Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ODIN85 napisał:

Nikt tu nie bierze Ps5 do multiplatform lepszych od Fify.

 

No popatrz a ja chcę jak i wiekszość którzy kupują konsole. Co to za myślenie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Passt napisał:

Demon's Souls remake wygląda znakomicie na trailerze. Mam nadzieję, że wyjdzie również na PC.

Całkiem serio - w którym miejscu? Dla mnie wygląda jak większość gier na PC od lat, ale pytam bo ja mogę źle patrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, avn napisał:

Całkiem serio - w którym miejscu? Dla mnie wygląda jak większość gier na PC od lat, ale pytam bo ja mogę źle patrzeć.

Przede wszystkim dobrej jakości tekstury oraz oświetlenie.

Pod tym względem to będzie gra z wyższej półki, jeśli utrzymają obecny poziom.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Passt napisał:

Przede wszystkim dobrej jakości tekstury oraz oświetlenie.

Pod tym względem to będzie gra z wyższej półki, jeśli utrzymają obecny poziom.

tekstury ? a to jakieś wielkie halo z teksturami ? do każdej gry można ściągnąć tekstury ostre jak żyleta i nie potrzeba do tego next-gena tylko troszkę Vram'u

w tych Demonach najwięcej roboty robi oświetlenie tyle i aż tyle, a tu DS3 z 2016
 

oświetlenie tu już średnio, ale bez przesady z tą podjarką grafiki w remaku demonów 

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech ma nawet i 5TF. Exami sony zjada w całości zielonych i to jest dla mnie najważniejsze. Zbyt dużo świetnych IP, które będą miały kontynuację, aby w ogóle myśleć o zmianie obozu. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, TmK napisał:

A niech ma nawet i 5TF. Exami sony zjada w całości zielonych i to jest dla mnie najważniejsze. Zbyt dużo świetnych IP, które będą miały kontynuację, aby w ogóle myśleć o zmianie obozu. 

tych "świetnych IP" wyłącznie dla Sony jest siakieś 10, 20 max na generację, czyli 2, może 3 tytuły na rok (w mojej ocenie). Cała reszta to multiplatformy, które (wszystko na to wskazuje) będą chodzić/wyglądać lepiej na xsx. Dlatego imho należy zacząć myśleć o zmianie obozu ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, milekp napisał:

tych "świetnych IP" wyłącznie dla Sony jest siakieś 10, 20 max na generację, czyli 2, może 3 tytuły na rok (w mojej ocenie). Cała reszta to multiplatformy, które (wszystko na to wskazuje) będą chodzić/wyglądać lepiej na xsx. Dlatego imho należy zacząć myśleć o zmianie obozu ?

po co wiecej jak jeden kosztuje 350zl, kogo stac na wiecej? ? a na powaznie to multiplatform czesto nawet 3 dobrych w roku nie ma

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epic Store często darmowe gry rzuca, Origin i Uplay też. Albo GOG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, SNC napisał:

 multiplatform czesto nawet 3 dobrych w roku nie ma

ja tam zawsze sobie znajdę te 15-20 dobrych gier w roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Passt napisał:

Przede wszystkim dobrej jakości tekstury oraz oświetlenie.

Pod tym względem to będzie gra z wyższej półki, jeśli utrzymają obecny poziom.

Wygląda to dobrze i bez dwóch zdań ten tytuł jest na mojej liście. Nie grałem w to na PS3 ake różnicę w poprawie grafiki widać gołym okiem?

Godzinę temu, Amphilyon napisał:

w tych Demonach najwięcej roboty robi oświetlenie tyle i aż tyle

Jak dla mnie to aż ?

2 godziny temu, ODIN85 napisał:

Zobacz sobie jak pierwotnie wyglądał?

Jak dzień do nocy 

24 minuty temu, milekp napisał:

tych "świetnych IP" wyłącznie dla Sony jest siakieś 10, 20 max na generację, czyli 2, może 3 tytuły na rok (w mojej ocenie). Cała reszta to multiplatformy, które (wszystko na to wskazuje) będą chodzić/wyglądać lepiej na xsx. Dlatego imho należy zacząć myśleć o zmianie obozu ?

No bez dwóch zdań XSX lepszy. PS5 tylko do EX'ów 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godfall w standardowej edycji w Pre-Orderze 69.99$ faktycznie na BestBuy. (Deluxe - 89.99$ / Ascended Edition - 99.99$).

