Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, ODIN85 napisał:

Oczywiście do neta wpadnie parę filmików gdzie chodzi jak helikopter i nakręcą aferę te trole Microsoftu.

A już zakładasz że będzie "helikopter w ogniu"? Albo coś jest ciche albo nie. To nie PC't że można wejść do UEFI i z miejsca dowalić 100% obrotów dla turbiny ?

Na GOL'u masz pierwsze wrażenia i mówią że XSX jest cichy i chłodny więc PS5 też powinno - proste.

5 godzin temu, crush napisał:

Też miałeś cichą rewizję PS4 jak Azazell? 

No a jak. Powstały tylko 2 sztuki specjalnie na zamówienie edycja podwójnie limitowana ?

Nie wiem po co Azazell skasował konto jak to najprawdziwsza prawda ?

Że też moje PS4PRO nie było takie wyjątkowe następnym razem trzeba odkupić od ODIN'a albo dajcie jakiś kontakt do Azazella ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, RyszardGTS napisał:

ODIN, zaczynasz przeginać, rozumiem raz na jakiś czas "dla zabawy - wsadzić kij w mrowisko" ale co chwilę? (praktycznie każdego dnia szukasz "zaczepki, jak tu stanąć w poprzek okoniem")

Jak wszyscy czarne to ty białe, jak wszystkim coś się psuje to tylko tobie się nie psuje, jak wszyscy mają problemy z czymś to tylko ty nie masz problemów, itd itd.

Nie przesadzaj z tym "prowo-trololo płynięciem pod prąd"

Zwykły troll. Nie odpisywać i tyle.

Ty się tu produkujesz, a on przeczyta może z połowę tego co napisałeś i dalej będzie pisał pierdy ;)

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Kszyrztow napisał:

 

Trochę ma tych ostrzeżeń, tutaj tylko chyba permban by pomógł ;) 

ODIN siedzi w pracy i się nudzi, ja go częściowo rozumiem że z nudów pisze, ale mógłby się zająć czymś bardziej pożytecznym niż "częstym prowokowaniem ludzi z forum".

tenor.gif

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

 

No a jak. Powstały tylko 2 sztuki specjalnie na zamówienie edycja podwójnie limitowana ?

Nie wiem po co Azazell skasował konto jak to najprawdziwsza prawda ?

Że też moje PS4PRO nie było takie wyjątkowe następnym razem trzeba odkupić od ODIN'a albo dajcie jakiś kontakt do Azazella ? 

Wydaje mi sie ze na poczatku moje pro bylo duzo cichsze, za to po 2 latach ssania kurzu juz jest chyba glosniej. W Tolu2 i GoT nie bylo go bardzo slychac ale na dzis w Avengersach jest jak f16. Momentami zastanawiam sie czy on przypadkiem plyty tak nie katuje. Na szczescie jeszcze miesiac i pa pa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Sheeneek napisał:

 na dzis w Avengersach jest jak f16. 

Aż tak źle to nie było ale cicha to ona też nie była. Fakt te ostatnie rewizje poprawili ale nie aż tak żeby nie było jej słychać np. w takim God of War (no chyba że ktoś gra na słuchawkach to O.K mogę się zgodzić) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, milekp napisał:

To tak a propos głośności, w sieci pojawiło się takie cuś:

2.jpg.fd02d394e75809b436a0d36833b04585.jpg

nie zweryfikuję, czy to prawdziwa wypowiedź czy nie ale zwróciłbym uwagę na ostatnie zdanie i stwierdzenie, że PS5 jest "generally quiter" od PS4, to wcale może nie wróżyć pożądanej ciszy, bo mało co ogólnie (generalnie) jest głośniejsze niż PS4... ;-)

Ursus C360 jest głośniejszy. Sam jestem posiadaczem PS4 pro i choć staram się go dość regularnie czyścic czyli co 3 miesiące a gram na nim moze 10h miesięcznie to i tak chodzi bardzo głośno w 4k.

 

13 godzin temu, ODIN85 napisał:

azganowi wyjaśnij bo tego nie pojmuje że ktoś takie coś robi.

