Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie wiadomo tylko co to znaczy, ale może jest nadzieja na premierę w Q1 2021?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Camil666 napisał:

 

Nie wiadomo tylko co to znaczy, ale może jest nadzieja na premierę w Q1 2021?

I wyjdzie płatny trailer :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, ODIN85 napisał:

Komuś jakiś sklep anulował?

Dowiemy się bliżej 19'tego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryby działania Devil May Cry 5 Special Edition na konsolkach, które niby mają być i niby miały zostać potwierdzone.

  • 4K/30fps with Ray Tracing ON
  • 1080p/60fps with Ray Tracing ON
  • 4K/60fps with Ray Tracing OFF
  • Up to 120fps with Ray Tracing OFF

DMC w 30 FPS :E

https://www.resetera.com/threads/dmc5-se-announced-for-playstation-5-and-xbox-series-x-vergil-dlc-also-coming-to-last-gen-versions-pc.287831/page-8#post-49053994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, BlindObserver napisał:
  • 4K/30fps with Ray Tracing ON
  • 1080p/60fps with Ray Tracing ON
  • 4K/60fps with Ray Tracing OFF
  • Up to 120fps with Ray Tracing OFF

Tyle trybów, szok ?

  

9 godzin temu, Sheeneek napisał:

Zapomniales o tym jak u ms x360 padaly jak muchy?

Mi się podobało, kupowałem trupa za grosze, cyk do piekarnika i gramy :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
13 minut temu, BlindObserver napisał:

Tryby działania Devil May Cry 5 Special Edition na konsolkach, które niby mają być i niby miały zostać potwierdzone.

  • 4K/30fps with Ray Tracing ON
  • 1080p/60fps with Ray Tracing ON
  • 4K/60fps with Ray Tracing OFF
  • Up to 120fps with Ray Tracing OFF

Teraz tylko czekać, aż na konsolach zaczną pojawiać się rozbudowane ustawienia graficzne z suwakami tak jak na PC. Kiedyś wkładało się płytę i człowiek (po aktualizacjach) mógł sobie spokojnie grać w jedyną najlepszą wersję gry... Teraz dostajemy milion trybów i cały czas mętlik w głowie - grać w "up to" 120fps (w 900p?) RT OFF czy może 30fps i 4k RT ON....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma problem z ogarnięciem 4 trybów, to jak on się w świecie odnajduje? :D

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie świetna sprawa, każda gra powinna mieć tryb 4K@30 i 4K@60 (ewentualnie "4K").

Edytowane przez bleidd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj ida ewidentnie w strone graczy, jedni wola max grafike i im wystarcza 30fps, a inni dostaja konwulsji jak 60fps nie ma.

Jak mozna krytykowac tworcow za to ze daja ci wybor? Jezeli by dokonali go za nas i poszli w jedna strone to by ta druga czesc wylewala zale.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór jest zawsze lepszy od jego braku, a "kiedyś to było" rzadko kiedy ma sens w dzisiejszych czasach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

wybór to mam na PC, na konsoli w menu gry interesuje mnie tylko opcja rozpocznij nową grę/kontynuuj ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to odpalaj w defaultowym trybie i nawet nie wchodź w ustawienia. Serio, szukanie dziury w całym - masz 4 tryby, wybierasz ten dogodny i nigdy już nie musisz tam zaglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest "najlepsza wersja gry"?

Jedni uważają, że cokolwiek poniżej 60 FPS to zbrodnia przeciw ludzkości. Inni lubią 30 FPS przy maksymalnych detalach graficznych. Wiele osób nie ma TV 4k lub 120 Hz, więc takie opcje są dla nich bezużyteczne.

Nie sądzę, że potrzebujemy suwaków jak na PC, ale kilka trybów zoptymalizowanych pod konkretny cel (efekty wizualne, płynność itp.) to imo bardzo przydatna rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

śmieszy mnie tylko ten marketing nowych konsol "4K, HDR, Ray Tracing ON, up to 120fps". Wszystko w jednej linijce zazwyczaj jest napisane, a później okazuje się, że w grach są "tryby" i muszę sobie wybrać (nie mogę mieć wszystkiego). Te modne ostatnio 120fps w DMC 5 nie ma nawet podanej rozdzielczości... 
Jasne wybór jest zawsze dobry - czekam teraz, aż mi na Switcha zaczną oferować gry up to 120fps w 144p - bo wiadomo wybór jest zawsze lepszy, niż jego brak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marketing jak zwykle, nie tylko w stosunku do konsol, nagina rzeczywistość żeby nie powiedzieć wprost, że jest zakłamany. Każdy wiedział, że ten sprzęt nie ma możliwości wyciągnąć 4K z RT w 120 FPS, nawet 60 to problem. Osobne tryby wydajnościowe to najlepsze co można w obecnej sytuacji zrobić. Z resztą nawet jakby konsole były 2x mocniejsze to tryby 4K@120 i nie wiem, 8K@60 albo dopakowane 4K@60 byłby mile widziane.

W dalszym ciągu możesz włożyć płytę i wcisnąć "graj", ale możesz też poświęcić bezcenne 20 sekund swojego czasu i sobie coś poustawiać w opcjach pod siebie. Sytuacja, w której każdy wygrywa, nie pojmuje jak można się tego czepiać

Edytowane przez bleidd
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, esef napisał:

 "4K, HDR, Ray Tracing ON, up to 120fps".

