Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kanon7 napisał:

Jeżeli mówimy tylko o już zapowiedzianych tytułach, to masz kilka "powodów" w które nie zagrasz na XSX:

Spider-Man Miles Morales
Gran Turismo 7
Ratchet and Clank Rift Apart
Project Athia
Sackboy A Big Adventure
Demon Souls
Horizon IIForbidden West
God of War Ragnarok
Final Fantasy XVI

A lista będzie tylko rosła. Jeżeli te tytuły Ci nie odpowiadają, to faktycznie, PS5 nie dla Ciebie. Ja tam wolę tytuły PS, niż M$.

Ale pewnie w 80% zagra na PS4. For the players.
Jednakże nie obraziłbym się na optymalizację jak w TLoU II.

Edytowane przez mlody_tarnow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Kaczkofan napisał:

Za to BB, choć momentami niemiłosiernie mnie sponiewierał jest dla mnie najlepszą grą generacji. Co z tego, że graficznie szału nie było, ale cała reszta...

BB akurat ma bardzo solidna grafike.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, kanon7 napisał:

Jeżeli mówimy tylko o już zapowiedzianych tytułach, to masz kilka "powodów" w które nie zagrasz na XSX:

Spider-Man Miles Morales - dodatek do Spidera
Gran Turismo 7 - cienko to wygląda jak na razie. Data premiery nie jest jeszcze znana  Forza IMO gniecie ten tytuł. 
Ratchet and Clank Rift Apart - jedyna gra, która mi się podoba, naprawdę wygląda "nextgenowo" i chciałbym w nią zagrać
Project Athia - to jest czasowy ex, pojawi się na wszystkie inne platformy
Sackboy A Big Adventure - spin-off serii LBP, czyt. odgrzewany kotlet
Demon Souls - remake 11 letniej gry,  wygląda dobrze, ale gra nie dla wszystkich, prawdopodobnie wyjdzie także na inne platformy. :E 
Horizon IIForbidden West - wyjdzie także na PS4
God of War Ragnarok - nic nie wiadomo nic, prawdopodobnie wyjdzie także na PS4
Final Fantasy XVI prawdopodobnie wyjdzie także na inne platformy. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Jaycob napisał:

 

Spider-Man Miles Morales - dodatek do Spidera
Gran Turismo 7 - cienko to wygląda jak na razie. Data premiery nie jest jeszcze znana  Forza IMO gniecie ten tytuł. 
Ratchet and Clank Rift Apart - jedyna gra, która mi się podoba, naprawdę wygląda "nextgenowo" i chciałbym w nią zagrać
Project Athia - to jest czasowy ex, pojawi się na wszystkie inne platformy
Sackboy A Big Adventure - spin-off serii LBP, czyt. odgrzewany kotlet
Demon Souls - remake 11 letniej gry,  wygląda dobrze, ale gra nie dla wszystkich, prawdopodobnie wyjdzie także na inne platformy. :E 
Horizon IIForbidden West - wyjdzie także na PS4
God of War Ragnarok - nic nie wiadomo nic, prawdopodobnie wyjdzie także na PS4
Final Fantasy XVI prawdopodobnie wyjdzie także na inne platformy. 

Miles Morales - dodatek w stylu bardzo dobrze przyjetego Lost Legacy z nowymi assetami i ray tracingiem, wyglada znakomicie

Gt7 -  jesli chodzi o multi i support kierownicy gt sport gniecie forze a gt7 prawdopodobnie poglebi tylko roznice (zaczynam sie jednak bac kiedy bedzie premiera)

Ratchet - wyglada swietnie i widac zastosowanie memowego ssd

Demon Souls - remake 11 letniej gry jako argument ? Remaki robie sie wlasnie starych gier bo inaczej nie ma sensu (bardzo dobrze oceniany Resident 2 remake byl remakiem 21 letniej gry)

Horizon 2 - zaskoczenie ze wychodzi tez na ps4 (negatywne) ale na pierwszym trailerze wyglada zacnie

Gow2 - jestem spokojny ze nawet jak wyjdzie na ps4 to bedzie graficznie konkret

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SNC napisał:

BB akurat ma bardzo solidna grafike.

Solidna tak, aczkolwiek jeśli chodzi o jakoś tekstur itd. to szału nie robi. Za to design lokacji, kolory etc. - mistrzostwo świata jak dla mnie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
52 minuty temu, Jaycob napisał:

Sackboy A Big Adventure - spin-off serii LBP, czyt. odgrzewany kotlet

co to znaczy odgrzewany kotlet? Gra jest nowa - zapowiada się świetna platformówka. Na PS4 brakowało mi gier tego typu i dobrze, że już na start nowej generacji będzie Astro i Sackboy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kanon7 napisał:

Jeżeli mówimy tylko o już zapowiedzianych tytułach, to masz kilka "powodów" w które nie zagrasz na XSX:

Spider-Man Miles Morales
Gran Turismo 7
Ratchet and Clank Rift Apart
Project Athia
Sackboy A Big Adventure
Demon Souls
Horizon IIForbidden West
God of War Ragnarok
Final Fantasy XVI

A lista będzie tylko rosła. Jeżeli te tytuły Ci nie odpowiadają, to faktycznie, PS5 nie dla Ciebie. Ja tam wolę tytuły PS, niż M$.

