Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, azgan napisał:

Jeden z EX'ów od SONY właśnie wyleciał i nie pojawi się w 2020 https://www.ppe.pl/news/151143/destruction-allstars-nie-zadebiutuje-w-2020-roku-gra-trafi-od-razu-do-ps-plus.html

Tak wiem że wszyscy na niego czekaliście ?

buehe pewnie tak sie sprzedawal za te 70$/80euro, za "darmo" w plusie obczaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, esef napisał:

 

Dziwne posunięcie ze strony Sony - myślą, że ludzie przez ten okres 2 msc się przyzwyczają i kupią później grę za 80 euro?

 

Nie, za dużo tych EX'ów mieli na start wiesz jest to DLC do pająka z 2018 roku i Remake gry z PS3 więc po co nowe IP wypuszczać ? ? I to jeszcze taki sztos.

"Bogaty" ten lineup na 2020 że hoho zarówno u SONY jak i Microsoftu ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, azgan napisał:

Nie, za dużo tych EX'ów mieli na start wiesz jest to DLC do pająka z 2018 roku i Remake gry z PS3 więc po co nowe IP wypuszczać ? ?

remaki sa zawsze starych gier bo inaczje nie maja sensu i to jest tworzenie gry od podstaw (nawet engine nie jest z dark soulsow tylko ten z shadow of colossus) a Miles Morales jest osobna gra a nie dlc co do dlugosci to zobaczymy, obstawiam ze bedzie dluzszy niz Lost Legacy czy Mafia Definitive Edition

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, azgan napisał:

Nie, za dużo tych EX'ów mieli na start wiesz jest to DLC do pająka z 2018 roku i Remake gry z PS3 więc po co nowe IP wypuszczać ? ?

W tej cenie raczej małą grupę interesowała ta gra :P Myślę, że ta gra mogłaby sporo namieszać na rynku, gdyby udostępnili ją za darmo w PS Plus na start PS5 (podobnie jak było z Fall Guys - mała prosta gra, ale rozdawali za darmo to od razu był hit). 

Jak rozumieć to zdanie > "We’ve decided to move the game’s release from November 2020 to February 2021, where it will be included for two months in PlayStation Plus at no additional cost" będzie 2 msc w PS Plus, jak ktoś przypisze grę do konta (podobnie jak jest teraz z innymi grami z PS Plus) to będzie miał ją na zawsze, czy trzeba będzie po tych 2 miesiącach kupić grę?

1 minutę temu, SNC napisał:

Miles Morales jest osobna gra a nie dlc co do dlugosci to zobaczymy, obstawiam ze bedzie dluzszy niz Lost Legacy czy Mafia Definitive Edition

Już chyba gdzieś podawali, że jest to gra na ok. 10h. Po odjęciu wszystkich dodatkowych "aktywności" będzie z 5/6h fabuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dodatek jak LL do U4 w najlepszym razie a ten Remake to już w zapowiedziach SONY  "wisiał" na PC przez "pomyłkę". Sam chętnie w to zagram ale absolutnie to nie jest powód dla którego warto mieć PS5. Ten Twój "mocny" lineup właśnie jeszcze bardziej się skórczył. Gearsy 5 też mają dostać fabularne DLC ale z taką zawartością nawet nie ma sensu dyskutować ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, esef napisał:

Już chyba gdzieś podawali, że jest to gra na ok. 10h. Po odjęciu wszystkich dodatkowych "aktywności" będzie z 5/6h fabuły.

Podawala jedna calkiem popularna strona tutaj i sam sie machenelem podajac to na forum ale pozniej obejrzalem caly wywiad ktory byl niby zrodlem tej informacji i nie bylo wcale wzmianki o dlugosci hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Przemcio666 napisał:

ale ja po prostu nie widzę, nie kłamię, nie chcę mówić, że 4K to gunwo, bo ja nie widzę różnicy,

Różnicę sprawdź na materiałach gdzie rzeczywiście jest ta rozdzielczość jakoś wykorzystana, jakieś grafiki porównawcze czy filmy.

Jak patrzysz na jakąś gierkę to możesz sobie renderować i w 16k a i tak może tam siedzieć drewniany model czy kwadratowe koło.. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, azgan napisał:

To jest dodatek jak LL do U4 w najlepszym razie a ten Remaster to już w zapowiedziach SONY  "wisiał" na PC przez "pomyłkę". Sam chętnie w to zagram ale absolutnie to nie jest powód dla którego warto mieć PS5. Ten Twój "mocny" lineup właśnie jeszcze bardziej się skórczył. Gearsy 5 też mają dostać fabularne DLC ale z taką zawartością nawet nie ma sensu dyskutować ?

