Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zieloni na fali. Po kolejnej wtopie tym razem z tym Spidermanem, oni przypominają na twicie swoje Smart Delivery - kupujesz raz i masz pewność darmowego update do najnowszej i najlepszej możliwej wersji. Ale się role odwróciły, wracają demony związane z PS3. Jeszcze jedna, dwie takie bombki i serio zbroja będzie osrana dokumentnie. Ojj chyba pierwszy raz zieloni dostaną i mój pieniądz. Nie zrezygnuję z Sony, zbyt dużo exów których po prostu nie odpuszczę, ale MS jedzie grubo. Bardo grubo. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, TmK napisał:

Zieloni na fali. Po kolejnej wtopie tym razem z tym Spidermanem, oni przypominają na twicie swoje Smart Delivery

Re-twitt z czerwca na Xbox UK zaraz po tym jak Sony potwierdziło płatny uppgrade. :D 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jaycob napisał:

mozna-jeszcze-raz-powoli-2017-07-26-08-0

Podsumowanie całego marketingu PS5 :E:E:E

Edytowane przez kanon7
  • Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SPYCHCIO napisał:

Dobra, czyli już wiemy, że wersja TLOU2 i GOT na PS5 nie będą darmowe. Obstawiamy ceny? ? Ja daje 289zł :szczerbaty:

Obstawiam ze jezeli w ogole wyjdzie upgrade to bedzie darmowy jesli mowimy tylko o podbiciu rozdzialki do 4k czy wiekszej ilosci fps. Ja nie wiem kto sie spodziewal ze spider bedzie dostepny upgrade jak to jest eklsuzywna wersja do Miles Moralesa ze zmienionymi modelami, rt i haptick feedback (ja sie nie spodziewalem choc jakby byla taka opcja upgradu bez zakupu Milesa byloby oczywiscie spoko) 

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnęli wnioski z chyba największego roastu w historii branży. 20 sekund, które zabiło dla nich generację - filmik Sony sprzed 7 lat o tym jak działa udostępnianie sobie gier :E ten filmik nadal śmieszy, biorąc pod uwagę jak prosta była to odpowiedź na ówczesne tvtvtvsportstvtvtv zielonych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jaycob napisał:

O Project Athia wiadomo więcej niż GoW2. :E   Porównaj sobie teasery obu produkcji. :P 

Athia to chyba był największy efekt wow podczas zapowiedzi PS5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Kena: Bridge of Spirits zaraz po tym Athia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaycob napisał:

Dla mnie Kena: Bridge of Spirits zaraz po tym Athia. ;)

Zgadzam się, Kena zapowiada się bardzo dobrze.

Oczywiście ogram ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jaycob napisał:

Brawo Sony. ?

Wydaje mi się, że przy moim usposobieniu nawet ja bym się tam bardziej nadawał od komunikacji z mediami niż ci, co obecnie pracują w dziale PlayStation :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, BlindObserver napisał:

Wydaje mi się, że przy moim usposobieniu nawet ja bym się tam bardziej nadawał od komunikacji z mediami niż ci, co obecnie pracują w dziale PlayStation :E

Dobrze napisałeś - wydaje Ci się :E

 

Mnie ta cała wojna między konsolami cieszy, bo napędza rynek. Ja i tak wziąłem dwie obie jak w przypadku obecnej generacji :D

Edytowane przez lycone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, kanon7 napisał:

 

Podsumowanie całego marketingu PS5 :E:E:E

Strzały w kolano na pewno nie dostaną, bo jest już u konkurencji. #pdk :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remaster starego spidera jest częścią edycji rozszerzonej moralesa na ps5. Jeśli dawali by remaster za darmo, to istnienie edycji rozszerzonej nie miało by sensu. Myślę, że pozostałe hity z PS4 dostaną darmowy update fps/rozdzielczości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w 2013 roku M$ chciał forsować przypisywanie fizycznych gier do konta tłumacząc że nie da się tego "od tak" wyłączyć to rynek ich zweryfikował. Ciekawi mnie czy podobnie będzie z PS5, napaleńcy wiadome że kupią i tak choćby to była najgorsza możliwa konsola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, joloxx9 napisał:

Jak w 2013 roku M$ chciał forsować przypisywanie fizycznych gier do konta tłumacząc że nie da się tego "od tak" wyłączyć to rynek ich zweryfikował. Ciekawi mnie czy podobnie będzie z PS5, napaleńcy wiadome że kupią i tak choćby to była najgorsza możliwa konsola.

Myślę że tylko cena gier 359 zł na PS5 i brak odpowiednika Gamepass'a, może jedynie to spowodować. Ale to M$ musi też mocno zareklamować Gamepass'a, bo wiele osób nie wie o co z tym chodzi (u nas w PL też).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14392031.webp

Screenshot-20200924-072852-Samsung-Inter

A 10 listopada tak będzie to wyglądać

Możemy sobie robić heheszki i marudzić a ludzie i tak będą się "zabijać" o nowe PlayStation ?

Edytowane przez azgan
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

A 10 listopada tak będzie to wyglądać

Możemy sobie robić heheszki i marudzić a ludzie i tak będą się "zabijać" o nowe PlayStation ?

A niech się zabijają, jest takie przysłowie ktore mówi "miliony much nie mogą się mylić" :E 

Cieszę się że jestem raczej świadomym klientem i nie muszę mieć już tutaj teraz natychmiast. Dobry ruch ze strony Sony, jak Horizon i gry które wyjdą w ciągu nastepnych 6 miesięcy będą na ps4 to nawet nie ma po co kupować tego PS 5 :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest jakaś informacja, że gry z PS4 będą chodziły na PS5 w 4K (tak jak w przypadku PS4 PRO)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdublowany post.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Kalach napisał:

A jest jakaś informacja, że gry z PS4 będą chodziły na PS5 w 4K (tak jak w przypadku PS4 PRO)?

Chyba nie - dla mnie to ogólnie jest żałosne, konsole można kupić ale nie wiadomo jak będzie z dyskiem, jak wygląda chłodzenie (co było okropnym problemem w poprzedniej generacji) i ogólnie czego się można spodziewać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Kalach napisał:

A jest jakaś informacja, że gry z PS4 będą chodziły na PS5 w 4K (tak jak w przypadku PS4 PRO)?

Nie ma żadnej oficjalnej informacji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seriously? Byłem przekonany, że to tak oczywiście iż nie wymaga pytać. Ale po ostatnich odpałach ze strony Sony - w sumie to ma sens :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ginn napisał:

Seriously? Byłem przekonany, że to tak oczywiście iż nie wymaga pytać. Ale po ostatnich odpałach ze strony Sony - w sumie to ma sens :E

Wszystko zależy od systemu jak to działa u sony, jeżeli ps5 przechodzi w specjalny tryb by odpalać gry z PS4 to może być problem bo:

- Nadmiar mocy będzie ograniczany

- gra zwyczajnie nie będzie potrafiła wykrozystać większych mocy przeorbowych

Mam nadzieję że się kompletnie myle ale Sony samo nie potrafi odpowiedzieć na takie pytania co nie napawa optymizmem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku dość kluczowe, bo głównie dlatego sprzedałem starą PS4 i złożyłem preorder, żeby na starcie cieszyć się z możliwości nadrobienia poprzedniej generacji w rozdziałce 4k. Kolejny policzek? Sony, robisz to dobrze.

Edytowane przez ginn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...