Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, SNC napisał:

kompromis bo sam mowisz ze rtx3080 jest za drogi a tylko on tak naprawde zapewnia zdecydowana roznice w multi w stosunku do ps5

XBOX SERIES X to wydajność zbliżona do RTX3060 a czegoś pomiędzy RTX3070 co do PS5 to fakt to już kompromis bo plasuje się gdzieś między RTX3050Ti a RTX3060. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, azgan napisał:

XBOX SERIES X to wydajność zbliżona do RTX3060 a czegoś pomiędzy RTX3070 co do PS5 to fakt to już kompromis bo plasuje się gdzieś między RTX3050Ti a RTX3060. 

rtx 3080 bedzie niszczyl w multiplatformach xsx wiec nadal kompromis ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, SNC napisał:

rtx 3080 bedzie niszczyl w multiplatformach xsx wiec nadal kompromis ;)

Pełna zgoda ale w kompie który będzie o ile droższy od PS5 i XSX razem wziętych? A na PC też nie pograsz we wszystkie EX'y SONY i EX'y z konsolowego odpowiednika XGP więc to też kompromis ?. Musiałbyś mieć wszystkie 3 platformy żeby nie było żadnych kompomisów.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, azgan napisał:

Tak tylko że na samym PS5 ani XSX nie zagrasz w te same tytuły które są EX'ami odpowiednio SONY i Microsoftu a na PC czy już tak bo to ta sama platforma ?

Ja jestem zdecydowany na oba Next-Geny i biorę PS5 i XSX - po co wybierać jak można mieć wszystko? 

I Nitendo Swith też kupię jak będzie nowa wersja z dopiskiem PRO 

Zamiast pisać to co w drugim poście - tj. 417 raz, nie lepiej to sobie wkleić pogrubione, na czerwono do sygnaturki ?
Nawet sąsiad mnie się dzisiaj pytał na dworze - o co chodzi z tym hasztagiem z neta: "#azgan_ps5+xsx_2020"

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to tylko współpracują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, SNC napisał:

 

Dobra oferta na start jak ktoś (ja) nie grał w te gry.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petarda ? No to teraz mogę brać tego PS+ jak nie będę musiał kupować ponownie gier z PS4PRO 

Dla samego God of War którego mam zamiar ponownie ograć warto ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Ściem@ napisał:

Sony kupiło Bluepoint Games? Bo gra jest markowana jako produkowana przez wewnętrzne studio. 

https://youtu.be/JiqGi3GMTko

niestety nie a przy produkcji demon souls pomagalo SIE Japan Studio 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Jaycob napisał:

Dobra oferta na start jak ktoś (ja) nie grał w te gry.  

Niech dają i będą wszystkie EX'y SONY z PS4 w jednym abo. 

Ciekawe jaka nowa cena za to będzie?

Godzinę temu, lukadd napisał:

Wyższa rozdzielczość i większa moc po prostu robi robotę.

Dokładnie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie szkoda, że nie wszystkie, tylko kilkuletnie. Nie ma GoT, TLOU2 czy Pająka.  Szkoda także, że nie ma jak w XGP day 1 w ramach abo wszystkie gry od Xbox Studios.  No, ale wiadomo lepiej niech bulą gracze 80 ojro. :E 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaycob napisał:

No właśnie szkoda, że nie wszystkie, tylko kilkuletnie. Nie ma GoT, TLOU2 czy Pająka.  Szkoda także, że nie ma jak w XGP day 1 w ramach abo wszystkie gry od Xbox Studios. 

Pewnie z czasem będą dodawać kolejne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W twoim przypadku to pewnie i z metra nie będzie różnicy :E

Ale jak coś to można i na 65" odpalić 720p i grać z 10m też nie będzie różnicy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na GOL'u pojawił się ciekawy nowy artykuł gdzie mówi się o wzroście cen na wszystkich platformach i nie tylko PS5 ale również XBOX oraz PC - cytat:

"Nowa gra za 360 zł? To może zmienić wszystko

Dowiedzieliśmy się, ile będą kosztowały nowe konsole, i to odwróciło naszą uwagę od tego, co jest jeszcze ważniejsze - od cen gier. 

