Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, kanon7 napisał:

PAY.jpg

???

nie 1.2ghz a 12mhz bo inaczej plonie ps5 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lukadd napisał:

Dawało radę kiedyś bo musiało dawać :E , ale jak wyszło PS4 pro to okazało się, że starsze gry bez żadnych poprawek i bez dodatkowych patchów  "magicznie" zaczęły działać lepiej na prosiaku ze względu na boost mode.


Oczywiście część z tych gier dalej nie działała idealnie bo jak np. w bloodborne borykaliśmy się na podstawowym PS4 z problemami związanymi z frame pacing to tryb boost z ps4 pro wiele tu nie zmienił, no, ale chociaż dodał bardziej stabilny fps.

 

A były gry, które na ps4 chodziły na stabilnym 30 fps, a na pro nie było stabilnego 30 fps? I co z tego?

45 minut temu, kanon7 napisał:

PAY.jpg

???

Wg tego co jest to PS5 byłoby tylko niewiele lepsze od Ps4 Pro. Wierzysz w to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, .winter. napisał:

A były gry, które na ps4 chodziły na stabilnym 30 fps, a na pro nie było stabilnego 30 fps? I co z tego?

Nic z tego, w tych nielicznych przykładach gier(nie jest to nawet 1%, ani 0.5%  gier na PS4), które próbujesz przytoczyć po prostu optymalizacja nie zatrybiła na dzień premiery. Wszystko zostało szybko poprawione w patchach.

Praktycznie prawie każda gra na PS4 pro działa płynniej i/lub w lepszej rozdzielczości jakości na PS4 pro względem ps4 i tu mowa o grach które dostały patcha pod pro i tych co nie dostały ale korzystają z trybu boost.

 

 

 

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zluzujcie poślady, czuje się jakbym czytał komentarze na PPE, wyjdzie konsola i gry i sie okaże jak to będzie z wydajnością, fpsami, dzwiękiem,chłodzeniem, sraniem i innymi problemami z dupy, które tu są przytaczane.

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Elvis79 napisał:

Zluzujcie poślady, czuje się jakbym czytał komentarze na PPE, wyjdzie konsola i gry i sie okaże jak to będzie z wydajnością, fpsami, dzwiękiem,chłodzeniem, sraniem i innymi problemami z dupy, które tu są przytaczane.

No ale nie da się ukryć w kwestii gier nawet, że szału nie ma na start. Miesiąc temu byłem przekonany, że kupię PS5 dość szybko po premierze, a RTXa do PC (o ile w ogóle, bo był zamysł z Xbox Series X) jakoś sporo później dopiero, a patrząc na to co prezentuje ostatnio i Microsoft i Sony, to zdecydowałem się zakupić pierw GPU, Xboxa olać, a PS5 na razie na premierę na pewno nie biorę, nie wiem czy nie skończy się zakupem dopiero przy okazji premiery nowego God of War albo faktycznie jakiegoś killera innego wraz z bazą już wcześniejszych kilku exów wydanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Fjubens napisał:

No ale nie da się ukryć w kwestii gier nawet, że szału nie ma na start. Miesiąc temu byłem przekonany, że kupię PS5 dość szybko po premierze, a RTXa do PC (o ile w ogóle, bo był zamysł z Xbox Series X) jakoś sporo później dopiero, a patrząc na to co prezentuje ostatnio i Microsoft i Sony, to zdecydowałem się zakupić pierw GPU, Xboxa olać, a PS5 na razie na premierę na pewno nie biorę, nie wiem czy nie skończy się zakupem dopiero przy okazji premiery nowego God of War albo faktycznie jakiegoś killera innego wraz z bazą już wcześniejszych kilku exów wydanych.

No nie ma szału, ale dokładnie co do gier, te co miały być tylko na PS5 będą też na PS4 (Horizon2, Spider Morales, pewnie też Kratos2), a inne rzeczy co wymieniłem na razie hugon wie.

I zapomniałem dodać, że mój własny wbudowany soundbar właśnie wypierdział, że czas na kibel.

