Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, ODIN85 napisał:

Rozumiem że już anulowałeś swoje zamówienie na Ps5?

Oczywiście bo przecież PS5 zamówiłem specialnie z myślą o Destruction AllStars ?

Teraz, SNC napisał:

no spoko, ja uwazam ze sony ma mocny lineup a microsoft dziadowski ?

W którym miejscu jest mocny? Mocny to będą mieli w przyszłym roku jak wyjdzie taki HZD albo GoW2 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, azgan napisał:

W którym miejscu jest mocny? Mocny to będą mieli w przyszłym roku jak wyjdzie taki HZD albo GoW2 

Jak w przyszlym faktycznie wyjdzie hz2, gow2, gt7 i ratchet to to bedzie najmocniejszy pierwszy rok w historii kazdego playstation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, SNC napisał:

Jak w przyszlym faktycznie wyjdzie hz2, gow2, gt7 i ratchet to to bedzie najmocniejszy pierwszy rok w historii kazdego playstation

I wtedy przyznam Ci rację że to mocny lineup na start ale teraz to tylko posyłam Ci życzliwy uśmiech od ucha do ucha ?

Czekam właśnie na te tytuły i dla nich kupuję PS5

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam az wyjdzie kilka exow i do tego mam kilka zaleglych z ps4 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Phoenixsuple napisał:

Ja poczekam az wyjdzie kilka exow i do tego mam kilka zaleglych z ps4 :D

Ja od początku mówiłem że ogram The Last of Us Part II i Ghost of Tsushima już na PS5 i tego się trzymam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mmm uwielbiam te teksty UP to 60 fps ? 88% gry będzie chodzić w 30-40 klatkach a reszta w 60 ?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ketiw555 napisał:

Mmm uwielbiam te teksty UP to 60 fps ? 88% gry będzie chodzić w 30-40 klatkach a reszta w 60 ?

Za sprawą procesora w nowych konsolach może być pod tym względem lepiej, ale fakt, że na PS4 Pro / XONE X te tryby z Up to 60FPS były irytujące, nawet w takim Wiedźminie 3, jak się biegało po lesie to faktycznie FPS było więcej, a tu wejście do miasta i spowalanianie i efekt skakania klatek.

Swoją drogą, co w tej wiadomości wyżej takiego dobrego, skoro God of War już na PS4 Pro miał tryb "Favor Performance" z Capem do 60FPS?
https://www.polygon.com/2018/4/12/17227946/god-of-war-ps4-pro-60fps-4k-1080p

"PS4 Pro users have two different rendering options for God of War: “Favor Resolution,” which runs the game at 4K resolution using checkerboard rendering, and “Favor Performance,” which displays the game at 1080p resolution. If you aren’t playing on a 4K television, the Resolution mode will use supersampling to run the game with increased detail on your lower-resolution display. The Resolution mode targets a frame rate of 30 fps, while the Performance mode unlocks the frame rate with a cap of 60 fps. (The graphics mode option is grayed out if you’re not using a PS4 Pro.)"

Edytowane przez Fjubens
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God of War powienien w 4k 60fps latac bez zajakniecia na PS5 a nie jakies faworki do 60fps w nizszej rodzialce :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Phoenixsuple napisał:

God of War powienien w 4k 60fps latac bez zajakniecia na PS5 a nie jakies faworki do 60fps w nizszej rodzialce :rotfl:

Może jakby zrobili dedykowanego patcha pod PS5 to by się do tego zbliżyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, esef napisał:

wiem o tym - ale, nadal nie ma oficjalnego komunikatu (udają, że to pomyłka). Jak ktoś jest cierpliwy to wie, że większość gier wyjdzie na PC i w ogóle nie warto inwestować w nowe konsole. Jednak mi osobiście nie chce się czekać, aż Sony łaskawie wrzuci Demon's Souls na PC po kilku latach. Ludzie za 2/3/4 lata będą się cieszyli jak głupi, bo wychodzi ex Sony na PC, a ja już dawno będą miał tę grę za sobą i będę rozglądał się za czymś nowym (podobnie jak to było z Horizon Zero Dawn).

