzie. 

5 minut temu, Kszyrztow napisał:

DualShock 4 zadziała na PS5 tylko w grach z PS4 w ramach wstecznej kompatybilności. W linku też kilka innych informacji odnośnie działania akcesoriów z PS4 na PS5:

https://blog.playstation.com/2020/08/03/playstation-5-answering-your-questions-on-compatible-ps4-peripherals-accessories/

Will DualShock 4 work with PS5 games?

No, we believe that PS5 games should take advantage of the new capabilities and features we’re bringing to the platform, including the features of DualSense wireless controller.

Trochę mi to bullshitem wali. Znów będą takie emejzing capabilities jak gówno gładzik i latarka z DS4? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, crush napisał:

Nie doceniasz ludzi. Kiedyś były statystki jak dużo chwilówek u nas się bierze i gdzie one zazwyczaj trafiają. Patusy zachlane ale nowy telewizor jest bo jakoś to będzie. 

Trochę mi to bullshitem wali. Znów będą takie emejzing capabilities jak gówno gładzik i latarka z DS4? 

Wszyscy żyją ponad stan. Widzę to po swojej matce i siostrze. Jedna naogląda się HGTV i Domo+ i cały rok by remonty robiła za kwoty, które nawet na mnie robią wrażenie. Siora mając dwójkę dzieci ma własne mieszkanie za gotówkę full wyremontowane w nowoczesnym stylu, dobre auto, 3 laptopy, nowy duży TV i 3 razy do roku jeżdżą albo Chorwacja, albo Austria lub Szwajcaria. Ja nie wiem, skąd oni te pieniądze biorą, a narzekanie jest masakryczne :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest też czasem fakt, że Polacy na przestrzeni pokoleń nauczyli się oszczędzania i szacunku do pieniądza i mimo kryzysu mogą sobie żyć dalej na tym samym poziomie i pozwolić na uciechy ? Ja to sobie nie wyobrażam żyć od pierwszego do pierwszego bez żadnej poduszki finansowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Khold napisał:

A to nie jest też czasem fakt, że Polacy na przestrzeni pokoleń nauczyli się oszczędzania i szacunku do pieniądza i mimo kryzysu mogą sobie żyć dalej na tym samym poziomie i pozwolić na uciechy ? Ja to sobie nie wyobrażam żyć od pierwszego do pierwszego bez żadnej poduszki finansowej.

No ale z czego chcesz zaoszczędzić, jak większości nie wystarcza od pierwszego pierwszego? Przynajmniej tak słyszę od znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie słyszę tego od żadnego znajomego. Może po prostu Twoi znajomi są rozrzutni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, BlindObserver napisał:

A ja nie słyszę tego od żadnego znajomego. Może po prostu Twoi znajomi są rozrzutni.

Są rozrzutni i narzekają, że ciong le mao i mao. A mają naprawdę sporo. Czyż malkontenctwo to nie cecha narodowa w nadwiślańskim kraju?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Khold napisał:

A to nie jest też czasem fakt, że Polacy na przestrzeni pokoleń nauczyli się oszczędzania i szacunku do pieniądza i mimo kryzysu mogą sobie żyć dalej na tym samym poziomie i pozwolić na uciechy ? Ja to sobie nie wyobrażam żyć od pierwszego do pierwszego bez żadnej poduszki finansowej.

Od groma ludzi żyje od 1 do 1. Czy to z racji biedy czy rozrzutności. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest takie przysłowie "Mało się zarabia ale żyje się jak hrabia" A co do cen konsol to jaka by nie była i tak się sprzeda bo ludzie są głodni nowinek, dodatkowo z nowym sprzętem zawitają nowe usługi cyfrowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, ODIN85 napisał:

Już bony turystyczne opychają po 400  to kaska będzię na Ps5?

Poważnie? Polak jednak potrafi...:P

 

Co do wspomnianego GTA 5, rozumiem, że wizualnie dadzą pewnie max detale i 4k, coś ma być jeszcze poza tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, .winter. napisał:

Mówimy o Polsce, czy ogólnie o Europie + USA? Jakoś mi się trend kupowania konsoli w czasie kryzysu nie widzi. A to, że na święta się ludzie zapożyczają to naturalne, ale żeby na konsolkę do gier?

Polsce Europie USA, nie pisałem o trendzie tylko, że pandemia nie wychamowała zakupów konsol, wręcz przeciwnie - zachęciła :) a zapożyczają się na dosłownie wszystko, a że święta to w sporej mierze prezenty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Elvis79 napisał:

Polsce Europie USA, nie pisałem o trendzie tylko, że pandemia nie wychamowała zakupów konsol, wręcz przeciwnie - zachęciła :) a zapożyczają się na dosłownie wszystko, a że święta to w sporej mierze prezenty...

Jakoś mi się to ciężko mieści w głowie, że mimo sytuacji kryzysowej można wydawać kasę na bzdury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mi pod robotę gość z olx dostarczył Uncharted 4 i Heavy Rain/Beyond, więc jestem gotowy na prosie ;-)
Jak dobrze pójdzie za tydzień będę męczyć pada.... 

Takie tylko pytanie trzyma ktoś pionowo ps4 pro i ma to jakieś negatywne konsekwencje z czytaniem płyt i chłodzeniem?

W razie czego mogę dokupić coś takiego :
https://allegro.pl/oferta/podstawka-pod-ps4-pro-vertical-stand-stojak-6835024794



ps. właśnie doczytałem, że xobox czyta cd audio, a psx nie.
Lekka lipka. 
 

Edytowane przez Tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się osobiście boję kupować używane sprzęty bo nie wiadomo jak konsola była używana.Inaczej jest z grami na Ps 3 bo kupuje na Allegro w sklepach które skupują używane gry i są sprawdzane czy dobrze działają.  