Kolejny raz przekręcasz, nie było powiedziane że NIKT ich nie robi, tylko tak minimalny % osób że jest to samo w sobie ewenementem. Z tego co napisał @lukadd  również wynika że Twoje zdanie to kolejna imaginacja. 

@RyszardGTS @BlindObserver czy tylko ja widzę to uporczywe trolowanie i to nie tylko w tym temacie? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ODIN85 napisał:

Ale ta najnowsza rewizja serio jest cicha i nie wiem po co te śmiechy.

Tlou2 i GoT na tym ograłem i nie było żadnego F16.

Także nie obawiam się o jakość chłodzenia w Ps5.

Screenshot_20201021-024136378 (1)_1.jpg

Moja to 7216B wiec chyba najnowsza rewizja, tyle ze jej nigdy nie czyscilem w srodku poza standardowym przejechaniu odkurzaczem po wlotach i wylotach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się pierwsza łatka od czasu premiery Final Fantasy VII Remake więc jest spora szansa że do czasu pojawienia się PS5 będzie to można ograć bez problemów psujących estetyczne wrażenia z gry 

 

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@azgan

Wątpię, by na PS4 coś się jeszcze zmieniło. Przy całej mojej sympatii do remakeu FF7, za te tekstury i bitmapy ludzie z SE powinni dostać po głowach. Ewidentnie coś poszło nie tak, skupili się na modelach postaci, cała reszta wygląda jak z czasów PS3. Nie wierzę, że wszystko to wina błędu czy tam opóźnień w ładowaniu się tekstur na PS4 z powodu braku pamięci, bo widziałem na tej konsoli gry z otwartymi światami, lepszymi teksturami i takich cyrków nie było. PS5 dostanie (może) osobnego patcha i paczkę z teksturami, jak znam SE to zażyczą sobie extra opłatę za "FF7R - definitive 4k ultra edition" czy jakkolwiek to nazwą :P

 

Edytowane przez Kaczkofan
literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kaczkofan napisał:

jak znam SE to zażyczą sobie extra opłatę za "FF7R - definitive 4k ultra edition" czy jakkolwiek to nazwą

Niby póki co nie: https://www.tweaktown.com/news/70883/final-fantasy-7-remake-wont-get-playstation-5-release/index.html
Ale znając życie za jakiś czas mogą zmienić zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Camil666

Dzięki za link. Pozostaje mi jeszcze czekać na wydanie gry na inne platformy, z chęcią ogram jeszcze raz na XsX ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbuję swoich sił w hard mode, chcę wbić platynę, ale bywa ciężko. W moim tempie dokończę na PS5 (o ile będzie można przenieść save). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hard mode...dwa razy zaliczone, przy czym drugi raz to był "pikuś",  bo miałem ten naszyjnik za secret bossa z symulatora w budynku Shinra - każdą walkę zaczynasz z maksymalnie naładowanym paskiem limita, w dodatku szybciej się on ładuje w trakcie walki. Jak potrzebujesz pomocy /porady - pisz. Mi najwięcej krwi napsuł Eligor na hm skubaniec kopiował czary rzucane przez Aerith i kilka razy go podleczyłem...Cała reszta do przełknięcia, choć przez własne niedopatrzenie na hardzie robiłem dwa razy rozdział 9 i musiałem w ciągu jednego dnia dwa razy tłuc Hell House. Piękne wspomnienia ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ff7r az taki dobry? Obecnie nie bardzo mam w co grac przed cp2077

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Jak lubisz jRPG - czemu nie. System walki podobny do FF15, aczkolwiek lepszy ,mniej chaotyczny. Walka w czasie rzeczywistym, nie turówka. Dla mnie jedna z lepszych gier wydanych na PS4, ale też nie grałem za wiele w oryginał z 1997 roku, więc mam inne spojrzenie na ten tytuł.

