Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, crush napisał:

Mieć wyższe standardy i chcieć dla siebie jak najlepiej to źle? :hmm:

Czyli 349 zł za gry to bez problemu, bo "wyższe standardy"? :E

4 minuty temu, crush napisał:

A jaki jest tego powód skoro to słabsza konsola? :hmm:

Zapewne przez zawyżone zegary plus do tego sporo odrzutów produkcyjnych, bankowo trzeba robić selekcję. Ciekawe, czy wzięli pod uwagę zwroty gwarancyjne na większą skalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, .winter. napisał:

Czyli 349 zł za gry to bez problemu, bo "wyższe standardy"? :E

Zapewne przez zawyżone zegary plus do tego sporo odrzutów produkcyjnych, bankowo trzeba robić selekcję. Ciekawe, czy wzięli pod uwagę zwroty gwarancyjne na większą skalę.

??? Ja się odnoszę do Twojego zarzutu o narzekaniu na słabsze bebechy.
Tam nie było nic o cenach gier które uważam za skandaliczne. A do tego to Ty będziesz za nie tyle płacił, nie ja więc tym bardziej ????? :E

Pewnie tak jak MS przy X360. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, crush napisał:

??? Ja się odnoszę do Twojego zarzutu o narzekaniu na słabsze bebechy.
Tam nie było nic o cenach gier które uważam za skandaliczne. A do tego to Ty będziesz za nie tyle płacił, nie ja więc tym bardziej ????? :E

Pewnie tak jak MS przy X360. :E

Przepierdzielam kupę kasy na inne bzdury, że 80 euro nie zrobi mi różnicy. W Polsce przy tamtych zarobkach na pewno bym się zastanawiał wydać 350 zł, no chyba, że byłym Gowinem i brał pod 20k i nie wystarczałoby mi do pierwszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będę ogrywał tyle tytułów co w tej generacji to i tak prawie nic nie wydam. :E Może znowu konsoli nawet nie trzeba będzie kupować. :E 
Co nie zmienia faktu, że te ceny są chore. Nawet wydając sporo na pierdoły.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, lukadd napisał:

Widzieli już nowe polskie ceny gier na PS5? :E

349zł za grę :rotfl: 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny są chore i to bez znaczenia czy kogoś stać czy nie. Ciekawe jaką cene dowalą za możliwość grania online :E

Sony odpływa coraz bardziej.

Edytowane przez lukadd
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, crush napisał:

Jak będę ogrywał tyle tytułów co w tej generacji to i tak prawie nic nie wydam. :E Może znowu konsoli nawet nie trzeba będzie kupować. :E 
Co nie zmienia faktu, że te ceny są chore. Nawet wydając sporo na pierdoły.

Każdy jest wolnym człowiekiem i decyduje. Dopóki Sony nie zmusza do posiadania konsoli, ja nie widzę problemu. Chcą zarobić, jak każdy. Skoro jest popyt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzie są głupi i dają się powoli dociskać. To samo było i jest z DLC i mikropłatnościami.

  • Like 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, crush napisał:

Bo ludzie są głupi i dają się powoli dociskać. To samo było i jest z DLC i mikropłatnościami.

No są i co z tego? Kupują też ajfony za tysiące dolarów albo inne pierdoły. Wczoraj się urodziłeś?

  • Haha 1
  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się jednak wydaje, że fakt iż dalej to dostrzegam i mnie to wkurza to pozytywna cecha. Wolałbym jednak nie skończyć jako bezmózgi konsument. :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, crush napisał:

Mnie się jednak wydaje, że fakt iż dalej to dostrzegam i mnie to wkurza to pozytywna cecha. Wolałbym jednak nie skończyć jako bezmózgi konsument. :E

Ale ja też to dostrzegam, i nie tylko w polityce Sony, ale wielu korporacji. I co? Obrażać się? Co to zmieni? Zrezygnuj z telewizora, pc, konsoli, telefonu. Będziesz czytać książki? One też są zmonopolizowane przez pseudopisarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, RyszardGTS napisał:

349zł za grę :rotfl: 

Na PS Store pewnie 389zł ? więc powodzenia dla tych co jadą na cyfrówkach.

Dobrze, że kupuje, przechodzę i sprzedaje. Inaczej byłoby kiepsko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, .winter. napisał:

Ale ja też to dostrzegam, i nie tylko w polityce Sony, ale wielu korporacji. I co? Obrażać się? Co to zmieni? Zrezygnuj z telewizora, pc, konsoli, telefonu. Będziesz czytać książki? One też są zmonopolizowane przez pseudopisarzy.

Nie obrażać się ale cisnąć po głupocie bo nawet małpa w końcu się czegoś nauczy.

2 minuty temu, SPYCHCIO napisał:

Na PS Store pewnie 389zł ? więc powodzenia dla tych co jadą na cyfrówkach.

Dobrze, że kupuje, przechodzę i sprzedaje. Inaczej byłoby kiepsko ?

I to jest właśnie najzabawniejsze. Tańsza wersja konsoli jest dla bardziej zamożnych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, SPYCHCIO napisał:

Na PS Store pewnie 389zł ? więc powodzenia dla tych co jadą na cyfrówkach.