Jak ta "pomyłka" nie była pomyłką (bo wątpię by taka prezentacja nie była dziesięciokrotnie, stukrotnie... sprawdzona czy wszystko się zgadza, czy dane są legitne, czy nie ma literówek itd) to Demon's Souls nie będzie za 2/3/4 lata a maksymalnie do roku i to tylko dlatego że "hold-ują premierę dla PC" po fali ortodoksyjnych playstation-wiczów na społeczniościówkach "how dare you wypuszczać ex'a-dla-PS5 poprawionego demon's souls, dla PCtowców". Jeżeli "pomyłka" to nie pomyłka to prace nad portem dla PC dawno się rozpoczęły i trwają.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, RyszardGTS napisał:

Jak ta "pomyłka" nie była pomyłką (bo wątpię by taka prezentacja nie była dziesięciokrotnie, stukrotnie... sprawdzona czy wszystko się zgadza, czy dane są legitne, czy nie ma literówek itd) ....

Jezeli to nie byla pomylka to byc moze bedzie tez na xboxa ?

Cytat

Not available on other consoles for a limited time. Also available on PC

 

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, RyszardGTS napisał:

Jak ta "pomyłka" nie była pomyłką (bo wątpię by taka prezentacja nie była dziesięciokrotnie, stukrotnie... sprawdzona czy wszystko się zgadza, czy dane są legitne, czy nie ma literówek itd) to Demon's Souls nie będzie za 2/3/4 lata a maksymalnie do roku i to tylko dlatego że "hold-ują premierę dla PC" po fali ortodoksyjnych playstation-wiczów na społeczniościówkach "how dare you wypuszczać ex'a-dla-PS5 poprawionego demon's souls, dla PCtowców". Jeżeli "pomyłka" to nie pomyłka to prace nad portem dla PC dawno się rozpoczęły i trwają.

o Bloodborne na PC słyszę od lat i nadal ta gra jest tylko na PS4 (no dobra jest na PC za sprawą PS Now).

Wiadomo Sony zmienia powoli podejście, jednak ta wpadka jak na razie dała tylko nadzieję PC-towcą i teraz wyczekują naiwnie jakichś wieści na temat portu Demon's Souls na PC. Za rok, za dwa - przekonamy się jak już faktycznie będzie oficjalne ogłoszenie. Ja zamiast żyć nadzieją wolę kupić sobie normalnie tę grę w okolicy premiery PS5 - soulsy i tak najlepiej gra się na padzie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, esef napisał:

o Bloodborne na PC słyszę od lat i nadal ta gra jest tylko na PS4 (no dobra jest na PC za sprawą PS Now).

Wiadomo Sony zmienia powoli podejście, jednak ta wpadka jak na razie dała tylko nadzieję PC-towcą i teraz wyczekują naiwnie jakichś wieści na temat portu Demon's Souls na PC. Za rok, za dwa - przekonamy się jak już faktycznie będzie oficjalne ogłoszenie. Ja zamiast żyć nadzieją wolę kupić sobie normalnie tę grę w okolicy premiery PS5 - soulsy i tak najlepiej gra się na padzie ;) 

Ograłem się w BB, Soulsy, Sekiro w opór więc niczego nie oczekuje. A już z pewnością nie remastera. :E 

Niech oni się w końcu za Armored Core zabiorą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Powoli z każdym dniem i każdą nową wiadomością o PS5 jestem coraz bardziej zniesmaczony. Niebawem premiera olbrzymiego wydarzenia w świecie konsol i technologii, a tutaj tak naprawdę bardzo skąpo informacji, mało gameplay'ów, dochodzę do wniosków, że po prostu nie ma, czym się chwalić. Jak ktoś siedzi cicho, to znaczy, że kupa. Jakby były ochy i echy, to bylibyśmy zawaleni informacjami, gameplay'ami, a tu praktycznie nic.

Ta PS5 to chyba powinna nazywać się PS4 Ultimate albo PS4 Pro powinna być tym, czy będzie PS5.

Destruction AllStars nie zadebiutuje w 2020 roku, gra trafi do PS+ w lutym 2021. GoW wow 1080@60, naprawdę?

Wszystko to nie wygląda zbyt fajnie, nawet preorderów już nie można składać, myślałem, że tylko naszych drogowców zaskakuje co roku zima, a tutaj Sony zaskoczone, że ludzie będą chcieli kupować ich produkt? Chodzą nawet słuchy, że kolejna dostawa od stycznia 2021, to byłaby porażka na całej linii.

Kur... aż człowiek na siłę się przekonuję do PS5 i zwalcza w sobie wewnętrzną myśl, żeby brać XOX. Tak @azgan wiem :)

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, VAMET napisał:

Kur... aż człowiek na siłę się przekonuję do PS5 i zwalcza w sobie wewnętrzną myśl, żeby brać XOX.

Po co się na siłę przekonywać? Kup X'a i tyle.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

1 minutę temu, Camil666 napisał:

Po co się na siłę przekonywać? Kup X'a i tyle.

