Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, ODIN85 napisał:

A co jest na steamie?

Popatrz ile masz kont i zadumaj się nad tym. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

SONY rozdaje już pierwsze BANY za sprzedawanie gier z PS+ ?

"Nie musieliśmy długo czekać na reakcję Sony w związku ze sprzedażą dostępu do PS Plus Collection. Japończycy stworzyli znakomity pakiet i nie zamierzają z pobłażliwością traktować graczy, upatrujących zysku w niezgodnym z zasadami udostępnianiu produkcji. Już pierwsi użytkownicy zostali zbanowani z PlayStation Network".

"konta sprzedawców zostają dożywotnio zbanowane, a klienci nie będą mogli zalogować się na serwery PSN przez dwa miesiące".

Czyli idąc do kolegi z PS5 i aktywując sobie gierki na swoim koncie u niego spodziewać się bana??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Tomek1623 napisał:

Serio, chętnie bym kupił gdzieś inny, i zamienił z tym co mam.... Śmieszne to jest.

Teraz konsolowi gracze w sygnaturkach "będą musieli" sobie dopisywać jaką mają wersję z jakim "śmigłem" i najlepiej dopisek czy wersja dopakowana z dodatkowym super-turbo dyskiem SSD ?

1 minutę temu, avn napisał:

Czyli idąc do kolegi z PS5 i aktywując sobie gierki na swoim koncie u niego spodziewać się bana??

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, avn napisał:

Czyli idąc do kolegi z PS5 i aktywując sobie gierki na swoim koncie u niego spodziewać się bana??

Niby tak ale nie wiadomo jakie kryteria sa na bana, mozliwe ze patrza od kilku takich aktywacji a nie od jednej. Ci co zrobili sobie z tego biznes pewnie robili to kilka-kilkadziesiat razy.

Tyle ze to gdybanie.

Cholera dzisiaj znowyu bede PS5 rozbieral zeby ten wiatrak sprawdzic, ale w sumie i tak u mnie go cewka zaglusza. Na szczescie Amazon zrobil prezent i mam do konca stycznia na wymiane lub zwrot, oby dostali stock do tamtej pory, innaczej mlody sie zaplacze bez konsoli.

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Qrdel napisał:

PS5: The noise may depend on the type of fan mounted inside | Aroged

 

Acha.... czyli zamiast Nideca i Delty mamy tym razem trzy modele :E będzie w czym przebierać :< Nie pamiętam, który z tych wyżej to mój wentylator ale zgaduję że pewnie ten najgłośniejszy - taki to już mój fart :D

Czyli znowu losowanie i trzeba liczyć na łut szczęścia, aby trafić "na ten właściwy"? :hmm: Powtórka jak na PS4.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, czarny1910 napisał:

Ja przycebulowałem, 3900 :E w nagrodę za janusza roku zamowiony cx65 :E 

Da się bardziej przycebulić. Ja dzisiaj odkupiłem za 3800 i 30 minut później sprzedałem za 4500 :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kszyrztow napisał:

Czyli znowu losowanie i trzeba liczyć na łut szczęścia, aby trafić "na ten właściwy"? :hmm: Powtórka jak na PS4.

Nie do konca bo poziom glosnosci jest duzo nizszy tutaj, ale fakt jest to denerwujace ze inni maja lepiej niz ty jak masz niefarta, jak ja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

Assassin's Creed Valhalla. Patch 1.04 psuje framerate na PS5. Zaskakujące problemy na konsoli Sony https://www.ppe.pl/news/152132/assassins-creed-valhalla-patch-104-psuje-framerate-na-ps5-zaskakujace-problemy-na-konsoli-sony.html

Komentarze złoto ❤️ Gra od studia które klepie złożone gry, ale i zabugowane działa lepiej na PS5? Hurrr durrr zielona hołoto, pan jest tylko jeden, to złoto developmentu jasno pokazało że jesteście niczym. Pokazuje się łatka któraprzy której wychodzi, że na PS5 coś jest nie tak? SPISEGGGGGG!!!1111 Pewnie tera zielone buce bendo zaklinać rzeczywistość że Ubi to dobry dev

