Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam uprzejmie

3 minuty temu, ODIN85 napisał:

Raczej będą rekordy bo ludki w domach będą siedziały.

Nie wiem, jak tam innych portfele za granicą i w Polsce, ale ja nie kupiłbym gry, jak miałbym obniżone wynagrodzenie lub stracił pracę. Kwestia rozsądku i odpowiedzialności. Gry zamieniłbym na częstsze życie seksualne :banan:

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny plus konsol i mozliwosci ozsprzedazy plyt, nawet jak siedzisz na rzadowej dotacji mozna za grosze ogrywac.

Chociaz z tego co pamietam to wzrosla znacznie tez sprzedaz cyfrowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, musichunter1x napisał:

Nie zapominajcie że jest jeszcze XSS, więc multiplatformy będą różnić się tylko rozdzielczością, ponieważ wszystko musi być skalowane w dół do 4 tflop. Przecież to jest nieco mniej niż rx5500XT :E Na papierze GPU w PS4 Pro ma o 0.12 więcej tflops.

GPU liche, ale proc to już zupełnie inna liga niż tosterowy Jaguar. Konsola do nowej FIFY czy Fortnite'a jak znalazł :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem dobra wiadomosc jezeli jest prawda. Cos wspominali czy sa roznice w grafice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Markt dzwoni i potwierdza zamówienia, także może się uda dostać na premierę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kszyrztow napisał:

ale proc to już zupełnie inna liga niż tosterowy Jaguar

Mnie osobiście najbardziej ciekawi jak zostanie wykorzystany taki cpu w grach a nie mocniejsze gpu.

Marzy mi się powrót jakiejś fizyki w grach :D Jakieś sensowne AI, cokolwiek więcej niż wyższa rozdzielczość i parę detali więcej..

Edytowane przez Wu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu o różnicach między 1800p a 4K, a ja nie widzę praktycznie różnicy między 1080p, a 4K, nieważne czy na TV 55', czy na monitorze 27+ (mam dobry wzrok, regularnie badany), chyba, że "wkleję" nos w wyświetlacz i będę gapił się na obiekty 10 km dalej, wtedy coś tam lekko widzę. W sumie to nie wiem czy się cieszyć czy płakać, chyba jednak się cieszę, że ten problem mnie nie dotyczy i mogę spokojnie skupić się na grze, a nie na liczeniu pixeli : D Jedynie w RDR2 na PS4 Pro vs Xbox widzę dużą różnicę, ale to przez filtr na PS, a nie przez rozdziałkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało które dziś gry są optymalizowane pod 4k stad różnice nie są takie oczywiste. Ale nadejdzie czas gdzie ilość detali i obiektów w grach będzie taka duża ze w 1080p czy 1440p gra będzie wyglądała bardzo słabo, wtedy będziesz już widział wyraźnie różnicę ;)

Dziś różnicę w rozdzielczościach bardzo łatwo widać w 3dmarkach 11 czy tym najnowszym, tam ilość detali na obiektach czy teselacji jest na tyle duża ze wyższe rozdzielczości robią wyraźną  poprawę w czytelności sceny i detalach.

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Tomek1623 napisał:

Media Markt dzwoni i potwierdza zamówienia, także może się uda dostać na premierę ?

Dzwonili do Ciebie? O której zamawiałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Przemcio666 napisał:

Wy tu o różnicach między 1800p a 4K, a ja nie widzę praktycznie różnicy między 1080p, a 4K, nieważne czy na TV 55', czy na monitorze 27

Nie no, to coś nie bardzo ze wzrokiem chyba (nie mam nic złego na myśli?) Ale przecież to jest kosmos pomiędzy jednym a drugim 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ginn napisał:

Dzwonili do Ciebie? O której zamawiałeś?

Dzwonili dziś 2 razy zarówno do PS5 jaki i Xboxa ( ten anulowany i zamówiony w xkomie)

Obie zamawiałem w dzień startu preorderów. Pytali czy dalej aktualne, i jeśli tak do dalsze informacje o dopłacie reszty i wszystko inne w najbliższym czasie przyjdzie na maila.

Edit, no i jeszcze oferowali wspaniałe ubezpieczenie za 150zl XD

Edytowane przez Tomek1623

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS5 o 6 rano, a Xbox o 9:20. No nie opłaciłem całości, tylko 3 stówy zaliczki.

Edytowane przez Tomek1623

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że kurierzy nie zrobią jakiegoś strajku, bo moja sztuka ma się pojawić z media expertu u mnie w domu - pytanie tylko kiedy :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Tomek1623 napisał:

Nie no, to coś nie bardzo ze wzrokiem chyba (nie mam nic złego na myśli?) Ale przecież to jest kosmos pomiędzy jednym a drugim 

Ja też nie mam nic złego na myśli, rozumiem, że inni to widzą, ale ja po prostu nie widzę, nie kłamię, nie chcę mówić, że 4K to gunwo, bo ja nie widzę różnicy, ani kilkoro znajomych, z którymi próbowaliśmy to dojrzeć i wyodrębnić jakieś reprezentatywne przykłady, jedyne co widzę to różnice na YT, jak ktoś zrobi x150 zooma : D Tzn. coś tam widzę, ale różnica jest tak niewielka, że nie rozumiem sensu zarzynania sprzętu grając w 4K, przynajmniej w moim przypadku. Jak sobie zainstaluję textury 4K albo 8K do gry, to różnica jest ogromna, ale rozdzielczość? Znikoma.