Dobrze, że kupuje, przechodzę i sprzedaje. Inaczej byłoby kiepsko ?

 

To poczekaj jeszcze trochę... zaraz fizyczne wersje znikną, albo będzie je trzeba przypisywać do konta.

Do tego to przecież zmierza.

Edytowane przez DyndaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież za chwilę to samo będzie z cenami na innych platformach. Tak samo było ze wszystkim, ajfony były po 3 koła, gdy flagowego samsunga mieliśmy za 1500, teraz za oba trzeba dać po 5k :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, crush napisał:

??? Ja się odnoszę do Twojego zarzutu o narzekaniu na słabsze bebechy.
Tam nie było nic o cenach gier które uważam za skandaliczne. A do tego to Ty będziesz za nie tyle płacił, nie ja więc tym bardziej ????? :E

Pewnie tak jak MS przy X360. :E

Generalnie beka z tego narzekania bo gpu na poziomie 2070super to jest duzo wiecej niz nie jeden sie spodziewal(pamietam fachowcow co podali 1070 to jest max i napewno slabiej niz radeon 7 a o jakie kolwiek rt zobaczysz jak swinia niebo), jasne xsx jest te moze 25% mocniejsze a 3080 2x mocniejsze wiec nie robi juz takiego wrazenia ale nawet dzisiaj skladasz kompa na poziomie ps5 i placisz 6k to jest dopiero zabawne ale to forum.pclab wiec generalnie nie oczekije obiektywizmu bo tu prawie kazdy ma klapki na oczach na poziomie ppe tylko w druga strone. Ceny gier to oczywiscie gruba przeginka i dlatego pierwszy raz zaczne bawic sie w sprzedawanie po przejsciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj dyskusja toczy się o rozczarowaniu w stosunku do X'a, a nie PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, crush napisał:

Ale tutaj dyskusja toczy się o rozczarowaniu w stosunku do X'a, a nie PC.

Powiem tak, byla generacja ps4 i x one, obie konsole byly srednie/slabe a x one jeszcze slabszy, teraz obie konsole sa solidne/mocne xsx jeszcze mocniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale wraz z taką ceną, powinny zniknąć te wszystkie edycję dodatkowo dojące kasę. Ultimate, delux i inne pierdoły dające możliwość zagrać 3 dni wcześniej, i 3 skiny w grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, .winter. napisał:

A dziamiaczki niech kupują nowego Battlefielda, czy innego Coda do znudzenia.

Przepraszam, kto są "dziamiaczki"? :E 

 

Cytat

Widzieli już nowe polskie ceny gier na PS5? 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na rynek wtórny obecnej generacji, gdy nowka w folii kosztuje np. 110zl, a janusze chcą za używki 100-120zl, to mam chwile zwątpienia czy nie wrócić jednak do pc... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Fjubens napisał:

No to wyżej to akurat prawda. Mi też brakowało na poprzedniej generacji dysku SSD i lepszego procka. Graficznie część exów robiła zawsze mega pozytywne wrażenie i te dwie zmiany: SSD i normalny procesor to pierwsze co mnie ucieszyło jak pojawiały się pierwsze informacje o specyfikacji nowych konsol.

No ba i zapewniam że nie tylko Ciebie ?

9 godzin temu, .winter. napisał:

No to mają problem. Ja swój preorder trzymam i będę się dokładnie za 2 miesiące cieszyć nową konsolką. I dla ścisłości. Nie będę robił na niej benchmarków i sprawdzał, ile ma gigaherców na opakowaniu.

Prosiakowi brakowało lepszego CPU i dysku SSD. Przecież na tej słabej konsoli wyszły wspaniałe gry. Ja czekam na FF7 Part II. Zapomniałem dodać - na PC nie będzie, przynajmniej przez kilka lat :) A dziamiaczki niech kupują nowego Battlefielda, czy innego Coda do znudzenia.

PS5 jest o 50% większe od XSX. Nie bez powodu.

No dokładnie ?

10 godzin temu, Elvis79 napisał:

No taki naród nic nie poradzisz ;)

Przyjemniej towar bardziej "PREMIUM" więc część dzieciarni odpadnie na starcie 

9 godzin temu, SPYCHCIO napisał:

Nie jest przecież źle. Ciesze się, że ere PS4 PRO mam już za sobą bo widziałem już braki mocy. PS5 zrobi robotę ?

 

9 godzin temu, SPYCHCIO napisał:

Dobrze mówi, polać mu ? CPU Jaguar i HDD 5400rpm to było najgorsze co mogło przytrafić się Xbox One i PS4. Teraz dostaniemy ZEN 2 w konfiguracji 8/16 + dobre takty jak na konsole a SSD oparte o NVMe to wisienka na torcie, nareszcie?

Otóż to ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaycob napisał:

Przepraszam, kto są "dziamiaczki"? :E 

 

 

Moja mama określa tak wiecznie narzekającego wujaszka :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tomek1623 napisał:

Co jak co ale wraz z taką ceną, powinny zniknąć te wszystkie edycję dodatkowo dojące kasę. Ultimate, delux i inne pierdoły dające możliwość zagrać 3 dni wcześniej, i 3 skiny w grze...

No niby tak, ale chyba w to nie wierzysz? :E Będą doić ile wlezie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...