Zostałem w domu przegłosowany 2 dzieciaków i żona, która mi się trafiła grająca od Day 1 :) Sentyment, biblioteka gier z PS4 Pro no i parę dni temu sprzedałem Pro :) ...żeby mieć XOX, to plan był zostawić PS4 Pro, a tak to kupa. Jeba... demokracja nawet do domu dotarła ;) @azgan wiem, że Cię korci, wiem wiem :P

Z poważaniem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś schodzi embargo dla tych, co dostali konsole do testów, to i materiały zaczną się pojawiać.

Dostępność to chyba nie nowość, każda branża produkująca w Azji ma problem z towarem, który przez ‚wirusa’ najbardziej da się odczuć od września tego roku (moja branża). Zadziałało z opóźnieniem. Ja mam preorder, ale zupełnie nie mam ciśnienia, po ograniu zdecyduję co dalej, bo wiem, że w razie co, z powodu braku dostępności odsprzedam dość szybko w razie co. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

Powoli z każdym dniem i każdą nową wiadomością o PS5 jestem coraz bardziej zniesmaczony. Niebawem premiera olbrzymiego wydarzenia w świecie konsol i technologii, a tutaj tak naprawdę bardzo skąpo informacji, mało gameplay'ów, dochodzę do wniosków, że po prostu nie ma, czym się chwalić.

Jakich informacji Ci brakuje ? Specyfikacja znana, ui znany, teardown konsoli byl, gameplay gier dostepnych na start (miles morales i demon souls) oraz tych dostepnych troche pozniej (ratchet, gt7) jest dostepny. Jezeli dla Ciebie priorytetem jest wsteczna kompatybilnosc z grami z ps4 i x one to faktycznie moze lepiej kupic xsx choc ta na ps5 zapowiada sie calkiem dobrze.

Edytowane przez SNC
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ODIN85 napisał:

Jak ktoś chce grać w starocie to po co mu nowa konsola?

A sam w tym samym poście piszesz:

5 minut temu, ODIN85 napisał:

Mi tam starczą krótkie czasy ładowania,grafika może być nawet taka jak na Pro

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
45 minut temu, VAMET napisał:

Ta PS5 to chyba powinna nazywać się PS4 Ultimate

Ultimate to dobra nazwa dla Xboxa, bo tam jest bardzo rozbudowana wsteczna kompatybilność.

46 minut temu, VAMET napisał:

Destruction AllStars nie zadebiutuje w 2020 roku, gra trafi do PS+ w lutym 2021. GoW wow 1080@60, naprawdę?

 

Destruction AllStars za darmo to dobra wiadomość - serio wydałbyś 350 zł, żeby sobie dzieci w jakieś głupotki pograły (aż tak tobą rządzą, że wszystko im kupujesz jak leci?

47 minut temu, VAMET napisał:

Wszystko to nie wygląda zbyt fajnie, nawet preorderów już nie można składać

Od samego początku zapowiadali ograniczoną ilość konsol na start. Preorderów nie można składać już od dłuższego czasu. To że się w porę nie ogarnąłeś i zwlekałeś ze sprzedażą PS4 to raczej twój problem.

49 minut temu, VAMET napisał:

Kur... aż człowiek na siłę się przekonuję do PS5 i zwalcza w sobie wewnętrzną myśl, żeby brać XOX. Tak @azgan wiem :)

 

Dziwne podejście - zmuszać się do zakupu jakiegoś sprzętu. Toż to od samego początku będziesz szukał w nim jakichś wad, żeby tylko utwierdzić się w przekonaniu, że to zły wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, jakich więcej informacji wam potrzeba o tej konsoli? Ja jedynie czekam na opinie odnośnie hałasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gniewaj się VAMET ale muszę XD

Serio jest potrzeba witać się serdecznie w każdym poście, i żegnać z poważaniem? Aż razi w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem szympansy z PPE testują oficjalnie swój egzemplarz PS5 ;) Nie oczekuję konkretów, szykuję się na liczne ochy achy i bałwochwalcze peany na cześć konsoli Sony ;)  

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ODIN85 napisał:

No ja nie biorę  Ps5 do staroci tylko nowych exów.