A tymczasem pewnie łatanie jednego problemu odkryło kolejny i wkrótce pojawi się patch który to naprawi. I zepsuje coś innego :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Superplastyfikator napisał:

A tymczasem pewnie łatanie jednego problemu odkryło kolejny i wkrótce pojawi się patch który to naprawi. I zepsuje coś innego

Jak to w grach Ubisoftu:szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Kszyrztow napisał:

Czyli znowu losowanie i trzeba liczyć na łut szczęścia, aby trafić "na ten właściwy"? :hmm: Powtórka jak na PS4.

Na to wygląda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dla Odina już za wysoki poziom techniki, więc wybacz mu, że nie rozumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, ODIN85 napisał:

A na jakiej podstawie Ty chcesz oddać rozkręcaną konsolę?

Na podstawie ze nie spelnia moich oczekiwan jakosci i bzyczy non stop, plomby sa nienaruszone. I to slysze nawet z kanapy prawie 3 metry dalej, a gram zazwyczaj z fotela 2m.

Normalnie amazon daje ci 14-30 dni ale przy swietach maja czesto tak ze ci daja czas do konca stycznia na zwroty. Sklep na tym nie traci bo odsyla do producenta, a sony chyba zasluzylo na zwrot skoro daja ciala z kontrola jakosci. Gdyby wszystkie ps5 tak by mialy to bym sie nie przejmowal bo jest naprawde duzo ciszej niz najnowszy prosiak, ale skoro dostajemy "rozne" produkty pod wzgledem glosnosci to juz niesmak jest. Zaczna dostawac zwroty to i jakosc poprawia. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, niko123 napisał:

Kupiłem xboxa i jest super.

 

Zrezygnowałeś z PS5 czy kupisz później??

W dniu 26.11.2020 o 13:44, 1410 napisał:

Zdecydowanie tak, nie planowałem zakupu Xboxa :)   PS5 na pewno kupię, ale na spokojnie, jak sytuacja się ustabilizuje i wyjdzie coś sensownego 

Kumam ?

W dniu 26.11.2020 o 00:40, CAL44 napisał:

U mnie też słychać cewki, teraz tylko czekać na fix od sony który podkręci obroty turbiny tak aby zniwelować pisk cewek. :E

 

U mnie nie słychać i nawet nie żartuj tak ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, ODIN85 napisał:

A myślałem że zdjęcie paneli to też przepada gwarancja.

No to mamy dwa lipne egzemplarze na forum a reszta normalne.

Nie jest źle w porównaniu do Pro,gdzie tylko moja i Azazela to nie były helikoptery?

Azazela to w ogóle była... na niej się nie ciało nic i cisza jak makiem zasiał. Tylko ten Xbox :E 

Ja tam swojej za jakąś wybitnie głośną nie uważam - prosiak i slimka robią większy szum, ba nawet one X bywa bardziej upierdliwy. Fakt, wentylator dziwnie rezonuje, ale ambient generalnie wygłusza te 'efekty' a dodatkowo sam w sobie ten dźwięk nie wybudza ze snu więc da się z tym żyć. 

Jak się pojawią inne modele wentylatorów na ali to się kupi i potestuje. Póki co tragedii nie ma.

Testowałem swojego piątaka obok stacjonarki z sygnatury - komp w idle zagłuszał playkę podczas gry. Także...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panele zdejmujesz jednym ruchem i zrobione jest to po to zebys mogl latwo ja odkurzac, to czesc dezajnu, calkiem fajna sprawa moim zdaniem. Smieszne jest to ze tech jezus nie ogarnial jak je zdejmowac i mlotkiem walil, a wystarczy rog jeden podniesc z zatrzaskami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś testował tutaj ps5 remote play na ps4 lub prosiaku - ja przed chwilą skończyłem szybką sesję po wifi i powiem, że pomimo opóźnień gra się przyjemnie. Nie widziałem żadnych artefaktów, nie zerwało połączenia, gry odpalały się na luzaka bez żadnych wpadek - działa to o niebo lepiej niż na piecu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

No to mamy dwa lipne egzemplarze na forum a reszta normalne.