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem kupić ps5 bo mam Xox no i chciałem pograć w te slawetne exy od ps. Ale jak zawsze od Sony są problemy.. Po pierwsze wszystko wykupione bo fanboye się rzucili, wiec Pewnie w 2021 roku coś tam się mi uda kupić albo i nie.  Słaba wydajność, drogie gry brak xpasa no ja nie rozumiem przecież to porażka jakaś jest względem series x.  A nawet jak mi się uda w końcu to kupić to na starcie jest do tyłu i trzeba czekać na ps5 pro...Sprawdziłem ceny ps4 pro nowego żeby sobie pograć w te exy, potyka cenowa Sony to jakiś żart 2k za gówniane ps 4 pro?  Chyba trzeba mieć klapki na oczach żeby wchodzić w Sony względem ms...

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wy macie problemy. Nie pasuje nie kupuje. Proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuje chciałem się przekonać do Sony ale się nie da..  przecież ta polityka Sony to żart.. Sony to takie Apple wydamamy cię za kasę damy ci mało za wiele ale zawsze kolejka idiotów się ustawi...

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, WPW napisał:

Chcialem kupić ps5 bo mam Xox no i chciałem pograć w te slawetne exy od ps. Ale jak zawsze od Sony są problemy.. Po pierwsze wszystko wykupione bo fanboye się rzucili, wiec Pewnie w 2021 roku coś tam się mi uda kupić albo i nie.  Słaba wydajność, drogie gry brak xpasa no ja nie rozumiem przecież to porażka jakaś jest względem series x.  A nawet jak mi się uda w końcu to kupić to na starcie jest do tyłu i trzeba czekać na ps5 pro...Sprawdziłem ceny ps4 pro nowego żeby sobie pograć w te exy, potyka cenowa Sony to jakiś żart 2k za gówniane ps 4 pro?  Chyba trzeba mieć klapki na oczach żeby wchodzić w Sony względem ms...

sa dostepne na ebay jak cos

https://www.ebay.pl/itm/Confirmed-Pre-order-Best-Buy-Playstation-5-PS5-Disc-Version/254722366703?hash=item3b4ea2dcef:g:nScAAOSwxSNfZJ9O

ewentualnie mozesz sie ze mna potargowac ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, SNC napisał:

8600 fan boye  kupią trzeba mieć klapki na oczach żeby wchodzić w ps5.. Ja nie jestem fan boyem x ale Sony to porażka pod każdym względem zresztą kupując ps5 trzeba poczekać na review bo zaraz się okaże że to kolejny odrzutowiec. Trzeba poczekać na kolejne rewizję bo Sony ma historię wypuszczania czegoś na szybko i poprawiana w kolejnych rewizjach..

Edytowane przez WPW
  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, WPW napisał:

Nie kupuje chciałem się przekonać do Sony ale się nie da..  przecież ta polityka Sony to żart.. Sony to takie Apple wydamamy cię za kasę damy ci mało za wiele ale zawsze kolejka idiotów się ustawi...

To te PS5 już 1000 euro kosztuje, że to Apple? Albo może Sony ma za darmo rozdawać te konsole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, .winter. napisał:

Ale wy macie problemy. Nie pasuje nie kupuje. Proste.

To mówisz prosimy moderatora o zamknięcie tematu? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, .winter. napisał:

To te PS5 już 1000 euro kosztuje, że to Apple? Albo może Sony ma za darmo rozdawać te konsole?

Na szczęście dają pada i kabel HDMI w zestawie ale ostro lecą... Gry po 80 euro brak xpasa czy też platformy z grami. No nie wiem czemu miałbym brać ps5 względem series x nie ma argumentów... Kwestia hajsu stać mnie by wydawać na gry po 80 czy tez 100 czy 120 euro nie zbiednieje ale polityka Sony to dymanie na kase oferują niewiele za wiele ..

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, WPW napisał:

8600 fan boye  kupią trzeba mieć klapki na oczach żeby wchodzić w ps5.. Ja nie jestem fan boyem x ale Sony to porażka pod każdym względem zresztą kupując ps5 trzeba poczekać na review bo zaraz się okaże że to kolejny odrzutowiec. Trzeba poczekać na kolejne rewizję bo Sony ma historię wypuszczania czegoś na szybko i poprawiana w kolejnych rewizjach..