 

26 minut temu, kadajo napisał:

Mało które dziś gry są optymalizowane pod 4k stad różnice nie są takie oczywiste. Ale nadejdzie czas gdzie ilość detali i obiektów w grach będzie taka duża ze w 1080p czy 1440p gra będzie wyglądała bardzo słabo, wtedy będziesz już widział wyraźnie różnicę ;)

Taką mam nadzieję, to samo mam z więcej niż 60 klatkami, dla mnie 144 FPS to popierdółeczka, która pewnie robi różnicę w sieciowych FPS'ach, ale w singlach : D? Animacje są robione pod 60 FPS i zmienia się tylko troszkę płynność obrazu, nic więcej (testowane w Overwatchu, Doomie i CS:GO między innymi).

Edytowane przez Przemcio666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Tomek1623 napisał:

 

Edit, no i jeszcze oferowali wspaniałe ubezpieczenie za 150zl XD

I pewnie o to chodziło a reszta to był pretekst ?

23 minuty temu, ODIN85 napisał:

To ja szybciej.

Do Ciebie nie dzwonią bo dla Ciebie zabraknie a zanim zrobią zwrot to jeszcze do 19'stego hajs będzie w obrocie firmy ?

Edytowane przez azgan
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ODIN85 napisał:

Jak ja całość od razu wpłaciłem.

No i co? To znaczy że zwrotu nie mogą zrobić jak zabraknie albo zaproponować dostawy w innym termnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jednak założyć, że się nie dostanie na premierę - ewentualne rozczarowanie zdycydowanie mniejsze :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ODIN85 napisał:

Bo zrobie im dym na Fejsie.

Aha w takim razie będziesz "jedyny" i akurat Twoją opinią się przejmą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do MM to potwierdzam, do mnie też przed chwilą dzwonili, tydzień przed dostaniemy maila o konieczności wpłaty reszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

"Destruction AllStars coming to PlayStation Plus in February"  przesunęli datę premiery, przez 2 miesiące udostępnią grę za darmo w ramach abonamentu PS Plus..

Dziwne posunięcie ze strony Sony - myślą, że ludzie przez ten okres 2 msc się przyzwyczają i kupią później grę za 80 euro?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • pewnie że wole niestety kosmici w komputroniku tylko pracują a na to nie mam wpływu tak jak i na to że zasilacz 1600 w jest niedostępny więc bedzie musiał wystarczyć 1300 w tak dokładnie wydaje po to 26 tys by "chapnąć" 2600 i kupic najtańszy tv 55 cali cholera trafił mi sie myśliciel i wizjoner a jak pomógł swoim mądrym postem cholera od teraz moje życie sie zmieni
    • @up Skill to w moim przypadku za dużo powiedziane. RL1 to w dużym stopniu przedsięwzięcie strategiczno-logistyczne, a nie tylko poznawanie movesetu przeciwników. Kluczem do walki z Malenią było ogarnięcie właściwego buildu i taktyki, bo jak chciałem po prostu wszystko wydodge'ować, to miałem poważne problemy z przejściem nawet pierwszej fazy. Dla zainteresowanych:
    • Chce pan tanio i szybko? To ma pan tanio, szybko i ekologicznie   To wyżej to taka robota na boku bo zmieniałem ram z 16 GB na 32 GB i eksmitowałem 5800x3d i na powrót dałem 5700G. Koszt zmiany ramu to jakieś 70 - 80 złotych o ile poprzednie g.skille pójdą za 120  - 130 zł. Tak, te klevvy kupiłem nówki za 101 zł za komplet  Fajnie, że mają czujnik temperatury.   
    • Pewny jesteś nazwy płyty? Według Google to MSI. Co do pytania to raczej nie warto bo praktycznie nic to nie zmieni. Chyba, że o ile dobrze rozumiem, to pamięci z i5 działają na 2666 MHz a z i7 oraz i9 na 2933 MHz. Wtedy za około 200 zł dojdą 4 wątki, trochę szybszy zegar i szybciej działające pamięci.  https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-10700f-2-90ghz-lga1200-15372094649?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=a87648d1-a282-4a5a-bbdf-1f1e1cd28cc4&utm_content=4ac103486af9#  
    • kupiłem se kołpaki (ze wzgledow praktycznych - psy mi sikaja na tarcze) i tak, wiem ze bieda, ale oryginały były w tej samej cenie a te mi sie podobaja bardziej - i TAK, wiem ze jestem w mniejszosci bo wiekszosci sie nie podobaja
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...