Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, rambek911 napisał:

PlayStation 5 miewa problemy z artefaktami obrazu. Pechowcy zwracają sprzęt

:szczerbaty:

Może SONY przesadziło z OC GPU ?

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wrócic w assasinie valhalla do wersji 1.03 . Zainstalowalem 1.04 i sa niby problemy z fps .

Czy jak odinstaluje gre , a mam ja na płycie konsola zacznie sciagać wszystkie patch po kolei ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, power1 napisał:

Czy jak odinstaluje gre , a mam ja na płycie konsola zacznie sciagać wszystkie patch po kolei ?

Nie po kolei a ostatni jaki wyszedł czyli w tym przypadku od razu 1.04.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Vulc napisał:

 

Po Demon's Souls odpaliłem sobie Dark Solus na PS5 - gra ma bardzo duże problemy z dźwiękiem na tej konsoli. Jest mocno wytłumiony, miejscami go zwyczajnie brakuje. 

Sprawdź ustawienia dźwięku, jeśli są tam ustawienia kompresji głośności to sobie dostosuj. Ewentualnie leci dźwięk przystosowany do słuchawek zamiast głośników.
Poza technicznymi uwagami to może po prostu być taki projekt gry. Dark Souls był cichy, właśnie ukończyłem remaster :E 

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, musichunter1x napisał:

Sprawdź ustawienia dźwięku, jeśli są tam ustawienia kompresji głośności to sobie dostosuj. Ewentualnie leci dźwięk przystosowany do słuchawek zamiast głośników.
Poza technicznymi uwagami to może po prostu być taki projekt gry. Dark Souls był cichy, właśnie ukończyłem remaster :E 

Przerobiłem wszystkie ustawienia, zarówno w opcjach konsoli jak  TV. Z pewnością nie jest to zamierzone działanie, bo tylko część dźwięku szwankuje. Przykładowo ataki przeciwników są praktycznie niesłyszalne, a już ich trafienie w ścianę to normalny dźwięk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się komuś przyda 

PC Mode 4:4:4 LG CX for PS5 / Xbox Series X and why you do not need it.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z ulepszaniem wersji z PS4 do PS5?

Zakupiłem na PS4 "Marvel/s Spider Man Miles Morales" i podobno ulepszenia do wersji PS5 nie ma, przynajmniej za darmo, a jak wygląda sprawa z "Sackboy A Big Adventure" bo też chcę kupić wersję na Pro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, lis22 napisał:

Jak wygląda sprawa z ulepszaniem wersji z PS4 do PS5?

Zakupiłem na PS4 "Marvel/s Spider Man Miles Morales" i podobno ulepszenia do wersji PS5 nie ma, przynajmniej za darmo, a jak wygląda sprawa z "Sackboy A Big Adventure" bo też chcę kupić wersję na Pro?

Masz update na ps5 ale gra kosztuje 319zl ;)

https://www.euro.com.pl/gry-playstation-4/sony-gra-ps4-sackboy-a-big-adventure.bhtml?gclid=Cj0KCQiAh4j-BRCsARIsAGeV12DmS8pRwFcWJAKVts6b1mB0kMSAWDsUzJmnVICnmpPXTrlvpilXwxQaAiI0EALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, rambek911 napisał:

Sony to taka żenada, że szkoda słów wszystko robione po taniości. Problemy z artefaktami bo wyzylowane GPU problemy z chłodzeniem jakieś mega wysokie temperatury podzespołów, cięcie kosztów gdzie się da opakowanie jak produktu za 5 zl...Jak można kupić takie coś...

 

Edytowane przez WPW
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, WPW napisał:

Sony to taka żenada, że szkoda słów wszystko robione po taniości. Problemy z artefaktami bo wyzylowane GPU problemy z chłodzeniem jakieś mega wysokie temperatury podzespołów, cięcie kosztów gdzie się da opakowanie jak produktu za 5 zl...Jak można kupić takie coś...

 

I tak ciemnogród kupi :D po co się wysilać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.11.2020 o 14:51, azgan napisał:

SONY rozdaje już pierwsze BANY za sprzedawanie gier z PS+ ?

"Nie musieliśmy długo czekać na reakcję Sony w związku ze sprzedażą dostępu do PS Plus Collection. Japończycy stworzyli znakomity pakiet i nie zamierzają z pobłażliwością traktować graczy, upatrujących zysku w niezgodnym z zasadami udostępnianiu produkcji. Już pierwsi użytkownicy zostali zbanowani z PlayStation Network".