Trzeba byc fanbojem, zeby wypowiadac sie w jakikolwiek arbitralny sposob na temat sprzetu, ktory ani jeszcze nie wyszedl ani nie ma zadnych jego testow. Jak widac niektorzy maja takie klapki na oczach, ze nie moga tego zrozumiec :hahaha:

Teraz, WPW napisał:

Na szczęście dają pada i kabel HDMI w zestawie ale ostro lecą... Gry po 80 euro brak xpasa czy też platformy z grami. No nie wiem czemu miałbym brać ps5 względem series x nie ma argumentów...

Konsole sie kupuje dla gier. Na Xbox dla mnie jako uzytkownika PC nie ma zadnych gier, wiec nawet zeby miala 10000 teraflopow dla mnie to nie ma znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ocenianie w ciemno to głupota to kupowanie w ciemno to... :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, crush napisał:

Skoro ocenianie w ciemno to głupota to kupowanie w ciemno to... :hmm:

...rowniez glupota ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, amsztel napisał:

Trzeba byc fanbojem, zeby wypowiadac sie w jakikolwiek arbitralny sposob na temat sprzetu, ktory ani jeszcze nie wyszedl ani nie ma zadnych jego testow. Jak widac niektorzy maja takie klapki na oczach, ze nie moga tego zrozumiec :hahaha:

Konsole sie kupuje dla gier. Na Xbox dla mnie jako uzytkownika PC nie ma zadnych gier, wiec nawet zeby miala 10000 teraflopow dla mnie to nie ma znaczenia.

Nie każdy ma pc od 2 lat nie wydałem złotówki na pc służy mi do pracy nie do gier cała seria horizon, gears ,halo to jest dla mnie ex bo nie po to kupuje konsolę by grać na pc. Słaby argument po to mam konsolę by grać pc mi służy do remote work... To jest taki główny argument skoro gry z x są na pc to nie są exclusive ... Pls kupiłem konsolę 2 lata temu złamanej złotówki nie wydałem na pc do gier i  takie było zalozenie

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, WPW napisał:

Nie każdy ma pc od 2 lat nie wydałem złotówki na pc służy mi do pracy nie do gier cała seria horizon, gears ,halo to jest dla mnie ex bo nie po to kupuje konsolę by grać na pc. Słaby argument po to mam konsolę by grać pc mi służy do remote work...

No spoko, podobaja Ci sie gry na Xbox nie masz PC to bierz Xboxa. Tylko po co wchodzic do watku o PS5 i pisac takie rzeczy: " trzeba mieć klapki na oczach żeby wchodzić w ps5".

HINT --> wlasnie tak jak Ty zachowuja sie fanboje.

Mnie na przyklad kupno xboxa nie interesuje i ani razu nie bylem w watku na jego temat bo i po co? Widzisz roznice?

Edytowane przez amsztel
literowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, amsztel napisał:

No spoko, podobaja Ci sie gry na Xbox nie masz PC to bierz Xboxa. Tylko po co wchodzic do watku o PS5 i pisac takie rzeczy: " trzeba mieć klapki na oczach żeby wchodzić w ps5".

HINT --> wlasnie tak jak Ty zachowuja sie fanboje.

Mnie na przyklad kupno xboxa nie interesuje i ani razu nie bylem w watku na jego temat bo i po co? Widzisz roznice?

Bo zainteresowało mnie ps5 ze względu na gry których nie ma na x ale jak zawsze Sony daje d z wycena dostępnością a i być może z problemami technologicznymi tego nie wiem i cenami gier... Problemy technologiczne vide przegrzewanie Ala odrzutowiec to już mój domysl oby nie.. ale ceny gier brak platformy Ala xpass to już nie jest mój domysl tylko braki..

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, WPW napisał:

Bo zainteresowało mnie ps5 ze względu na gry których nie ma na x ale jak zawsze Sony daje d z wycena dostępnością a i być może z problemami technologicznymi tego nie wiem i cenami gier...