Gdybys czytal ze zrozumieniem to nigdzie nie jest napisane ze to dziala jednoczesnie, jest tylko napisane co konsola obsluguje wiec sam sobie robisz problem ;)

1 godzinę temu, bleidd napisał:

4K z RT w 120 FPS, nawet 60 to problem.

 

Nie ma mozliwosci ale nikt nigdzie nie napisal ze w takich fpsach bedzie szlo. Pokaz mi gdzie ktos gwarantuje takie nastawy?? Ze masz z tym problem iz konsola tego nie obsluguje.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co Ty do mnie :E Ja nigdzie nie piszę, że ktoś to gwarantował. To jest marketing prowadzony w białych rękawiczkach, "up to 120 FPS", 4K, 60 FPS (ale nie w jednym zdaniu). Wszystko aby sprawić wrażenie ale w razie czego, to tak czarno na białym nikt tego nie gwarantował.

Ja tam się więcej jak 4K@30 nie spodziewałem, więc ani zawiedziony ani zdziwiony nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Godzinę temu, Phoenixsuple napisał:

Gdybys czytal ze zrozumieniem to nigdzie nie jest napisane ze to dziala jednoczesnie, jest tylko napisane co konsola obsluguje wiec sam sobie robisz problem ;)

 

Czytam ze zrozumieniem, w żadnym miejscu nie napisałem, że wszystko działa jednocześnie (jednak wiele materiałów promocyjnych niejako sugeruje, że jeśli konsola obsługuje to wszystko będzie działać, bez zabawy w tryby) ;) Up to 120fps może równie dobrze określać 30 fps, twórcy gry celują w 120, a że nie wychodzi to trudno.  
Jednakże opcje dla gier na konsolach są dla mnie słabe, bo nie jestem w stanie kupić wersji PRO i cieszyć się wszystkim. Albo mam Ray Tracing albo 60/120fps(w każdej sytuacji mam wybrakowany produkt).. Jak już się bawią w tryby gier to niech zrobią kilka wersji konsoli - słabą, średnią i mocną. Wtedy dopiero dadzą wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, esef napisał:
 

Jak już się bawią w tryby gier to niech zrobią kilka wersji konsoli - słabą, średnią i mocną. Wtedy dopiero dadzą wybór.

Ciekawe podejscie, czyli lepiej kupic 3konsole niz miec opcje wyboru na jednej :D ja tam wole miec wybor na miejscu i sprawdzenie co mi bardziej lezy niz twoim myslenie kupowac i zwracac konsole jesli jakis tryb nie podpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
19 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Ciekawe podejscie, czyli lepiej kupic 3konsole niz miec opcje wyboru na jednej :D ja tam wole miec wybor na miejscu i sprawdzenie co mi bardziej lezy niz twoim myslenie kupowac i zwracac konsole jesli jakis tryb nie podpadnie.

Co jeśli w takim Uncharted leży mi zarówno grafika jak i płynność rozgrywki? 10 minut grać z RT ON, a następne 10 min z RT OFF? :P

Lepiej kupić 1 najmocniejszą wersję i mieć wszystko włączone (co mi z tego, że konsola obsługuje tyle trybów, jak nie mam do nich dostępu jednocześnie). Tak się inspirują PC to niech na start wprowadzą modele budżetowe/pro i każdy będzie zadowolony ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, ODIN85 napisał:

Jeszcze z dwie generacje i dadzą wybór detali jak na pc?

I będziesz mógł wymieniać podzespoły w nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, esef napisał:

Jednakże opcje dla gier na konsolach są dla mnie słabe, bo nie jestem w stanie kupić wersji PRO i cieszyć się wszystkim

Jakbys dostal wszystko 4k RT 120fps to grafika bylaby tak slaba, ze pierwszy bys tu plakal na forum. To tyle na temat tego glupiego myslenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, esef napisał:
Jak już się bawią w tryby gier to niech zrobią kilka wersji konsoli - słabą, średnią i mocną. Wtedy dopiero dadzą wybór.

Nie wiem czy to miał być sarkazm czy co, ale przecież Microsoft już to zrobił, zapowiadając równoczesną premierę X i S. :E Masz więc swój wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widze w tym negatywnej marketingowej zagrywki ze sony czy ms podaje 4k hdr 120hz RT w reklamach sqojego produktu. Przeciez oni dostarczaja platforme i to platformy te dane dotycza i sa prawdziwe. Co niby mieli by napisac? Toz to nawet podaja moc cpu i gpu. Wszystko jest podane jasno i przejzyscie.

To jak game devi to wykorzystaja nie ma nic wspolnego z sony, to jest ich decyzja jak utrzymac balans. Przeciez nie ma problemu zrobic gry ktora bedzie w 4k, w120hz, hdr i z RT, ale to normalne ze wtedy skomplikowanie sceny/detali bedzie ubozsze. Z kazdym sprzetem tak jest, co by w srodku nie siedzialo zarznac to to nie problem.

Niestety mamy takie spoleczenstwo roszczeniowe, oczekiwania przerastaja realia i zdrowy rozsadek u coniektorych.

Dziwia mnie tylko takie glosy na forum gdzie jednak wiekszosc z nas ma dosc duze pojecie o technologii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ten marketing jest dla debili. I pewnie część się na to złapie.

A 4k@120 z RT zobaczy może w konsolowej wersji pasjansa, choć i to jest wątpliwe.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...