Zapomniałeś dodać ceny od 289 zł do 359 zł zależy do tytułu, no niektóre wersje ponad 450zł. super są bogaci gracze z PS5, ci do XSX i M$ nie muszą być tacy bogaci po pograją w gamepassie oraz na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Stjepan napisał:

Zapomniałeś dodać ceny od 289 zł do 359 zł zależy do tytułu, no niektóre wersje ponad 450zł. super są bogaci gracze z PS5, ci do XSX i M$ nie muszą być tacy bogaci po pograją w gamepassie oraz na PC.

nie zapomnialem ale to inny temat, ja osobiscie zaczne sprzedawac gry po przejsciu bo tez uwazam te ceny za gruba przeginke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja gralem we wszystkie exklusivy na Ps4 i moje odczucia co do zaprezentowanych tytulow sa takie:

Spider-Man Miles Morales - DLC, nie lubie linii fabularnej murzynka, chce klasycznego spidermana
Gran Turismo 7 - nie oczekuje niczego specjalnego po tym tytule, Gran Turismo Sport zanudzil mnie
Ratchet and Clank Rift Apart - wiecej tego samego, wyglada jak DLC do remake'u, nic co by mnie grzalo
Project Athia - kompletnie NIC o tym nie wiadomo, multiplatforma
Sackboy A Big Adventure - wyglada slabo
Demon Souls - bardzo fajne, ale to tylko remake
Horizon IIForbidden West - wiecej tego samego, nic co by mnie grzalo
God of War Ragnarok - do mnie w ogole God of War nie trafil, zanudzila mnie ta gra
Final Fantasy XVI - bedzie multiplatforma na 100%

Dla kogos kto nigdy nie mial Ps3/Ps4 to moze wszystko brzmi super, ale dla mnie to Sony wpadlo we wlasna pulapke, robia sequele gier w ktorych formula sie juz wyczerpala. Sony niby taki kreatywny mistrz exclusivow i nie jest w stanie wymyslic zadnej ciekawej nowej marki na premiere nowej konsoli? Przespali? Za czasow Ps1 sypali jak z rekawa nowymi grami, gdzie to sie podzialo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Monn napisał:

Dla kogos kto nigdy nie mial Ps3/Ps4 to moze wszystko brzmi super, ale dla mnie to Sony wpadlo we wlasna pulapke, robia sequele gier w ktorych formula sie juz wyczerpala. Sony niby taki kreatywny mistrz exclusivow i nie jest w stanie wymyslic zadnej ciekawej nowej marki na premiere nowej konsoli? Przespali? Za czasow Ps1 sypali jak z rekawa nowymi grami, gdzie to sie podzialo?

Wysyp nowych gier (nawet gatunkow) jak za czasow psx to sie nie powtorzy byc moze nigdy bo to byla pierwsza generacja konsol z grafika 3d nie wspominajac ile wtedy kosztowalo stworzenie gry a ile teraz. Sony robi tylko sequele ? Sporo nowych marek w generacji ps4 bylo (bloodborne, spiderman, horizon, deathstranding, days gone, order1886, knack, until dawn, driveclub, ghost of tsushima, astrobot rescue mission...)

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest najwięcej gier na PC, a gdzie jest najwięcej graczek, kobiet grają w gry mobilne na smartfonach, no i graczy na PC też jest najwięcej, nie w mln jak PS4, PS3 itd, ale smartfonów i PC na świecie są miliardy, na każdym ziemniaku da się grać, tak samo jak na kalkulatorze z aparatem foto dzisiaj. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie, by kiedykolwiek na start konsoli były naprawdę mocne tytuły, PS4 miało praktycznie same remastery, PS3 jakieś średniaki, nie rozumiem zdziwienia, zacznie się dopiero za parę lat : D Dla mnie osobiście Demon's Souls to bardzo poważny argument, ale ja jestem fanem Soulsów i jaram się jak dziecko. Z całej reszty to GoW i Horizon, ale są to tytuły, powiedzmy - poboczne, których nawet jakbym nie ograł, to też bym nie płakał z tego powodu, żaden z nich nie był jakiś wybitny. Skończy się pewnie jak zawsze, czyli kupię konsolę co najmniej 2 lata po premierze. Niestety dla mnie chwilowo wszelkie premiery wyglądają tak sobie, nic poza Vampire Bloodlines 2, Hellblade 2 i Demon's Souls niespecjalnie mnie interesuje.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Monn napisał:

Dla kogos kto nigdy nie mial Ps3/Ps4 to moze wszystko brzmi super, ale dla mnie to Sony wpadlo we wlasna pulapke, robia sequele gier w ktorych formula sie juz wyczerpala. Sony niby taki kreatywny mistrz exclusivow i nie jest w stanie wymyslic zadnej ciekawej nowej marki na premiere nowej konsoli? Przespali? Za czasow Ps1 sypali jak z rekawa nowymi grami, gdzie to sie podzialo?

