Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, Kszyrztow napisał:

 

Co to za giera? :E

Co Ty Beyoncé nie znasz??

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czepiacie się każdemu się zdarza literówka ;-)
A Beyonce to każdy chyba zna?

14be90e04f2a7c22eb99fb318732535f.jpg

 

Edytowane przez Tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Sieć marketów Carrefour przygotowała specjalną ofertę dla zalogowanych użytkowników z Francji, gdzie znalazła się cena nie tylko konsoli PlayStation 5, ale również urządzeń peryferyjnych, stworzonych z myślą o najnowszym sprzęcie Sony. Na stronie znaleźć można również adnotację do zamówień przedpremierowych, które można składać do 10 października.Wedle sieci Carrefour za PlayStation 5 w wersji z napędem przyjdzie nam zapłacić w dniu premiery 499 euro. Natomiast jego brak obniży kwotę do 399 euro. Kontroler DualSense wyceniono na 49,99 euro, podobnie jak zestaw słuchawkowy Pulse 3D oraz stację dokującą dla padów i inne akcesora. Należy podkreślić, że Sony nie ustosunkowało się do powyższych informacji. Nie pozostaje więc nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne stanowisko japońskiej firmy.

źródło: gram.pl

Info (oczywiście nieoficjalne) z dzisiaj, jak było to nie bijcie :P

Edytowane przez Azgaroth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, .winter. napisał:

Jakoś mi się to ciężko mieści w głowie, że mimo sytuacji kryzysowej można wydawać kasę na bzdury.

Wiesz, jest sporo ludzi mimo sytuacji jaka była/jest mają sporo grosza oszczędności lub mimo to zarabiają (pracując zdalnie) itp i taka konsola to naprawde pierdnięcie( szczególnie przed premierą nowych, nawet 1500zł za nówke to nie kosmos), muszą siedzieć w domu to trzeba sobie jakoś ten czas umilić ;)

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Tomcat napisał:

czepiacie się każdemu się zdarza literówka ;-)
A Beyonce to każda chyba zna?

14be90e04f2a7c22eb99fb318732535f.jpg

 

Brałbym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.ppe.pl/news/148427/ps5-z-pelna-prezentacja-akcesoriow-dualsense-kamera-pilot-i-sluchawki-w-szczegolach.html wiem ,że z rakowiska, ale zero plot itd ;)

13 godzin temu, KurczakPolski napisał:

Ja się osobiście boję kupować używane sprzęty bo nie wiadomo jak konsola była używana.Inaczej jest z grami na Ps 3 bo kupuje na Allegro w sklepach które skupują używane gry i są sprawdzane czy dobrze działają.  

Może jak bym się udał do konińskiego lombardu w moim mieście to może Ps 4 będzie w dobrym stanie.  

 

A gdyby ktoś od Ciebie chciał kupić konsolę to spoko masz jak nową nie ma się czego bać, czy deal musi przez lombard iść ? :szczerbaty:

Wiesz ,że taki sklep/lombard też może Cię zrobić w chu....a ? ;)

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Tomcat napisał:

czepiacie się każdemu się zdarza literówka ;-)
A Beyonce to każdy chyba zna?

14be90e04f2a7c22eb99fb318732535f.jpg

 

Uhhh kobieta jak marznie. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Azgaroth napisał:

źródło: gram.pl

Info (oczywiście nieoficjalne) z dzisiaj, jak było to nie bijcie :P

500 EURO mi pasuję ale to nadal nic pewnego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj idę odebrać 
Shadow od Colossus :

upasiony-krolik-249587-df5fefaa6c9afd9a6



nie musicie dziękować ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PROsiak sprzedany, pusto się jakoś tak zrobiło. :D

O dziwo, przez OLXa i bardzo sympatyczna osoba się zgłosiła, bez targowania się jakiegoś na miejscu jeszcze i wydziwiania. Jak pakowałem zestaw i zobaczyłem, że są nawet wszystkie wypełnienia, folijki na kable i pada, a sama konsolka nawet rysy najmniejszej nie ma, to tak sobie zdałem sprawę odnośnie dyskusji wyżej o tym jak to niebezpiecznie używaną konsolę kupić, że to takie gadanie co najmniej przesadne. :D 

d0ejDwa.jpg

Edytowane przez Fjubens
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Fjubens napisał:

PROsiak sprzedany, pusto się jakoś tak zrobiło. :D

O dziwo, przez OLXa i bardzo sympatyczna osoba się zgłosiła, bez targowania się jakiegoś na miejscu jeszcze i wydziwiania. Jak pakowałem zestaw i zobaczyłem, że są nawet wszystkie wypełnienia, folijki na kable i pada, a sama konsolka nawet rysy najmniej nie ma, to tak sobie zdałem sprawę odnośnie dyskusji wyżej o tym jak to niebezpiecznie używaną konsolę kupić, że to takie gadanie co najmniej przesadne. :D 

ale przez Lombard bezpieczne :szczerbaty::szczerbaty::szczerbaty:

Edytowane przez Elvis79
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja  czekam na wysyłkę prosiaka od Kaczkofana na początku przyszłego tygodnia.
Kilka gierek już czeka na półeczce ( poza Heavy Rain/Beyond i Uncharted 4, doszły Last of Us,  Shadow of Colossus i  Horizon Zero Dawn Complete Edition

Nic nie ginie w przyrodzie - jedni opychają ps4 i czekają na ps5, drudzy kupują pierwszą konsole w życiu  ?


tak tylko patrze na te pudełka z grami i kurde kiedy ja to wszystko przejdę ? 
Chyba zdziebko przegiąłem jak na początek ?


ps. płyty mam z olx- pewnie popsute, z używkami trzeba uważać 



 

Edytowane przez Tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Tomcat napisał:

Nic nie ginie w przyrodzie - jedni opychają ps4 i czekają na ps5, drudzy kupują pierwszą konsole w życiu  ?
Tak tylko patrze na te pudełka z grami i kurde kiedy ja to wszystko przejdę ? 

Normalna sprawa, a przez to, masz teraz dostęp do gier za grosze w pudełkach, jak coś przejdziesz to sprzedasz z minimalną stratą (nawet biorąc pod uwagę sprzedaż na Alledrogo, bo wiadomo im mniejsza ta kwota przedmiotu, tym mniej prowizja boli) i tych exów jest naprawdę dużo. To nawet jak odjąć niektóre tytuły, które nie są pod nas (ja np. Bloodborne nigdy nie ukończyłem, bo nie mam cierpliwości i chęci do Souls Like), to i tak wychodzi zabawy na setki godzin.

Taki inFamous: Second Son nawet mimo iż to średnia na 7-8/10, to i tak dawał frajdę i miło wspominam, a po drodze mamy masę gier sporo od tego tytułu lepszych.

Dla kogoś zakup PS4 Pro pod koniec generacji może się wydawać co najmniej dziwny, ale właśnie ja to postrzegam jak wyżej - ktoś kupuje konsole, często już taniej i ma pełną bazę exów do ogrania w jakiej kolejności chce i cenach super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od znajomego mieszkającego w  Niemczech usłyszałem  dzisiaj że w Gamestopie można konsole preorderowo zamówić,cena  500euro podobno już na sztywno.Nie wiem ile w tym  prawdy  ; )  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Fjubens napisał:

PROsiak sprzedany, pusto się jakoś tak zrobiło. :D

O dziwo, przez OLXa i bardzo sympatyczna osoba się zgłosiła, bez targowania się jakiegoś na miejscu jeszcze i wydziwiania. Jak pakowałem zestaw i zobaczyłem, że są nawet wszystkie wypełnienia, folijki na kable i pada, a sama konsolka nawet rysy najmniejszej nie ma, to tak sobie zdałem sprawę odnośnie dyskusji wyżej o tym jak to niebezpiecznie używaną konsolę kupić, że to takie gadanie co najmniej przesadne. :D 

d0ejDwa.jpg

Kartka z napisem PS5 urzekła mnie ?

U mnie honorowe miejsce na nowe PlayStation też już przygotowane 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te PS5 cienkie. Gdzie oni pomieścili te wszystkie bebechy? :E

Edytowane przez .winter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na chłodzenie znowu nie starczy miejsca.
Xkocek wygląda jak kosz na śmieci, ale ma szanse działać ?

Swoją dogą ps5 wygląda jak z ME, a jak wiemy Andromeda to była klapą.

przypadek?
..........
nie sądzę ?

tak serio może wywalenie dysku 2,5" zrobiło wystarczająco dużo luzu w środku.

Edytowane przez Tomcat
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój hajp na next-gen totalnie umarł. Tak to się wszystko przeciąga, że obadam jak już będzie wiadomo co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SPYCHCIO napisał:

Mój hajp na next-gen totalnie umarł. Tak to się wszystko przeciąga, że obadam jak już będzie wiadomo co i jak.

A czemu tak szybko? Poczekaj, podadzą cenę to pierwszy z preorderem będziesz :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, SPYCHCIO napisał:

Mój hajp na next-gen totalnie umarł. Tak to się wszystko przeciąga, że obadam jak już będzie wiadomo co i jak.

Wróci znowu przy pierwszym pokazie nowych EX'ów które zapowie jeszcze w tym roku SONY ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, slimko82 napisał:

Od znajomego mieszkającego w  Niemczech usłyszałem  dzisiaj że w Gamestopie można konsole preorderowo zamówić,cena  500euro podobno już na sztywno.Nie wiem ile w tym  prawdy  ; )  

Nie wiem, ale się wypowiem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Kszyrztow napisał:

Nie wiem, ale się wypowiem :E

Bardziej chodziło mi o to że się nie dopytywałem bo był to jakiś tam poboczny temat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbują tak usilnie przekonać, że nie będzie nic związanego z PS5, że zaczyna się to robić podejrzane.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...