Remake nie remaster a wiadomosc o tym ze destruction derby bedzie za darmo w lutym to dla mnie dobra wiadomosc bo inaczej nigdy bym nie dal szansy tytulowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, azgan napisał:

ten Remaster to już w zapowiedziach SONY  "wisiał" na PC przez "pomyłkę". Sam chętnie w to zagram ale absolutnie to nie jest powód dla którego warto mieć PS5

No bez przesady - dla samego Demon's Souls warto kupić PS5 w dniu premiery ;) Nawet jeśli po 5 latach udostępnią go na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, esef napisał:

No bez przesady - dla samego Demon's Souls warto kupić PS5 w dniu premiery ;) Nawet jeśli po 5 latach udostępnią go na PC.

Tak samo jak dla Sekiro: Shadows Die Twice. To nie jest gra która będzie przez każdego rozchwytywany podobnie jak inne soulslike w dodatku ma też trafić na PC więc?

8 minut temu, SNC napisał:

Remake nie remaster a wiadomosc o tym ze destruction derby bedzie za darmo w lutym to dla mnie dobra wiadomosc bo inaczej nigdy bym nie dal szansy tytulowi.

No wiadomo wszystkie decyzje SONY są dobre ? Tak czy siak EX'a w tym roku nie będzie i można i wykreślić z listy na 2020

Poprawiłem na Remake jak Ty pisałeś tego posta zwykłe przejęzyczenie (to tak dla jasności).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, azgan napisał:

Tak samo jak dla Sekiro: Shadows Die Twice. To nie jest gra która będzie przez każdego rozchwytywany podobnie jak inne soulslike w dodatku ma też trafić na PC więc?

Po pierwsze nie ma oficjalnego komunikatu, że Demon's Souls to gra multiplatformowa. Po drugie, każda gra ma inne grono odbiorców (Demon's Souls to klasyk i ma ogromną rzeszę fanów - zarówno starych, jak i nowych). Dla osób, które nie lubią soulsów będzie na start Pająk (to powszechnie lubiana postać - gra dla każdego). Nie rozumiem w jakim stopniu przesunięcie Destruction All Stars sprawia, że lineup dla PS5 jest kiepski. Każdy tę grę wyśmiewał z racji za wysokiej ceny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra decyzja z Destruction AllStars. To gra multiplayer, jeśli nie będzie mieć na start wielu zainteresowanych graczy, to zginie - a z tym byłby spory problem, bo:

1) w listopadzie większość graczy jeszcze będzie na PS4, nie PS5,

2) cena odstrasza,

3) niewiele o niej wiadomo, słabo z filmikami z gameplayem, zamiast hype'u była taka letnia ciekawość co najwyżej.

A tak cyk, wszyscy obczają w lutym, skoro w ramach PS+ i nie trzeba nic dopłacać. No i devi mają trochę więcej czasu na doszlifowanie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, esef napisał:

Po pierwsze nie ma oficjalnego komunikatu, że Demon's Souls to gra multiplatformowa. 

Nie udawaj że nie wiesz o co chodzi. Na oficialnym pokazie tytułów SONY było logo PC czy nie? Oczywiście nikt wcześniej z SONY tego nie wyłapał i trafiło tam przez zupełny przypadek ?

8 minut temu, esef napisał:

 Po drugie, każda gra ma inne grono odbiorców (Demon's Souls to klasyk i ma ogromną rzeszę fanów - zarówno starych, jak i nowych). 

Pełna zgoda. A ile znasz osób które kupiły dla Sekiro: Shadows Die Twice konsole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Teraz, azgan napisał:

Nie udawaj że nie wiesz o co chodzi. Na oficialnym pokazie tytułów SONY było logo PC czy nie? Oczywiście nikt wcześniej z SONY tego nie wyłapał i trafiło tam przez zupełny przypadek ?

wiem o tym - ale, nadal nie ma oficjalnego komunikatu (udają, że to pomyłka). Jak ktoś jest cierpliwy to wie, że większość gier wyjdzie na PC i w ogóle nie warto inwestować w nowe konsole. Jednak mi osobiście nie chce się czekać, aż Sony łaskawie wrzuci Demon's Souls na PC po kilku latach. Ludzie za 2/3/4 lata będą się cieszyli jak głupi, bo wychodzi ex Sony na PC, a ja już dawno będą miał tę grę za sobą i będę rozglądał się za czymś nowym (podobnie jak to było z Horizon Zero Dawn).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, esef napisał:

Nie rozumiem w jakim stopniu przesunięcie Destruction All Stars sprawia, że lineup dla PS5 jest kiepski. Każdy tę grę wyśmiewał z racji za wysokiej ceny. 

Była wymieniana jako argument ile to SONY ma EX'ów na start i jaki to lineup nie jest mocny. Wyśmiewane była za wysokie ceny ale były też osoby chętne żeby to kupić dla dzieciaków nawet w tym temacie. Ta gra wiecznie za darmo nie będzie więc dalej cena będzie problemem jak jej nie zmienią.