Nie jest źle w porównaniu do Pro,gdzie tylko moja i Azazela to nie były helikoptery?

Ja jestem zadowolony ze swojej w porównaniu do tego co było na PS4PRO to jest jak dzień do nocy. Pewnie gdybym złe trafił to też bym kręcił nosem ?. Jeśli o mnie chodzi to mi odp. ten sprzęt nie czekam na nowe rewizje no chyba że pojawi się PS5PRO ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, avn napisał:

Czyli idąc do kolegi z PS5 i aktywując sobie gierki na swoim koncie u niego spodziewać się bana??

Przecież to jest piractwo (licencję ma tylko posiadacz PS5 do grania na swoim PS5), ale zapewne do złamania licencji potrzebne będzie uruchomienie którejś gry na PS4 (innym niż właściciela PS5 z której zabrał konto na nową). W każdym razie łatwo to obejść robiąc nowe konta więc pewnie Sony w przypływie szału zacznie banować konsole. Ciekawe kiedy bany na XSX za CoD za 40 zł (sporo cebularzy tak "kupiło" robiąc zwroty), znając MS pewnie za 2 lata zauważą problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lukadd napisał:

To dla Odina już za wysoki poziom techniki, więc wybacz mu, że nie rozumie.

Jak odin będzie płacić za montaż dodatkowego SSD'a w PS5 :E tak jak jak płacił za montaż gpu w pc :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie. Odinowi nawet 250GB styknie bo on gra tylko w jedną gre.

2 godziny temu, ODIN85 napisał:

Nie jest źle w porównaniu do Pro,gdzie tylko moja i Azazela to nie były helikoptery?

Ty tą twoją to chyba ledwie w dwóch grach przetestowałeś i sprzedałeś. Pochwal się jak ta juniora działa po 2 czy tam już 3 latach :E

A swoją drogą co tam u Azazella? Kupił PS5 czy nowego Xboxa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sino napisał:

Przecież to jest piractwo (licencję ma tylko posiadacz PS5 do grania na swoim PS5), ale zapewne do złamania licencji potrzebne będzie uruchomienie którejś gry na PS4 (innym niż właściciela PS5 z której zabrał konto na nową). W każdym razie łatwo to obejść robiąc nowe konta więc pewnie Sony w przypływie szału zacznie banować konsole. Ciekawe kiedy bany na XSX za CoD za 40 zł (sporo cebularzy tak "kupiło" robiąc zwroty), znając MS pewnie za 2 lata zauważą problem.

A ile banów poszło za wałki przez miesiące z gamepassem? Nadal można zakładać nowe konta i brać po 4 zyle Ultimate po czym grać na swoim starym koncie. Microsoft doskonale o tym wszystkim wie tylko widać nikt się tym nie przejmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, avn napisał:

A ile banów poszło za wałki przez miesiące z gamepassem? Nadal można zakładać nowe konta i brać po 4 zyle Ultimate po czym grać na swoim starym koncie. Microsoft doskonale o tym wszystkim wie tylko widać nikt się tym nie przejmuje.

Dziwię sie że jeszcze sobie z tym nie poradzili. Wystarczy tylko przypisać promocję do karty bankowej i zabronić innych form płatności w przypadku promocji ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, avn napisał:

A ile banów poszło za wałki przez miesiące z gamepassem? Nadal można zakładać nowe konta i brać po 4 zyle Ultimate po czym grać na swoim starym koncie. Microsoft doskonale o tym wszystkim wie tylko widać nikt się tym nie przejmuje.

A dla czego mieli by się przejmować nowymi kontami? Jak oni w większości przypadków dla starych kont prawie cały czas oferowali tą promocje. Sam chyba z 8 razy w ciągu ostatniego roku miałem legalnie wykupionego passa za 4 zeta na moje jedno i to samo konto xbox :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...