Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może niech zakończenie gry zrobią na zasadzie czasowej ekskluzywności - wielki finał historii w tym roku tylko na PS5. :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by było coś, jesteś na finałowym bossie, a tu nagle okienko z linkiem do sklepu konsoli.  :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, ODIN85 napisał:

Ile lat temu miałeś ostatnią podwyżkę gier na Psie?

A na Kocie kiedy była?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Jaycob napisał:

Cod mnie nie interesuje wcale, ale to już jest przegięcie. Takie same jak czasowa ex... RT w DMC. :rotfl:

Mnie interesuje ale raczej nie o takie EX'y nic nie robiłem ?

Niech się leją między sobą jak za czasów PS3 i X360 będzie wesoło 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Vulc napisał:

Może niech zakończenie gry zrobią na zasadzie czasowej ekskluzywności - wielki finał historii w tym roku tylko na PS5. :E

Lepiej nie przytaczaj takich pomysłów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, azgan napisał:

Niech się leją między sobą jak za czasów PS3 i X360 będzie wesoło 

Jak do tej pory to MS kopie leżącego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Jaycob napisał:

To by było coś, jesteś na finałowym bossie, a tu nagle okienko z linkiem do sklepu konsoli.  :E 

Co tam 1 BOSS jak Final Fantasy VII Remake dalej tylko na PlayStation ?

7 minut temu, Jaycob napisał:

Jak do tej pory to MS kopie leżącego. 

Ja tam widzę że wymieniają ciosy w "ringu"

„Final Fantasy XVI nadejdzie w 2021 roku tylko na PS5”. Official PlayStation Magazine wspomina o premierze https://www.ppe.pl/news/150983/final-fantasy-xvi-zadebiutuje-w-2021-roku-tylko-na-ps5-official-playstation-magazine-wspomina-o-premierze.html

To taki "odwet" za Bethesde ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jaycob napisał:

Jak do tej pory to MS kopie leżącego. 

chyba w specyficznym swiecie tego forum ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, azgan napisał:

Co tam 1 BOSS jak Final Fantasy VII Remake dalej tylko na PlayStation ?

Ja tam widzę że wymieniają ciosy w "ringu"

„Final Fantasy XVI nadejdzie w 2021 roku tylko na PS5”. Official PlayStation Magazine wspomina o premierze https://www.ppe.pl/news/150983/final-fantasy-xvi-zadebiutuje-w-2021-roku-tylko-na-ps5-official-playstation-magazine-wspomina-o-premierze.html

To taki "odwet" za Bethesde ?

Tam już nie ma 2021 tylko "soon" w tym cytowanym opisie, więc się chyba z tego wycofali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Jestem ciekaw, czy będą dostępne konsole od 19.11.2020, czy może okaże się, że nowe dostawy od stycznia 2021. Pandemia pokrzyżuje sprawy, czy nie... Dzisiaj nigdzie nie można zamówić w przedsprzedaży, wszystko już wyprzedane.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Bez przesady, coś się pojawi w sklepach stacjonarnych, aczkolwiek osobiście bałbym się 11.19. iść do marketu po swój egzemplarz ;) Pracowałem w latach 2006-2008 w Media Markt i wiem, do czego ludzie są zdolni byle tylko dorwać kawałek upragnionego plastiku. Przy kilku wyprzedażach ochroniarze musieli stać przy wejściu na magazyn, blokować grupę ludzi, a my przez uchylone drzwi podawaliśmy monitory żądnym elektronik klientom. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

Ważne że grube miliony osób już tak.

Niektórzy grają w to co lubią, a nie w to co lubią inni.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

Ważne że grube miliony osób już tak.

Chyba cieciów na szlabanie na 300h/msc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jaycob napisał:

Jak do tej pory to MS kopie leżącego. 