1 minutę temu, esef napisał:

wiem o tym - ale, nadal nie ma oficjalnego komunikatu (udają, że to pomyłka). 

No i to ja szanuję że po trupach nie idziesz w zaparte ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dla dzieciaków (i nie tylko) będzie Sackboy. Sony o każdej grupie odbiorców pomyślało :P 

4 minuty temu, azgan napisał:

Ta gra wiecznie za darmo nie będzie więc dalej cena będzie problemem jak jej nie zmienią

Będzie przez długi czas dostępna za darmo - strach myśleć co będzie działo się w tym czasie na yt (masa jakichś głupich youtuberów robiących sobie śmieszki i wpatrzone w nich dzieci). Co jak co, ale teraz ta gra to ma szansę naprawdę stać się hitem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, esef napisał:

 Jednak mi osobiście nie chce się czekać, aż Sony łaskawie wrzuci Demon's Souls na PC po kilku latach. 

Ale tego nie wiesz po jakim czasie trafi i czy trafi bo jak gier nie ma to nawet tryb z zombiakami do CoD to ekskluzywna zawartość? Już jakiś czas temu SONY mówiło o tym że chcę wydawać więcej tytułów na PC i taki Death Stranding to był tylko test czy mogą na tym zarobić. Teraz nie wiemy z jaką prędkością będą trafiać wybrane tytuły a Ci co mogą poczekać to czekali już nie na takie tytuły np. RDR2. Rynek się zmienia na naszych oczach.

10 minut temu, esef napisał:

Dla dzieciaków (i nie tylko) będzie Sackboy. Sony o każdej grupie odbiorców pomyślało :P 

 

No i AndroBot z dmuchaniem w pada. Wiesz o czym mówię ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, azgan napisał:

Była wymieniana jako argument ile to SONY ma EX'ów na start i jaki to lineup nie jest mocny. 

Haha bez jaj, ta gra nigdy nie byla w centrum zainteresowania nawet fanow playstation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, esef napisał:

 

Już chyba gdzieś podawali, że jest to gra na ok. 10h. Po odjęciu wszystkich dodatkowych "aktywności" będzie z 5/6h fabuły.

Też to widziałem dlatego mówię że w najlepszym razie to będzie jak oddzielne DLC do U4 (LL)

5 minut temu, SNC napisał:

Haha bez jaj, ta gra nigdy nie byla w centrum zainteresowania nawet fanow playstation

Sam ją podawałeś wymieniając lineup SONY na 2020 więc? Teraz jak wyleciała z planów na 2020 to nagle już jest nieistotna? Co za zmiana ? Dobrze że została "lalka z włóczki".

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Uncharted Lost Legacy było lepsze niż Uncharted 4. Może tutaj też DLC do pająka będzie lepsze (mniejsze, bardziej zwarta i ciekawsza fabuła)

Mi nie przesadza, że Sony wydaje gry na PC. Jednak patrząc na falę hejtu po tej ich pomyłce z wersją PC dla Demon's Souls to raczej zbyt szybko tej gry nie wypuszczą.

W 2020 nie zdążę ograć od nich wszystkiego (bo mam jeszcze drobne zaległości z PS4), a tu na 2021 zapowiadają się jeszcze większe bomby (Horizon, God of War). Sony ma masę gier i może pozwolić sobie na przesuwanie premier (u MS niestety przesunięcie Halo wywróciło wszystko do góry nogami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, azgan napisał:

Sam ją podawałeś wymieniając lineup SONY na 2020 więc? Teraz jak wyleciała z planów na 2020 to nagle już jest nieistotna? Co za zmiana ?

Moze podawlem ale chyba informacyjnie lmao, Demon Souls r i Miles Morales to sa sily napedowe lineupu i jak ktoras z nich by wypadla to faktycznie moglbys tutaj zaczac tworzyc drame ale tak to sam sobie wymysliles ze Destruction costam to niby jedna z bardziej wyczekiwanych gier na ps5 i teraz ze satysfakcja(dziwna niechec do sony osoby ktora kupuje przedpremierowa ich konsole) oswiadczasz ze nie wyjdzie (choc bedzie za darmo w plusie w lutym i zapewniam Cie ze zdecydowana wiekszosc posiadaczy ps5 ucieszy ta wiadomosc), przezabawne zachowanie ?

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, azgan napisał:

Sam ją podawałeś wymieniając lineup SONY na 2020 więc?

Skoro wymieniał lineup, a ta gra była w lineupie to miał ją umyślnie pominąć?