A ja kupuję ps5, ale nie kupuję póki co żadnych nowych gier. Jak upgrade PC - chcę mieć cichszy sprzęt, szybsze ładowanie gier i stabilniejszy framerate.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nie ma czegoś takiego... ta zgoda podobno istniała już kilka razy w ciągu kilku miesięcy, a jednak... Obecnie Partia Republikańska w większości to opłacane przez Putina pionki, mniejszość to ta, która chce pomóc Ukrainie. Do tego masz karierowiczów, którzy zrobią wszystko(Johnson, który bez przyzwolenia Trumpa nie kiwnie palcem). Trump jest najważniejszym politykiem po prawej stronie w USA i to on decyduje o kształcie i kierunkach polityki Partii Republikańskiej. Właśnie z tego powodu rozdzielili te pakiety pomocowe, bo okazało się, że część demokratów nie chciała poprzeć pomocy dla Izraela(morderstwa osób cywilnych w Gazie), a tym samym dla Ukrainy i zrobił się kłopot. Teraz pomoc dla Izraela przejdzie, a pomoc dla Ukrainy zostanie uwalona, jeśli w ogóle zostanie poddana pod głosowanie. Reagan przewraca się w grobie, bo jest totalnie niezrozumiałe czym stała się prawica w USA i czyich interesów broni.
    • To już druga osoba bodajże w tym temacie z tym samym modelem i po własnej aplikacji pasty taka duża różnica, gwarancji nie trzeba żegnać jak przyrosty są tak fajne to warto to zrobić, jak jest plomba na którejś śrubie to można zamówić i nakleić jeżeli np suszarka + żyletka nie dały rady lub w ogóle ktoś robi dziurę w plombie od razu  Chwile temu zamawiałem z alledrogo do xfx https://allegro.pl/oferta/5x-naklejki-gwarancyjne-asus-msi-palit-xfx-evga-gigabyte-zotac-15362612792
    • Dane CFM z opakowań producentów nie można porównywać między nimi, a najlepiej kompletnie na te dane nie patrzeć. Nie dość, że nie ma żadnego ogólne standardu względem którego dokonywane są te pomiary, więc każdy producent mierzy jak uważa, to dodatkowo zarówno te dotyczące przepływu jak i ciśnienia są dokonywane przy skrajnych i nierealnych sytuacjach. Na przykład w przypadku ilości przepchniętego powietrza mogą być stosowane kilkudziesięciocentymetrowe tunele z "prostownikami przepływu" na końcu którego znajduje sie wentylator i po przeciwnej stronie przyrząd do pomiaru, czyli coś czego nikt w domowym komputerze nie zastosuje przez co taki wynik jest niestosowalny w praktyce dla wentylatora zamontowanego bezpośrednio na radiatorze (czy to od wieży chłodzenia czy układu cieczą) lub kratce obudowy. Zostają tylko praktyczne testy jak np. TechPowerUP czy HWCooling.net lub takie przy stałej metodologii dla wszystkich śmigieł jak np. Cybenetics. W takim przypadku będziesz miał miarodajne wyniki. Nie potrzebujesz takiej przejściówki dopóki gniazdo do którego wpinasz 4 pinową wtyczkę nie jest blokowane plastikiem z boku w którym wtyczka by wystawała (a jeżeli blokuje to możesz próbować tę blokadę usunąć). Rozstaw pinów w wentylatorze 2, 3 i 4 pinowym jest teoretycznie identyczny, bo dwa pierwsze piny to kolejno uziemienie i napięcie, kolejny to pomiar obrotów i ostatni czwarty to pin do sterowania PWM. Wentylator 2 i 3 pin można sterować tylko poprzez zmianę napięcia pracy, a dla wentylatora PWM nie ma teoretycznie znaczenia czy steruje się go sygnałem czy napięciem, tak długo jak jego sama konstrukcja nie przeszkadza w sterowaniu jego obrotami poprzez zmianę napięcia zamiast sygnałem modulacyjnym (jak np. nie powinno się robić w przypadku łożysk magnetycznych jak w wentylatorach Phanteks T30 lub Corsair ML120 czy konstrukcjach Sunona MagLev).
    • Świetny ruch, ale mimo wszystko wk*****m się niemiłosiernie, że występują takie egzemplarze. Sam polecam/poleciłem ten model nie jednemu znajomemu i wszystko jest ok. Super, że pomogło, przykro, że Asus wypuszcza takie buble w postaci Asus Dual, które człowiek musi sobie poprawiać sam. Wiadomo, że mógłbyś to próbować zrobić w inny sposób i szkoda, że tak fajny model jakim jest Asus Dual, potrafi wypuścić takie gówno.
    • Jak laptop działa stabilnie po mimo whea w dzienniku zdarzeń to możesz olać (myślałem że miałeś co innego na myśli pisząc "sypie błędami") albo spróbuj zrobić te rzeczy o których piszą w tym temacie z reddita no może oprócz wymiany dysku na gen 3   
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...