Srogo może być z tymi cenami, a już przy okazji PS4 jak szedłem do MM odebrać jakiś hicior na premierę i płaciłem przy tej kasie 239 zł, to kasjerka patrzyła dziwnie trochę na zasadzie "przyszedł wydać prawie 250 zł na jakąś gierkę" xD

godfall%20skelp.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

...to sobie przekalkulowałem, ile ewentualnie kosztowałoby mnie PS5 Digital Edition. I tak:

1849,00 zł (PS5 Digitial Edition) + 269,00 zł (PS5 HD Camera) + 139,00 zł (PS5 Media Remote) + 139,00 zł (PS5 Charging Station) = 2396,00 zł - 100,00 (kod rabatowy X-Kom) = 2296,00 zł

Wychodzi, że z tymi akcesoriami taniej niż sama PS5 z napędem. Pytanie, ile dostanę za zestaw PS4 Pro (2019 zakup) + kamera (Sony) + stacja ładująca (Sony) + DualShock 4 x2? 400/500/600 zł czy więcej? Jak uważacie?

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością więcej. Przedwczoraj sprzedałem swojego starego data z dyskiem 500 gb + 2 pady za 750 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

7 minut temu, ginn napisał:

Z pewnością więcej. Przedwczoraj sprzedałem swojego starego data z dyskiem 500 gb + 2 pady za 750 zł.

A zapomniałem, że w mojej PS4 Pro siedzi SSD Samsung EVO 1TB ;) ...także jednak więcej, chyba przełożę stary HDD, a SSD opchnę osobno ;)

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, milekp napisał:

ja tam zawsze sobie znajdę te 15-20 dobrych gier w roku...

Ja też, natomiast w obecnej jeszcze generacji jak znalazłem rocznie dwa dobre exy na ps4, to było dużo. Niech wyjdzie i 10 exów rocznie, nie każdy się każdemu spodoba. W ciągu pierwszych dwóch lat od premiery ps4 wkręciłem się tylko w BB, oprócz tego była tragedia. Kolejna część serialu uncharted też nie przypadła mi do gustu, a jestem fanem pierwszych dwóch części. Tak naprawdę w ciągu całej generacji bardzo spodobały mi się cztery gry, BB, Ratchet, persona I horizon. Tlou nie liczę, bo pierwszy raz ograłem na ps3, druga część nie przypadła mi do gustu. Jeśli na ps5 też miałyby wyjść cztery exy, który by wpasowały się w mój gust, to szkoda wydawać 2k na konsolę. Do tego dochodzą chore ceny gier, a gamepassa mam do stycznia 2022 :E Jeśli chcę przestać inwestować w pc, to widzę to jeden słuszny wybór, biorę xsx, a ps5 w jakiejś mniej lub bardziej odległej przyszłości, jak wyjdą jakieś mocarne exy. Przydałoby się jakieś nowe IP, które by weszło na szczyty list sprzedażowych i zgarniało wysokie oceny tak jak uncharted w 2007 czy tlou w 2013, w zasadzie na ps4 oprócz horizona i BB nie było żadnych nowych, topowych IP. Można się czepiać, ale pod względem exów najlepiej radzi sobie Nintendo.

Edytowane przez henryk nowak
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Strach się przyznać, że nie grałem w Demon's Souls. Ma być na PS5. Fajne to w ogóle? Widzieliście porównanie PS5 do PS3, co tym myślicie, jako osoby, które widziały i grały na PS3?

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie grałem ale jako BB i DS3 bardzo mi podpasowały, więc DS to pozycja obowiązkowa. Dla mnie Bloodborne to gra generacji. Nioh jest też bardzo dobry (do nadrobienia mam 2 i Sekiro). Codo cen gier to zawsze nie mogłem zrozumieć czemu cyfra jest minimalnie droższa od pudełka, które można odsprzedać. Cyfra powinna być tańsza przynajmniej 30% od pudełka w dniu premiery. Mam nadzieję, że ludzie się opamiętają i gry  na psn store będą szybko tanieć. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

Strach się przyznać, że nie grałem w Demon's Souls. Ma być na PS5. Fajne to w ogóle? Widzieliście porównanie PS5 do PS3, co tym myślicie, jako osoby, które widziały i grały na PS3?