Imo ta gra ma potencjał stać się tytułem modnym na streamach dla dzieciaków/młodzieży. Takie połączenie fortnite i destrukcyjnie derby. O ile nie umrze za szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, esef napisał:

Uncharted Lost Legacy było lepsze niż Uncharted 4. Może tutaj też DLC do pająka będzie lepsze (mniejsze, bardziej zwarta i ciekawsza fabuła)

 

Owszem też mi się bardziej podobało LL od U4 ? Czy polubię "czarnego pająka" powiem Ci jak zagram ?

2 minuty temu, SNC napisał:

Moze podawlem ale chyba informacyjnie lmao, 

Ja też tylko informacyjnie napisałem że się lineup skurczył a od siebie dodałem że uważam że zarówno SONY jak i Microsoft ma dziadowski "start" (wsparcie) nowej generacji ? Nie musimy się we wszystkim zgadzać ale takie mam odczucia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Wu70 napisał:

Różnicę sprawdź na materiałach gdzie rzeczywiście jest ta rozdzielczość jakoś wykorzystana, jakieś grafiki porównawcze czy filmy.

Jak patrzysz na jakąś gierkę to możesz sobie renderować i w 16k a i tak może tam siedzieć drewniany model czy kwadratowe koło.. ;) 

A to tak, w filmach różnica to niebo, a ziemia, mówię jednak wyłącznie o grach : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, azgan napisał:

Owszem też mi się bardziej podobało LL od U4 ? Czy polubię "czarnego pająka" powiem Ci jak zagram ?

Ja też tylko informacyjnie napisałem że się lineup skurczył a od siebie dodałem że uważam że zarówno SONY jak i Microsoft ma dziadowski "start" (wsparcie) nowej generacji ? Nie musimy się we wszystkim zgadzać ale takie mam odczucia. 

no spoko, ja uwazam ze sony ma mocny lineup a microsoft dziadowski ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Bezprawie dostrzegają w Europie. Sytuacja w Polsce jest poważna. Rząd Donalda Tuska, przyjaciela Macrona i von der Leyen, prześladuje sędziów, media i konserwatywnych polityków - stwierdził w mediach społecznościowych francuski europoseł Nicolas Bay. Polityk zaznacza, że "to ważny atak na praworządność, ale brukselska Komisja nie wydaje się być tym poruszona".    
    • N4P zamiast N3, to już wiemy co użyje desktopowy potworek, dodatkowo jak poskładamy wszystkie przecieki do kupy to wyjdzie coś takiego.   GB202 N4P 800mm2+ 192SM 128MB L2 512bit 28Gb/s GDDR7 1792GB/s   Większość wzrostu wydajności dostaniemy dzięki GDDR7 oraz cache, z pociętego 72MB do pełnego 128MB.         
    • PiS ma sektę która co by się nie działo i tak na nich zagłosuje. I ten beton 25% będzie się trzymał. Rządzący albo będą coś robić albo ludzie zwyczajnie odpłyną, nie zagłosują. Obecnie rządzący przez kilka miesięcy zrobili wielkie nic. Fikołki i wygibasy na różne strony. Nawet konkursów na państwowe stanowiska nie przywrócili. Nie zlikwidowali nadmiarowych etatów w ssp tylko powsadzali swoich. Głównie 3D bo PSL od dawna na głodzie ale dalej to idzie na konto koalicji. TVP i radio razem z nastoma dodatkowymi kanałami jak były tak są. Jeszcze brakuje poparcia dla obecnego prezydenta Krakowa i Wrocławia przez KO.  
    • Crashowanie od czasu do czasu (driver timeout lub czarny ekran z możliwym recoverem od minuty do ~pięciu )  na kartach AMD to norma była dla wielu osób przez jakieś ostatnie 2 lata, bo AMD ma problem z kompatylnością z praktycznie nikomu niepotrzebną funkcją windowsa, która jest domyślnie włączona (MPO ). Starczy tylko ściągnąć i uruchomić plik wyłączający MPO, który przygotowała nvidia, bo kiedyś też takie problemy ta marka miała (zresztą czasem słychać, że u niektórych na starszych kartach nvidii wciąż jest ten problem ) https://nvidia.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/5157/~/after-upSpam wyslij raport-to-nvidia-game-ready-driver-461.09-or-newer%2C-some-desktop-apps Niektórzy piszą, że AMD jakiś czas temu już ten problem ogarnęło, ale nie jestem przekonany (przynajmniej parę miesięcy temu wciąż widziałem narzekania niektórych ), osobiście mam wyłączone MPO i nie widzę potrzeby go włączać i sprawdzać czy naprawdę AMD w końcu to ogarnęło. Generalnie to najlepiej po zakupie karty mieć komp włączony codziennie jak najdłużej i jak są problemy to robić zwrot, bo niestety wadliwe karty istnieją.
    • GTX1660Ti?    https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1660-ti-gaming-x-6gb-gddr6-192bit-15323722718
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...