 

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Sheeneek napisał:

Ten ff7r az taki dobry? Obecnie nie bardzo mam w co grac przed cp2077

jezeli nie przeszkadza Ci belkotliwe prowadzona narracja zakladajaca ze znasz kazdego bohatera i jego motywacje oraz mega nie rowna grafika to mozna dac szanse

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to chyba narazie sie wstrzymam, nie znam postaci i historii, poza XV jakos FF wczesniej mnie nie skusilo. Za to uwielbialem Suikoden II  i Vagrant Story z jap rpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W FF7r nie trzeba - jak dla mnie - za bardzo znać pierwowzoru, gra funkcjonuje samodzielnie. "Męczyłem" grę 4 miesiące, jej tunelowość, pokazywanie sobie kciuków w dziwnych momentach oraz ogólnie czasami zbyt dziwne sceny jak dla mnie trochę mnie odrzucały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnine glosnosci PS4/PS4 pro - zdajecie sobie sprawe, ze chyba nawet w wiekszej mierze wplyw na glosnosc konsoli ma nie samo jej zakurzenie, a zastosowany termoglut na procesorze, ktory po kilku miesiacach zamienia sie w suchego strupa i traci kompletnie swoje wlasciwosci termoprzewodzace? Sam nie dowierzalem jak duza jest roznica po zmianie na normalna paste - moja premierowa PS4 pracujaca wczesniej jak odrzutowiec zrobila sie akceptowalnie cicha.

W tym wzgledzie cieszy przede wszystkim to, ze Sony poszlo po rozum do glowy i zrezygnowalo z tego taniego w montazu termogluta na rzecz bardziej rozsadnego rozwiazania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to samo, przy czyszczeniu zmieniłem na normalną pastę i zupełnie inna kultura pracy, pomijam fakt, że fabryczna pasta 3mm grubości, no i wylewała się na płytę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze warto sprawdzic zanim sprzedam, jeszcze nie wiem czy mi sie chce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o jakość pasty jaką daje sony, tylko o jej gęstość/lepkość - poczytajcie sobie o tzw. pump out effect... dot. to zwłaszcza wersji pro ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie po to kupuje się konsole żeby się bawić w wymianę termoglutow, rozkręcanie , optymalizowanie itd. Przez lata się bawiłem w takie coś na pc ale teraz mi się nie chce włączam guzik odpalam na dużym tv siadam  i ma działać. Moj Xox działa 2 lata jest cichy nic się nie dzieje nic nie dotykam nic nie ruszam. Ja jestem wręcz pewny, że Sony znowu coś spierdzieli. Cały ten teardown i te plastikowe zdejmowane panele boczne jak zabawka za 500zl... Plus ten kształt i rozmiar Sony robi to źle... Ale walną jakiś pusty slogan o super super technologii ciekłego metalu w zastosowanym chłodzeniu ( jaja jakieś czy co, że to niby jakaś rewolucja zastosować taka pastę termo) i niebiescy to łykają... Więc się sprzeda jak Apple.

Edytowane przez WPW
  • Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, WPW napisał:

Nie po to kupuje się konsole żeby się bawić w wymianę termoglutow, rozkręcanie , optymalizowanie itd. Przez lata się bawiłem w takie coś na pc ale teraz mi się nie chce włączam guzik odpalam na dużym tv siadam  i ma działać. Moj Xox działa 2 lata jest cichy nic się nie dzieje nic nie dotykam nic nie ruszam. Ja jestem wręcz pewny, że Sony znowu coś spierdzieli. Cały ten teardown i te plastikowe zdejmowane panele boczne jak zabawka za 500zl... Plus ten kształt i rozmiar Sony robi to źle... Ale walną jakiś pusty slogan o super super technologii ciekłego metalu w zastosowanym chłodzeniu ( jaja jakieś czy co, że to niby jakaś rewolucja zastosować taka pastę termo) i niebiescy to łykają... Więc się sprzeda jak Apple.

No raczej z apple niewiele ma to wspolnego, tutaj dostajesz sprzet praktycznie po kosztach produkcji wiec pudlo...

Taa, niebiescy lykaja, wiesz sony czyms sobie zapracowalo na baze uzytkownikow i nie ma w tym nic z lykania. Oba sprzety sa warte swojej ceny na papierze, premiery jeszcze nie bylo wiec tyle mozemy oceniac.

 Zapomniales o tym jak u ms x360 padaly jak muchy? To elektronika i zawsze moze cos byc zle zaprojektowane albo miec wady produkcyjne.