Wycena konsol jest wg mnie bardzo dobra. Raczej doplacaja do kazdej konsoli. A jesli chodzi o dostepnosc to z kazdym chodliwym sprzetem w tej chwili tak jest. Wejdz sobie na watek o nowych kartach graficznych i zobaczysz co sie dzieje ;) Przez koronawirusa ludzie kupuja znacznie wiecej sprzetu niz wczesniej.

Co do cen gier to tutaj wydawcy te ceny ustalaja a nie producent konsoli. Poki co zapowiada sie, ze gry podrozeja zarowno na konsole jak i na PC chociazby z tego wzgledu, ze cena 60€ utrzymuje sie okolo 12 lat albo i lepiej a budzety gier wzrosty wielokrotnie od tamtego czasu... Poki co jednak nic a nic nie slyszalem, zeby Sony jako wydawca mial podwyzszyc ceny nowych gier i szczerze mowiac mocno watpie, ze tak sie stanie.

Activision, Ubi, EA i im podobni - Ci to na pewno podniosa :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja się z tobą zgadzam po to kupuje konsolę by nie kupowac nowej karty graficznej w cenie konsoli. Konsola do gier, pc do pracy wiec ten brak ex ad ms  jest słabym argumentem. A co do ceny gier.. stać mnie 60 czy tam 80 czy sto euro albo 120 ale w pewnym momencie się załącza czerwone światło że to chyba przesada. No jednak się nie można tak dać dymać polityce Sony... Brak platformy z grami vide xpass i gry po 80 euro polityka Apple jak nic...

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, amsztel napisał:

Co do cen gier to tutaj wydawcy te ceny ustalaja a nie producent konsoli. Poki co zapowiada sie, ze gry podrozeja zarowno na konsole jak i na PC chociazby z tego wzgledu, ze cena 60€ utrzymuje sie okolo 12 lat albo i lepiej a budzety gier wzrosty wielokrotnie od tamtego czasu... Poki co jednak nic a nic nie slyszalem, zeby Sony jako wydawca mial podwyzszyc ceny nowych gier i szczerze mowiac mocno watpie, ze tak sie stanie.

Activision, Ubi, EA i im podobni - Ci to na pewno podniosa :E 

Spider Morales czyli produkcja Sony bo to ex - 359 zł bodajże. NBA2k 359 zł, demon souls tak samo. Jak nie podrożały? 

 

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

Ale co Was cena płyt tak boli?

Ogrywasz i do żyda,chętnych nie zabraknie.

Mnie nie, ja nie mam z tym problemu. Najlepiej to niech Ci co marudzę zrezygnują z Pre-Orderów i nie blokują zamówień tym co są zdecydowani na utrzymanie konsoli.

5 godzin temu, WPW napisał:

Ale ja się z tobą zgadzam po to kupuje konsolę by nie kupowac nowej karty graficznej w cenie konsoli. Konsola do gier, pc do pracy wiec ten brak ex ad ms  jest słabym argumentem. A co do ceny gier.. stać mnie 60 czy tam 80 czy sto euro albo 120 ale w pewnym momencie się załącza czerwone światło że to chyba przesada. No jednak się nie można tak dać dymać polityce Sony... Brak platformy z grami vide xpass i gry po 80 euro polityka Apple jak nic...

Dlatego bierze się PS5 tylko do EX'ów a XSX z XGP do całej reszty.

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, amsztel napisał:

Poki co jednak nic a nic nie slyszalem, zeby Sony jako wydawca mial podwyzszyc ceny nowych gier i szczerze mowiac mocno watpie, ze tak sie stanie.

Activision, Ubi, EA i im podobni - Ci to na pewno podniosa :E 

Wydawcą Demon's Souls i Spidermana czy Destruction AllStars jest Sony, natomiast wydawany również na PS5 nowy Assassin's Creed ma być oferowany jeszcze w "starej" cenie. :E Podobnie jak zwykła edycja Spidermana, edycja Ultimate to już wyższa cena. Nie wiem jak mogłeś o tym nie słyszeć, jeśli trąbi się na ten temat od dłuższego czasu:

https://www.polygon.com/2020/9/16/21440546/ps5-launch-games-pricing-playstation-5

To właśnie Sony podjęło decyzję o wzroście cen, a reszta wydawców - wcześniej czy później - oczywiście pójdzie w jego ślady.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...