Na prezentacji Sony padła informacja, że gry na PS5 będą kosztowały nawet 80 euro, czyli około 360 złotych. To bardzo, bardzo dużo. Nawet będący w zasadzie samodzielnym dodatkiem nowy Spider-Man został wyceniony na 70 euro, czyli około 320 złotych. Możemy założyć, że na Xboksach i PC-tach ceny także pójdą w górę, a portfele będą bolały.

Zacznę od tego, że dawno w branży mówiło się, iż budżety gier rosną, a ich ceny nie. Wielu wskazywało na to, że właśnie przez to wydawcy upychają w swoich produkcjach mikropłatności i stawiają przede wszystkim na gry-usługi. Jak widać, doszliśmy do punktu, w którym utrzymywanie dawnej ceny nie było już opcją. Bardziej zorientowani wiedzieli, że to musi nastąpić. Pytanie brzmi, do czego to doprowadzi? Odpowiedzi może być przynajmniej parę."

Źródło: https://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=2586

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do czego. Do tego ze wszyscy przejdą na model subskrypcji. Proste.

I wszyscy będą zadowoleni. Bo i Janusze co odsprzedają gry zaraz po przejściu duże kasy nie wydadzą a zwykły gracz będzie jeszcze bardziej happy ze nie musi nagle  "z dupy" wydawać na grę 350zl

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w tym odkrywczego? Jak konsumenci na to pozwolą to oczywiste, że każda platforma się na to połakomi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kadajo napisał:

Jak do czego. Do tego ze wszyscy przejdą na model subskrypcji. Proste.

...bo kupowanie pojedyńczych tytułów "na własność" przestanie być opłacalne. 

Microsoft, EA i UBI mają już swojego "Netflixa" dla gier.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ale to tyczy się tylko graczy którzy musza grać we wszystko na premierę. Ja się nie przejmuje tym zbytnio bo już dawno nie ogrywam premierowo gier a i rzadko cos jest warte kupna/ogrania dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O proszę co ja czytam? 

"PS Plus Collection na PS5 za darmo dla każdego posiadacza PS Plus"

Czyli nie będą wołać dodatkowego hajsu za gry z PS4 odpalane na PS5 

Dobrze że się pozbyłem płyt jak teraz mają to za darmo dodawać w cenie jednego abo.

Źródło: https://www.psu.com/news/ps5-playstation-plus-collection-will-be-available-at-no-extra-cost/

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, azgan napisał:

Nawet będący w zasadzie samodzielnym dodatkiem nowy Spider-Man został wyceniony na 70 euro, czyli około 320 złotych.

 

Zostal wyceniony na 50 dolkow w USA (bez podatkow) i 60 euro w Europie co sie przelozylo na 269-279zl w zaleznosci o sklepu (nie ze to malo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, SNC napisał:

Zostal wyceniony na 50 dolkow w USA (bez podatkow) i 60 euro w Europie co sie przelozylo na 269-279zl w zaleznosci o sklepu (nie ze to malo)

Nie ja to pisałem a cytujesz mnie ?

Nie ja jestem autorem tego artykułu 

Możliwe że chodziło o pełny zestaw gry razem z Remasterem poprzedniej odsłony a nie tylko DLC

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, azgan napisał:

Nie ja to pisałem a cytujesz mnie ?

Nie ja jestem autorem tego artykułu 

Możliwe że chodziło o pełny zestaw gry razem z Remasterem poprzedniej odsłony a nie tylko DLC

wiem ale poprawilem bo klulo mnie w oczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to PS Plus Collection będzie tylko dla posiadaczy PS5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, azgan napisał:

Jak widać, doszliśmy do punktu, w którym utrzymywanie dawnej ceny nie było już opcją. Bardziej zorientowani wiedzieli, że to musi nastąpić. Pytanie brzmi, do czego to doprowadzi? Odpowiedzi może być przynajmniej parę."

Bzdura do kwadratu, nic nie musiało nastąpić. Budżety gier nie są i długo nie będą tak napompowane żeby były nierentowne. Choćby na przykładzie Uncharted 4.

Within seven days of its release, Uncharted 4sold over 2.7 million units, making it the fastest-selling first-party PlayStation 4 game.[81] Three weeks after its release, the game had grossed over $56 million in digital sales.[82] By December 2016, the game had sold 8.7 million copies, making it one of the best-selling PlayStation 4 games.[83]

Wydawcy wyciągają kasę od graczy bo Ci na to pozwalają a nie dlatego, że są kłopoty z rentownością.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...