"konta sprzedawców zostają dożywotnio zbanowane, a klienci nie będą mogli zalogować się na serwery PSN przez dwa miesiące".

Byłem klientem, jeszcze bana nie mam, ale minęło dopiero kilka dni, obym się nie doczekał : p Ciekawe czy gry też usuną, dość, że przycebuliłem 20 zł na kolekcję gier, z której interesował mnie wyłącznie powrót do jednej kiedyś nieukończonej (The Last Guardian), to jeszcze dostałbym bana i nie miałbym ich na koncie, a w dodatku na koniec stycznia kończy mi się Plus XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Vulc napisał:

Co za bełkot. :E Jak wyżej, dostajesz jakąś kasę za linkowanie do tych gównianych artykułów? Naprawdę, nie róbmy tutaj śmietnika.

Po Demon's Souls odpaliłem sobie Dark Solus na PS5 - gra ma bardzo duże problemy z dźwiękiem na tej konsoli. Jest mocno wytłumiony, miejscami go zwyczajnie brakuje. Odpaliłem też Cień Wojny z Kolekcji PS Plus, responsywność sterowania jest tak tragiczna, że w zasadzie uniemożliwia zabawę. Nie pamiętam czy podobne to wyglądało na PS4, Konsola ma też spore problemy z trybem uśpienia, kilka razy gra zawieszała się po próbie powrotu do ostatniego miejsca przed wstrzymaniem.

Nie mam narazie ps5 ale jak grał u znajomego w demon souls to właśnie miałem wrażenie że jest opóźnienie w sterowaniu. Nie było to jakoś bardzo uciążliwe bo graliśmy w trybie wydajności ale ja to czułem. Nie mógł bym grać w żadnego fps w taki sposób. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.11.2020 o 18:40, ODIN85 napisał:

A myślałem że zdjęcie paneli to też przepada gwarancja.

No to mamy dwa lipne egzemplarze na forum a reszta normalne.

Nie jest źle w porównaniu do Pro,gdzie tylko moja i Azazela to nie były helikoptery?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, WPW napisał:

Sony to taka żenada, że szkoda słów wszystko robione po taniości. Problemy z artefaktami bo wyzylowane GPU problemy z chłodzeniem jakieś mega wysokie temperatury podzespołów, cięcie kosztów gdzie się da opakowanie jak produktu za 5 zl...Jak można kupić takie coś...

 

 

10 godzin temu, martingg napisał:

I tak ciemnogród kupi :D po co się wysilać?

Czyli rozumiem że rezygnujecie z zakupu PS5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, azgan napisał:

 

Czyli rozumiem że rezygnujecie z zakupu PS5?

Jak wyjdzie jakaś poprawiona wersja, która się nie przegrzeje w lato przy upałach i będzie mniejsza niż to obecne szkaradztwo i mocniejsza  to może kiedyś kupię dla tych sławetnych exow. Chociaż biorąc pod uwagę politykę Sony, olewanie klientów,  łupanie na kasę, sprzedawanie niedopracowanego produktu bo i tak się sprzeda będe mieć ogromny dylemat moralny.

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławetnych exow które można policzyć na palcach jednej ręki, i to przez cały cykl zycia danej konsoli. Szkoda na to pieniędzy.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zaczynają sypać artefaktami w PS5, podkręcili i się okazuje ze są problemy bo sprzęt chodzi na granicy swoich możliwości biorąc pod uwagę chłodzenie konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, azgan napisał:

Może SONY przesadziło z OC GPU ?

Jak te karty 2,5ghz na pc mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, asER3289 napisał:

Jak te karty 2,5ghz na pc mają.

Tylko że na PC to masz samo GPU a tutaj w jednym układzie SOC siedzi CPU i GPU. Już pomijam różnice w systemie chłodzenia.

Zresztą w tym linku co dał rambek911 piszą o braku stabilności GPU

"Sony wprawdzie nie zabrało jeszcze głosu, ale wniosek wydaje się jasny: w sklepach trafiają się wadliwe egzemplarze PS5, których układ graficzny nie jest w stanie utrzymać stabilności. Pytanie, jaka jest przyczyna, skoro procedura produkcyjna chipów krzemowych obejmuje dokładne testowanie każdej sztuki przed wysyłką do montowni."

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co musi się dziać w tej firmie że oni wypuszczają taki bubel...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak może być 10tf skoro nie odpuszczają zegarów nawet kosztem artefaktów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...