Nietypowe gry i jeszcze jakies zaskoczenie po tylu latach z grami to tylko na PC, ale glownie male produkcje. Na konsolach to dostajemy to samo co zawsze, czasami w innym papierku a coraz częściej już nawet opakowania nie zmieniają bo wystarczy dopisać remaster.

  • Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SNC napisał:

Dawno o ssd nie bylo ?, predkosc skompresowanych danych wlasnie podskoczyla z 9GB/s do 17GB/s

https://wccftech.com/ps5-io-system-to-be-supercharged-by-oodle-texture-bandwidth-goes-up-to-17-38gb-s/

Coś mi się wydaje, że to nie jedyny as w rękawie Sony :)

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego GoW i Horizon są traktowane jako tytuły startowe? Przecież one mogą wejść na rynek "za rok, może dwa"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kris194 napisał:

Coś mi się wydaje, że to nie jedyny as w rękawie Sony :)

Żeby tym "asem" nie było chłodzenie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Kszyrztow napisał:

Żeby tym "asem" nie było chłodzenie :E

Drogie gry na wyjca będą. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, milekp napisał:

Dlaczego GoW i Horizon są traktowane jako tytuły startowe? Przecież one mogą wejść na rynek "za rok, może dwa"...

A kto traktuje je jako tytuły startowe?
Jest data 2021, więc na dzisiaj wyjdą w przyszłym roku. O ile Horizon II jestem w stanie uwierzyć że wydadzą przed świętami tj. listopad 2021 - bo chociaż pokazali trailer z gry. Tak GOW Rangarok 2021 uznaję jako datę widmo - 2021 - aby było na pokazie że coś mamy. A że nic nie pokazali, to gra jest w lesie i wyjdzie faktycznie najwcześniej w 2022r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, kanon7 napisał:

Jeżeli mówimy tylko o już zapowiedzianych tytułach, to masz kilka "powodów" w które nie zagrasz na XSX:

Spider-Man Miles Morales
Gran Turismo 7
Ratchet and Clank Rift Apart
Project Athia
Sackboy A Big Adventure
Demon Souls
Horizon IIForbidden West
God of War Ragnarok
Final Fantasy XVI

A lista będzie tylko rosła. Jeżeli te tytuły Ci nie odpowiadają, to faktycznie, PS5 nie dla Ciebie. Ja tam wolę tytuły PS, niż M$.

Dlatego właśnie biorę obie konsole. Ogram wszystko z jednego i drugiego obozu, dodatkowo nie biorę udziału w tych przepychankach zielonych i niebieskich.

Jestem graczem i nie patrzę czy to xbox czy playstation. Gdzie są dobre gry tam zagram. Dlatego mam jeszcze PC, bo wyjdzie przykładowo Diablo 4 i Age of Empires 4 na które bardzo czekam ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, kanon7 napisał:

A kto traktuje je jako tytuły startowe?

Tak mi jakoś to wynikało z kontekstu rozmowy - dyskusja o grach na jedną czy drugą konsolę i jako argument jakaś lista tytułów zapowiedzianych. Mam dziś wybierać konsolę na tej podstawie bo za, dajmy na to 3 lata pojawi się nowy gow? Przez 3 lata to już mogę kilkukrotnie obóz zmienić...

Edytowane przez milekp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, SPYCHCIO napisał:

Dlatego właśnie biorę obie konsole. Ogram wszystko z jednego i drugiego obozu, dodatkowo nie biorę udziału w tych przepychankach zielonych i niebieskich.

Jestem graczem i nie patrzę czy to xbox czy playstation. Gdzie są dobre gry tam zagram. Dlatego mam jeszcze PC, bo wyjdzie przykładowo Diablo 4 i Age of Empires 4 na które bardzo czekam ?

Nintendo Ci brakuje :naughty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Kszyrztow napisał:

Nintendo Ci brakuje :naughty:

Myślałem nad tym, ale tylko i wyłącznie Lite bo zawsze uwielbiałem przenośne konsole. Miałem Gamboya Advance dalej PSP, Vite.

Co mnie odpycha to dryfujące analogi. Żenada ze strony Nintendo bo nigdy wcześniej nie było takich problemów.

Podliczyłem też swego czasu ilość ciekawych gier dla mnie i zrezygnowałem.

Edytowane przez SPYCHCIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
30 minut temu, SPYCHCIO napisał:

Myślałem nad tym, ale tylko i wyłącznie Lite bo zawsze uwielbiałem przenośne konsole. Miałem Gamboya Advance dalej PSP, Vite.

Co mnie odpycha to dryfujące analogi. Żenada ze strony Nintendo bo nigdy wcześniej nie było takich problemów.

Podliczyłem też swego czasu ilość ciekawych gier dla mnie i zrezygnowałem.

Switcha Lite bardzo polecam - nic nie dryfuje ;) . Sam kupiłem na allegro za mniej niż 2 gry na PS5 i idealnie sprawdza się do ogrywania indyków i exów Nintendo. Jak ktoś chce mieć dostęp do wszystkich gier na rynku to najlepiej wyposażyć się w PC+PS5+Switch :). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...