Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To dziwny jest ten świat :E 
Microsoft rzuca pieniędzmi z helikoptera i jeszcze się cieszy z oczekiwaniem ich powrotu. Mam nadzieję że nie zepsuje to rynku i będzie jeszcze sporo ciekawych gier, a nie pustych zjadaczy czasu :P 

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Jaycob napisał:

Efekt faktycznie fajny, ale z gwarą papa. :E 

No warranty void no fun ;) 

3 godziny temu, Sheeneek napisał:

Smieszne jest to ze tech jezus nie ogarnial jak je zdejmowac i mlotkiem walil, a wystarczy rog jeden podniesc z zatrzaskami :)

Zobacz jak robił tear-down FE RTX3080 :lol2: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, lukadd napisał:

A dla czego mieli by się przejmować nowymi kontami? Jak oni w większości przypadków dla starych kont prawie cały czas oferowali tą promocje. Sam chyba z 8 razy w ciągu ostatniego roku miałem legalnie wykupionego passa za 4 zeta na moje jedno i to samo konto xbox :E

Dokładnie tak, przez większość część roku mam aktywnego gamepassa na swoim koncie bez żadnego kombinowania. Ostatnio chyba tydzień temu aktywowałem i weszły 3mc za 4zł :szczerbaty:
Dlatego te wszystkie kalkulacje jak aktywować np na 2 lata za 300zł w ogóle mnie nie interesują.

To po prostu jeszcze etap gdzie ms intensywnie stara się spopularyzować usługę, więc musi być bardzo tania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale już się chyba to kończy :E Od dobrych 2 tygodni nie chcą mi dać promo za 4 zeta. Kumpel miał to samo i w końcu się przemógł i wziął za full price,  aby dalej grać w FS 2020.
 

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się kończy, coś zaczyna :szczerbaty: 

Ale dziwne że akurat teraz nie możesz odpalić bo właśnie ten tydzień-dwa temu odpalili kolejną turę i wchodzą/wchodziły aż 3mc za 4zł, do 18.02.2021 mi wbiło a po nowym roku pewnie znowu jakaś promocja i tak to się kręci :D

https://www.pepper.pl/promocje/gamepass-ultimate-za-4-zl-323021

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@azgan Serio nie musisz wklejać każdego nagłówka prasowego.
To że nigdy nie mieli takiej mocy w konsoli to oczywistość... W końcu to NOWA GENERACJA, jak co każde ~7 lat.

PS5 kupię gdzieś za rok, albo dwa, ponieważ najpierw muszę przejść ponownie lub pierwszy raz gry, które zajmą mi 400-500 godzin :E 
Poczekam na From Software lub Kojimę, a Yoko Taro to jeszcze z 3-4 lata będzie robił grę na poprzednią generację z napisem PS5(w kwietniu wydaje remake Nier). 

Edytowane przez musichunter1x
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej było za mało żeby wykrzesać, teraz za dużo żeby ogarnąć. :E

  • Haha 4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, crush napisał:

 

Zobaczysz wykrzesają, "programiści ciągle szukają i uczą się o ukrytej mocy Cella" :hahaha: 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Wu70 napisał:

Coś się kończy, coś zaczyna :szczerbaty: 

Ale dziwne że akurat teraz nie możesz odpalić bo właśnie ten tydzień-dwa temu odpalili kolejną turę i wchodzą/wchodziły aż 3mc za 4zł, do 18.02.2021 mi wbiło a po nowym roku pewnie znowu jakaś promocja i tak to się kręci :D

https://www.pepper.pl/promocje/gamepass-ultimate-za-4-zl-323021

 

To działa trochę randomowo.  Ostatnio dali mi praktycznie po kolei 3 pojedyncze miesiące po 4 zeta. Wcześniej miałem 3 miesiące za 4 zeta itd. Teraz mi robią przerwę :E
Ale, że PC game pass wyszedł z fazy beta i weszły nowe konsole to obstawiam, że będzie coraz mniej tych promocji szczególnie dla stałych użytkowników co przejechali już z 4zeta szmat czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, lukadd napisał:

To działa trochę randomowo.  Ostatnio dali mi praktycznie po kolei 3 pojedyncze miesiące po 4 zeta. Wcześniej miałem 3 miesiące za 4 zeta itd. Teraz mi robią przerwę :E
Ale, że PC game pass wyszedł z fazy beta i weszły nowe konsole to obstawiam, że będzie coraz mniej tych promocji szczególnie dla stałych użytkowników co przejechali już z 4zeta szmat czasu.

To jeśli będzie taka altimejt, ostatnia promocja to co to się będzie działo. Jakie kombinacje będą żeby jak najwięcej miechów wystrugać. :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, musichunter1x napisał:

PS5 kupię gdzieś za rok, albo dwa, ponieważ najpierw muszę przejść ponownie lub pierwszy raz gry, które zajmą mi 400-500 godzin

Trochę z braku laku i w oczekiwaniu na to co pokaże black frajer, ruszyłem zaległości z ps3 i całkiem nieźle mi poszło :E. Zostało jeszcze tyci, następnie zaległości z ps4 i na edycje slim nowych-obecnych konsol myślę się wyrobię. Będzie taki akuratny czas na przesiadkę.