Co do sloganu z cieklym metalem sony raczej sie z tym nie afiszowalo, powiedzieli o tym dopiero tydzien czy 2 temu w video z teardownem. Gdzie opisywali cala konstrukcje.

Panele wygladaja jak wygladaja moze sie podobac lub nie, ale ze zdejmowane do czyszczenia to raczej na plus, widac wyciagaja wnioski z poprzednich niedociagniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ale tak bylo od wiekow to na prawde zejdz na ziemie i nie skladaj klockow. Wyplata opodatkowana a podatek od nieruchomopsci to calkowicie odmienne tematy. No masz racje na 2024 co wychodzi na duzy + bo drugi spada na 12% do 85K
    • @kola01Ok, dzięki za ogólne wyjaśnienie jak działają chłodzenia i stwierdzenie czy moje chłodzenie, którego nigdy w życiu na własne uszy nie słyszałeś jest ciche lub głośne😆 Bardzo wiele to zmienia w moim życiu, dobra robota👏  Jak "głośny" jest Fortis 5 dual przy swoim maksymalnym RPM 1400 w porównaniu z różnymi aio możesz przeczytać tutaj:  https://www.purepc.pl/test-silentiumpc-fortis-5-i-fortis-5-dual-fan-coolery-dla-procesorow-z-dobrym-stosunkiem-ceny-do-wydajnosci-i-cichymi-wentylator?page=0,7 Może uwierzysz 
    • Nic sobie nie pomyliłem. Z premedytacją nie użyłem nazwy gdyż mowiny o tanich asrocakch, model nie ma znaczenia. Ogólnie beka bo gdy mówię o karcie dźwiękowej narracja zmieniana jest na taką że dobra karta dźwiękowa nie jest potrzebna, można kupić inna, można kupić dac itp (TO SĄ DODATKOWE KOSZTY). Jak mówię o sekcji zasilania to narracja brzmi że pomylelem się z modelem płyty. Cały dowcip polega na tym że to 400zl to nie wiele jak na różnice w tym co dostajemy w tych mobasach. Tzn lepsza dźwiękowka, lepsza sekcja zasilania, lepsze wyposażenie. OGÓŁEM LEPSZA PŁYTA. Jeśli komuś wystarcza biedny kodek audio czy biedna sekcja zasilania to fajnie ale niech nie mówi że ta płyta jest dobra. Jest WYSTARCZAJĄCA dla niego i to wszystko. To tak jak z tymi bułkami z biedronki, dla kogoś są wystarczające, ja wolę kuoic 3x droższe i nie jest odnrazanego barachła. Argumenty że za 900zl płyty też mają kiepskie kodeki audio jest śmieszny bo wystarczy poszukać w specyfikacji technicznej i znaleźć taka która ma normalne audio, wyposażenie czy co tam nas interesuje. Nadal nikt nie odpowiedział, dlaczego nie polecają tanich asrockow na am4? Bo różnica pomiędzy dobrą płyta jest po prostu mniejsza i mówimy o mniejszej skali.  Edit: teraz spojrzałem na morele, nowy tomahawk kosztuje 871zl. Różnica pomiedzy "wystarczającymi" asrockami zaczyna topnieć wiec za niedługo ten post będzie nieaktualny bo i tak wszyscy będą polecali MSI. Obecnie to już 350zl czyli żaden pieniądz. 
    • Masz calkowita racje. 1 kwietnia lece na Florida zakupic dzialke i zaczac budowe domu. Nie dosc ze tax ma sprzedaz jest 6% to jak dom bedzie jako glowny nie bede placil stanowego podatku od zarobkow w moim wypadku to 10.75% ze stanu NJ. Tym sposobemdom wybuduje sie z tax z NJ.
    • No nie wiem jakim cudem ale w pit masz ustalone progi procentowe od zarobkow/ Kosz pracodawcy pracownika nic nie obchodzi bo to dwie oddzielne dzialalnosci. No to najprostrza droga. Z tego co sie orientuje to jak dobrze sie uczysz to studia nadal w Polsce sa bezplatne?.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...