Raczej odwrotnie. Na konsolach nigdy wydajność nie była najważniejsza. Kultową generację X360, PS3, Wii wygrało bardzo słabe Wii. Zaś X360 miał szansę, bo Sony wystartowało dużo później i to z wysoką ceną. W dodatku gry multiplatformowe wyglądały podobnie (mimo rzekomo wyższej mocy PS3, ale trudności z programowaniem).

Tu Sony nie ma opóźnienia (i tą samą cenę), a fanboje Sony robią ogromną przewagę, w tym ich głupota, że PS5 jest mocniejsze (chyba większość graczy tak uważa, patrząc na casuali z Interia czy wp). Najważniejsze będą gry, a tu MS nie ma się czym pochwalić. Wygląda więc na powtórkę walki dużo gorszego wyjca PS4 Pro z dużo lepszym XOX wygranej miażdżąco przez PS4 Pro.

Jednak tu będą liczne porównania grafiki na youtube więc z czasem przewaga PS5 się zmniejszy. Dodatkowo dzięki Quick Resume gra na XSX będzie startować w 30 sekund, a na PS5 w 1-1,5 minuty, ale pewnie Sony skopiuje ten pomysł.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gry na PS5  pójdą na  PS4  ?

Edytowane przez nowy123456
..............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrząc jak trudno teraz się robi gry, jak coraz dłuższy jest to proces, wymaga profesjonalnych aktorów, sesji mo-cap, setek artystów itp itd.

Jakieś niewielkie różnice w wydajności pomiędzy konsolami nie mają tutaj kompletnie żadnej wartości przy wyborze konsoli. Liczy się biblioteka gier i jakość tych gier. Przy obecnej generacji widać to chyba najdobitniej.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, ODIN85 napisał:

Avengersi już prawie martwi na pc bo pająk tylko na Ps4 jest więc to z Codem też zadziała.

A gracie tez w jakies dobre gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ściemniaj bo grywasz nawet w niedokończone gry poziomu co najwyżej AA w early acces jak np. Chernobylite.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech lepiej dłubią ostro przy Below Zero, prace postępują raczej wolno. Tak czy inaczej jak ktoś nie miał styczności z tym tytułem, warto nadrobić. Mnie Subnautica wciągnęła po same uszy - eksploracja morskich głębin była mega wciągająca, lokacje wystarczająco różnorodne, w miarę sensowny crafting i, o dziwo, całkiem dobra fabuła jak na produkcję tego typu. Jest sporo rzeczy, które można poprawić, choćby na dłuższą metę irytujący brak mapy, mimo zrozumiałych powodów tej decyzji. Oprawa robi dobre wrażenie, nawet jeśli wersja na PS5 nie dostanie boosta na tym gruncie, nic się nie stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze dopiero unboxingi, pokazali by cos konkretnego.

Mysle ze najlepsze bedzie jak pokaza AC valhala, moze i nie do konca miarodajne ale zawsze cos zeby porownac ps5 z X i PC. Potem bedzie CP ale niestety versja nie robiona pod nowe konsole. Szkoda ze redzi nie dali rade na premiere patchy przygotowac.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Sheeneek napisał:

Szkoda ze redzi nie dali rade na premiere patchy przygotowac.

Myślę, że oni ledwo dali radę wydać grę w terminie... Mi hype na CP już jakiś czas temu wygasł, więc spokojnie poczekam na wersję next-genową. Dodatkowo coś czuję, że to akurat może być jedna z tych gier, które potrzebują kilka patchy, żeby zacząć błyszczeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak bedzie, gdyby nie to ze juz zakupiona na PC to moze tez bym poczekal i sie zaja Demons Souls albo Valhalla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, azgan napisał:

Różnice GPU między PS5 i Xbox Series X nie mają znaczenia według twórcy DiRT 5 https://www.gry-online.pl/hardware/roznice-gpu-miedzy-ps5-i-xbox-series-x-nie-maja-znaczenia-wedlug/zd1eb32

 

:rotfl:

Praktycznie żaden z Dirtów nie ma zbyt wielkich wymagań na PC, "obskoczysz każdego na karcie ze średniej półki na detalach ultra"

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...