Jeszcze trochę czasu przydałoby się poświęcić w końcu switchowi. 

btw. 720p w suck/boyu na ps4 fat to kpina i nieśmieszny żart. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, avn napisał:

A ile banów poszło za wałki przez miesiące z gamepassem? Nadal można zakładać nowe konta i brać po 4 zyle

Z czym to porównujesz? Żeby było jak na PS5 to osoba musiałaby sprzedawać Passa osobie nieuprawnionej do skorzystania z promocji, w dodatku jego nie tracąc. W przypadku Xbox-a mamy do czynienia z legalnym nadużywaniem promocji (wyjątek VPN gdzie promocja jest np. dla Brazylii).

Na PS5 osoba też może utworzyć 1000 nowych kont na swojej konsoli PS5 i na każdym z nich grać lub nie grać w te gry. Ale nie może ich nikomu sprzedać, w dodatku nie tracąc ich. To jakby sprzedać Windowsa, sprzedając swój klucz wielu osobom. Sprzedać wolno, można przenieść licencję wg Trybunału, ale żadnego tam powielania wiele razy samemu nie tracąc swojego "egzemplarza".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, musichunter1x napisał:

Dziwię sie że jeszcze sobie z tym nie poradzili. Wystarczy tylko przypisać promocję do karty bankowej i zabronić innych form płatności w przypadku promocji ;) 

Hahahaha. Pewnie nie slyszales o revolucie i jednorazowkach? xD

@ODIN85

Noo :):) raz placisz i znika z portfela. Generuje sie druga. Idealna sprawa jak gdzies trzeba omijac limity ew. trza podac numer karty do triala czy cus.

Edytowane przez robson241

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ODIN85 napisał:

Jednorazówki?

Karta, która po jednej transakcji zmienia numer. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, crush napisał:

Wcześniej było za mało żeby wykrzesać, teraz za dużo żeby ogarnąć. :E

Dokładnie. Wcześniej wszyscy narzekali że na poprzedniej generacji konsole były za słabe już na starcie a teraz Devsi nie są gotowi żeby ogarnąć te małe potworki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, RyszardGTS napisał:

Zobaczysz wykrzesają, "programiści ciągle szukają i uczą się o ukrytej mocy Cella" :hahaha: 

A wyobrażasz sobie co by się działo, gdyby ogarnęli ukrytą moc Cell'a i SSD nVM 5.5 GB/s w jednej konsoli  :E

tenor.gif

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, musichunter1x napisał:

@azgan Serio nie musisz wklejać każdego nagłówka prasowego.
To że nigdy nie mieli takiej mocy w konsoli to oczywistość... W końcu to NOWA GENERACJA, jak co każde ~7 lat.

PS5 kupię gdzieś za rok, albo dwa, ponieważ najpierw muszę przejść ponownie lub pierwszy raz gry, które zajmą mi 400-500 godzin :E 
Poczekam na From Software lub Kojimę, a Yoko Taro to jeszcze z 3-4 lata będzie robił grę na poprzednią generację z napisem PS5(w kwietniu wydaje remake Nier). 

Gdyby to był jeszcze jakiś GOL czy inny VG247, ale nie kuźwa PPE.  FAIL. :poke:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wam powiem, zawsze byłem przyzwyczajony przy wkładaniu płyty do napędu, trzymać ją jednym palcem w dziurce a kciukiem za rant. Przez ten odsadzony napęd,bstrasznie to nieporęczne, trzeba się przestawić XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ODIN85 napisał:

Tamta Juniora na filmikach tylko wyje.

Dobrze, że nie śpiewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Stjepan napisał:

Gdyby to był jeszcze jakiś GOL czy inny VG247, ale nie kuźwa PPE.  FAIL. :poke:

On PPE zaczął cytować? Ignor idzie. 

4 minuty temu, ODIN85 napisał:

Co? 

Lubi mieć palec w dziurce. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, azgan napisał:

PS5 i Xbox Series X|S potrzebują czasu. Unity: „Nigdy wcześniej nie mieliśmy tak dużej mocy w konsoli” https://www.ppe.pl/news/152141/ps5-i-xbox-series-xs-potrzebuja-czasu-unity-nigdy-wczesniej-nie-mielismy-tak-duzej-mocy-w-konsoli.html

Co za bełkot. :E Jak wyżej, dostajesz jakąś kasę za linkowanie do tych gównianych artykułów? Naprawdę, nie róbmy tutaj śmietnika.

Po Demon's Souls odpaliłem sobie Dark Solus na PS5 - gra ma bardzo duże problemy z dźwiękiem na tej konsoli. Jest mocno wytłumiony, miejscami go zwyczajnie brakuje. Odpaliłem też Cień Wojny z Kolekcji PS Plus, responsywność sterowania jest tak tragiczna, że w zasadzie uniemożliwia zabawę. Nie pamiętam czy podobne to wyglądało na PS4, Konsola ma też spore problemy z trybem uśpienia, kilka razy gra zawieszała się po próbie powrotu do ostatniego miejsca przed wstrzymaniem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tomek1623 napisał:

Tak wam powiem, zawsze byłem przyzwyczajony przy wkładaniu płyty do napędu, trzymać ją jednym palcem w dziurce a kciukiem za rant. Przez ten odsadzony napęd,bstrasznie to nieporęczne, trzeba się przestawić XD

Mi się myliły przyciski na początku w PS5 ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ODIN85 napisał:

Nikt tu czegoś  takiego nie miał.

Czy ja napisałem ze ktoś tu tak miał ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...