Może jak bym się udał do konińskiego lombardu w moim mieście to może Ps 4 będzie w dobrym stanie.  

 

Edytowane przez KurczakPolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem czy nie sprzedam konsoli (PS4 Pro). Przeszedłem na niej 2-3 gry. Jestem pececiarzem na konsoli gram mega rzadko. Zresztą zobowiązania wobec rodziny skutecznie ograniczają mój dostęp w ogóle do gier....Pad jest w stanie sklepowym.  Konsola po gwarancji ale praktycznie nieużywana.

Może jest ktoś zainteresowany..? Nie wiem nawet po ile tez chodzą prosiaki. Ale TLoU II przeszedłem i w zasadzie już mnie nic nie czeka co by mnie interesowało. Pewnie PS5 też kupię dla tych 2-3 gier :szczerbaty:

Edytowane przez Legoman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to coraz mniej zaczyna mi się podobać postawa Sony. Gry świetne, nie przeczę, ale coś kombinują znów z akcesoriami. Na DS4 pograsz tylko w gry ze wstecznej, do grania w nowości potrzebujesz Dual Sense. Niby zrozumiałe  - nowa konsola, nowe akcesoria, ale naprawdę nie da się pograć w np. SM:MM na DS4? XsX będzie wspierać wszystkie pady od Xone, MS nie robi tu problemów. Jestem też ciekaw jak zareaguje Sony, jeśli faktycznie do grania w sieci na konsoli MS nie trzeba będzie opłacać abonamentu GOLD. Jak poprawią pysk Craiga, to kto wie, może jednak na premierę to XsX wleci :E

Edytowane przez Kaczkofan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kaczkofan napisał:

Na DS4 pograsz tylko w gry ze wstecznej, do grania w nowości potrzebujesz Dual Sense.

Jak dla mnie tak właśnie powinno być. Jeśli developer będzie chciał skorzystać z jakiegoś rozwiązania to musi mieć pewność, że potencjalna baza odbiorców jest taka jak baza użytkowników konsoli. Nowa generacja to nowa generacja.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kris194 napisał:

Jak dla mnie tak właśnie powinno być. Jeśli developer będzie chciał skorzystać z jakiegoś rozwiązania to musi mieć pewność, że potencjalna baza odbiorców jest taka jak baza użytkowników konsoli. Nowa generacja to nowa generacja.

Ty naprawdę wierzysz w te cuda? DS4 też miało ficzery które wszyscy olali. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem jeśli, szczególnie Ci mniejsi mogą chcieć się na to pokusić. Adaptacyjne triggery mogą mocno wpłynąć na wrażenia z gry, haptyczne wibracje też. To już znacznie co innego niż badziewnej jakości głośniczek.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, crush napisał:

Nie doceniasz ludzi. Kiedyś były statystki jak dużo chwilówek u nas się bierze i gdzie one zazwyczaj trafiają. Patusy zachlane ale nowy telewizor jest bo jakoś to będzie. 

Trochę mi to bullshitem wali. Znów będą takie emejzing capabilities jak gówno gładzik i latarka z DS4? 

Rozchodzi się najpewniej o te wspomniane spusty czy haptyczne wibracje, jak ktoś to zaimplementuje w grze, to siłą rzecz DS4 tego nie ogarnie. Pewnie nie chcą niejasności czy innego kociokwiku jeśli chodzi o kompatybilność w sterowaniu.

8 godzin temu, Tomcat napisał:

Wczoraj mi pod robotę gość z olx dostarczył Uncharted 4 i Heavy Rain/Beyonce, więc jestem gotowy na prosie ;-)
Jak dobrze pójdzie za tydzień będe męczyć pada....

Co to za giera? :E

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heavy Rain Beyonce Edition, to nie słyszałeś? :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, KurczakPolski napisał:

a się osobiście boję kupować używane sprzęty bo nie wiadomo jak konsola była używana.

No ciekawe jak konsola mogła być używana? W piekarniku? Na balkonie? Za mocno przyciski wciskał? Bać to się mogę używanego samochodu a nie konsoli.. :szczerbaty:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Wu70 napisał:

No ciekawe jak konsola mogła być używana? W piekarniku? Na balkonie? Za mocno przyciski wciskał? Bać to się mogę używanego samochodu a nie konsoli.. :szczerbaty:

No ja wystawiłem po ukończeniu Ghost of Tsushima PS4 Pro półroczne, używane w 90% do exów, i to też tych tylko od Days Gone i późniejsze, bo starsze ograłem na premierowej Pro kiedyś, i tak mnie trochę śmieszy, że ktoś może się zastanawiać jak ja te konsolę potencjalnie strasznie mogłem używać. :D 

Paradoksalnie to bardziej można się bać jeśli już jesteśmy w temacie sprzętu do grania, zakupu np. karty graficznej,  bo tutaj faktycznie - kiedyś kopanie, teraz i kiedyś kręcenie do oporu na odblokowanych limitach itd.

A tej biednej konsolki to przecież nawet nikt nie przekręcał. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kris194 napisał:

Dlatego napisałem jeśli, szczególnie Ci mniejsi mogą chcieć się na to pokusić. Adaptacyjne triggery mogą mocno wpłynąć na wrażenia z gry, haptyczne wibracje też. To już znacznie co innego niż badziewnej jakości głośniczek.

Ale to są bajery. To nie jest brak guzika, że nie wykonam danej czynności bo mam starego pada. 

Jak FF w kierze. Fajnie, że jest ale z wyłączonym też da się grać

Nie oszukujmy się to jest tylko i wyłącznie skok na kasę ludzi którzy będą chcieli dokupić kolejne pady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...