Z poważaniem

Grałem na ps3, bardzo mi się podobała, chociaż była trochę drewniana. Widziałem porównanie, wygląda ładnie, ale wg mnie nie ma co się zachwycać, że jest taki skok jakościowy między ps3 a ps5, bo tam siedziała karta podobna do 7900GT, a w PS5 podrasowany 5700XT jak mniemam. Generalnie jeśli podobało się Tobie Dark Souls albo BB, to DS na pewno się Tobie spodoba. Oryginał był drewniany, ale myślę, a wręcz jestem pewny, że to poprawią w remake'u. Dla mnie to była gra na 8/10, jeśli jesteś masochistą, to spokojnie możesz dodać jedno oczko, a jeśli casualem lubującym się w samograjach, to od razu odejmij 7 oczek :E

Edytowane przez henryk nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, milekp napisał:

tych "świetnych IP" wyłącznie dla Sony jest siakieś 10, 20 max na generację, czyli 2, może 3 tytuły na rok (w mojej ocenie). Cała reszta to multiplatformy, które (wszystko na to wskazuje) będą chodzić/wyglądać lepiej na xsx. Dlatego imho należy zacząć myśleć o zmianie obozu ?

Niech ich będzie 15. Mając PS5 mamy te 15 "świetnych IP" + multiplatformowe gry.
Na XSX będziemy mieć "tylko" te multiplatformowe gry, bez tych 15 dobrych tytułów. OK, ma M$ gearsy, halo, forze, ale jak te tytuły są równocześnie na PC - to przy wyborze XSX vs PC, zawsze wybiorę PC.

 

1 minutę temu, henryk nowak napisał:

Grałem na ps3, bardzo mi się podobała, chociaż była trochę drewniana. Widziałem porównanie, wygląda ładnie, ale wg mnie nie ma co się zachwycać, że jest taki skok jakościowy między ps3 a ps5, bo tam siedziała karta podobna do 7900GT, a w PS5 podrasowany 5700XT jak mniemam. Generalnie jeśli podobało się Tobie Dark Souls albo BB, to DS na pewno się Tobie spodoba. Oryginał był drewniany, ale myślę, a wręcz jestem pewny, że to poprawią w remake'u. Dla mnie to była gra na 8/10, jeśli jesteś masochistą, to spokojnie możesz dodać jedno oczko, a jeśli casualem lubującym się w samograjach, to od razu odejmij 7 oczek :E

Deweloperzy porównali gpu PS5 do 2070 Super, a gpu XSX do 2080 super.

Edytowane przez kanon7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, kanon7 napisał:

Niech ich będzie 15. Mając PS5 mamy te 15 "świetnych IP" + multiplatformowe gry.
Na XSX będziemy mieć "tylko" te multiplatformowe gry, bez tych 15 dobrych tytułów. OK, ma M$ gearsy, halo, forze, ale jak te tytuły są równocześnie na PC - to przy wyborze XSX vs PC, zawsze wybiorę PC.

A ja gdybym miał składać PC to brałbym rtx 3080 (za którego mam XsX i tysiaka w kieszeni ) i jeszcze proc itd dobiłbym pewnie do 6-7tyś, a że nie mam ochoty pompować kase w studnie bez dna zawsze wybiorę X`a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, kanon7 napisał:

Deweloperzy porównali gpu PS5 do 2070 Super, a gpu XSX do 2080 super.

Jak tak porównują to ja bym bardziej powiedział, że ps5 to bliżej zwykłego 2070 a xbox 2080 Super.

GPU w PS5 jest solidnie pocięte względem xboxa. 36 vs 52 CUs, a te 2230Mhz na ps5 zobaczmy jak świnia niebo :E

Po ogłoszeniu wydajności przez microsoft, Sony znalazło się w ciemnej dupie i nie miało innego wyjścia, dali z czapy taktowanie, aby tylko na papierze przekroczyć te 10tflops i aby nie wyglądało to tak słabo jak będzie w rzeczywistości, gdzie jak ta konsola utrzyma stabilne 1900Mhz w wymagających grach to będzie bardzo dobrze.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO nie ma co porównywać czegoś czego jeszcze nie ma. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, .winter. napisał:

Niby po co wycofywać ? na dniach mają dorzucić więcej do preorderów i do końca roku też więcej ma być.

Edytowane przez Elvis79
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...